Cesta na tajuplný ostrov 2

• USA Journey 2: The Mysterious Island (více)

Sean je nejmladším potomkem rodu Andersonů, který žije poklidným životem s matkou a jejím přítelem Hankem. Brzy se však dostane do problémů se zákonem, když se vloupá do radiostanice, aby zachytil zprávu od svého dědečka. S pomocí Hanka ji rozluští a zjistí z ní, že tajuplný ostrov existuje. Hank sestaví pomocí několika knih mapu se souřadnicemi neznámého ostrova v Pacifiku a oba se vydají na cestu. Když se snaží pronajmout loď, nepodaří se jim najít nikoho, kdo by jim za vysokou odměnu vyšel vstříc. Štěstí se na Seana s Hankem usměje až s příchodem pilota vrtulníku Gabata a jeho dcery Kailani, kteří jsou ochotní oba dobrodruhy přepravit na určené souřadnice. Cestou je ale smete hurikán a oni se probudí na pláži neznámého ostrova se skalním průchodem do vnitrozemí. Pochopí, že se dostali na tajuplný ostrov. (TV Nova)

Tempy720

Filmu se podle mě podařilo jít ve stopách toho předešlého, ale upřímně jsem od toho čekala více. Nejvíce mě zklamali Vanessa Hudgens (která po Muzikálu ze Střední nemá šanci uspět) a v těsném závěsu za ní Dwayne Johnson, který byl chvílemi až trapný a nedokázal ze sebe vydat tolik jako Brendan Fraser (vedlejší role minulého filmu). 3D efektů jsem si ani nevšimla oproti Cestě do středu země, kde skoro každá scéna byla něčím obohacena, je to slabý odvar... Na víc než tři hvězdy to podle mně nemá. ()

HanisShka

I když jsem tento film neviděla ve 3D, nenechal mě vydechnout. Jednak pro skvělé obsazení - Josh, Dwayne, Michael či Vanessa - co si teenager může ještě více přát? Vtipné momentky se mi opravdu líbily a zda se někomu zdály nedotažené, nepřišlo mi to tak. Příběhy a náměty z knih hezky zakomponované do filmu se úžasně hodily. Byla jsem překvapená, co všechno lze ještě z knih vyčíst, i když normálním lidem by to došlo zřejmě hned. Nesedělo mi tam pár faktů (no, více než pár), které ve výsledku nedávaly smysl, ale během filmu jsem neměla čas o tom přemýšlet. Přála bych si tam jednou také stát a dívat se na ztracenou Atlantidu či na ponorku kapitána Nema. Je to pohodový film pro celou rodinu se špetkou vtipu a akčnosti. ()

RISOvonVODKA

Rodinná chuťovka, ktorá však pre mňa asi nemala ten správny nádych, keďže som ju pozeral sám. Musím pochváliť pár skutočne vtipných momentov, kde som sa smiechom chytal za brucho. Dwayne Johnson a.k.a The Rock predstavil svoj talent v speve a tiež vcelku obstojné herecké umenie. Sám sa neviem rozhodnúť, či kariéra Peytona má nejakú perspektívu alebo by to mal zabaliť. Film určite nikoho neurazí, je to rozkošná podívaná, ktorú si o desať rokov kľudne pozriem znova. Skôr nie... ()

Deivulak

Simpatická blbůstka ,která neurazí ani nenadchne.Dwayne potvrzuje že je to komediant jak blázen , ale mohl by si zahrát spíš v tech akčnakách konečně.Vanessa je kus.Prostě průměr.. ()

RADX1

Nebýt Verneovských podkladů asi bych hodnotil o něco méně, protože nic extra to teda není. Scénárista se snaží příběh nacpat něčím akčně dobrodružným a vůbec mu nevadí že to nemá hlavu ani patu. Nejhůře je na tom asi část kde osedlají včely. Zde jsem silně začal přemýšlet nad tím zda se ze mě Amíci snaží udělat pitomce, nebo si myslí, že jsem opravdu tak pitomý. Možná že tu ptákovinu trochu vylepšilo 3D (viděno ve 2D), ale i tak ... Slabota. Přitom by stačilo méně chamtivosti a více snahy a mohlo z toho být něco daleko lepšího. :o) ()

aldis

The Rocka mam rad takze na jeho filmy se divam rad.toto byla rodinna fantasy podivana ktera nepresahuje prumer,SKODA,ale divat se na to dalo.Sice mi tam chybelo vice akce?ale presto sem se nenudil ()

inhotep

1. hvězda (*) za krásku Vanessu Hudgens. A o 2. hvězdu (*) se podělí celkem slušný vizuál, Caine (který chudák hraje v takové kravince asi proto, že musí platit hypotéku) no a Dwayne Johnson, který je v roly taťky (otčíma) sice nijaký, ale co už, snaha se taky cení a já už netrpělivě očekáván další Rychle a zběsile ()

Bednobuch

Bál jsem se, že to bude větší blbost. Ale docela to šlo. A Dwayne tam byl fajne. Jen ta scéne s pumpou lásky byla... no řekněme trapná. Ale jinak dobrý. Řekněme dobrý nástupce první Cesty do dtředu země ()

Novik

Vtipný, efektní a oddychový film, který má tu výhodu že se nebere vážně. Tenhle film určitě zařadím mezi "pohodové filmy" který mě bude bavit i po 10 zhlédnutí. The, Rocka mám hodně rád a proto mi tady sedl i víc než "dobrodruh" Fraser, Caine se rozhodl se vyblbnout při tomhle snímku a je to na něm dost vidět, Hutcherson mi dělá radost a budu rád když se prosadí a udělá si kariéru, přeju mu to. V rámci žánru se na tom pobaví jak děti, tak i dospělí kteří stále mají rádi dobrodružství. Ps: Ta Anne Hudgens je vážně pěkná. :) ()

fave2

Tak jsem to včera zhlédl. Pln očekávání a těšení se, protože mám rád dobrodružné filmy a Julesa Vernea obzvlášť. Dodíval jsem se do konce a tu jednu hvězdičku dávám za efekty, které jsou opravdu skvostné a bezchybné. Jinak tedy americké zpracování - blbost na entou, dle klasického klišé. Drzý puberťák ( v americkém pojetí ještě s despektem k penězům ), otravný dědek alias brouk Pytlík, citlivý drsňák-hrdina, mladá skoro kráska a zaostalý domorodec - její otec, pro zjednodušení filmu vtipem. Lítání na včelách a ovládání je, jako kdyby to dělali denně, potopit se do třicetimetrové hloubky na dva loky ( až budete u moře, tak to zkuste :-), ostrov se pravidelně potápí a vynořuje, přesto je tam zachovaný deník Nema ( asi voskový papír ) a útěk z ostrova v Nautilu, no, prostě ti Američani jsou borci. Miluji fantasii, ale nesnáším blbost, promiňte, ale Verne se musí otáčet v hrobě... ()

Thomrius

Film se mi opravdu moc líbil, skvělý zážitek, efekty vážně skvělý, herecké obsazení taky výborné. U filmu jsem se moc bavil, párkrát zasmál a nestačil se divit, co tvůrce nenapadlo (velká ještěrka, let na včele atd.). Film rozhodně doporučuji! Silných 5* ()

Agora odpad!

Tento film snad může bavit děti tak do deseti let ... možná. Podle mého názoru naprosto příšerný film. Proč vzal kdysi dobrý herec Michael Caine roli v takové blbosti, nojo, peníze jsou stále potřeba a role se asi už nehrnou. O hereckém výkonu nabušeného Dwayna Johnsona pomlčím, "zaskvěl se" odrážením ovocných bobulí prsními svaly, ach bože! A tak bych mohla pokračovat. Trikové scény ubohé, dějová linie slabá jak čaj, Verne a Stevenson by měli vstát z mrtvých a zmlátit scénáristu! ()

Simbo

Napětí jako při půnoční seanci znuděných paniček s barevnými obrázky poházenými po světnici a netrpělivým vyčkáváním příchodu toužebného rozednění. Kdybychom přeházeli písmenka dialogů, možná by šlo citovat starší trháky... a chudáci světlušky neměly právo na to dosáhnout také obřích rozměrů :( ()

PANKY71

tři hvězdičky za ztvárnění ostrova... maličtí sloni, velkej hmyz a podobná havěť.... dobré, to beru. Otřesné herecké výkony, křečovitě vtipnej mexikánec, jeho sexy dcera, paličatej dědek a učenej puberťák (nesympatickej) , Rockova scénka s odrážením bobulí od prsních svalů už byl totální vrchol... Kdyby na to nedali takovej rozpočet, byl by to jasnej odpad... Dal bych dvě a půl ale to bohužel nejde... Vůbec by se měli admini zamyslet nad hodnocením a buďto to natáhnout do desítky a nebo povolit půlky. ()

RajmikCZ

Dwayne Johnson v roli otčína? To je jako dát místo třešničky na dort banán. Nesedělo mi to. Vůbec. Jednička byla dobrá, dvojka hnus, šmejd.. Jedna hvězda za Michaela Cana.. ()

Tomasek.

Proti prvnímu dílu , o hodně , hodně slabší . Sliboval jsem si od toho víc než jen nudné dobrodružné dílo. Příště si nesmím slibovat . 20% , za některé efekty . ()

iribis odpad!

Naprosto zbytečné pokračování. Dwayne Johnson se rozhodně nemůže rovnat Brendanu Fraserovi a příběh je také celkem o ničem a nezachrání ho ani 3D. Létání na včelách tomu dalo poslední hřebík do rakve. Zbytečná ztráta času a škoda peněz za lístek - jednoznačně odpad! ()

Jules Verne potřetí a počtvrté

Jules Verne potřetí a počtvrté

18.08.2014

Ačkoliv z letošního Hercula filmová série nejspíš nebude, Dwayne Johnson naříkat nemusí. V minulých letech totiž infiltroval hned tři jiné a žádná z nich zatím není u konce. Rychle a zběsile 7… (více)

Pod Rockem se zatřese země

Pod Rockem se zatřese země

16.10.2013

Dwayne Johnson jen nedávno dotočil historickou fantasy Hercules: The Thracian Wars a právě předvádí bicepsy na placu Rychle a zběsile 7 v režii Jamese Wana. Má ale v plánu několik dalších projektů, k… (více)

Tenhle méďa bude válčit s bubáky

Tenhle méďa bude válčit s bubáky

28.01.2013

A pomůže mu Dwayne „The Rock“ Johnson. Když má něco úspěch, zákonitě se vyrojí plagiáty. Méďa není výjimkou. Ale tenhle projekt, jehož hrdinou bude opět digitálně animovaný a mluvící plyšový medvídek… (více)

Dwayne „Lobo“ Johnson?

Dwayne „Lobo“ Johnson?

18.07.2012

Antihrdina Lobo nepatří do první komiksové ligy. Nebaví ho zachraňovat svět a předvádět se v pestrobarevných kostýmech. K jeho zjevu patří metalové pomalování, řetězy, lebky, démonické oči a tlusté… (více)