poster

Cesta na tajuplný ostrov 2

 • USA

  Journey 2: The Mysterious Island

 • Slovensko

  Cesta na tajomný ostrov 2

Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný / Akční / Sci-Fi

USA, 2012, 94 min

Režie:

Brad Peyton

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Scénář:

Brian Gunn, Mark Gunn

Producenti:

Beau Flynn, Tripp Vinson

Střih:

David Rennie

Scénografie:

Bill Boes

Kostýmy:

Denise Wingate
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  ***

  Prvú časť som síce nevidel, ale ako sa ukázalo vôbec to nebolo na prekážku. Ľahko som sa nechal strhnúť dejom a dostal sa do príbehu. Prežil som príjemné fantasy dobrodružstvo, ktoré sa odohrávalo na exotickom, tajomnom ostrove. Na takom o akom kedysi dávnom napísali vo svojich románoch spisovatelia Robert Louis Stevenson či Jules Verne. Na záhadnom ostrove uprostred oceánu o ktorom nikto nevie a na ktorom žijú prazvláštne tvory. Práve tam sa ocitli hrdinovia tohoto popkornového filmu. Celkom dobre sa na to pozeralo a ku podivu sa mi páčil aj herecký výkon, ktorý predviedol bývalý wrestler Dwayne Johnson. ***(25.4.2014)

 • Enšpígl
  ***

  Cením si faktu, že tvůrci si na základě románu od Julesa Vernea vystavěli svůj vlastní příběh a vyhli se tak možnému zneuctění samotné knížní předlohy. Nesmírně mě ovšem mrzí nevyužitý potenciál ať už na poli humoru, akce nebo spádu a napětí. Poznávání tajuplného ostrova přece nabízelo tolik dramatických a humorných situací, stačilo se s tím jen trošku víc mazlit a ne aby byl honem, honem další 3D film na světě, dokud je 3D v kurzu. Příběh se bez většího vzrušení prošel v mý hlavě a šel si lehnout do zapomínací komory a to je fakt velká škoda, protože měl v sobě potenciál k ohromení. Musím ocenit vizuální stránku a to jak ostrova, tak Vannessy, střídavě jsem jí čuměl za výstřih a na zadek, no co no, když mě neviděla.. Dwayne Johnson ať se na mě nezlobí, ale do podobných filmů nepatří, není to herec, je to jen bijec a jeho místo je v akčních filmech, některé "otcovské" scény by zahrál líp i lovec Pampaliny.(28.2.2012)

 • Beckett51
  *****

  Skvělý dobrudružný film plný (jak jinak než) dobrodružství, skvělých hlášek, pěkné hudby a parádních vizuálních efektů. Nevidím důvod, proč nedát plný počet. 85%..... "Slezte dolů! Pojišťovna nehradí důchodcům pád z obřích včel."(26.10.2012)

 • ripo
  odpad!

  Nehorázna, donebavolajúca sprostota ....(28.12.2012)

 • Payushka
  **

  Pumpa lásky FTW.(30.5.2012)

 • - Podle souřadnic z mapy Tajuplného ostrova by byl ostrov nejméně 3 000 km od ostrova Palau, nikoli 100 mil, jak je zmíněno ve filmu. (rakovnik)

 • - V jedné ze scén je Gabato (Luis Guzmán) pokrytý ptačím výkalem, o scénu později má košili čistou a poté opět naopak. (Studioworks)

 • - Ve scéně, kdy Seana (Joshe Hutchersona) honí policie, vjíždí motorkou do dvora a chystá se vyjet po dětské klouzačce. V prvním záběru je těsně u klouzačky, avšak v dalším záběru je od ní dostatečně vzdálený, aby ji mohl vyjet. (skinny)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace