cergina

Goon je film ,ktorý má v divákovi vyprovokať emocie aké zažije človek pri filmoch typu: Rocky,... Z časti sa mu to aj darí, keby niet tých vulgárností a častých nechutností spojených s hokejom. Nikdy som nebol nejakým extra fanúšikom NHL, kde je povolené sa mlátiť hlava nehlava bez rukavíc,s vypadnutými chráničmi zubov,... Film to nie je zlý ale čakal som trochu viac tréningových záberov, kde sa snažil aj hrať hokej a nie len mlátiť (ako odpoveď na Rhea-ovú poznámku nesnaž sa hrať hokej) Lenže autori to mysleli takto, takže bez žiadnych zvratov sa naplnilo to čo každý očakával. Prišiel,stretli sa, prehrával, zvíťazil ()

NICOTINE

Mystery Aljaška, jdi se bodnout. Tohle byl s prominutím kurva velkej zážitek. Panebože, panebože, panebože. Euforie vítej. Buďte tvrdý, tvrdý jako řecký gay porno ze sklepa" I přesto, že tu hraje Scott, Baruchel, který má prsty i ve scénáři a další prcičák pan "Levenstein", jsem se filmu bál. A teď toho lituji. Dva roky trvalo než jsem sebral odvahu a GOON si pustil. A to vyčkávání stálo za to. Humor, skutečná událost, herecké obsazení, zvuk, režie, scénář 11/10 pro mě se rozhodně GOON stal ikonou sportovních filmů. ()

j27

Velké překvapení kvůli kterému dávám plných 5*. Samotný děj filmu je léty prověřená klasika (i když založená na reálném příběhu), ale co překvapí je nakynutý, dobrácký i když mírně hloupý ranař Sean W. Scott aka Doug Glatt. Vždycky jsem si myslel, že má na víc než na Stiflera a tady to dokázal. Dost se těším až se v nějakém filmu předvede ještě víc. Film si nehraje na žádnou intelektuální nebo moralistickou podívanou, ale nebyl jsem s to z něj odtrhnout oči od začátku až do konce, i když je to zvláštní mix komedie, romantiky a dramatu. Nenáročná, ale zábavná podívaná pro každého kdo vydží trochu krve. ()

cartyci

Bitky v hokeji stanu sa ale tu je to hlavne po bitkách. Už dlhšiu dobu som nevidel film so S.W.S a milo ma prekvapil v podaní hokejistu bitkára. ()

OrelCop

Super filmek. Ale ... už je 4 roky starý a neschopní češi jej ještě nenadabovali? Kdejakou kreslenou sračku pro posránky nadabují během měsíce. Kreténi. ()

StarFsh

Filmov o hokeji je pomerne málo. Komédií o hokeji je ešte menej. A dobrých komédií o hokeji? No jednu som práve dopozeral a o žiadnej inej neviem. :-) ()

will_hunting

Chyba ve filmu: V posledním zápase cca v 75 minutě filmu říká Laflamme Dougovi na střídačce, že další gól dá pro něj, naskočí na led a s držením hokejky na levou stranu proklouzne mezi dvěma obránci, když ale dělá backhendový blafák brankáři a těsně mine branku, drží hokejku napravo. Podobná chyba byla i v dalším hokejovém filmu Youngblood, kde v prologu mladý Youngblood na rybníku vodí všechny s držením hokejky na opačnou stranu než dospělý Youngblood ve zbytku filmu. Každý, kdo někdy hrál hokej ví, že tohle není fyziologicky možné... ()

Leghorn

Zajímavý film o "hokejistovi", co neumí hrát hokej, dal gól netradiční částí těla a je zamilovanej do zadaný ženský. A pere se, furt. Vlastně je ten film jedna velká bitka, s občasnými romantickými sekcemi. Za mě 4 hvězdy. ()

hmyzovrah

Komedie jak se patří. Obsahuje pět super věcí a jedno klišé. Takže nejdříve k těm kladům. Scott, hokej, bitky(krev), komedie a Schreiber. Bohužel klišé je v tom, že kluk potká holku, holka má ale kluka, tak kluk přetáhne holku druhému klukovi. Ano klasickej zamilovan trojújelník, kterej prostě mohli vynechat, či ho tam jen zmínit. ()

eMejla

Film o všem, co na hokeji nesnáším jako bitky, hromadný bitky a ten malej slizkej zmrd Jay Baruchel... Vlastně to vůbec není o hokeji, je to jako čumět na absurdní ufc, ale na ledě s humorem postaveným na vtipech o buzerantech a kouření čůráků. ()

Jimmy.y

Bál jsem se, že uvidím Seana, pořád uvidím "Stiflera". Omyl. Do téhle role se Sean neskutečně vžil a ztvárnit někoho tak dementního, wow! A není to další tuctový sportoní snímek o zázračném sportovci, který udělá díru do světa a je super, že dali prostor i pro týpka z ochranky, který nasadil brusle a šel se bít na led. Doug je srdcař a zamiloval si tým i partu a rozdal by se pro ně :) I přes svoje velmi nízké, zřejmě vymlacené IQ zapadne do party "hokejistů". Skvělá podívaná bez přemýšlení :) za mě plný počet, 5/5 :))) ,,Stupid! Gay!" :))) ()

CaptainPixel

Velmi povedena sportovni komedie z hokejkoveho prostredi. Koncit linka toho jeho dementniho ukrutne-cringe kamose hned na zacatku, mohlo to klidne bejt za plnej pocet. Ty bonus zabery v titulcich by to totiz prenesly pres brankovou caru. ()

StandikK

Zajímavé téma sportovního filmu. Už jsem viděl filmy o trenérovi, týmu a hráčích, ale nikdy ne o hráči, který je povolán do tymu pouze kvůli bitek. Pěkně natočeno a pěkně zakončeno. ()

TomLaik

Dal bych i tu pátou hvězdičku, nebýt ve filmu neskutečně otravná postava Jay Baruchel. Jinak super film a bavil jsem se. ()

K1K0

Dobra komedia z hokejového prostredia, dobry príbeh o človeku ktorý nevedel moc hrať hokej ale na druhej strane to bol perfektný bitkár, čo z neho robilo človeka rešpektu. Vtipné scény, herci v pohode, dosť živý film, odporúčam na večer z dobrým jedlom a chladeným lahváčom. ()