• Peytl

Dnes již vím, že i můj život zde ovládají nevinné malichernosti, když jsem si včera po spatření "komedie století" dal o sklenku víc, netušil jsem, že díky vyšší hladině alkoholu v krvi nevstanu dostatečně brzy na to, abych předběhl mého přítele, przniče mexických pannen, Segrestora , který zřejmě zaslechl můj třísetdecibelový upřímný smích, smrtelný chropot z přemíry vtipu a zábavy za doprovodu praskající bránice a bublin z nosu, nelenil, kopl si do infuze litr mezkaly a injekční jehlou vyryl, do svého vraždami v sebeobraně vypracovaného předloktí, vzkaz, odpad...nevídané. Nutno podotknout, že tento druh humoru vyžaduje k úplnému pochopení a stoprocentnímu vytěžení kýbl anestetik, odbornou lékařskou asistenci a otevřené okno (pokud možno od čtvrté etáže výš)...No a my už s mexikáncem VÍME a přicházíme na chuť neotřelému vtipu, díky tomu, že ležíme ve stejném špitále, tak máme času a prostoru dost a dost, třeba bodání jehel pod nehty pacošům na očním je skvělá záležitost, to je k popukání a když jsme nad ránem zastavili na ARO pár simulantům přístroje, tak jsem se smíchy poprskal a lišácky na kámoše mrkl, jak že se nám to všechno krásně daří...Film si rozhodně nenechte ujít, napoprvé ovšem nečekejte, že byste mohli pochopit jemné nuance intelektuálního humoru a bravurního herectví v podání těch nejkolosálnějších čuráků a chytrých čurákyň.(2.7.2012)

• Enšpígl

Nečekal jsem žádnej zázrak do filmu jsem šel čistě kvůli Veronice Kubařový, protože jsem měl chuť se kouknout na nějakou mladou krásnou českou herečku a to Veronika zcela splňuje. Bohužel moc prostoru ve filmu nemá, stejně tak humor jako kdyby hrál s divákem na schovku. Líbil se mě akorát příjezd Mária Kubece do Boskovic, tam to následoválo v rychlým sledu od deště až po hajzl. Pak už nic moc, hlavně tedy nic. Dám jednu hvězdičku, ať si nenaseru Veroniku.(23.2.2015)

• zette

Neskutecne trapne a nudne, vice slov si tenhle brak nezaslouzi.(30.6.2012)

• MartinezZ

Neuvěřitelný případ vrcholné ubohosti a trapnosti. Snad jen scriptařka, zvukař, kameraman a tvůrce hudby za nic nemůžou. To, co se dělo před kamerou, by se ale mohlo podávat v lékařských zařízeních namísto klystýru i výplachu žaludku v jednom.(9.9.2012)

• Ilicka

Be kind, rewind!(22.12.2011)

• - Několik let před začátkem samotného filmování byla ve westernovém městečku Boskovice natočena ukázka se záměrem přilákat sponzory a získat prostředky. Jeden z hlavních protagonistů Mário Kubec se do dobového místa natolik zahleděl, že se stalo jeho novým bydlištěm. V Boskovicích si našel i práci, se kterou shodou okolností skončil současně se závěrem natáčení. (oje)

• - Natáčení probíhalo ve westernovém městečku Boskovice u Brna. (M.B)

• - Kristýna Leichtová a Matouš Ruml společně ztvárnili hlavní role také v českém seriálu Comeback (2008) televize Nova. (Shadowspark)