Cesta na tajuplný ostrov 2

Scénografie:

Bill Boes

Kostýmy:

Denise Wingate

Podařené pokračování. Příjemný dobrodružný fantasy film se zajímavými herci jako je třeba Dwayne Johnson, Josh Hutcherson a Vanessa Anne Hudgens. Oddechovka, která pobaví a zaujme. ( Hodnocení: 7/10 )(13.7.2012)

• predators

Tohle je sračka nad sračky! Celé je to mířeno na třidé a pokud jím váš televizor nedisponuje, zbydou vám jen oči pro pláč. Malou útěchou můžou být někomu borůvky střílející cecky Dwaynea Johnsona, ale pro normálního člověka je to naprostá ztráta času! Bez nápadu, plné logických bugů a ještě s mizernými triky. Fuuuj! 20%(18.5.2012)

Začátek přímočarý, rychle se jde k věci. Ale potom jsem byl nadšen. Oproti prvnímu dílu o dost lepší. Nevím, v jakém jsem byl rozpoložení, když jsem koukal na jedničku, pač ta se mi moc nelíbila, ale u dvojky jsem byl v dobré náladě.(12.3.2013)

3D efekt je ve filmu až moc výrazný, díky čemuž je bohužel až příliš zdůrazněná plochost bluescreenových pozadí a prostorovost Vanessy Hudgens, což prostě působí rušivě (byť v případě Vanessy jde samozřejmě o rušení vesměs příjemné). Ale jinak jsem si to celkem užil a myslím, že budoucí generace se na to budou dívat podobně, jako my se teď díváme na taková ta dobrodružná béčka z 50. a 60. let, kde se prohání všelijaká stop-motion havěť.(29.2.2012)

Čo sa týka pokračovania, tak je to v podstate rovnaká šablóna ako prvý diel. Nič nové, len naleštený vizuál, bicepsi The Rocka, efektné spomalovačky, kopec digitálnej akcie a tak podobne, skratka jedno obrovské digitálne (miestami až Avatarovské) dobrodružstvo, ktoré neprinieslo nič nové, len drží látku prvého filmu. 65% - 3*(8.6.2012)