Třicetiletá Annie (Kristen Wiig) má za sebou těžké období, ale život se jí nečekaně obrátí naruby ve chvíli, kdy jí nejlepší kamarádka Lillian (Maya Rudolph) pověří přípravami na její svatbu. Starostí je s tím až nad hlavu, Annie se přesto s odhodláním ujímá skupiny nedočkavých družiček (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey a Ellie Kemper) a společně se vrhají do svatebních příprav, během kterých ale nic nevychází podle plánu. (Magic Box)

radaza

Nečekaně nabitá komedie, které ale bohužel chyběl jednotný styl. Oscilace mezi vulgární akční komedií a hořkou komedií nebyla úplně nejlepší volba a možná by pomohla krutější střihač. Uvítal jsem nehvězdné obsazení (představte si v hlavní úloze Jennifer Aniston) a spoustu nečekaných a drsných postřehů ze života. Co mě drtilo byly trapasy, které se v žovotě stávají, ale mě řejmě ze strachu, že se stanou mě, děsí. ()

Naki

Bože!! Když jsem viděla plakát, tak jsem si řekla: "Tý jo, to vypadá dobře!" a když jsem o tom četla na webu, tak jsem si myslela, že by to mohla být třeba taková holčičí verze Hangoveru. Houby. Naprosto trapná nevkustnost. Všechny scény naprosto přehnané a nerálné, už z toho začátku se mi chtělo zvracet, opravdu. Tu jedinou hvězdičku si zaslouží pouze za úžasný výkon Melissy McCarthy, která byla...nelze popsat slovy.... a za 2 scény, které mě v rámci mezí pobavily, a to scéna v salóně a v letadle - i když, jak už jsem psala, to bylo hodně přehnané. Odnáším si z toho pocit nudného znechucení. Budu si muset pustit nějaký jiný film na zlepšení nálady. ()

Torgal

Keby mi niekto po úvodnej polhodine povedal, že s hodnotením tohto filmu pôjdem na štyri hviezdy, pokladal by som to za nemožné. Pravdou ale je, že je to len nekonečne nepravdepodobné a práve táto nepravdepodobnosť sa dokonale naplnila. Humor, ktorý mi spočiatku pripadal trápny ma zrazu začal výborne baviť a všetky postavy si postupne získali moje sympatie (špeciálne potešil "Roy z IT Crowd"). Na žáner jednoznačne prepálená stopáž nevadila ani za mak, kľudne by som prijal aj 15 minút navyše. Škoda nevyužitia všetkých vedľajších postáv, ale možno o to viac vynikla hlavná postava bravúrne stvárnená (pre mňa) absolútne neznámou Kristen Wiig. 8-/10 ()

Kingjiri

Pro mě jeden ze slabších kousků, na kterých se podílel Judd Apatow. Díky tomu, že si tvůrci s přístupností nelámali hlavu, je tu ostřejší humor, což je určitě jedno velké plus tohohle snímku. Jenomže už při pohledu na stopáž jsem se trochu zděsil a to docela oprávněně, protože zápletkou a vtipnými momenty by se slušelo zaplnit spíše hodinku a půl, než rovnou dvě hodiny. Kvůli tomu jsem se občas dost nudil a od srdce jsem se smál, když zdejší ženy navštívily salon se svatebními šaty a pak ještě u pár povedených scének a hlášek. Jinak jsem většinu času očekával nějaký vtípek, který však nepřišel. Celkově jsem tedy trochu zklamán, potenciál byl velký, ale pořádně jsem se zasmál jen párkrát. Nevím, proč se tolik času věnovalo strastem smolařky Annie, protože ty nejvtipnějí momenty přiházely, když byly všechny družičky a nevěsta pospolu. Dávám tedy tři silnější hvězdy, více vážně nemůžu. ()

glumka

Od toho filmu jsem čekala mnohem víc. Popravdě to byla volovina. Ne ještě bych doplnila trapná volovina s pár vteřinovýma svítivýma chvilkama, kde jste se trochu zasmáli avšak rázem vám bylo trapně za představitelky. Každopádně jeden + ten film má a to je herečka Melissa McCarthy, protože ta to zahrála výborně. Ona je prosě exot a zastávala ty chvilky smíchu, které nebyly trapné (ok vynechám z toho scénu v koupelně). Řekla bych, že jednou to naprosto stačilo vidět. ()

chrispe

Pro mě velký překvapení. Kirsten Wiig byla krásná, vtipná a tragická ve své roli. Pohoršení nad fekální scénou ve svatebním salónu mi přijde vtipný, rozhodně si myslím, že v mnoha filmech můžeme vidět i horší věci. A házet ten film do odpadu jen kvůli tomu? Ale no tak... Já se během filmu opravdu nařehtala, nehledě na sympatického policistu v podání Chrise O'Dowda. (Při upozorňování na sebe při jízdě v autě jsem slzela smíchy.) Btw: Poprvé jsem neviděla posledních cca 5 minut... které se posléze ukázaly jako strašný :D takže doporučuju před koncem včas vypnout. ()

Yojimbo

Měla to být vtipná drsná komedie pro ženy o ženách, takže co já vím, třeba tím skutečně Bridesmaids jsou, z pohledu chlapa šlo ovšem o film se spoustou hluchých míst. Palec nahoru za scénu s fekálním humorem, nehollywoodský romantický pár a svatební šaty od lady St. Petrois JuJu! ()

Ondr@932

Bohužel... Byl jsem naivní... Myslel jsem si, že se po obědě pobavím na nějaké komedii a vybral jsem si tuto, ale výběr se nepovedl NUDA a stále nějaké ukecané žvásty! Hrůza!! Naštěstí jsem se asi 3krát za ty 2 hodiny i slabě pobavil nejvíc asi to sraní do umyvadla a to asi zachránilo a takže dávám **. Bohužel mohl se tedy s toho vytřískat lepší film:-/ Dávám 4/10 ()

denisavary

Skvělá komedie, hrozně mě těšilo na to koukat....čekala jsem typické klišé..byla jsem mile překvapená, že hlavní děj nebyl o "lásce dvou milenců", ale o dvou kamarádkách...objevila se žárlivost, ztráta i pouto mezi nimi. Dost jsem se u té komedie zasmála, těšilo mě příjemné obsazení, K.Wiig byla s M.Rudolph skvělá dvojice,ale také R.Byrne a Ch. O´dowd byly výborní...jo a Melissa McCarthy zahrála úžasně ujetou "ranařku" :). ()

miawallacova

nejsem milovnicí těchto filmů, ale jedno se musí nechat - , to kálení do umyvadla nemělo chybu a já se smála nahlas! PLUS celkem fajn scénka z letadla. Zbytek filmu ovšem dost pokulhává a je to takové utahané. ()

pepa3rd

Tak nevím, co o tomhle filmu mám napsat. Jsem tak trochu v rozpolcení. Na jednu stranu je tu spousta scén, které jsem měl chuť pro momentální trapnost situace přetočit, ale na druhou stranu si zpětně uvědomuji, že vlastně všechny ty scény ani neměly za úkol divákovi poskytnout rádoby vtipné situace, ale poměrně sofistikovaně na pozadí romantické komedie, budovaly dramatickou složku poměrně komplikovaného vztahu dvou nejlepších kamarádek, kdy jedné z nich se splnil sen a druhé se rozpadá život. Je to hodně zvláštní kombinace a narozdíl od jiných podobných filmů, se mi tento s odstupem času zamlouvá stále víc. Budu si ho muset pustit znovu. Zatím nadrpůměrných 70 % ()

Pekisan

Proste som sa smial ako uz dlho nie. Take zo zivota, situacne, trochu skodoradostne, cierne a suchsie nez najsuchsie Martini......Nepomozem si a po druhom videni to zdviham na plny kotol. Stale sa smejem. Viac nez inde. ()

Dovlatovka

Jako žena a fanynka produkce Jude Apatowa dávám palec nahoru. Není to dokonalé, ale je to lepší než oba celovečerní Sexy ve měste dohormady. A fekální scéna je geniální. Držím Kirsten Wiig palce jako autorce, producentce i herečce dál! ()

bianca19

Film mě pobavil jak dlouho žádný, naposled jsem se tak smála u Pařby ve Vegas, ovšem Pařba v Bangkoku se tomuto filmu nemůže ani zdaleka vyrovnat. Bylo to vtipné, zábavné a zaroveň místy i dojemné, až mi bylo zlomené Annie líto. Vše podle očekávání dopadlo dobře, ale podali to vskutku výborně. ()

haroska

Slabý odvar kvalitní komedie....chvílemi velmi nudné,chvílemi si to hraje na sex ve městě,chvílemi na hraně vkusu a strašně často se to snaží být "děsně cool komedií" plnou překombinovaných scén....Čekala jsem mnohem víc ()

VeeDee

Hodně příjemné překvapení! Ano, jsou tam slabší místa (typicky americký konec, už trošku přehnaná scéna s vyprazdňováním)... ale film mě rozesmál na několik dní dopředu! Za to si zaslouží plné hodnocení! ;-) ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni