poster

Terapie láskou

 • USA

  Silver Linings Playbook

 • Slovensko

  Terapia láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 122 min

 • DaViD´82
  ***

  Film, který dokáže i z Chrise Tuckera udělat sympaťáka, nemůže již z principu být špatný. A také že Terapie Hříšným tancem navzdory vší své laciné melodramatické vykalkulovanosti špatná rozhodně není.(13.1.2013)

 • Renton
  **

  Opravdu bych potřeboval asi nějakou tu chemii, protože tady žádná emocionálně uvěřitelná nebyla. Průměrná zápletka, nezajímavé herecké výkony, spousta "dramatického" žvanění a lacině neuvěřitelné vyústění. Tahle terapie se mnou ani nehla. Jak by mohla, když stěží naplňuje své žánrové označení. Neotvírá srdce, některým však zatemňuje mozek. ___ Korunu všemu nasazují letošní nominace - sázím 0/8 - už tak je to od Weinsteinů úctyhodný lobbing.(19.1.2013)

 • Flipnic
  ****

  Je mi jasné, že se nejedná o kdo ví jakou pecku. Ale pro mne osobně tomu tak je. Film mne hluboce vnitřně zasáhl. Obsahuje zápletky, situace a doslovné fráze, které se udály v životě mém osobním. A našel jsem i několik odpovědí ... Úžasný pocit. Jinak De Niro jako vždy excelentní.(2.2.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace