Chlastem a drogami poháněná kariéra zpěváka s chraplavým hlasem se více jak čtyři desetiletí protíná s mnoha mezníky v dějinách rockové hudby. Viděl Beatles v Cavern Club, jezdil jako roadie s Jimim Hendrixem, důvěrně radil Sidu Viciousovi a hrál v rockových kapelách Merseybeat a Psychadelic předtím, než spojením punkových a metalových prvků s kapelou MOTÖRHEAD inspiroval vznik thrash metalu. Na své cestě se stal věčnou inspirací takovým legendám, jako Dave Grohl, Slash, Metallica - ty všechny ve filmu uvidíme, spolu s Ozzym Osbournem, Alice Cooperem a mnoha dalšími... Po dobu tří let sledovala kamera tohoto neklidného rockového válečníka na cestě z jeho zaneřáděného hollywoodského bytu na evropské stadiony. Zachycuje Lemmyho při klidných, sebeodhalujících chvílích doma, při jam sessions s Davem Grohlem i jako rockového hrdinu, řidiče válečného tanku. Odhalí muže, který je osobitější, filozofující a má větší smysl pro humor, než by většina lidí očekávala... (Atlantis Entertainment)

MorraEddie

Motörhead jsem měl možnost vidět už dvakrát a pokaždé to opravdu stálo za to. Lemmy je úžasný zjev s nezaměnitelným hlasem. O nikom jiném se nedá říct,že v životě vypil více alkoholu,měl více žen,vykouřil více cigaret,nebo pozřel více drog. Lemmy je rock´n´rollovej král. "Lemmy je žijící, pijící a šňupající legenda.” - David Grohl ()

Paserak

Bylo nesmírně dojemné kolik těch tzn "rockstars" složilo Lemmymu poklonu. Hluboce osobní portrét Godfather-a od rock. Okamžitě chci jít na koncert a třepat hlavou, dát si Jacka a žváro, podat si rychlou striptérku. Obzvláště cením záběry z Lemmyho "skladiště",které nazývá domovem. Věděl jsem, že je fanoušek II.sv.v., ale jeho sbírka předmětů i znalosti jsou úctyhodné. Hluboká poklona, Lemmy! ()

Desmi

"Vzal si sedm prášků a mě dal tři. Říká se, že fet nevydrží působit dva dny v kuse. Takže je nejlepší vzít si dvojtou dávku rovnou..." To dá přece rozum.. =)) ()

zigy

Jedna vtipná a zajímavá historka za druhou. Ten pán je přírodní úkaz, navíc podle mě hrál v klasické původní sestavě Motorhead boží hudbu, která byla novátorská a hlavně neuvěřitelně energetická. Rocker = Lemmy. Dokument je to zajímavý, jen zbytečně dlouhý. ()

kedluben

ale dyť motorhead pro mě jsou symbolem mého dospívání, představou svobody a tak. já jsem jejich fanoušek! skvělá muzika. všichni ale v tomdle dokumentu viděli citlivýho člověka a já viděl gamblera s vypitym mozkem. prostě je to tak, že by člověka asi měla spíš zajímat tvorba a ne samotnej tvůrce - může pak dojít ke zklamání.... po letech druhé shlédnutí: napoprvé jsem byl hodně příkrý, až nespravedlivý. v některých okamžicích byl opravdu citlivý a vřelý člověk.... nevím jestli to tím napravím, ale mně ho ke konci bylo až líto. ()

kolly13

S chutí se brouzdat vodami tvrdého rocku a potkat živoucí legendu, se ponořuji do dokumentu chlápka, který má dar od boha a to jednak hrát/psát, ale i přežít nával drog, chlastu, cigaret a prý ženských. Má to v hlavě spočítané a charisma trousí kolemjdoucím. Ale vysokou inteligenci nehledejme. A ani pan režisér si neodpočinul, protože výběr muziky je z horší šarže, o doprovodu nemluvě. Kvituji spoustu zpěváků, kteří díky své kariéře mají co hodnotit. ()

ZigurRóz

Bylo zajimavy sledovat jak si chlapci z Metallicy z Lemmyho pousteli do textilu:)) Inu legenda jak po strance lidske tak muzikantske. Thumbs up^^ ()

Agnostik

Výborný hudební dokument o jedné z doposud žijících rockových legend.Film je prolínáním rozhovorů jak s hlavní personou snímku Lemmym Kilmisterem tak i s jinými hudebními veličinami současné hudební rockové scény tak i legend -Slash,Ozzy Osbourne a sposty dalších.Tak i vyprávěním o Lemmyho životě s prostříhánými záběry z různých vystoupení a koncertů.Co dodat kdo má rád hudbu MOTORHEAD necht se pěkně uvelebí v poklidu svého domova a nechá se nést zajímavým životním příběhem jedné s posledních a opravdových rockových veličin. ()

barbarossa

Musím napsat, že mě to ohromilo a dojalo. Lemmyho jsem poprvé viděl ještě za komunistů v německém Bravu a když jsem ho ještě slyšel zpívat, začal jsem ho považovat za jakéhosi kanibala. Časem se můj názor samozřejmě otupil, ale tohle jsem nečekal. Vyrovnaný, skromný a velkorysý člověk který poslouchá stejnou hudbu jako já(The Beatles) a zajímá se tak jako já o válečnou historii. Žijící legenda a každým coulem originál, kterého ale z důvodů poškození zdraví raději napodobovat nezkoušejte. ()