• Tosim

Další heslo ve slovníku českých filmových buranismů, aneb, Kameňák ve Westerňáku. Klasický humor, čůrání a píchání, když už někdo o vtipech přemýšlel (holení), musí být nasnímán tak, aby ho pochopili i ti nejzabedněnější. Mario Kubec fakt překvapil, on a Veronika Kubařová se nejvíce přiblížili ke ztvárnění rolí ve smyslu postav, ne postaviček ke shazování a padání. Pro našince pak zbývají už jen reálie Boskovic, které ale nemají s kvalitou nic moc společného. Herečky potešily, ale vem to čert, ačkoli se to může zdát divné, kozy, klobásy ani krátké sukýnky už prostě v některém stádiu hodnotit nelze. Tenhle film a dinosauři...komerce zřejmě definitivně zvítězila nad zdravým rozumem. PS doufám, že se zase nedočtu něco o nějakém urážení, tohle je ta zpětná vazba, která se neschovává za statistiky návštěvnosti nebo měření délky smíchu, v podstatě divácký web o lidech s širším spektrem znalostí, bohužel či bohudík máme to štěstí či smůlu, že si o kinematografii nepovídáme jen v hospodě, ale píšeme o ní i na net. Aha! 0%!(16.5.2011)

• Historik

Mně se zdá jako nejvhodnější slovo pro hodnocení bezradnost. Ti, co to vymýšleli, tak nějak celou dobu nevěděli, co z toho námětu vytěžit, jak s ním naložit. Tak je to takové neslané nemastně plácání na místě.(1.7.2012)

• bourec

Chytrý to moc neni,člověku to nic nedá,ale nuda to taky neni.Dámský obsazení je hezoučký,pánové ovšem děs.Ale protože odpadů je tady dost,tak tomu filmu malinko přilepšim.30%.(11.12.2011)

• Kryton

Televizní pilot dementního sitkomu, kterému se směje asi jen producent filmu. Herci se pitvoří a dělají doslova a do písmena blbce z diváků i ze sebe samých. Co však uplně vymaže mozek i úsměv z obličeje - absolutně film postrádá špetku komedie! Jak se někdo může bavit plejádě buranských a nechutných vtipů? Už jen chybělo, aby se Mário Kubec pokakal. Tohle je důkaz, proč by se u nás nemělo točit všechno! Vážení tvůrci a herci nestydíte se za sebe?!(24.11.2011)

• Hunt

Hudba: Vlastimil Peška; příběhově děravé a zdárně sekundují Troškovým novodobým komediím.(3.7.2012)