poster

Cesta na tajuplný ostrov 2

 • USA

  Journey 2: The Mysterious Island

 • Slovensko

  Cesta na tajomný ostrov 2

Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný / Akční / Sci-Fi

USA, 2012, 94 min

Režie:

Brad Peyton

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Scénář:

Brian Gunn, Mark Gunn

Producenti:

Beau Flynn, Tripp Vinson

Střih:

David Rennie

Scénografie:

Bill Boes

Kostýmy:

Denise Wingate
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ded@M@tes
  ****

  Podařené pokračování. Příjemný dobrodružný fantasy film se zajímavými herci jako je třeba Dwayne Johnson, Josh Hutcherson a Vanessa Anne Hudgens. Oddechovka, která pobaví a zaujme. ( Hodnocení: 7/10 )(13.7.2012)

 • predators
  odpad!

  Tohle je sračka nad sračky! Celé je to mířeno na třidé a pokud jím váš televizor nedisponuje, zbydou vám jen oči pro pláč. Malou útěchou můžou být někomu borůvky střílející cecky Dwaynea Johnsona, ale pro normálního člověka je to naprostá ztráta času! Bez nápadu, plné logických bugů a ještě s mizernými triky. Fuuuj! 20%(18.5.2012)

 • MMR
  *****

  Začátek přímočarý, rychle se jde k věci. Ale potom jsem byl nadšen. Oproti prvnímu dílu o dost lepší. Nevím, v jakém jsem byl rozpoložení, když jsem koukal na jedničku, pač ta se mi moc nelíbila, ale u dvojky jsem byl v dobré náladě.(12.3.2013)

 • Niktorius
  ***

  3D efekt je ve filmu až moc výrazný, díky čemuž je bohužel až příliš zdůrazněná plochost bluescreenových pozadí a prostorovost Vanessy Hudgens, což prostě působí rušivě (byť v případě Vanessy jde samozřejmě o rušení vesměs příjemné). Ale jinak jsem si to celkem užil a myslím, že budoucí generace se na to budou dívat podobně, jako my se teď díváme na taková ta dobrodružná béčka z 50. a 60. let, kde se prohání všelijaká stop-motion havěť.(29.2.2012)

 • Shakers
  ***

  Čo sa týka pokračovania, tak je to v podstate rovnaká šablóna ako prvý diel. Nič nové, len naleštený vizuál, bicepsi The Rocka, efektné spomalovačky, kopec digitálnej akcie a tak podobne, skratka jedno obrovské digitálne (miestami až Avatarovské) dobrodružstvo, ktoré neprinieslo nič nové, len drží látku prvého filmu. 65% - 3*(8.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace