poster

Cesta na tajuplný ostrov 2

 • USA

  Journey 2: The Mysterious Island

 • Slovensko

  Cesta na tajomný ostrov 2

Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný / Akční / Sci-Fi

USA, 2012, 94 min

Režie:

Brad Peyton

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Scénář:

Brian Gunn, Mark Gunn

Producenti:

Beau Flynn, Tripp Vinson

Střih:

David Rennie

Kostýmy:

Denise Wingate
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  **

  Za zmienku stojí len vydarená dynamická akcia (aj tej je ale málo). Inak je to však nevtipné a príliš umelé dobrodružstvo.(30.7.2012)

 • ripo
  odpad!

  Nehorázna, donebavolajúca sprostota ....(28.12.2012)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Supeer! Konečně něco, co mě potěšilo, Dávám fakt silnou Čtyřku! Tahle Dobrodružná Pohádka se mi strašně Líbila, Vizuální Skvost! Jakmile se na scéně objevila Mega Ještěrka Nedýchal jsem, Byla to Paráda.. Dokonce se zde objevilo i pár Vtipných Momentů! A na Vannessu Je fakt krásný Pohled!(10.6.2012)

 • hammer_head
  ****

  O trochu lepší než první díl. Rodinná zábava, která ve své kategorii patří k těm lepším filmům. Hlavní hrdina je bohužel strašně nepřijemnej a působí namachrovaně jak sviň. Škoda že se nevrátil i B.F., ale já se mu po tý jedničce ani nedivím.(1.9.2013)

 • Beastmaster4
  ***

  Příjemná rodinná dobrodružná fantasy. Film, který nemůže zklamat (pokud nečekáte megahit), jen příjemně překvapit. Není to žádný trhák, pár počítačových zvířátek, pěkné barvičky, trocha těch novodobých scén točených přímo pro 3D, několik rádoby otřepaných (nucených) vtipných pasáží a gest. Příběh vcelku o ničem, nechybí tu už klasicky jeden trouba na cestu (Luis Guzmán) a jeden tvrďák (Dwayne Johnson). Pokud nebudete čekat mnoho, pak se ležérně bez pošimrání mozkových závitů pobavíte. Nečekejte stáda animovaných zvířátek, až na opravdu pár jich tu není mnoho - čekal jsem využití takového světa ve větší míře. Dwayne Johnson ani neukáže nic, co by stálo za zmínku, jednoduše tu jen je, chodí, hezky vypadá a na což láká i trailer, ukáže svůj prsní taneček, toť celé. Dávám 3 hvězdy a doporučuju rodinným typům, divákům bez větších nároků nebo hltačům 3D, kteří musí vidět vše, co je ve 3D natočeno.(22.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace