Hlavně nezávazně

No Strings Attached

Hlavne nezáväzne

Komedie / Romantický

USA, 2011, 104 min

Perfektne komický začiatok, ktorý Ashtonovi naozaj vyšiel. Vidno, že mu komediálne scény sedia. No je veľká škoda, že tak dobrý začiatok strieda zas a zas len priemerný romantický žáner. Keby Ivan Reitmen ostal pri štylizácií úvodného scenára, určite by sa s toho filmu vyklula lepšia romantická komédia. Nehovorím že to bolo zlé, ale proste vznikol s toho ďalší lepšie priemerný film.(12.4.2011)

Já si myslím, že se to povedlo, hlavně díky ústřední dvojici.(1.5.2011)

Scénář, který zřejmě někde hodně dlouho ležel na polici, než si ho někdo všimnul a rozhodl se, že vydělá nějaký ten dolar. Pokud nemáte rádi Natalii Portman nebo Ashtona Kutchera, tak rozhodně račte o dům dál. Protože právě tihle dva jsou základním stavebním kamenem toho, jak snímek (který se rozhodně nemůže označovat komedií) vypadá a kam směřuje. Tedy pokud vůbec někam. Ostatní vztahy jsou totiž vykreslené se spletitostí leporela, nudné, otravné a divák občas chtě nechtě skřípe zuby. Hlavní fór je v tom, že se tu dva dávní známí schází výhradně kvůli sexu. Vytvoří si určitá pravidla, jak se chovat, aby to nevedlo někam do vyšších sfér. Jenže jak se dá očekávat, tak nečekaný nepřítel už klepe na dveře.. Asi budu vybočovat z masy, ale mně Kutcher nevadí. Pokud nejde o vyloženě emotivní scény, tak většinou herecky neselhává. Portman mě baví ve všech žánrech, spolu jim to sedí, tady si evidentně chtěla udělat radost tučným honorářem, herecky je rozhodně nadprůměrná, škoda jen, že těch nesmyslných replik ze sebe musí vypouštět docela hodně. Filmu prospěla i netradiční eRková přístupnost a já jako divák neodešel s nějakým znechucením, že nepřeskočila pomyslná jiskra. Nepřeskočila, ale vteřiny do konce jsem taky neodpočítával.(29.6.2011)

• 3DD!3

Zklamání. Celkem jsem se těšil, zajímavá zápletka, Natálka, pěkný plakát... Sakra napsal bych mnohem lepší věc, kdyby mi na něco takového dali peníze. Hodně vtípků je přestřelených, pár slušných a několik opravdu povedených, jenže to je trochu málo. Aspoň ten konec byl takový v jaký jsem doufal.(27.4.2011)

Výborná oddychovka s kterou jsem opravdu neměl žádný problém. 108 minut skvěle uteklo, sympatické herecké duo, které nikdy nenudí ale samozřejmě pořád jde o snímek do škatulky lehce nadprůměrných romantických komedií jaké máme možnost vidět 5x do měsíce. Po shlédnutí vyšumí do hodiny ale peněz za lístek určitě litovat nebudete. 60%(20.5.2011)