poster

Terapie láskou

 • USA

  Silver Linings Playbook

 • Slovensko

  Terapia láskou

 • Velká Británie

  Silver Linings Playbook

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marigold
  **

  Svět je bláznivej a láska léčí. 122 minut? Příště radši rovnou ty sedativa, prosím.(27.2.2013)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Když se do sebe zamilují dva magoři, je to zábava. Pokud má navíc jeden z nich magora i otce, je to zábava s korunkou. Dialogy jsou hyperaktivní lahůdkou a závěrečné sázkařské orgie jakbysmet. Nic víc divák hledat nesmí - pro samotnou romanci zase tolik prostoru nezbývá (naštěstí) a povinný závěr je skutečně jen povinností. Jennifer Lawrence - palec hore (zase).(7.7.2013)

 • petero
  *****

  "Zoberiem tú kameru a rozjebem ti ju na hlave, potom ťa prídem vypočuť, aké to je, mať kameru rozbitú o hlavu." Tento film ma dostal, dávam si ho na raňajky pre vylepšenie dňa. ;-) Brutálny herecký koncert všetkých zúčastnených, na prvý krát dosť ukričané, ale je to masterpiece, ako si povedia všetko čo majú na jazyku.(19.1.2013)

 • 3DD!3
  *****

  Skvělá romantická komedie, nejlepší za posledních... hodně dlouhou dobu. Hodně netradiční, rozhádaná a plná paradoxních situací. Bradley Cooper je výborný (zasloužená nominace) a Jennifer Lawrence (zasloužená nominace) je psycho kočka s citlivou duší jak se patří. Přes nesporné kvality hlavního dua, ale nejvíc válí De Niro (zasloužená nominace). Nepředvídatelný, milý, ale ne vlezlý film, na který můžete vzít slečnu a nezaplatit za to hořkou daň, možná si pak spíš i vychutnat sladkou odměnu.(24.1.2013)

 • Superpero
  ****

  Je to o praštěných lidech, tak je holt i ten scénář trochu jebnutej. Každopádně mě to bavilo a líbí se mi ta americká sázkařská poctivost. Prostě se vsaděj a i když vědí, že toho druhýho zruinujou, tak prostě necouvnou a dodrží slib.(27.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace