poster

Terapie láskou

 • USA

  Silver Linings Playbook

 • SK název

  Terapia láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 122 min

 • Niles
  ***

  Táto podivná love story ma nechala úplne chladným. Prvá polovica je ukričaná až z toho bolí hlava. Vzťahu hlavnej dvojice a ich citom sa nedá veriť ani chvíľu. Čo mi asi najviac liezlo na nervy bola Jennifer Lawrence, na mňa pôsobila hrozne otravne a nesympaticky. V zaujímavostiach čítam koľko herečiek sa uchádzalo o jej rolu a pravdupovediac asi každú by som tam uvidel radšej. Inak pekné výkony od Roberta De Nira a Bradleyho Coopera, no pri toľkých pozitívnych ohlasoch a 8 nomináciách na Oscara som čakal viac.(19.1.2013)

 • 3DD!3
  *****

  Skvělá romantická komedie, nejlepší za posledních... hodně dlouhou dobu. Hodně netradiční, rozhádaná a plná paradoxních situací. Bradley Cooper je výborný (zasloužená nominace) a Jennifer Lawrence (zasloužená nominace) je psycho kočka s citlivou duší jak se patří. Přes nesporné kvality hlavního dua, ale nejvíc válí De Niro (zasloužená nominace). Nepředvídatelný, milý, ale ne vlezlý film, na který můžete vzít slečnu a nezaplatit za to hořkou daň, možná si pak spíš i vychutnat sladkou odměnu.(24.1.2013)

 • DaViD´82
  ***

  Film, který dokáže i z Chrise Tuckera udělat sympaťáka, nemůže již z principu být špatný. A také že Terapie Hříšným tancem navzdory vší své laciné melodramatické vykalkulovanosti špatná rozhodně není.(13.1.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Hlavní ženskou úlohu měla ztvárnit Anne Hathaway, která ovšem dala přednost natáčení muzikálu Bídníci (2012). Roli získala Jennifer Lawrence. To bylo nakonec dobře pro obě dvě herečky, protože za své role obě získaly Oscara. (=woody=)

 • - Jennifer Lawrence a Bradley Cooper strávili týdny nacvičováním závěrečné taneční scény. Pomáhal jim s ní choreograf Mandy Moore, improvizaci bychom v tomto případě hledali jen těžko. Lawrence po natáčení prohlásila, že je příšerná tanečnice a že by nic z toho nebyla schopná udělat bez pomoci. (zajda404)

 • - Jde již o druhou filmovou roli učitele v podání Bradleyho Coopera. Poprvé si zahrál učitele ve snímku Pařba ve Vegas (2009). (donat5)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace