• Payushka

První polibek se odehraje jako nevinná pusa, kdy se těsně po ní oba líbající na pikosekundu zaseknou a uvědomí si, že šlo asi o něco víc. Milostná dvojice v noci vyjede na koních na louku a za jejich stíny se leskne obří úplněk, který svou velikostí zabírá půl záběru. Jednotlivé dny příběhu oddělují záběry do slunce, kdy se na okamžik ukáže i duha. Ano, když to někdo přežene, může se i otrávit.(11.11.2011)

Tohle bylo tak blbé, až se mi to celkem líbilo. Chvilkami to sice vypadalo jako rodinné video ze hry na indiány a kovboje. Vodráček mě neskutečně štval, takže bylo adekvátní, že si přelámal obě packy. Já nejsem nijak pomstichtivá, ale tohle jsem mu opravdu přála, protože si to jeho postava zasloužila. Musím přiznat, že se mi líbil i Pavel Landovský a to ho nesnáším kvůli to mu jeho obhroublému slovníku, kdy nejde pro nadávku daleko.(2.7.2012)

• Foox

Nechtěně vtipná reklama se stopáží celovečerního filmu. Ovšem i některý nechtěný vtip, může být dostatečně vtipný, proto jedna hvězda. 30 %(8.4.2016)

• veronikav

Neuvěřitelné !!! Za tohle se vyhazují peníze ??(3.12.2011)

• Botič

Odpad jak z praku! Pár pěkných obrázků se sem tam vykřesat podaří, ale ani to nedokáže zastřít chuť chemického prefabrikátu, co chvilku šumí a pak se rozpustí. Aneb jaký může být film na jehož plakátu se Petr Vondráček ohání sádrovými faly? Moje intelektuální já umřelo. Sorry v názvu filmu až nečekaně trefné.(19.5.2011)