Hlavně nezávazně

• Austrálie

No Strings Attached

Komedie / Romantický

USA, 2011, 104 min

,,ZA JAKÝCHKOLIV PŘÍLEŽITOSTÍ SPOLU BUDEME MÍT SEX. VE DNE , V NOCI. NIC VÍC“..... /// Hlavně nenápadně! – vlastně NEZÁVAZNĚ! Humoru tu trochu je, romantika narůstá přímou úměrou s ubýváním sexu a film má hlavní trumf v N.Portman, která tuhle odlehčenou romantiku vynáší do lehce nadprůměrných vod. To, že si ti dva způsobí ,,komorovou extrasystolu“ se očekává, takže jednou to jistě vydrží i méně romantičtí nadšenci. Stačí, když jim stačí N.Portman (která dneska vypadá (zase) krásně) nebo hovory o zkoušení podivných věcí! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Neustále slýchám větu: ,, Máš 45 vteřin na to, aby ses udělal! 2.) Nemůžu se soustředit na porno, když je kolem tolik opravdovýho sexu. 3.) Moje bejvalky neustále končí v baráku mýho táty. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(27.4.2011)

• TeeAge

| Scenár: Elizabeth Meriwether / Mike Samonek | Hudba: John Debney | Produkcia: Jeffrey Clifford, Joe Medjuck, Ivan Reitman | Štúdio: Paramount Pictures | Rozpočet: 25 miliónov $ | Tržby: 147,780,440 $ | Niekedy mám pocit, že svoje názory pri filmoch tohoto žánru opakujem, ale je to asi tým, že tie filmy sa fakt na seba podobajú až neuveriteľným spôsobom. Ale čo už. Keď na toto je najväčší dopyt... Alebo si to hollywoodský tvorcovia len myslia? Ťažko povedať. No jedno je znovu isté: Nebyť hlavnej ústrednej dvojice, nezožral by som to, ba dokonca ani nedopozeral. Takto to bolo aspoň priemerne zábavné, miestami podarené potešenie na sobotný večer. Časť s pesníčkou Keep Bleeding až netradične odvážne :D Na rozpočtoch je evidentne vidieť, že Natalie Portman je aktuálne jednou z najžiadanejších žien na svete, a to nie len divákmi, ale i fimovými tvorcami. Som zvedavý, čo bude teraz, keď ešte vyhrala zlatú sošku. Tí ju asi roztrhajú :)(27.2.2011)

• larelay

asi hodinu som uvazovala nad komentarom, stale mi nic neprichadzalo na rozum a myslim, ze to bude asi tymto filmom, ze som fakt stratila definitivne rozum, kedze to bola neuveritelna lobotomicka blbina. takze tolko.(7.6.2011)

• Botič

Po How Do You Know další (smutná) ukázka toho, že by se režiséři po šedesátce neměli pouštět do romantických komedií. Ploché, nevtipné a ke konci skoro až smutné.(9.4.2011)

• Jeremy.jk

NEMÁM rád většinu romantických komedií (čest vyjímkám). Přesto jsem se rozhodl dát těch 108 minut v sázku a to především díky jedné z mých NEJoblíbenějších hereček. Taky se ukázalo, že ona je to jediné, co stojí za zmínku. Kutcher - jako vždy - jen dotváří dokonalý hollywoodský kýč, za čož ho jen těžko můžeme vinit, pravděpodobně se tak už narodil. Stále a dokola se mi potvrzuje, že chemie, kterou mívala kombinace těchto dvou žánrů, je dávno vyčerpaná a nenávratně pryč. Není to zdaleka první film od Reitmana, co jsem viděl, ale za to určitě jeden z nejhorších - 40% za Natálku.(18.8.2011)

• - Keď Wallace (Ludacris) vyfotí Adama (Ashton Kutcher) s dvomi dievčatami na párty, Wallace povie "happy ho-lidays." Je to odkaz na jeho vlastnú pieseň "Area Codes", v ktorej sa spomenuté slová nachádzajú. (U_S_O)

• - Ivan Reitman se ve snímku objeví v malé roli režiséra show, na které Adam (Ashton Kutcher) pracuje. (oje)

• - Natalie Portmanová se k vznikajícímu projektu původně připojila jako producentka, nikoli jako herečka. V roli výkonné producentky pak zůstala i poté, co se ujala role Emmay, a pod filmem je mimo jiné podepsána i produkční společnost Natalie Portmanové, Handsomecharlie Films. (Mr.Hudson)