Hlavně nezávazně

Hlavne nezáväzne

Komedie / Romantický

USA, 2011, 104 min

• playboxguest

Stane se vám někdy, že se sami sebe ptáte, proč vůbec vznikl film, který zrovna sledujete? Já si to u tohohle kousku říkala skoro pořád! K tomu naprosto plytký (bez vyjímky v každém filmu) Kutcher a Natalie v nejnudnější roli své kariéry. Friends with benefits v tomto souboji (obojí romkom o "jen" kamarádech, co spolu ***) jasně vítězí, jak na poli obsazení, tak na poli zábavnosti, a to se ani nemusel moc snažit.(19.8.2011)

"Fuck budies" kamarádi na sex pro romantickou komedii hodně netradiční námět aneb z postelových hrátek k lásce? Může tohle fungovat?(18.6.2011)

• POMO

Natalie Portman v roli, v akej ju nikto vidieť nechce, vo filme, ktorý nie je ani vtipný, ani romantický, ani nevyužíva potenciál backgroundu hollywoodského prostredia. Toto že nakrútil Ivan Reitman?!(1.5.2011)

Začínám si zvykat, že jedinou možností Ashtona Kutchera, jak se uplatnit ve světě filmu, jsou romantické komedie - většinou ty průměrné, občas bohužel i podprůměrné, přitom je to dle mého herec (herecké kvality nechme stranou) s vcelku velkými komediálními vlohami. Hlavně nezávazně patří určitě mezi ty zdařilejší především díky Natalie Portman, film má spád, vtipné momenty, pouze v závěru se trochu zadrhává - zkrácení o 10-15 minut by více než prospělo, jinými slovy komedie se stopáží nad 100 minut žeru pouze Juddovi ;-).(20.4.2011)

• Malarkey

Pila se tam Stella Artois, ne Budweiser. To je zdárný příklad toho, že se v Americe piva perou o to, který pivo do americkýho filmu vleze dřív. Sympatický ale je, že jsem se konečně po dlouhý době nesetkal s Budweiserem. Kdyby ale Reitman byl takovej grand, podstrčí tam Plzničku a je zaděláno. Proto dávám jen dvě hvězdičky(10.8.2011)

• - Ivan Reitman se ve snímku objeví v malé roli režiséra show, na které Adam (Ashton Kutcher) pracuje. (oje)

• - Natalie Portmanová se k vznikajícímu projektu původně připojila jako producentka, nikoli jako herečka. V roli výkonné producentky pak zůstala i poté, co se ujala role Emmay, a pod filmem je mimo jiné podepsána i produkční společnost Natalie Portmanové, Handsomecharlie Films. (Mr.Hudson)

• - Na pozvánkách na neveřejnou projekci byl snímek uveden pod názvem No Strings Attached or Hooking Up. (Zdroj: ČSFD.cz)