Autorovi kontroverzných KIDS, newyorskému fotografovi Larrymu Clarkovi, zachutila sláva a tak sa ju snaží zopakovať s ešte väčšou dávkou sexuálnej otvorenosti. Zatiaľ čo v KIDS bol sex medzi deckami niečím, čo im ničilo životy, v Ken Parkovi už decká žiadne životy nemajú a sex je pre ne tým posledným, čo ich drží nad vodou. Ústrednými postavami sú mladý kalifornský skateboardista a jeho kamaráti, a veľkú rolu tu hrajú tiež rodičia a starí rodičia, ktorých vzťah k deťom (a naopak) je stredobodom sociálnej kritiky filmu. Vo filme sa prelínajú štyri individuálne príbehy, pričom zvraty v deji prichádzajú vo chvíľach, kedy by sme ich očakávali najmenej. Kameraman a spolurežisér filmu Ed Lachman zhŕňa jeho posolstvo do krátkej repliky: "Aj dospelí aj mladí, všetci sú obeťami." (POMO)

joseee

Všetko sú to skutočné príbehy. Zda sa mi, akoby Larry Clark vyhladaval sexualitu mladych z urcitej posadnutosti. Avsak za takyto naturalisticky snimok, za to ako sa ne**rie v takej puritanskej krajine ako USA si zasluzi aspon tri hviezdicky. ()

Gerge

Nechutný? Jo. Přestřelený? Taky. Je to však vyrovnaný tématem zpracovaným bez předsudků a studu. Film ukazuje to, co chce – Amerika (USA) není jen Californie, New York, Las Vegas, ale také malá špinavá předměstí, se svými problémy – náboženský fanatismus, nevázaný sex mezi dospívajícími, sex s matkou přítelkyně... 3* protože se mě film příliš nedotkl, přijmul jsem ho, jako film dokumentující neznámou stránku Ameriky, bez výraznějšího závěru. ()

veverysiak

Najinteresantnejšie na tomto prapodivnom kúsku je to, koľko tam toho navystrájali tie neplnoleté detiská, niežeby som si robil dáke ilúzie o dnešných raných adolescentoch, ale predsa len verejné prezentovanie nie úplne normálneho správania školákov sa mi nezdá ani vábivé ani legálne, pokiaľ to malo šokovať, u mňa nezabralo, skôr znechutilo, takže 40%. ()

Maiken Algren

Podľa mňa dobré. Nová white trash generácia vykreslená trochu inak a originálnejšie ako by sa dalo čakať. Téma dokonalá, príbeh ma nenudil, herci plochí a bezduchí presne ako mali byť. Všetko by šlo, len by to chcelo trochu vyhrotiť, niečo odporné až ďaleko za hranicou ako v štýle kids alebo retardované ako v gumme. Ale inak to beriem ako príjemné prekvapenie. ()

blezg

Je to už dávno, co jsem to viděl. Ale vystřelenej mozek si pamatuju jako bych to viděl včera. Řekl bych, že je to takový syrový, dost přehnaný v koncentraci pak, ale porno? Spíš to připomíná zprávy na nově. ()

klapqua

Na tento film je pre mňa pomerne ťažšie vytvoriť si názor. Bol to zámer? Bola to chyba? Pokazilo sa dačo? Celý čas strávený pri filme som dúfala, že všetky tie explicitné scény, náznaky zneužívania a násilia, incest, vražda, že to všetko bude mať nejaký záver... osobitné rozuzlenie a pod... nič však nebolo... len akési momentálne nahliadnutie do zrýchleného priebehu grotesky životov, ktoré by asi nikto nikdy nechcel prežiť. Osobne som bola zhnusená z príbehu dcéry náboženského fanatika a následnej incestnej svadbe. Čo ma ozaj zarazilo, boli pomerne verné pornografické zábery, takže v podstate by sme mohli hovoriť o porne kde sa viac kecá a menej šuká. Ale keď už, tak radšej to porno, po ňom aspoň nemám takéto depky a nechuť zo života ()

StinkingPooh

Na to, že to je porno, tak se tam dost málo š*ká. Bohužel je to asi ale pokus o drama, v tom případě je i jedna hvězda moc.. Úchylné a odpudivé.. ()

johnnie78

Film sice nemá absolutně žádný děj, ale jinak musím říct, že jsem se u něj dobře bavil, až na pár scén, které mi způsobily nevolnost. Message tohoto snímku: všichni lidé jsou ve skutečnosti skrytí perverzní úchylové, i váš soused. ()

tomas_j

Jednu hvězdu srážím za předvídatelnost scén. Popravdě moc nechápu místní komentáře, že film nemá žádný obsah. Ono totiž nejde ani tak o to koukat na šokující scény, ale o to, co k nim vede. Často mi přišlo rozuzlení až logické, tzn. že mi autor filmu dokázal předat pocit beznaděje jednotlivých osob. A bez těch scén by nás to zoufalství nejspíš netrklo. A lidé s takovými osudy jsou kolem nás, možná častěji, než si myslíme. ()

Icarrus odpad!

Naprosto dementní jednotlivé příběhy, které absolutně postradají logiku natoz pointu!! absolutne nevim co vedlo rezisera k natoceni tak nehorazneho blastu!! ()

Petkon

Vůbec to není takový odpad, jak by se mohlo zdát podle některých hodnocení. Film s pornem nemá nic společného, možná pro puritány nebo ty, co skutečné porno nikdy neviděli, dle některých recenzí to tak bohužel vypadá. Clark natočil vcelku realistický film o životní náplni skupiny mladých lidí, nebál se použít přitom trochu eroticky šokujících scén s použitím orálního sexu nebo masturbace . Nemyslím, že jeho cílem bylo hlavně šokovat, naopak šokující je vše kolem ale hlavně neuvěřitelný nihilismus mládeže i jejich rodičů, kteří nedokáží pro sebe a už vůbec pro své vlastní děti najít smysluplnou náplň života, takže jim nezbývá nic jiného než sebevražda nebo nekonečné sexuální ukájení. Režisérovi se pouze nepodařilo provést diváka celým příběhem tak, aby sa ani na chvíli nenudil. I tak ale film svůj účel splnil, v čem mě utvrdily výše zmíněné až přehnaně záporné kritiky. Nenechte se jimi odradit. ()

jcall2bad odpad!

Kam jinam zařadit film, který je jen a jen o falešným šoustání, live masturbaci a lízáním ženského pohlaví? ()