Třicetiletá Annie (Kristen Wiig) má za sebou těžké období, ale život se jí nečekaně obrátí naruby ve chvíli, kdy jí nejlepší kamarádka Lillian (Maya Rudolph) pověří přípravami na její svatbu. Starostí je s tím až nad hlavu, Annie se přesto s odhodláním ujímá skupiny nedočkavých družiček (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey a Ellie Kemper) a společně se vrhají do svatebních příprav, během kterých ale nic nevychází podle plánu. (Magic Box)

black8

Prečo Kristen Wig vidím po prvýkrát? Skvelý herecký výkon a neuveriteľné, že tento film režíroval muž. ()

Kybela

Tři hvězdičky, ale takové lepší. Celou dobu jsem s Annie cítila a chtěla jsem Helen rozmáčknout ten dokonalej úsměv. Humor super, i když klišé, tak neotřele. Bavila jsem se, i dojímala. ()

Insomniac

Po dlhsom case som sa skvele bavil. A este raz a este raz. Toto fakt vyslo. Cakal som priblblu zensku romanticku komediu. Chyba. Skvela zabava, ktora ma u prdele vsetko. Este aj fekalne vtipy pasuju a netlacia moc na pilku :) ()

LencaN

Podprůměrná romantická komedie. Největší průšvih pro mě je, že mi je hlavní ženská postava nesympatická, a to i když už se nesnaží chovat jako kráva. Naopak mě bavila Helen, která měla asi tu nejzajímavější roli v celém tomhle kolotoči. Na to, aby takový film zaujal větší masu lidí je potřeba tomu dodat větší koule, víc citů a víc legrace. Tady bylo bohužel všeho málo. ()

MGTka

Jediné co mě mrzí, že si Amíci neumí odpustit alespoň jednu scénu s fekálním humorem. Jinak příjemná oddechová komedie... Chrise O'Dowda mám ráda hlavně z IT crowd ()

fox_karol

Něco jako variace na Sex ve městě..jen o něco horší. Od začátku víte, že se všechno v dobré obrátí, ale to víte u většiny těch masově zaměřených filmů.. Na druhou stranu, hlavní hrdinky většinou nemají záchvaty šílenosti, při kterých se snaží odsunout fontánu s čokoládou. Přistihla jsem se s rukou přes obličej i při záchvatu smíchu. Tanhle komedie rozhodně nic nepřinese, ale ani neublíží. ()

rwa

Po čase apatowština co mi velmi sedla a opravdu dost jsem se nasmál, Wiig je megasympaťačka, má náběh dostat se do mé topdesítky, a s tím irčanem spolu na plátně fungovali. I ten fekálhumor byl takový fajn civilní... ()

Sathine

Asi jsem divná vzhledem k hodnocení ostatních, ale tenhle film jsem opravdu nedokázala shlédnout do konce. Někdo mi říkal, že je to opravdu trhlý film, ve kterém je spousta srandy. Asi mám trochu jiný styl humoru, protože to, co bylo v tomto snímku, mi přišlo spíše nanejvýš trapné a přehnané. Ano, je potřeba brát takovéhle žánry s nadsázkou, což si myslím, že mi bez problémů jde, tady ale nepomohlo ani to. ()

koci

Tak dobře, je tu velmi sympatický okruh hereček a samozřejmě Chris O'Dowd, ale ten obsah... Naprosto nezajímavá story, humor je možná na první pohled sofistikovaný, avšak nepůvodní a recyklovaný z jiných apatowek a současných komedií (např. 30 rock, US office atd.) Prostě už jsme to všechno viděli stokrát. A narozdíl od jiných apatowek mi tu dvouhodinová stopáž vadila - příliš mnoho zbytečných scén. --- A chápu, že Kristen Wiig si svůj scenáristický celovečerní debut chtěla na plátně taky pořádně užít, ale s množstvím svých scén to v poměru s jejich výpovědní hodnotou trochu přehnala. ()

ragtime

Dielňa Juda Apatowa je poznať od prvej chvíle, po pomalom rozjazde s trápnymi chvíľkami sa film rozbehne a Kristen Wiig je moja nová nádej pre romantickú komédiu s veľkým K. Niektoré scény (lietadlo, predsvadobná žúrka) ma budú rozosmievať ešte slušne dlhú dobu. ()

Olafa

Nikdy bych nevěřila, že filmu, ve kterém je tak strašně dlouhá fekální scéna, ze které mi bylo opravdu špatně, někdy dám 4*, ale ono to je fakt vtipné a originální! ()

camomilla

Ano, je to blbost, je tam zbytecny nevkusny humor (nastesti ve snesitelne davce) a jsou tam upistene pipinky z NY marne se snazici pusobit jako particka Carrie Bradshaw. Ale ja jsem se fakt pobavila. Take me totalne dostalo, jak z roztomile Sookie z Gilmors girls udelali tak neskutecne asexualni osobu. Ufff.. ()

Tess92

Nic moc jsem od filmu neočekávala a dobře jsem udělala. Vtipné scény jsem viděla jenom dvě (fontánu a porušování předpisů). Taky jsem se bavila tím, jak jsem odhadovala co se bude dít. A trochu mě zklamalo, že na konci znovu neotevřela tu pekárnu... ()

skyfire

Ouooouuu!!!! Moje kamarádka si našla lepší kamarádku než jsem já, Ouuooouu! To je ale trága. Tak děj jsem vám prozradil, takže jestli máte navíc rádi kadění na ulici a blití do vlasů, vzhůru k TV, tohle je pro vás povinnost. A za co 2 hvězdičky? Za tu tlustou Mařenu (kamarádka té největší kamarádky), protože ta měla aspoň super hefty. ()

schindler

No, dle mého názoru adept na komedii roku. Film táhnou především jenom ženy, což u podobných snímků dělalo jenom průměrnou záležitost (Sex ve městě), ale zde je to dotaženo téměř k dokonalosti. Kristen Wiig hlavní roli zvládla na výbornou a je hlavně její zásluha, že jsem se po celou dobu skvěle bavil. PS. Scéna, kde si všichni zkouší šaty je dokonalá. ()

Ferencvaros

Chápu že tomu filmu dal někdo dvě hvězdy, ale dát mu jednu, nebo odpad? To si tahle lehce nadprůměrná komedie nezaslouží. Nejvíc jsem se bavil při scéně s letovým agentem a potom když se hlavní hrdinka snažila upoutat pozornost policisty. Kromě toho mi Kristen Wiig připomíná jednu mě moc blízkou krásnou slečnu.. 4 hvězdy. ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni