Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

berusche

Tak pro začátek, moc se mi nelíbilo vykreslení hlavních postav a nesympatické mi bylo, že z něj dělala blbce (he, není tohle náhodou už spoiler?). No, ani mě moc nebavilo, jak se tu vykreslilo, jak vlastně je super a truper, když nepapáte zvířátka, jste umělci, máte tetování a nestudujete práva a jdete za svým snem: ježíííš, no tak běžte! Ale prosím vás, rozsévejte trochu tolerance, ne každý ignoruje konzum. Jinak tahle paní je divně pořád v křeči (s úsměvem), ten pán je mouchy, sežerte si mě. A já jsem unavená. ()

applause

Tohle jsem od tohoto filmu nečekala. Na začátku bouračka a podle skutečné události, tak jsem nevěděla, co si o tom mám představit. Tohle bych fakt zažít nechtěla, nepřipadala bych si celá. Člověk si uvědomí, co měl, až když o to přichází... ()

M.i.k.e

kousek,který nijak zásadně nevybočuje ze zajetých kolejí,ale na druhou stranu je bez větších problémů ukoukatelný a co víc,nekrmí díváka tunou žánrových klišé (jakkoliv se jim občas nevyhne).Rachel McAdams je navíc pořád stejně roztomilá a pro Tatuma je tohle zatím nejlepší role...70% ()

Havaj8

Neskutečnej film. Šel jsem do toho s tím, že chci po dlouhý době vidět dobře hodnocenou romantiku, a i když sem o tomhle názvu filmu slyšel, tak jsem nevěděl ani zdaleka o čem to je a to je kolikrát o dost lepší. Od úplnýho začátku jsem se vžil do role Channinga a trpěl to celý s ním, už kvůli skvělý Rachel, který sem až dokonce věřil, že si dokáže vzpomenout. A i přes to, že to neskončilo klasickým americkým happyendem, tak to na mě zanechalo o to větší dojem a myslím, že dlouho na tenhle kousek nezapomenu...Rozhodně volba na zkouknutí ve dvou. ()

Marqta

Není to špatný film, příběh je hodně silný, ale scénář mi přijde zbytečně roztahaný, zdlouhavý - takže většinu času se prakticky nic neděje a člověk jen čeká jestli se stane nějaká změna. Ale ona se nestane, což z hezkého a celkem originálního příběhu dělá jen něco takového průměrného, co neurazí, ale ani nezaujme a člověk se spíš jen nudí. Trochu zarážející je film i po psychologické stránce- protože já si prostě myslím, že to co provedli postavě Paige- je minimálně přitažené za vlasy- zkrátka nemyslím ( a to už tady bylo taky řečeno), že by bylo možné aby se z tak uvolněné a milující bytosti stalo takové nevděčné, neustále se jen litující stvoření. Jaká změna by to musela (před nehodou) být, aby se z toho stvoření stala postava, kterou poznáváme na začátku filmu? Další věc co se mi nelíbila je naprosto nemístně rádoby filozofování o nárazu...( ale to přenechám jiným :D) A abych něco pochválila- tak určitě herecké výkony- ty byly tak dobré, že ačkoli to bylo někdy podivné- naprosto jsem jim věřila to co hráli. Dávám silnější 3 hvězdičky. ()

peiton

Príbeh je pre mňa o to silnejší,že nejde len o fantáziu scenáristov,ale že je to niekto reálny a tento príbeh sa skutočne stal.Nesie v sebe potenciál brnknúť na citlivú strunu divákovi,no nemyslím si,že na mne niečo takéto zanechalo emočnú stopu.Celý príbeh si ide po svojej poctivo vyšlapanej cestičke,ani o krok necúvne,ničím neprekvapí,neokorení...Tvárim sa nezúčastnene.Dráma,ktorá nesie v sebe potenciál,no žialbohu žiadny neponúkne.A je to škoda.Samotný záver ma až tak neprekvapil,už som čo to tušila..Veľká vdaka patrí tvorcom,že ponechali záver bez tradičného holywoodskeho happyendu,ktorý býva neodmysliteľnou súčasťou romantických príbehov.Ale ved čo by sme už od skutočného príbehu chceli,že?! ()

Figu

Před životním zlomem... Každou romantiku bych házel hned do koše, za hlavu, prostě kamkoliv, abych o ní nikdy už neslyšel, ovšem... Po životním zlomu... Každou romantiku s mojí životní partnerkou, budoucí nevěstou a ženou hodnotím uplně jinak, vše nabírá jiný směr a obrátky a sebemenší citlivější okamžik mě sráží do kolen a nedá se s tím nic dělat. Je to prostě silnější než já a hlavně je to skutečné, pravdivé a úžasné! Jo, jsem zamilovanej! 75% ()

O´Neill

Výborná romance bez přetvářky, která opravdu funguje zejména díky hercům - mezi Rachel (které to zatraceně sluší) a Channingem to neskutečně jiskří, a nedokážu si snad představit pro romantické drama lepší dvojici. K tomu skvělá hudba, výborný námět a slušný scénář. Ve finále dostáváme skvělých 104 minut s absencí jakýchkoliv nudných scén. ()

bourec

Výborný.Bez přehrávky,naprosto mě to přibilo do křesla,Navíc oba dva hlavní protagonisti perfektní,trochu sem si vzpomenul na Miluj mě,prosím.I když tohle neni žánr,kterej pokaždý vyhledávám,tak i v něm se najdou parádní kousky100%. ()

Rodriguez

Stačí chvilka nepozornosti a celý život se Vám může během vteřiny rozpadnout na tisíc kousíčků. Leo a Paige se jedné zimní noci stanou účastníky nehody, on ji přečká bez úhony, ale ona si na nic nevzpomíná. Jenže cesta k návratu bude ještě složitější než si myslel... 75% ()

Streeper

Čekala jsem nějakou romantickou slaďárnu, u které se budu rozplývat nebo hystericky brečet. Bohužel jsem ani nerozplývala ani hystericky nebrečela. Celý film od začátku do konce plyne v jedné dějové lince, která se nepohne ani nahoru ani dolů, žádná gradace příběhu tam není a to mě malinko mrzelo, protože kvůli tak dlouhé stopáži bych očekávala nějaký větší zvrat, ale nic, takže jsem se více méně spíše nudila, než bavila. Channing a Rachel ale zahráli prvotřídní pár a dokázala bych si je představit jako pár i v reálu, věřila jsem jim každý pohled, gesto a každou jiskru, která mezi nimi přeskočila, takže je docela škoda, že příběh neměl větší ambice. ()

vykur!

Life's all about moments, of impact and how they changes our lives forever. But what if one day you could no longer remember any of them? ()

DruidKarel

1263. hodnocený film: Budu-li upřímný sám k sobě, tak tomuhle filmu dávám 5* hlavně z toho důvodu, že na mě dopadla tíživá chvilka, kdy se se mnou rozešla přítelkyně. Neustál jsem to absolutně vůbec, probrečel 3* dny a abych se dorazil, tak jsem si "musel" pustit romanťák jako hrom. V hlavních rolích se mi představila jedna z mých oblíbených hereček Rachel McAdams a na straně druhé, jeden z oblíbených herců bývalé přítelkyně, Channing Tatum. Oba se kupodivu skvěle doplňovali, akorát že v případě mužského hrdiny hrál při výběru pro jeho roli spíše vzhled, pak v případě Rachel to nebyl jen zjev, ale i její geniální herecký talent. Skvěle vymyšlený příběh, který má několik menších zápletek a i když víte, jak asi film skončí, tak se těšíte na jeho konec. Mně film maximálně potěšil, a mohu mu proto udělit 5*. Dlouho jsem totiž neviděl tak pěknej romanťák, jako nyní. 5* ()

laik_60

scenár príliš nadupaný na melodramatičnosť. Osvedčené konflikty rodičia nevesty - zať - rodičia - dcéra - kamera viac snímala perleťové zuby Rachel a jej účesy .. skrátka taká ničotná hollywoodska sentimentálna trojkovina. ()

C0r0ner

Utahaná, nezajímavá a omletá romance, která má prvek změny v tom, že holka ztratila paměť, nicméně vše ostatní je stokrát viděná břečka, které nepomůže ani věta 'podle skutečné události'. Jak můžou být podobné filmy v červených číslech, je mi záhadou. 30% ()