Standic1

Naprosto luxusní! Bitkař Doug je borec, Seann William Scott mi ukazuje jak výborným je hercem. "Hloupé" řeči a gesta mě dojali a byli v podání Seanna neskutečně upřímná. Pokud jde o příběh, nevím čím to, ale naprosto mě dostal a nenudil jsem se ani vteřinu. ()

Nolanofil

Dej je klišé, ničím neprekvapujúci a idúci presne podľa zaužívaných pravidiel. Outsider ktorý sa stane miláčikom publika a tzv.spasiteľom a ochrancom teamu. Druhá dejová línia o vzťahu hlavnej postavy k jeho vyvolenej, je tu len preto, aby sa naplnila stopáž 92.minút. Ale to mi môže byť úplne ukradnuté, pretože bitky to je to o čo tu ide! Sú svižne, efektne, surovo krvavé, reálne a úplne som si ich užíval. K tomu Seann.W.Scott je novodobý Forrest Gump na ľade, ktorému rola sprostého bitkára ktorý nevie korčuľovať neskutočne pristane. Plus je tu veľa vtipných scén, kde som vybuchol od smiechu (fotka s plážovou loptou, Gay narážky a pod.). Liev Schreiber, jemu proste role charizmatických záporákov sadnú ako riť na hajzel. Najlepší hokejový film aký som videl. ()

Hepy13

Tentokrát Stifmajstr neklátí frajerky ale mlátí hokejky. Zajímavej film, obzvláště trefení se co do vyplatlanosti těhle hokejových bitkařů. ()

majec4

Konecne som sa k tomu dostal. Vedel som ze to bude zabavne, no nikdy mi to nevyslo. Sportovych filmov je malo, takze si rad pozriem prakticky ktorykolvek. Som rad, ze som konecne videl aj Goon. Bitky, o co vo filme ide, su sice taziskom filmu, no su totalne prehnane. Je tam aj dost krvi. Najviac ma prekvapil samotny Seann William Scott, lebo mam pocit ze aj nieco zahral. Okrem Nezvratneho osudu asi nehral v nejakom "normalnom" filme. Bol sice pekne vypatlany, no toto by len tak hocikto nezahral. Samozrejme z neho nerobim Hanksa, ale bavil ma chlapec. Alison Pill sa mi sice nepacila az tak ako obvykle, no ta jej tvar sa mi tam hodila. Schreiber bol tiez riadne zviera. Pacilo sa mi ako aj taky outsider Doug dokazal stmelit tym, potiahnut ich hore a popri si narazit kocandu. Takze z priblblej komedie je razom celkom mila oddychovka, ktoru si rad pozriem aj v buducnosti. ()

Flopik

Za mňa palec hore, skvelo natočené hokejové zápasy a hlavne bitky, ktorých je teda požehnane. Sean výborný, nebola to jeho typická rola ale aj napriek tomu, že bol celý film vlastne vážny tak pobavil. Občas som sa dobre nasmial, ale komediálna stránka mohla byť o kúsok lepšia.  Bavil som sa sa však skvelo a finále bolo teda parádne. U mňa medzi 4 a 5* ale rád prihodím. ()

Mallyyy

Stifler v akci, jak jsme ho ještě neviděli! Bitkař kterej dá všem nakládačku! ,,Vidíš tu šestku? Sejmi ho!'' Docela zajimavý snímek hlavně, proto, že je to podle skutečné události. Což se mi teda moc nezdá, ale budiž. Bavil jsem se a to je to hlavní. ()

KOZEL84

Zas jednou pěkné překvápko,které si bedny na bednu do topky určitě hromadně srát nebudou.Kašlu na -podle skutečné události- tohle byl krásně nekorektní a milý Masakr-film-komedie!.Hokej,Výborný S.W.Scott jako prostáček se srdcem jak Madison Square Garden a koulema jak dva Stanley Cupy,hláškující tým,trapný Baruchel a ono to nějak půjde.Skvělého Schreibera uvidím nejspíš zase až někdy za pár let jako vedlejšáka,který je opět bud' ''jen'' boží anebo sám lepší než celý film (Odpor,Wolverine).4aPůl ()

