TommyDiamond

Sice má mluva nepatří k těm vybranějším, ale slyšet v jednom filmu tolik vulgarismů je trochu příliš. K příběhu se nebudu vyjadřovat, podle mě je stupidní. Sandlerův předchozí film Jack a Jill dostal v minulém roce rekordní počet zlatých malin (antioscar). Tím chci říct, že tento film je také solidním adeptem na nějakou tu malinu. ()

dydl1

Kdo jde na Sandlera nemůže čekat příběh,ale normální fekál humor.Tak to prostě je.Takže u příštího filmu vy co jste dávali odpad, prostě nechoďte do kina,nekupujte dvd,jelikož ten film bude stejně prasácky skvělej.Milo Ventimiglia to zahrál úžasně. ()

Fullty

Nevěřil jsem že by mohl ještě překvapit ... mno ono se to stalo , nečekanou nálož zábavy nekazí ani ne až zas tak špatné story. ()

sWONDER

Han Solo Berger,:), Vanilla ice:)), skvelý Sandler:), ppci dabing(CZ preklad) :)___VERY GOOD___, 80% "Chtělo by to tady víc tich pičovinek":D ()

JohnZ87

Skrz naskrz průměrná komedie s několika údernými špeky, které na vaší bránici útočí převážně snahou šokovat a přímočarou vulgaritou. Tohle je dost ujeté i na Adama Sandlera. Bohužel Zohan byl o dvě třídy lepší. 55% ()

Kefas21

Je to desná kravina so skrachovalým Sandlerom a retardovaným Sambergom, ale...nasmial som sa, a to je pri filme takéhoto žánru podstatné. ()

crjules

Nejdriv jsem si rikal, ze neco tak trapnyho snad ani neni mozny a uz to chtel vypnout a pak me naprosty zhovadilostni gag na pet minut rozbrecel smichy! Potom jsem se zasmal jeste dvakrat....ale na tu stopaz je to zoufale malo.Presto davam tri hvezdy, ale jentaktak ...za ty slzy a drzost :) ()

masino

Toto je to, na co som cakal. Komedia, ktora mi sadla ako rit na serbel. Ano. viem ze Sandler dostal za to malinu, dokonca scenar dostal malinu. A? Scenar je (citujem z filmu) : "Splnenie ultimatneho pubertalneho mokreho sna". A malinu si podla mna Sandller nezasluzil. Pre mna 114 minut smiechu, zabavy a krcov v bruchu. Uprimne. Takto som sa pri komedie este nikdy nezabavil. A silno lutujem, ze som na tento film nebol v kine. Chad, Vanilla Ice, Han Solo Berger a Donnie. Tieto postavy si budem pamatat veeeeeelmi dlho. A tesim sa na opakovane pozretie. ()

mimozakon

Obcajne mi podobne komedie pripadaju trapne a infantilne... Tuto som ale so zaujmom sledoval a smial sa...Adam to ma este skratka v sebe. A v tomto pripade nie len on. Osadenstvo je vyborne. ()

dannyd14

Neviem, ale mám pocit, že sa zo Sandlera kľuje stále blbšia a blbšia postava so zle odhadnutou megadávkou humoru. Navyše, český dabing je hrozný, postavy sa chovajú ako nevyvinutí neandertálci v takmer všetkých situáciách a dej dosť slabý. Taký slabší priemer, i keď mám Sandlera ako herca celkom rád. 2* za Vanillu Ice a scénky s fľašou. ()

viky13

Adam Sandler, Andy Samberg, Leighton Meester, Milo Ventimiglia, Susan Sarandon....už jen kvůli tomu ,že si všichni zahráli v jednom filmu dám aspoň jednu hvězdičku..! ()

Shitonit

Můj taky... jinak...Superpovedená klasická Sandlerovka, kdy stačí jen vypnout mozgovnu, a nechat se unášet na vlnách katastrofálně zničujícího humoru Donny Bergra :-) FIlm bez hlušiny. ()

Cabyy

Komedie tak trochu jinak, něco nového a neokopírovaného. Sen skoro každeho mladeho kluka přefiknout krasnou mladou učitelku, stará dobrá hlaška Wazzzzzzzuppppppp, která v originále zní skvěle!! Pití piva snad v každé scéně, tlustá striptérka na tyči, kterí střílí tenisák svou vaginou... U této komedi jsem se docela dost zasmál, taková půměrně lepší americká komedie, za mě 70% ()

katuuuska

Sandlera mám ráda, ale po tomhle výkonu jen kroutím hlavou. Humor? Těžce trapnej a primitivní. Pokud nechcete dát přímo odpad, tak od dabované utíkejte co vám nohy stačej! ()

Sholi

Hurá! Tak snad se zase Adam vrací tam, kde ho měli všichni rádi. Doufám, že si tuto laťku nadále udrží... Bavilo mě to! ()

vieriX

Sandler už asi nebude ten Sandler kterého jsem žral v 90.letech, ale po hrůzostrašné Jack a Jill je tu značně dobrý návrat. Opět tu jsou vulgarismy, fekálnější humor no prostě Sandler jak zamlada nasmál jsem se dost. Jen škoda, že tu nebyla více do děje vtažená Susan Sarandon- ()