poster

Terapie láskou

 • USA

  Silver Linings Playbook

 • Slovensko

  Terapia láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 122 min

 • imf
  ***

  Jediná chemie v tomhle filmu je na předpis z lékárny. Miluju romance narušených lidí, ale dávám radši přednost laskavé nadsázce Garden State před touhle plouživou stagnací z předměstí, zakončenou taneční vložkou á la Napoleon Dynamite. David O. Russell přepisuje dějiny - full retard a přesto na Oscara!(14.1.2013)

 • Cherish
  **

  Tak jsem asi zase jednou viděla úplně jiný film než ostatní, protože jinak mi nejde do hlavy to hodnocení. Bradley Cooper mi neskutečně lezl na nervy už od prvních minut (to ho mám jinak moc ráda) a pokud mě štvou postavy, tak to nevylepší nic. Nebylo to ani vtipné, ani dojemné, já ani vlastně nevím, co to bylo. Ale měla jsem problém dokoukat to do konce. Asi jsem zrovna nebyla naladěna na film, kde na sebe všichni jen řvou (otázka je, jestli se na takový film vůbec dá naladit). A Oscar pro Jennifer Lawrence? Proboha za co? První velké zklamání roku 2013.(15.1.2013)

 • Nevada
  ***

  Nemůžu říct, že bych se nebavila - i když bych snesla celkovou stopáž tak o 15 minut kratší. Ale obávám se, že za 2-3 týdny si z celého filmu budu pamatovat tak akorát scénu v bistru s debatou o sexu a to, jak si Bradley Cooper stěžuje jaký byl Hemingway hajzl. Celkově je to lehce nadprůměrná romantická komedie. Souhlasím s názorem, že Bradley Cooper předvedl mnohem víc než Jennifer Lawrence.(25.7.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace