poster

Cesta na tajuplný ostrov 2

 • USA

  Journey 2: The Mysterious Island

 • Slovensko

  Cesta na tajomný ostrov 2

Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný / Akční / Sci-Fi

USA, 2012, 94 min

Režie:

Brad Peyton

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Scénář:

Brian Gunn, Mark Gunn

Produkce:

Beau Flynn
(další profese)
 • PinokKio
  **

  Škoda, že nejsem závislák na nějaké psychotropní látce, to bych potom nad pidi slony a další roztomilou havětí vřískal radostí a Journey 2 by pro mě byl film roku.(11.8.2012)

 • johnn333
  ***

  Pár pěkných 3D triků, špičkování mezi Cainem a Rockem, několik WTF momentů (zpívající Rock, Rock odstřelující bobule prsními svaly, Rock mluvící...) a... vlastně nic. Cesta na tajuplný ostrov je naprosto zaměnitelná infantilní blbina, bohužel ne dostatečně zábavná, ani dostatečně dobrodružná. S dětmi v únoru do kina jedině na Huga! 50%(8.2.2012)

 • Cervenak
  *

  Keď Rock v úvodnej scéne rozlúšti koordináty, chytí glóbus, zapichne prst do Indonézie a Hutcherson zvolá: "Takže je to uprostred južného Pacifiku!", vedel som, že bude zle. A bolo. Veľmi. Snáď jediným pozitívom je rozšafný dobrodružný soundtrack.(6.7.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Hank (Dwayne Johnson) se o ponorce Nautilus zmíní jako o 140 let starém kousku. O pár chvil později jsou baterie k nastartování motoru příliš vybité. Baterie takové, jako jsou ve filmu, však neexistovaly do začátku 20. století, což je přibližně 30 let poté, co byla loď vyrobena. (Studioworks)

 • - Ve filmu je několik narážek na další Verneovy knihy. Základem je titul „Tajuplný ostrov“. Sopka chrlící zlatý popel odkazuje na knihu "Zlatá sopka". Ponorka Nautilus odkazuje na dílo "Dvacet tisíc mil pod mořem". V závěru filmu pak dá Alexander Anderson (Michael Caine) Seanovi (Josh Hutcherson) knihu "Ze Země na Měsíc". (Studioworks)

 • - V jedné ze scén je Gabato (Luis Guzmán) pokrytý ptačím výkalem, o scénu později má košili čistou a poté opět naopak. (Studioworks)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace