poster

Cesta na tajuplný ostrov 2

 • USA

  Journey 2: The Mysterious Island

 • Slovensko

  Cesta na tajomný ostrov 2

Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný / Akční / Sci-Fi

USA, 2012, 94 min

Režie:

Brad Peyton

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Scénář:

Brian Gunn, Mark Gunn

Producenti:

Beau Flynn, Tripp Vinson

Střih:

David Rennie

Kostýmy:

Denise Wingate
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  *

  Akceptuji cáklé, barevné rychlokvašky pro celou rodinu. Bezvýhradně. U tohohole paskvilu jsem ale trpěl téměř každou minutu a nebýt tak-trochu-croftovské Hudgensové, určitě bych to už v půlce dávno vypnul. Příště se před podobným rodeem na obřích včelách, Johnsovým prsním tancem a vypatlaným Guzmánem zhulím do bezvědomí, abych tomu taky mohl dát ty tři hvězdičky. No more, Dwayne, no more!!!(27.1.2013)

 • klerik
  ***

  Ako rodinné dobrodružstvo je tento film celkom funkčný. "Jednotka" bola o niečo sústredenejšia, ale ani toto ma v rámci žánru rodinnej zábavy neurazilo... Vlastne som bol nadšený z tej prostoduchosti, kde postavy každý problém vyriešia v priebehu pár sekúnd, aby sme čo najskôr mohli zhliadnuť ďalšiu šialene dobrodružnú scénu. Michael Caine sa baví ako už dávno nie...(3.11.2013)

 • Shakers
  ***

  Čo sa týka pokračovania, tak je to v podstate rovnaká šablóna ako prvý diel. Nič nové, len naleštený vizuál, bicepsi The Rocka, efektné spomalovačky, kopec digitálnej akcie a tak podobne, skratka jedno obrovské digitálne (miestami až Avatarovské) dobrodružstvo, ktoré neprinieslo nič nové, len drží látku prvého filmu. 65% - 3*(8.6.2012)

 • ripo
  odpad!

  Nehorázna, donebavolajúca sprostota ....(28.12.2012)

 • Rosaviva
  ***

  Tak teda nevim jestli je to mnou, nebo jestli jsou ty rodinný filmy pořád trapnější. Scénář a rozhovory mezi hlavníma hrdinama byli přímo k pláči a otec Vanessy byl naprosto ubohej. Co je jediné plus celého filmu, a vlastně jediný důvod proč se na to podívat, je naprosto úžasné vizuální prostředí. Oddychovka, kterou už znova fakt ne. 3* btw. perličky nakonec aneb to si z nás ti scénáristi dělaj srandu? Na začátku Vanessa tvrdí, že jejich helikoptérou se nikam neletí, protože se z toho 'ostrova' nikdo nevrátí. Když jí ale nabídnou tři tisíce dolarů okamžitě na to kývne. Na co jí budou peníze, když se už nevrátí? A další věc, oni tam skáčou po těch vajíčkách a hrozí se, aby ty vejce nerozbily a oni tak neprobudili toho ještěra. Když se ten ještěr ale probudí tak všichni seskočí na zem a běží kolem těch vajec. To je to nenapadlo udělat dřív?(16.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace