Markie Trattman (Ray Liotta) pořádá soukromé karetní hry jen pro pozvané. Jednoho dne se rozhodne najmout pár zlodějíčků, aby jeho tajné kasino přepadli. Všichni okradení se zprvu cítí značně poškozeni, ale celá záležitost nakonec utichne po pěšině. Co víc, Markie se posléze v opilosti dokonce ke všemu přizná a hráči mu s úsměvem na rtech jeho prohřešek odpustí. Markie má však přece jen průšvih, a to když karbaníky přepadnou podruhé. Historce, že s tim Trattman nemá nic společného, samozřejmě nikdo nevěří. Dát vše do pořádku má za úkol Jackie Cogan. (TV Nova)

Jeržik

Gangsterka jen podle názvu. A film jen dle stopáže. Jinak regulérní sonda do života v Americe, která bude připadat neuvěřitelná a nereálná právě a hlavně Američanům. Za mě rozhodně palec nahoru. ()

aLPaC

Já žiju v Americe. A v Americe jsi na všechno sám. Amerika není země, je to jen byznys. A teď mi kurva zaplať. Svatá pravda. ()

Phorbo

Nebýt té skvělé kamery, která si hraje s expozicí vlastně celý film, byl by film hrozná nuda. Scénář není nic extra. Pochybuju, že knižní předloha bude o něco lepší. Možná že jo, ale asi ne o moc. Taky který film, je lepší než kniha… Vlastně žádnej. Tady to není vyjimkou. Nikdo tady nepředvádí nic extra a skript stojí za prd. Jenom ta kamera má něco do sebe. Pěkně použitá při otevírání a zavírání dveří u auta. ()

petrskoc

Killing Them Softly je velmi nenápadný film, který vyžaduje velké soustředění. Místní hodnocení je zcela absurdní a pramení nejspíš z neznalosti osoby Adrew Dominika. Tento snímek nemá potřebu se zalíbit. Andrew točí tak, jak se mu zlíbí, a jde kvůli tomu třeba přes mrtvoly. A je to dle mého správně. Jen tak lze zcela upřímně vtisknout rukopis režiséra do výsledného díla. Po komplikacích s dokončením TAOJJBTCRF se vůbec divím, že mu někdo dal peníze na další film. Andrew konzervuje čas a příběh používá jako pouhého pomocníka na cestě k přesnému vytlačení osudů hrdinů v určitý čas na určitém místě na filmový pás. Vše ostatní je druhořadé. ()

Klajnik

Brad Pitt musí vyřešit zapeklitou situaci tím, že voddělá pár lidí a přestože se nejedná o nic výjimečně originálního, tak několik scén je zpracováno opravdu nekompromisně a surově. Stojí za shlédnutí už je kvůli té závěrečné řeči. ()

panmroz

Dokonale nečekaná a stereotypně opakující se kompilace rozhovorů a lá Bukowski, vizuálně různorodé žatvy a střetu ufňukaného chlápáctví s tím povýšeným. Tahle země není pro nikoho. ()

squawk

Jediné co je na filmu zajímavé je úplně poslední hláška filmu, jinak je ve filmu možno vidět několik herců snažících se „hrát“ své role, ale všechno to vychází naprosto bezduše a nudně. ()

Illy

Konverzační film, není špatný, ale raději bych sáhl po papírové předloze. Co v knize obstojí, ve filmu nemusí. Chybí dynamika... ()

Mr.Mick

Priznám sa nezvládol som to dopozerať. Pýtate sa prečo som ohodnotil jednou hviezdou? Lebo málo kto ma gule na to aby kopíroval Tarantina a aspoň za to si režisér zaslúži prilepšiť. Inak je to HROZNÁ NUDA,nič iné si totiž z toho nepamätám. Čo je s odstupom času aj výhoda lebo sa nemusím nasierať nad tým akú chujovinu som videl a s kľudom môžem dopísať tento komentár. ()

bolan

Je to taková jiná nuda než ta klasická nudná. Něco to má do sebe, nemůžu ten film uplně sejmout, protože mě něčim docela bavil, i když jsem se při tom nudila. ()

Nolanofil

Ako na hojdačke, ktorá sa pomaly hojdá a raz za čas sa rozhojdá, aby sa do hojdala na zotrvačnosti do konca, ktorý je cool. A cool je aj Brad Pitt s jeho účesom, ktorý mohol na plátne stráviť viac času, nakoľko je hlavným ťahúňom. Ostatným skvelo sekunduje, ako aj o ostatný skvelo sekundujú jemu, vidno že si to herci užívajú. Atmosféra príde a zrazu odíde, tak isto ako napäté a akčné sekvencie. Nevyváženosť príbehu a celková dynamika sú hlavnou slabinou filmu, ktorý mohol byť malým klenotom vo svojom žánri. ()

warrenur

Cely ten cas, kedy som uz pocitoval nudu som uvazoval na tym, ako kecy par smaziek alebo Pittove vylevy, pripadne toho ozrateho paprdu, suvisia s tliachanim o Amerike. Nebyt udernosti poslednych par viet v zavere, asi by som isiel este o hviezdu nizsie. Zbytocny a nudny film. Preco len sa snazia niektori reziseri tvorit minimalisticke veci a mnohi blockbusterovi herci chcu v takych hrat? Aby si to mohli odskrtnut z listu snobskych priani?! Aby taky film bavil, nesmeli by ho takto odflaknut. Scernaristicky ani rezijne. Neodporucam. ()

barteca

Konverzační gangsterka, někdo měl ambici převyprávět knihu. Chyba. Závěrečnou sentenci však nutno citovat, to nemá chybu: ,,America is not a country. It's just a business. Now fucking pay me!" ()

KOZEL84

Jako kdyby vraždění už tak (asi) nebylo hnusný ''byznys'',ještě z toho dělat byznys.No ty vole.Na satiru to není vtipné,ale když si místo mafiánů a vraždění (atd.) představím byznysmeny a jejich praktiky (a ty dva blbce jako obyčejné lidi co si bláhově myslí,že můžou přechcat Velké kluky),tak se musím smát,jaké je to '''zvíře''(;-)) zvíře (veselý smích to není).Stejně jako všem těm volům co skočili Bradovi na špek (a tenhle je veselý).Andrew je pro vnímavé ! a fajnšmekry-jak by napsal jeden nejmenovaný uživatel-ne pro pozérské píče,tak si jděte dát Avengery,dylyna,nebo vypětkovat Nesmírnou Odyseu!Třeba to honí bod.Andrew udělej Billyho Kida,prosím! ()

Snake.Charmer

Největším a v podstatě jediným, zato naprosto zásadním problémem filmu je scénář, který předkládá jednoduchou zápletku prostou zvratů a spoustu zbytečných, zdlouhavých a hlavně nudných dialogů (každej holt neni Tarantino). Film pak nemá šanci zachránit ani Pitt, ani solidní atmosféra, ani pár stylových scén a efektních zpomalovaček. Šedý průměr - 55%. ()

rusty09

Od filmu, kde hraje Pitt, vždycky očekávám to nejlepší, ale tady se to nestalo. Dialogy dlouhý, nudný jak prdel a ty hustokrutopřísný kecy mě taky nebavili a akce minimum. ()

Martyr

Ublabotana, ukecana, nudiaca qokotina s dobrym hereckym obsadenim a kurevsky mizernymi hereckymi vykonmi. Nepozerajte to lebo z toho bolia oci! ()

zahadum

Obama, Pitt, Bush, Barack Obama, Gandolfini, Bush, USA ekonomika, Pitt, Obama.....atď...neuveriteľne divný film .... nuda strieda nudu...a pritom kdesi v kúte vidno trošku zaujímavý námet ktorý ale niekto zmrvil spracovaním a hlavne Pitt ktorý tam sedel a škľabil sa na celú hubu a pripadal mi ako keby celý čas sedel v šatni a čakal kedy ho zavolajú na pľac... Gandolfini podal jediný slušný výkon. ()

Bozvav

Nudný, bezbarvý film, jehož hlavní náplní jsou kecy o ničem. Pitt se zrovna nepředřel, Krimi nevím, ale Thriller určitě ne. Za mne tak max.48%. ()

Pittův Cogan nabírá posily

Pittův Cogan nabírá posily

11.01.2011

Produkce krimikomedie Cogan´s Trade, díky které opět spojí síly Brad Pitt a scénárista a režisér Andrew Dominik (natočili spolu Zabití Jesseho Jamese bla-bla), začíná lákat další zvučná jména. Prvním… (více)