Lucius55

Málokdy se mi stane, že nějaký film nevydržím sledovat do konce, a tady se to bohužel stalo. Ne že bych čekal od této "Sandlerovky" nějaké poučné, vtipné a inteligentní veledílo, tak naivní zase nejsem. Čekal jsem úsměvnou, místy až trapnou komedii, na kterou jsem u Sandlera zvyklý. Tady jsem však dostal něco jiného. Hned začátek mě znechutil natolik, že jsem sáhnul po tlačítku STOP a začal nadávat. Ano, v Zohanovi byl Sandler taky lascivní a sprostý, ale celý film byl od začátku do konce jedna velká nadsázka. Z MOJŠ žádnou nadsázku necítím, jen lascivitu a znechucení.... Až se uklidním, možná se pokusím pustit si to znovu, vydržet do konce a třeba dát i nějakou hvězdičku. Zatím ale rozhodně NE! ║.....║Tak už jsem se uklidnil a pustil si film znova...a vydržel až do konce.... Pětihvězda to teda rozhodně není.... ale odpad taky ne... Uznávám, že tento typ humoru může někoho bavit, můj šálek čaje to ale rozhodně není. Při prvním shlédnutí jsem měl asi nějakou "prudce inteligentní" náladu;-) Dávám dvě hvězdy a přiznávám, že jsem se místy i bavil-;) ()

dfast

Táto Sandlerovka je po dlhej dobe celkom vtipná. Dosť som sa pobavil, čo sa mi už dlho nestalo pri žiadnej komédii v tomto roku, ak nerátam Prci, prci. V mojom hodnotení som skôr naklonený k 3,5 hviezdičkám, ale 4 by už boli moc. Rozhodne sa to oplatí pozrieť. ()

AnnaMae

Překvapivě docela dobrá komedie – oceňuji, že události na sebe „logicky“ navazují a není to jen nějaký slepenec, jak bývá zvykem :-) Ani fekální humor mi nevadil. Moje intelektuální já se se mnou přestává bavit... ()

petisek

Dobre som sa bavil - pre mňa určite jedna z lepších sandleroviek. Humor síce niekedy dosť na hrane, ale hviezdička pre tvorcov navyše - za odvahu naservírovať masovému publiku niečo tak choré :) ()

tension182

Nebolo to vyslovene zlé, tento štýl humoru ma baví, ale dalo sa z toho vytrieskať aj viac. Sandler je na tieto role fajn, Samberg ma nebavil, na Meesterovu sa pozeralo super, podarila sa rola Mila Ventimiglia, ten ma bavil hlavne ten zvrat v závere. Celkovo to bol trošku netypický príbeh ale boli tam aj slabšie miesta. Možno som mal trochu vysoké očakávania, takže pre mňa priemer 3*. Tých 70 miliónov je ale záhada aj pre mňa. ()

miki68cz

Omlouvám se celýmu světu, ale někdy sedne i největší pí****na k náladě a stane se z ní ku***sky dobrý můví. Obrovská sranda, super muzika, všechno se povedlo, to se tak někdy stane, že vám to sedne. Vřele doporučuji, ale bacha musíte mít správnou náladu a den kdy se řežete všemu. Yeah to byla prča ()

Benzinka

Místy vtipné, místy trochu trapné.. Konečný verdikt je ucházející... Kvalitní komedie s trochu drsným humorem a dobrým Sandlerem.. ()

otilrak

Sešup od začátku do konce! Takovou porci zábavy se mi nepodařilo vidět už hodně dlouho. Adam Sandler zahrál neskutečně dobře Todova otce. Blázna, který životem proplouvá a hlavně si ho užívá. Opravdu jsem se takhle nezasmál věčnost. Kam se hrabou všechny ostatní komedie. I závěr k popukání. Já nemám žádné výhrady. Kdo se chce uvolnit a pořádně se zasmát, pro toho je tento film! ()

BadAs

Sakra proc sem taky nezbouh svou ucu.-( a to si piste ze jsem chtel.-)..tohle je velke prekvapeni..takhle sem se u komedie dlouho nesmal zpousta originalnich gagu simpatak rocker sandler ktery si otevre pullitr kdekoliv,kdykoliv za vsech podminek...vzdy ho nosi s sebou a dokaze jej pouzivat i jako zbran..vanila ice je bezva strejcek a partak do parby... ()

kubilov

Andy Samberg sice vypadá jak mamlas, ale dívat se na něj dá.' Můj otec je šílenec je jinak klasická, trochu ostřejší, sandlerovka se spoustou černýho humoru, nechutnejch narážek, bizarních zvratů a tou nejpokleslejší zábavou, jaká jen existuje, i když nutno říct, že dost vtipnou. --- Po cca čtvrtém shlédnutí je to hlavně díky životním vtipům Adama Sadlera jednoznačných 5*! ()

JohnnyBoy

Old School Sandelr is Back! Nejlepší pokleslá komedie za poslední dobu. Bez zaváhání ve scénáři, který je překvapivě hodně kompaktní, nabušené všemi možnými hlavně co nejoplzlejšmi vtipy, které jsou podané s takovou grácií a nadhledem, že to prostě nejde nehodnotit jinak než plným počtem. ()

Mire

O Sandlera ako takého sa vôbec nezaujímam, ale dostal som tip na túto komédiu a musím povedať že táto stála za to. Príbeh sa mi páčil, vtipných hlášok bolo tiež nadostač. Ja si myslím že na tie štyri hviezdy táto bláznivá komédia má :) ()