Můj týden s Marilyn

My Week with Marilyn

Môj týždeň s Marilyn

Drama / Životopisný

USA / Velká Británie, 2011, 95 min

Tak z tohohle se nikomu nepostaví. Marylin se tady chová jako VIP obyvatelka chovný drůbežárny, romantiku za tím nevidím ani omylem, tu bych viděl, kdyby Colin hned od začátku byl neochvějně zamilovanej do Emičky a nechoval se jako člověk co má v hlavě místo mozku lžíci. Protože se film tváří jako, že to celý byla skutečnost tak mě je za tuhle sortu lidí dodatečně trapně. Pokud jde o mě tak týden s Marilyn bych z fleku vyměnil za víkend s Emičkou, pokud jde o Michelle, tak mě teda Marilyn přišla mnohem živelnější než bylo její ztvárnění MM. Za povedený považuju dialogy a dobovou atmosféru.(20.4.2014)

Snově prchavá a okouzlující napodobenina, s kterou se nemůžou rovnat ani Iron Lady ani J Edgar. Něžné pomrknutí správným směrem.(26.2.2012)

Průměrný životopisný snímek o průměrné herečce, z které vyzařovalo něco co nejde popsat. Kdyby v roli Marilyn byl někdo charismatičtější, tak snímek možná dopadl lépe.(21.6.2012)

Těžká volba mezi dvěma a třemi. Tři za Michelle a její zadek. Jinak je to shit...(11.3.2012)

Křehký malý film o jedné velké první lásce. Tyhle filmy vždycky dokážu docenit, protože se jim málokdy dostane většího uznání, a to i přesto, že je v kolonce producenta uvedeno jméno Harveyho Weinsteina. Není to žádné výbušné drama. Jen film o velké hvězdě, která podle všech neměla právo být nešťastná. Kenneth Branagh je zkrátka výborný, polovina jeho replik by se měla tesat - skvělý scénář. Eddie Redmayne opět nezklamal. Jeho Colin je procítěný a skvěle zahraný. Nikdy však nezastíní Michelle Williams, která je tu za největší hvězdu. Jako Marilyn podává jeden z nejlepších výkonů, jaký jsem od ní viděla. Možná i ten nejlepší. 8/10(28.2.2012)