poster

Cesta na tajuplný ostrov 2

 • USA

  Journey 2: The Mysterious Island

 • SK název

  Cesta na tajomný ostrov 2

Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný / Akční / Sci-Fi

USA, 2012, 94 min

Režie:

Brad Peyton

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Scénář:

Brian Gunn, Mark Gunn

Produkce:

Beau Flynn
(další profese)
 • Davies182
  *

  Akceptuji cáklé, barevné rychlokvašky pro celou rodinu. Bezvýhradně. U tohohole paskvilu jsem ale trpěl téměř každou minutu a nebýt tak-trochu-croftovské Hudgensové, určitě bych to už v půlce dávno vypnul. Příště se před podobným rodeem na obřích včelách, Johnsovým prsním tancem a vypatlaným Guzmánem zhulím do bezvědomí, abych tomu taky mohl dát ty tři hvězdičky. No more, Dwayne, no more!!!(27.1.2013)

 • Cervenak
  *

  Keď Rock v úvodnej scéne rozlúšti koordináty, chytí glóbus, zapichne prst do Indonézie a Hutcherson zvolá: "Takže je to uprostred južného Pacifiku!", vedel som, že bude zle. A bolo. Veľmi. Snáď jediným pozitívom je rozšafný dobrodružný soundtrack.(6.7.2012)

 • verbal
  *

  Tak si myslím, že tohle by Verne taky nepřejules! Vidět, jak fabrika na slaboduché kýče používá jeho romány k tomu, aby odpudivý sliz sbalil prsatou cigošku a děsně si zamiloval svého otčíma, jenž je vyjulesý ovarový krk, co umí hýbat kozama, sáhl by po nové julesetce a otevřel si julesu. Jinak na ně na všechny samozřejmě Tajuplný ostrov nastrajules spoustu osidel, jako například obřího ptáka, macatého, elektrického úhoře a předlouhého leguána, až se z toho pětiletým fakanům musí zdát něco nehezkého o tatínkovi. Takže jsem si to samozřejmě náramně ujules a nostalgicky zavzpomínal na doby, kdy jsem ještě jules s rodiči a hltal v televizi zdegenerovanou kulturou nezpizděné verneovky. Z tohohle by jeden dostal akorát tak zánět jules!(25.6.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V úvodu filmu ujíždí hlavní představitel před policií na jednoválcovém motocyklu Honda XR650L. Zvuková stopa motocyklu je však upravena na 4válec. (Max_FX)

 • - Ve scéně, kdy Seana (Joshe Hutchersona) honí policie, vjíždí motorkou do dvora a chystá se vyjet po dětské klouzačce. V prvním záběru je těsně u klouzačky, avšak v dalším záběru je od ní dostatečně vzdálený, aby ji mohl vyjet. (skinny)

 • - Natáčení probíhalo na ostrově Oahu. (Dlee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace