Hlavně nezávazně

No Strings Attached

Komedie / Romantický

USA, 2011, 104 min

• larelay

asi hodinu som uvazovala nad komentarom, stale mi nic neprichadzalo na rozum a myslim, ze to bude asi tymto filmom, ze som fakt stratila definitivne rozum, kedze to bola neuveritelna lobotomicka blbina. takze tolko.(7.6.2011)

Koneckonců byla to moc příjemná romantická komedie, kde vztah začínal jako ještě nikde jinde (alespoň co jsem viděla já). Natalie byla výborná jako vždy, Ashton byl za dobráka (a ušel). Spolu vytvářeli pěkný pár, kde bylo prezentováno spousty zajímavých a originálních nápadů (mrkve, Menstruační mix). Líbilo se mi, bavila jsem se (hlavně jsem se nechala bavit). Odcházela jsem spokojená. Navíc tak něk si říkám, že bych se na to podívala klidně znovu...(15.3.2011)

Dost jsem se na to těšil a měl přehnané očekávání. Přesto ale něšlo o bůhvíjaké zklamání. Sázka na americkou komediální jistotu - hudba, pohoda, dobrý hlášky, suchý narážky, skvělá Natalie (to ona tvoří celý film). Jenom ten děj byl trochu nekonfliktní - jako když nůž prochází máslem, chyběla gradace. Nicméně zaručeně pobaví (čekejte víc než občasný úsměv). 66%(25.4.2011)

Já si myslím, že se to povedlo, hlavně díky ústřední dvojici.(1.5.2011)

Originální romantická komedie na téma "hlavně nezávazně". Mnoho znás se s tímto případem už setkali a ve většině případů to končí podobným způsobem. Hodně dobrý děj, parkát jsem se zasmál. Nejzajímavější je však herecké obsazení Natalie Portaman (Emma) a Ashtona Kutchera (Adama), kteří se k sobě hodili jak vejce vejci. Po dlouhé době romantická komedie, která stojí za zhlédnutí. Kdo očekává závěr jiný než v typických romantických komedií, tak ať na to ani nekouká. U romantických snímků je to pořád klišé, s kterým ale vždy počítám.. 8/10 = 80%(14.5.2011)

• - Scénář nesl původně název Fuck Buddies. Ten by ale neuspěl u americké filmové asociace MPAA a byl tak pozměněn na Friends with Benefits. Ani tento titul ale filmu nezůstal, protože pod stejným originálním názvem již vznikl snímek Kamarád taky rád (2011). (oje)

• - Keď Wallace (Ludacris) vyfotí Adama (Ashton Kutcher) s dvomi dievčatami na párty, Wallace povie "happy ho-lidays." Je to odkaz na jeho vlastnú pieseň "Area Codes", v ktorej sa spomenuté slová nachádzajú. (U_S_O)

• - Snímek byl do kin distribuován pod krycím názvem Dos. (oje)