Tred2

Neuvěřitelně nepodstatný příběh jasně směřující ke svému cíli. Je to trošku ujeté a přitažené za vlasy, ale ono je to vlastně jedno. Nehledě na to jak hloupoučké to je, tak to funguje. Na danou rvačku jsem se těšil a Dougovi fandil. Je to podáno velmi schůdným způsobem. Herecky určitě zvládnuto velmi dobře, některé záležitosti, které krom hokeje mírně film naťukává nijak extra neurazí, většinou jsou spíš perličkou. Nejedná se tu o žádný kult ani nic podobného. Každopádně jako řemeslně slušně odvedená práce v podobě sympatické jednohubky se to brát může. 75% ()

Mr.Hudson

Parádní zpracování a námět a také velké překvapení. S. W. Scott ukázal, že si umí střihnout i jinou roli než Stiflera z American Pie a v Goonovi exceloval. Jeho dobrosrdečnost a hloupost mě dokázala výborně pobavit a doopravdy tak splnila moje očekávání na dobrou komedii. ()

xxSmoldaxx

Na můj vkus trošku přehnané, finále spíš ve stylu krvavého sportu než hokejové rvačky, ale budiž. Zábava to byla, herci hráli za co dostali zaplaceno a nemůžu říct, že bych se nudil. Každý takový námět oceňuji, ale legendární sportovní snímek ve stylu Rockyho z toho asi nikdy nebude. 64% ()

Game90

Príbeh muža ktorému Boh do hlavy moc rozumu nenaložil a tak nešiel v stopách rodičov (lekárov). Ale v stúpil do hry ako tzv. ochranca spoluhráčov. Bitky, súboje, hity atď..... Naozaj vydarený film, ktorý zanechal vo mne príjemný pocit. ()

zuzanocka

Vynikajúci Seann William Scott, ktorý ma na tento film navnadil - a nesklamal :) Práve naopak.. Postava Douga Glatta bola veľmi sympatická. Stifler sa nám ostrihal, zahral si hokej, pobil sa.. :) Výnimočne sme ho zazreli ako slušňáčka, až mi pri pohľade naňho zmäklo srdce.. :) Príjemný film na večer, ktorý poteší každého hokejového fanúšika a aj športových priaznivcov.. ;) ()

heihatchi

Hokej v takovéhle podobě teda neznám, ale musím říct, že to byla paráda. Naštěstí bral režisér vše s nadsázkou a nevznikl z toho paskvil, ale pořádnej kus zábavy, kde závěrečná bitka za doprovodu vážné hudby byla opravdu krásným vrcholem filmu. ()

bozka10

Seann William Scott už bude u mňa asi do nekonečna Stifler, nič menej to mu hraní nič neuberá.Goon je velmi príjemný ,vtipný, drsný, zábavný,ale aj citlivý film z hokejového laufu a Stifler je parádny,dobre som sa bavil aj po treťom pozretí. ()

Wargoo

Vcelku vydarený športovo/krvavý film, ešte k tomu inšpirovaný skutočnosťou, kde neviem, či bolo viac rozdaných trestných minút alebo slovíčok "fuck"... :) Každopádne, film si servítku pred ústa nedáva a tak je to riadny krvák so sympatickým "Stiflerom", kde mu daná rola pristala, a Liev Schreiberom ako ďalším boxerským korčuliarom... :) Hokej sledujem hlavne počas MS a tak ma ani tento film nejak moc nenadchol. Ale pobavil. Čo ale musím vyzdvihnúť sú zábery jednotlivých fightov, všetko je krásne prehľadné a aj na ľade sa kamera pohybuje vcelku prehľadne. Kvalitu filmu to len vyzdvihuje. Silnejšie 3***a 70,194% ()

mala_kea

Chtělo to více hokeje, méně trapnějších momentů v podání bitek a hlavně bez romantické linie. Celek je složen jakoby ze tří dílů, které spolu nemají takřka nic společného. Pokud by se jednotlivé pasáže hodnotily zvlášť máme tu nadstandartní podívanou. Takhle nám tu zůstává jen lehce nadprůměrná podívaná, které určitě neurazí, ale své místo si určitě nenajde. ()