Letité manželství Petea a Debbie je v krizi. Čtyřicítku mají na krku a oba se snaží skloubit partnerský život, kariéru a péči o děti. Čas na přemýšlení, jak si užívat život, jim moc nezbývá. Postupně se začínají bořit nejen jejich iluze, že jim mládí vydrží navěky, ale také vzájemný vztah, který je značně opotřebovaný lety společného života. Finanční stabilita dosud velmi dobře zajištěné rodiny se začíná hroutit, Peteova nezávislá nahrávací společnost se blíží bankrotu a Debbie má podezření, že ji její zaměstnanec v butiku okrádá. Soužití s dospívajícími dcerami také moc nefunguje, navíc se oba snaží o sblížení se svými komplikovanými otci. A aby toho nebylo málo, Debbie zcela nečekaně a samozřejmě neplánovaně otěhotní... (TV Nova)

Dale

Niektoré Apatowove filmy boli celkom fajn a bavili ma, ale tento patrí k tým horším. 90% rozhovorov sa točí okolo sexu, to je u Apatowa bežné, no tie nadávky a niektoré témy mi prišli nasilu hnané do extrémov. A žiaľ, zrejme to ide na úkor vtipných momentov, ktorých je tu minimum. Navyše dĺžka je riadne prepísknutá, takáto jednoduchá komédia si nezaslúži vyše dve hodiny ani náhodou. ()

moviesfan

Stopáž byla zbytečně natahována a bohužel humor nebyl ani moc vydařený. Občas zafungoval, ale pro mě je to pouze průměrný počin. ()

JohnCZ

Film pro trošku jinou cílovou skupinu než jsem já, protože jsem se v tomhle naštěstí ještě neviděl a dvě dekády ještě snad ani neuvidím. Na Judda Apatowa překvapivě málo vtipu a více dramatu a rodinného moralizování. Nějaká ta pravda tam asi bude, ale to nezachrání naprosto nezajímavý scénář, který zabavit na celých (a notně přestřelených) 138 minut nedokáže. Leslie Mann v tomhle filmu působí poměrně nesympaticky, Paul Rudd mě taky moc nenadchl. Zachraňuje to dvojka Megan Fox a Megan Fox. Dvojka... you know. A taky malé cameo Jasona Segela. Ovšem palec dolů (a hvězdu) za trapné vyspoilovaní finále Lost. ()

Zeebonk

Apatow napočtvrté a zase to samé. Půvabné Leslie Mann se dostalo prostoru, ve kterém by se podařilo pohodlně posadit i dvěma buvolům a půlce zebry, té přední samozřejmě. Až si člověk říká, jak z něčeho tak půvabného může po otevření úst vytrysknout tak vydatný proud sraček. Její hlas si to štráduje po nesmírně dráždivé zvukové frekvenci, která tvrdě znásilňuje divákovy ušní bubínky, a její herecký projev je ve výsledku bolestivější než škrábání se na koulích elektrickým bodcem na dobytek. No, umlčel bych tu rozkošnou flundru jedním dobře mířeným úderem penisu. Přes obličej. Každopádně typický Apatow - lehce přepálená stopáž, hromada dialogů, nespočet FUCKů a pár příjemných popkulturních mrknutích. Nač zapírat, opět mi držka zůstávala zkroucená ve stupidním úsměvu, až jsem za sebe styděl a zapochyboval o úrovni svého smyslu pro humor. ()

joehot

Nakonec poměrně snesitelné, místy jsem se fakt zasmál. Leslie Mann je pure MILF. Škoda jen, že některé (co některé, hned spousta) z postav jsou ve výsledku za nesympatické, a (a to především) zcela zbytečné kokoty. ()

Ajinka126

Uznávám, že je to velmi průměrný film. Nic nového nepředvede, navíc, když jsem viděla stopáž, tak jsem to chtěla vypnout hned na začátku. Ale když jsem překonala úvodní trapnosti manželského života v podání dvou pro mě křečovitých herců, skvěle jsem se pobavila. Některé vtípky mě jednoduše dostaly, což se mi u komedie nějakou dobu nestalo.. Proto je mé hodnocení takové, jaké je. ()

