• Tosim

Další heslo ve slovníku českých filmových buranismů, aneb, Kameňák ve Westerňáku. Klasický humor, čůrání a píchání, když už někdo o vtipech přemýšlel (holení), musí být nasnímán tak, aby ho pochopili i ti nejzabedněnější. Mario Kubec fakt překvapil, on a Veronika Kubařová se nejvíce přiblížili ke ztvárnění rolí ve smyslu postav, ne postaviček ke shazování a padání. Pro našince pak zbývají už jen reálie Boskovic, které ale nemají s kvalitou nic moc společného. Herečky potešily, ale vem to čert, ačkoli se to může zdát divné, kozy, klobásy ani krátké sukýnky už prostě v některém stádiu hodnotit nelze. Tenhle film a dinosauři...komerce zřejmě definitivně zvítězila nad zdravým rozumem. PS doufám, že se zase nedočtu něco o nějakém urážení, tohle je ta zpětná vazba, která se neschovává za statistiky návštěvnosti nebo měření délky smíchu, v podstatě divácký web o lidech s širším spektrem znalostí, bohužel či bohudík máme to štěstí či smůlu, že si o kinematografii nepovídáme jen v hospodě, ale píšeme o ní i na net. Aha! 0%!(16.5.2011)

• MartinezZ

Neuvěřitelný případ vrcholné ubohosti a trapnosti. Snad jen scriptařka, zvukař, kameraman a tvůrce hudby za nic nemůžou. To, co se dělo před kamerou, by se ale mohlo podávat v lékařských zařízeních namísto klystýru i výplachu žaludku v jednom.(9.9.2012)

• NinadeL

Vlastimil Peška se rozhodl prozkoumat jednu z mnoha neprobádaných možností českého filmu. Zkusil, realizoval a jestli neprohloupil zhodnotí až příští generace.(29.11.2011)

• Hunt

Hudba: Vlastimil Peška; příběhově děravé a zdárně sekundují Troškovým novodobým komediím.(3.7.2012)

• MMR

No tak: Takže, pardon, bez takže - jak říkala naše učitelka Českého jazyka na Gymnáziu. Dále citovat nebudu, jen napíšu tohle: Kameňák sice také byla celkem hovadina, ale narozdíl od tohoto to mělo nějaký "rozumný" příběh, tohle je absolutně nevtipně nudné a prázdné, bléééé :-((12.12.2011)

• - Kristýna Leichtová a Matouš Ruml společně ztvárnili hlavní role také v českém seriálu Comeback (2008) televize Nova. (Shadowspark)

• - Natáčení probíhalo ve westernovém městečku Boskovice u Brna. (M.B)

• - Několik let před začátkem samotného filmování byla ve westernovém městečku Boskovice natočena ukázka se záměrem přilákat sponzory a získat prostředky. Jeden z hlavních protagonistů Mário Kubec se do dobového místa natolik zahleděl, že se stalo jeho novým bydlištěm. V Boskovicích si našel i práci, se kterou shodou okolností skončil současně se závěrem natáčení. (oje)