Hlavně nezávazně

No Strings Attached

Hlavne nezáväzne

Komedie / Romantický

USA, 2011, 104 min

Taková normální romantická komedie, která nenadchne, neurazí. A mě baví dívat se na to, i když předem vím, jak to skončí. Natalii Portman a Ashtonu Kutcherovi to spolu docela slušelo a já se nad některými vtipy opravdu velice bavila, viz. mrkve místo kytek a nebo večeře s tátovou novou přítelkyní. Dávám slušné 3* btw. Nahý Ashton by stál za hřích. "You can´t fight with me, you´re miniature. You fight like a hamster"(4.4.2011)

• Malarkey

Pila se tam Stella Artois, ne Budweiser. To je zdárný příklad toho, že se v Americe piva perou o to, který pivo do americkýho filmu vleze dřív. Sympatický ale je, že jsem se konečně po dlouhý době nesetkal s Budweiserem. Kdyby ale Reitman byl takovej grand, podstrčí tam Plzničku a je zaděláno. Proto dávám jen dvě hvězdičky(10.8.2011)

Inu, jak to uchopit? Na jedné straně tuctová komedie s provařeným příběhem a plná ohraných klišé. Na straně druhé příjemná oddechová podívaná s nádhernou držitelkou Oscara, kterážto dokázala nemožné; z Ashtona Kutchera učinila alespoň na 108 minut jeho kariéry skutečného herce! Další úhel pohledu říká, že se jedná o ideální film do období Máje, tedy měsíce lásky, kdy je více než pravděpodobné, že kina zaplní hormony poblázněné páry. No a patrně poslední plus tkví v tom, že charaktery hlavních postav (tedy Emmy a Adama) jsou vykresleny opačně, než jak by divák se zkušenostmi z běžného života čekal. To znamená, že ona si chce užívat a on by rád snad až do chomoutu. Řekněte sami - je toto obvyklý scénář? Komu výčty plusových bodů stačí, ten ať neváhá a na film se podívá. Konec konců 60% je na Reitmana docela dost!(24.4.2011)

Niečo mi to pripomenulo, v čo som ani len vo sne nedúfal... Kačera osobne veľmi nemusím, pretože je to šašek s jedným ksichtom no musím uznať, že Natalie to tuna pristalo. K príbehu? naivné, trápne, no účelové. 6/10(21.4.2011)

Perfektne komický začiatok, ktorý Ashtonovi naozaj vyšiel. Vidno, že mu komediálne scény sedia. No je veľká škoda, že tak dobrý začiatok strieda zas a zas len priemerný romantický žáner. Keby Ivan Reitmen ostal pri štylizácií úvodného scenára, určite by sa s toho filmu vyklula lepšia romantická komédia. Nehovorím že to bolo zlé, ale proste vznikol s toho ďalší lepšie priemerný film.(12.4.2011)