Marsik

Leslie Mann mám rád, jedna z mých TOP hereček, ale ani ona nezachránila čest tohoto filmu, který po pravdě byl trochu porod dokoukat :) Bylo to v prvé řadě extrémně dlouhé (138 minut je na komedii opravdu dost) a humor, který nám tvůrci servírovali, byl často plytký a já se po pravdě ani jednou nezasmál nahlas (nejvíce mě paradoxně pobavila scéna v samotných titulcích, kdy Melissa McCarthy 2 minuty nepřetržitě hlásí všechny okolo :)) Každopádně v průběhu filmu jsem měl také pocit, že sleduji nějaké domácí video nebo reality show jedné "obyčejné" americké rodiny. Špatný snímek to ale nebyl, mělo to i pár úsměvných momentů a občasná "dramatická" vložka (zejména rozmluvy hlavní dvojice se svými otci) neuškodila. Takže pokud by se ubralo 30 - 40 minut času a přidalo se více na svižnosti a šmrncu samotného humoru, mohla to být povedená čtyř-hvězdičková komedie. Takhle bohužel pouze za tři. 67% (with J.) ()

baribal

Pár vtipných scén, Leslie Mann která mě na začátku štvala sem měl na konci docela rád a nesnesitelně dlouhá stopáž. Příběh o příšerných rodičích a jejich věku, ze kterého všichni rádi dělají velký problém. Tohle mě už nebaví, Judd Apatow by měl udělat konečně něco, co má hlavu a patu. ()

SaNcHeZ_cz

Apatow počtvrté a zaručeně nejhůř. Čtyřicítka na krku je přes dvě hodiny dlouhou nudou, která diváka týrá svoji vlastní otravností, na kterém se podílí z největší části sama rodiny páně režiséra. Jakákoliv snaha o to, rozebrat pro někoho závažnou tématiku krize středního věku přichází vniveč. Nuda, nuda a zase jen ta nuda. [30%] ()

zlabus

Kevin Smith to má od narození, Judd Apatow se k tomu dopracovává a jeho poslední filmy už začínají mít pekelně blízko k tomu, co považuju za chytré a zábavné rom/comy. I když na špičku žánru, která je právě od Smithe, by to ještě pořád chtělo hodně dobrousit a hlavně prostříhat, protože ty Apatowovské stopáže jsou opravdu skoro škodlivé. Ale i tak se koná přesně to, v co jsem pevně doufal. 75% - a všem doporučuji, aby se rozhodně nenechali odradit nízkým zdejším hodnocením. ()

javak810i

Podprůměrná komedie o problémech středního věku a zlomové "čtyřicítky". Místy vtipná, občas celkem výstižná, ale většinu času spíše trapná a stupidní (rodina se topí dluzích, přesto maj dvě auta za několik mega a jejich domácnost je jako chodící reklama na Apple, yeah - 'Murica bitch). To všechno navíc v krutě dlouhé stopáži. Každopádně trochu to zachraňuje celkem ucházející konec a sexy Megan Fox, která se nám zas po delší době trochu víc ukázala na plátně. Za ni dávám i 3. hvězdičku. ()

ABLABLABLA

Pobavilo mě to a dost, i když film popravdě není úplně čistá komedie, hodně se tam řeší i závažnější problémy vhodné pro drama, ale možná právě to tomu dodalo tu šťávu, že vyniká nad ostatními komediemi s podobným námětem. A producenti nemohli vybrat lepší herce - Paul a Leslie v hlavních rolích válí a to samé jejich "dcerušky". I was just trying to go turbo for your birthday. My hard-ons are still in analog. This shit's digital. - I don't want a turbo penis. I like your medium soft one..............It's gonna give you nightmares. - I can handle a nighmare. You're a nightmare everyday for me. ()

