Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  **

  Komedie, která to hraje na typicky letní atmosféru, ale nemá v podstatě čím nadchnout. Jsem k filmu mírnější, protože prostředí westernového městečka v Boskovicích je neotřelé a malé moravské městečko je od Brna co by kamenem dohodil. Do tohoto prostředí však ne všichni herci přirozeně zapadli. Pokusy přehrávat většinu svých postav by byly k danému pojetí i adekvátní, ale řídký a roztahaný námět vystačí na dobré vtipy sotva půl hodiny, a pak dojde pohonná hmota. Nápad s angažováním slavného pražského herce, jehož kariéra jde povážlivě z kopce, do amatérského hereckého souboru, měl v sobě potenciál, ale tvůrci seznamování a adaptaci zhýčkané hvězdy s novým a hlavně svérázným prostředím, jednoduše odflákli. Vtip se prakticky dost povrchně omezil jen na slovní bariéru moravského dialektu mezi místními usedlíky a pražským hercem s vybroušenou češtinou, a to bylo asi tak všechno. Pak nějaká jalová rodící se "lovestory"a z toho plynoucí žárlivost a rozmíšky mezi dvěma soky v lásce i v práci - úspěšně adaptovaným pražským hercem a zraněným playboyem, nějaké ty pletky místního proutníka s každou sukní z okolí, krádež koz lakomým hrobařem a rádoby neurvalé, ale jen teatrální trestání synů cholerickým otcem a tak dále. Mário Kubec to hrál na civilní pojetí postavy. Petr Vondráček nezapřel svůj komický talent. Kristýna Leichtová statečně bojovala s moravským dialektem. Na Petru Molnárovou se alespoň dobře dívalo, zamrzí upozaděný Martin Havelka, zbytek herců celkem ok, ale jak už jsem zmínil, i dost přehrávali. Když to shrnu, je tahle komedie sledem více či méně podařených humorných scének v neokoukaném prostředí. Vtipy však postupně docházely a výsledkem je kravinka s chabým scénářem pro nenáročného diváka s režií inspirovanou Troškovým stylem doplněným o kvalitní kameru. 40%(22.11.2011)

 • bourec
  **

  Chytrý to moc neni,člověku to nic nedá,ale nuda to taky neni.Dámský obsazení je hezoučký,pánové ovšem děs.Ale protože odpadů je tady dost,tak tomu filmu malinko přilepšim.30%.(11.12.2011)

 • veronikav
  odpad!

  Neuvěřitelné !!! Za tohle se vyhazují peníze ??(3.12.2011)

 • Ilicka
  odpad!

  Be kind, rewind!(22.12.2011)

 • Historik
  **

  Mně se zdá jako nejvhodnější slovo pro hodnocení bezradnost. Ti, co to vymýšleli, tak nějak celou dobu nevěděli, co z toho námětu vytěžit, jak s ním naložit. Tak je to takové neslané nemastně plácání na místě.(1.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace