• Botič

Odpad jak z praku! Pár pěkných obrázků se sem tam vykřesat podaří, ale ani to nedokáže zastřít chuť chemického prefabrikátu, co chvilku šumí a pak se rozpustí. Aneb jaký může být film na jehož plakátu se Petr Vondráček ohání sádrovými faly? Moje intelektuální já umřelo. Sorry v názvu filmu až nečekaně trefné.(19.5.2011)

• Beckett51

Celkem koukatelná jednorázová blbina na letní večer.(30.6.2012)

• Danny F.

Nebylo to to pravé, přes to nějaký ten humor co stál za to tam byl. V podstatě jde však o málo povedenou komedii. 45%(1.7.2012)

• eugeene

viděl jsem i větší slátaniny, tak si myslím, že ta jedna hvězdička bude tolerantnější(26.5.2011)

• choze

Když si při sledování filmu říkáte, co by z něj asi dokázal vydolovat Zdeněk Troška, tak je něco špatně. WESTERNSTORY není tak okázale bolestivě trapné jako jeho nekompromisně brutální trajler, je to spíš mile naivní amatérsko-(scénář, režie)-profi (kamera, herci) guláš v exotickém prostředí a jelikož mě vyloženě nenudilo ani nevytočilo, budu shovívavý. Sice je mimořádně nefilmové (kameraman se snaží, ale filmově debutující divadelní scenárista a rejža v jedné osobě ho vydatně sabotuje) a pozoruhodně nevtipné, což mi ale oboje vadilo méně než bych čekal. I když určité zklamání z toho, že to není tak špatné až je to k popukání, tu bylo.(1.1.2012)

• - Kristýna Leichtová a Matouš Ruml společně ztvárnili hlavní role také v českém seriálu Comeback (2008) televize Nova. (Shadowspark)

• - Několik let před začátkem samotného filmování byla ve westernovém městečku Boskovice natočena ukázka se záměrem přilákat sponzory a získat prostředky. Jeden z hlavních protagonistů Mário Kubec se do dobového místa natolik zahleděl, že se stalo jeho novým bydlištěm. V Boskovicích si našel i práci, se kterou shodou okolností skončil současně se závěrem natáčení. (oje)

• - Natáčení probíhalo ve westernovém městečku Boskovice u Brna. (M.B)