matobystro

Ono je to viac ako komédia z ľadu. Pekne sa nám tu vyvíja hanblivý Doug či už v láske ale na päste. No samozrejme každý sa tešil na tú záverečnú bitku a tá...tá bola zvládnutá famozne, až mi išli zimomriavky. Troška stratený film. Odporúčam. ()

mrclTV

Seann William Scott sa presne hodí do tejto postavy jednoduchého nímanda, ktorému sa bláznivou zhodou okolností začalo v živote dariť a ani sám nevie, ako sa mu to podarilo. Samozrejme, musím povedať, že síce som fanúšikom hokeja, ale toho európskeho. "Kultúra" pravidelných bitiek v nižších amerických súťažiach nie je moje gusto a ani postava otravného Baruchela mi kazila náladu. Zaujímavý film, začína ako trafená, bláznivá komédia a postupne prechádza do celkom seriózneho športového snímku (v rámci možností). OK jednohubka. ()

Vasyl

Takový byly tyhle nižší zámořský "beer league" v 80. letech. Ten film není tak dobrej, ale přesně splnil to co jsem od něho čekal - sranda, zajímavý záběry fightů, hodně fightů, heroickej happyend. A hrál tam Georges Laraque! ()

Blazis34

Goon byl pro mě příjemné překvapení. Já, jakožto cílová skupina, protože mám rád filmy se sportovní tématikou a zvlášt komedie, jsem byl spokojen. Je pravda, že některé scény byly dost amatérské a nedůvěryhodné, ale celkový výsledek byl velice koukatelný a úsměvný. Sean William Scott po roli Stiflera si střihl drsného hokejistu a musím říct, že obstál. To že film je natočen podle skutečné události bych neřekl, přišlo mi to spíše jako hollywoodský scénář, ale budiž a o to víc je dílo atraktivní. Dávám 75% - čtyři hvězdy. ()

Crybaby

Vyborna sportova komedia do ktorej by sa nikto iny nehodil tak ako prave Scott. Jeho vykon bol priam genialny a film urcite dostal z neho vsetko co sa len dalo. Scenar bol sice predvidatelny, ako skoro v kazdom sportovom filme, ale urcite sa nevliekol a vsetko bolo spravene velmi prehladne a skvelo. Bitky boli prehladne, hra taktiez. To je zase priklad filmu, od ktoreho ocakavate nudu, a nakoniec sa vam ukaze ako film pri ktorom sa budete kazdu chvilu smiat a budete radi ze ste si ho pozreli. ()

Moni33

Jo, bitky jsou až příliš přehnané a myslím, že tohle by nedovolil rozhodčí nikde. Ale i tak, je zde "hezké" pozorovat bitky na ledě a mimo led se zase objevuje pár vtipných scén. Film se mi celkově líbil a jsem spokojena, těch 90 minut rychle uplynulo a mě ani jedna scéna nenudila a to je na filmu nejdůležitější.... Zvažuji zda dát čtyři nebo pět hvězdiček, ještě si to promyslím :) ()

brtko

Nenáročný film o hlúpom bitkárovi. Hoci je dej pomerne jednoduchý a ľahko predvídateľný, tak som sa pri ňom príjemne bavil. A to je vlastne účelom. ()

Vimrak158

Seann William Scott už v roli Stiflera v American Pie dokázal, že je to výborný, vtipný a nadějný herec, který by mohl zazářit i v jiných filmech. Goon je přesně takový film, který je pro něj na míru šitý. Film pojednává o fanouškovi hokeje Glattovi, který je velmi dobrý ve rvačkách. Proto se mu dostane příležitosti hrát hokej a dělat hlavního bitkaře klubu Halifax, poté co rozbije ciferník jednomu drzému hokejistovi v hledišti. Ačkoli by se děj mohl zdát velmi slabý není tomu tak. Příběh Glatta je zábavný, napínavý a často velmi dojemný. Já sám jsem se kolikrát nachytnul u toho jak nevnímám svět a pouze prožívám Glattův životní příběh. Film je také správně, a jak už to také k hokeji patří, řádně krvavý a sprostý. Jako fanouška hokeje mě film neskutečně potěšil a myslím si, že potěší každého, kdo se na něj podívá. Po dlouhé době film, který mě neskutečně potěšil. ()

Lukynekk

Taková zajímavá podívaná. Rozhodoval jsem se mezi 4-3 hvězdy.Nakonec 3, bylo už dost lepších komedii. Přijde mi taková blbost, hluché místa a zrazu se tam objeví hlášky jak sviňa. Trošku spuchlej styfler jako hokejoví bitkař, v nějaké nižší hokejové lize. Na podívání celkem dobré. ()

chrustie

Milé, hezké, místy až rozkošné, škoda že toho humoru se víc nevešlo. Pokaždé když sem se přichytil při smíchu, tak se zrovna řezali. Na komedii slabší výsledek. Na jedno podívání obstojné. ()

DuMonT

Zvláštna komédia, ale zároveň svojim spôsobom jedinečná. Najviac hodnotím hlavnú postavu, vidieť "Stiflera" hrať niečo absolútne iné, introverta, je naozaj zážitok. ()

OPGMan

Mám rád hokej a i filmy s touto tématikou. Goon ale zase tak moc o hokeji není. Zaměřuje se více na bitkařskou stránku hokeje...Doug moc rozumu nepobral jako jeho bratr(doktor) a tak dělá vyhazovače v baru. Jednou si zajde s kámošem na hokejový zápas a pobije se s frustrovaným hráčem. Jeho bitkařský talent zaujme trenéra místního hokejového týmu a Dougova kariéra začne stoupat strmě nahoru. Kdykoliv je potřeba umravnit soupeře, nastoupí Doug. Bitek je v této komedii k vidění opravdu dost. Většinou jsou dost unreal, ale nesmí se to brát moc vážně...Chybělo mi zde víc humoru. Začátek je slibný, ale komediální stránka se časem vytrácí a film se snaží hrát na vážnější notu. Ale S.W.Scott je zde fajn a Goon je tak solidní oddychovkou. 60% ()

ShortyIC

Od filmu som čakal oveľa viac. Jednou vetou - Nebavilo ma to. Jedine čo ma na filme aspoň kúsok potešilo bol môj obľúbený herec Seann William Scott. Mám rád hokej a samozrejme hokejové filmy, no tento film ma vôbec nenadchol. ()

x_ander

Příjemné překvapení. Goon je vtipný, zábavný a v bitkách hodně progresivní. Sean William Scott hraje sice většího debila než by bylo záhodno, Jay Baruchel mi tradičně vadí (jako herec, scénář je v pohodě :), ale Liev Schreiber... sakra proč nedostal víc prostoru? Ja ho chci vidět v nějaké pořádně výrazné roli! ()