kaylin

Čtyřicet, to už je věk, kdy člověk trochu hodnotí to, co má za sebou. Pořád je to věk, kdy se ještě cítí mladý, ale přece jen už chápe, že na něco je pozdě. Třeba na třetí dítě, na zamilovanost, na pořádnou erekci bez pilulek, protože vás manželka nepřitahuje. Jsou vám postavy Peta a Debbie povědomí? Tak pokud to není proto, že máte podobné problémy, možná to bude tím, že jste se s nimi setkali ve filmu "Zbouchnutá". S dvojicí se znovu setkáváme po pár letech, kdy Debbie má zrovna osmatřicáté narozeniny a Pete se chystá na ty svoje čtyřicáté. Nejde však o samotné narozeniny, jde o to, že tihle dva se nacházejí v pořádné manželské krizi. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/ctyricitka-na-krku-2012-50.html ()

Makky

Kríza stredného veku lezúca na mozog a s ňou súvisiace všetky možné peripetie. Táto rodinná komédia sa zameriava najmä na vzťahy a problémy bežnej rodiny. Ponúka množstvo výborných momentov, humorných scén a umných dialógov tak, že každý si dokáže z toho niečo vziať. Mne tie dve hoďky prišli veľmi príjemné. ()

Kaluž

Nejlepší komedie od Bridesmaids. Výrony hurónského smíchu, natržená bránice, brambůrky rozházené po celém bytě, křeč v obličeji od permanentního výšklebu. Nejdřív jsem se toho obával, říkal jsem si, další dvouhodinová kláda od Apatowa, to smrdí vyčpělýma Komikama, ale počáteční nedůvěra šmahem vzala za své. Apatow tentokrát hlavičku hřebíčku rozmrdal kladivem na prach a rozpumpoval kolotoč plný hororů "ze života" a absurdního vulgarhumoru. Za deset let páchám sebevraždu.Tuhle nálož byste si měli dát povinně, protože kvalitních komedií je furt jako agnostiků v mešitě. Mimochodem, tahle taškařice nám byla tuzemskou kinodistribucí opět zapřena. iCunt! ()

Remedy

Judd Apatow se ze všech sil snaží o humorné podání života po čtyřicítce (popř. těsně před čtyřicítkou, když už vtipkuje o tom, že Leslie Mann je 40, přičemž jí je 38 – to je zrovna hodně slabej fór), ale moc mu to nejde. Vtipné momenty jsou většinou pouze důsledkem nějaké nepříjemné situace a bohužel na mě nefungovalo ani to notoricky známé “pojďme se tomu alespoň zasmát“. Lehce jsem se pousmál u repliky “J.J. Abrams nám kazí dceru“, jinak byly všechny popkulturní odkazy zbytečné a samoúčelné. Pokus o smích či vtip je v případě tohohle filmu spíš výraz zoufalství, protože to postrádá jakýkoli nadhled. Nefunguje to ani na té pomyslné edukativní úrovni, protože “Judd Apatow předává životní moudra o životě po čtyřicítce, páč jemu samotnému je taky přes čtyřicet a má hroznou potřebu ukázat světu, jak to teda po čtyřicítce chodí“. Na obalu českého bluray disku je napsáno “tak trochu pokračování filmu Zbouchnutá“. Zbouchnuté jsem dal svého času 5*. Tohle jsou udřené a hodně slabé 2*. Navíc ta pozoruhodně negativní nálada celého filmu je extrémně otravná. ()

Derek

typicka apatowka s mnozstvom fuckovania a hrobozrunejsieho humoru (nikdy vsak nedosahujuca smithovskej otravnosti) ale zaroven i s mnozstvom ludskosti a realnosti... skoda ze to ma cez dve hodiny (problem kazdeho jeho filmu) a tak plytky pribeh to nedokaze utiahnut (hlavne otravne posoby premnozovanie i ked vtipnych ale vedlajsich figurok, ktore dej vobec nikam neposuvaju...), este stastie ze paul rudd je stale sympatak, ale naproti tomu leslie mann je obcas dost otravna a ich decka su neskutocne zle... take 3.5*, ale v dalsom filme by sa apatowy hodil nejaky strihac ktory tomu doda lepsie tempo... ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni