poster

Terapie láskou

 • USA

  Silver Linings Playbook

 • Slovensko

  Terapia láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 122 min

 • imf
  ***

  Jediná chemie v tomhle filmu je na předpis z lékárny. Miluju romance narušených lidí, ale dávám radši přednost laskavé nadsázce Garden State před touhle plouživou stagnací z předměstí, zakončenou taneční vložkou á la Napoleon Dynamite. David O. Russell přepisuje dějiny - full retard a přesto na Oscara!(14.1.2013)

 • Hellboy
  *

  To bylo TAAAAK blbý! A to jsem si myslel, že po Beasts of the Southern Wild už nemůže být hůř, ale David O. Russell se překonal. Letošní oskaři FTW. V nabídce DVD titulů bych tenhle film bezpochyby přehlédl, ale on je nominovaný na ceny Akademie? Tenhle, skoro až primitivní, průzračně čistej (=prázdnej), vykalkulovanej, nudnej a nezáživnej příběh o lidech, který nepolykaj prášky? Labilní chlap dostane novou šanci, a tak si začne s jedinou labilní ženskou v okolí? Kdo tohle vymyslel, musel být géniue. Tohle že bylo romantické, dojemné, zábavné, svěží, jímavé...? Nenechte se vysmát. To jste doteď asi nic neviděli.(16.1.2013)

 • petero
  *****

  "Zoberiem tú kameru a rozjebem ti ju na hlave, potom ťa prídem vypočuť, aké to je, mať kameru rozbitú o hlavu." Tento film ma dostal, dávam si ho na raňajky pre vylepšenie dňa. ;-) Brutálny herecký koncert všetkých zúčastnených, na prvý krát dosť ukričané, ale je to masterpiece, ako si povedia všetko čo majú na jazyku.(19.1.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V čase 1:38:41, když Pat (Bradley Cooper) a Tiffany (Jennifer Lawrence) vstoupí do budovy, je možné v odraze vitríny zahlédnout kameramana. (imagoo)

 • - Knihu, kterou hlavní hrdina Pat Solitano (Bradley Cooper) vyhodí v 10. minutě filmu oknem ze svého pokoje, je román "Sbohem, armádo" z roku 1929 od Ernesta Hemingwaye. (lofa)

 • - Spoiler: Scéna v závěru filmu, kdy si Tiffany (Jennifer Lawrence) sedá Patovi (Bradley Cooper) na klín, je nápadně podobná scéně z německého filmu Pandořina skříňka (1929). Shodný je způsob, jak postavy sedí, jejich poloha i oblečení. (Jirka_Šč)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace