poster

Hlavně nezávazně

 • USA

  No Strings Attached

 • Slovensko

  Hlavne nezáväzne

Komedie / Romantický

USA, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  **

  Stane se vám někdy, že se sami sebe ptáte, proč vůbec vznikl film, který zrovna sledujete? Já si to u tohohle kousku říkala skoro pořád! K tomu naprosto plytký (bez vyjímky v každém filmu) Kutcher a Natalie v nejnudnější roli své kariéry. Friends with benefits v tomto souboji (obojí romkom o "jen" kamarádech, co spolu ***) jasně vítězí, jak na poli obsazení, tak na poli zábavnosti, a to se ani nemusel moc snažit.(19.8.2011)

 • Rominator
  ***

  "Fuck budies" kamarádi na sex pro romantickou komedii hodně netradiční námět aneb z postelových hrátek k lásce? Může tohle fungovat?(18.6.2011)

 • POMO
  **

  Natalie Portman v roli, v akej ju nikto vidieť nechce, vo filme, ktorý nie je ani vtipný, ani romantický, ani nevyužíva potenciál backgroundu hollywoodského prostredia. Toto že nakrútil Ivan Reitman?!(1.5.2011)

 • ORIN
  ***

  Začínám si zvykat, že jedinou možností Ashtona Kutchera, jak se uplatnit ve světě filmu, jsou romantické komedie - většinou ty průměrné, občas bohužel i podprůměrné, přitom je to dle mého herec (herecké kvality nechme stranou) s vcelku velkými komediálními vlohami. Hlavně nezávazně patří určitě mezi ty zdařilejší především díky Natalie Portman, film má spád, vtipné momenty, pouze v závěru se trochu zadrhává - zkrácení o 10-15 minut by více než prospělo, jinými slovy komedie se stopáží nad 100 minut žeru pouze Juddovi ;-).(20.4.2011)

 • Malarkey
  **

  Pila se tam Stella Artois, ne Budweiser. To je zdárný příklad toho, že se v Americe piva perou o to, který pivo do americkýho filmu vleze dřív. Sympatický ale je, že jsem se konečně po dlouhý době nesetkal s Budweiserem. Kdyby ale Reitman byl takovej grand, podstrčí tam Plzničku a je zaděláno. Proto dávám jen dvě hvězdičky(10.8.2011)

 • - Ivan Reitman se ve snímku objeví v malé roli režiséra show, na které Adam (Ashton Kutcher) pracuje. (oje)

 • - Natalie Portmanová se k vznikajícímu projektu původně připojila jako producentka, nikoli jako herečka. V roli výkonné producentky pak zůstala i poté, co se ujala role Emmay, a pod filmem je mimo jiné podepsána i produkční společnost Natalie Portmanové, Handsomecharlie Films. (Mr.Hudson)

 • - Na pozvánkách na neveřejnou projekci byl snímek uveden pod názvem No Strings Attached or Hooking Up. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace