Terapie láskou

Terapia láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 122 min

• Faidra

To si dřív zalyžuju v pekle, než přiznám tomuhle rádoby nezávislému, vypočítavému a vykonstruovaně nelogickému filmu nějakou hloubku. Mám-li užít příměru k hrdinově bipolární poruše (dříve známé jako maniodepresivní psychóza), člověk, který zažil mánii, si potom i v normálním stavu následně často připadá jako v depresi, a z tohohle dvouhodinového přesvědčování, že Jennifer Lawrence sluší tmavý přeliv, jsem při pomyšlení na mánii, do níž mě uvedl Mistr, který u Akademie nedostal pro jistotu vůbec šanci, krapet v depresi já...(8.3.2013)

• Cherish

Tak jsem asi zase jednou viděla úplně jiný film než ostatní, protože jinak mi nejde do hlavy to hodnocení. Bradley Cooper mi neskutečně lezl na nervy už od prvních minut (to ho mám jinak moc ráda) a pokud mě štvou postavy, tak to nevylepší nic. Nebylo to ani vtipné, ani dojemné, já ani vlastně nevím, co to bylo. Ale měla jsem problém dokoukat to do konce. Asi jsem zrovna nebyla naladěna na film, kde na sebe všichni jen řvou (otázka je, jestli se na takový film vůbec dá naladit). A Oscar pro Jennifer Lawrence? Proboha za co? První velké zklamání roku 2013.(15.1.2013)

• Marigold

Svět je bláznivej a láska léčí. 122 minut? Příště radši rovnou ty sedativa, prosím.(27.2.2013)

• Renton

Opravdu bych potřeboval asi nějakou tu chemii, protože tady žádná emocionálně uvěřitelná nebyla. Průměrná zápletka, nezajímavé herecké výkony, spousta "dramatického" žvanění a lacině neuvěřitelné vyústění. Tahle terapie se mnou ani nehla. Jak by mohla, když stěží naplňuje své žánrové označení. Neotvírá srdce, některým však zatemňuje mozek. ___ Korunu všemu nasazují letošní nominace - sázím 0/8 - už tak je to od Weinsteinů úctyhodný lobbing.(19.1.2013)

Tak to tohle byl velký balzám na duši! Ironicky vtipné, čistě romantické a psychopaticky dokonalé! A co se týká Jennifer Lawrence, nevím jak to tahle dvacetiletá holka dělá, ale momentálně si nevybavuji více sexy herečku okolo jejího věku! Co bych dal za takovej tanec! Naprostá bohyně. No a Bradley, to je prostě frajer a svýho mentally ill boye hraje dobře.(15.1.2013)