Ronaldo79

Donny, Han Solo, Vannila Ice Rulez. Sandler snad nikdy neomrzí, jeho kopy do koulí, fekální humor, nic co by člověk neviděl, ale já tyhle zhovadilosti můžu sledovat pořád dokola. 8/10* ()

majec4

Kebyze tam neni par fakt vtipnych momentov, dal by som len 1*. Uz som asi vyrastol z tohto typu humoru. Sandler mi zacina prekazat. ()

Nolanofil

Je to lepšie ako Jack a Jill, o dve triedy určite. Je tu pár veľmi vtipných, momentov, príbehovo to ide klasickou Sandlerovov cestou a celkom dobre sa na to pozerá. Ale kde je tých 70 miliónov? Guilermo del torro za menej natočil Hellboya a Sandler LEN priemernú komédiu. ()

Heero

Film jako takový je absolutní odpad. Humor je většinu času dost jednoduchý až idiotský. Tomu, že si ho někdo vyhonil u fotky 80 letý babičky, jsem se naposledy smál někdy ve 13ti u Prci, prci, prciček. Ale jo, asi 2x jsem se zasmál. Za film odpad, za vtipnost 2, v součtu 1 hvězda. ()

kailik

Prvnich patnact minut sem si rikal: Co to k*rva je? Na jakou kravinu to cumim? Ale ve finale se z toho vyklubala fakt skvela komedie. ()

KOZEL84

Vůbec nechápu co to tu všichni píší.Myslím,že si v tom každý milovník inteligentního a vkusného humoru najde to své.Já v tom třeba viděl hodně z The Artist a očekávám oscarové žně.Možná si o tom jen tak pro radost napíší esej.Jupíí,parádní plán na večer. ()

Hawk

Adam Sandler v plné parádě! Pokud jste schopní naladit se na zvrácenou jízdu plnou nechutných joků rozhodně nepromarněte příležitost ke královské zábavě. Sám jsem se takhle u žádné komedie léta nenasmál. ()

Viperine

Nepochopitelně moc úlítlá a vytřeštěná "pitomost". Vřele doporučuju pro propláchnutí hlavy. Několikrát jsem se při sledování přistihla při tom, že s otevřenou pusou kroutím hlavou, navíc s hodně vytřeštěným výrazem, skřivěným do úsměvu, co by se mi nejradši protáhl až k uším, kdyby mu to kůže dovolila... Místy jsem fakt nechápala. Jednoho překvapí, kolik slušných ftípků, debilních keců, sprosťáren, prasečinek, dojemností, romantiky, estetiky, stupidity, úchyláren a závanu čerstvého větru se dá nacpat do dvouminutové scény.. a že jich tam takových je. Je to tak MOC, až je to ftipný. ()

Matli

Typická sandlerovka, ale ničím nepřekvapila. Výběr písniček stojí za zmínku, ale jinak slabší průměr. 46% ()

Mahoney.

Toto si ani iné vyjadrenie ako priemer nezaslúži. Adama Sandlera som mala strašne rada keď som sním videla filmy ako je click, skús ma rozosmiať alebo dospeláci. Ale v poslednej dobe ma tento film, a dalšie ako napr. jack a jill sklamali. 3*, chcela som dať aj 2 ale Adamovi to nemôžem urobiť. ()

Mary19

Je to typická Sandlerovka s klady a zápory, které k ní od dob Rivalů neodmyslitelně patří... Geniální scény střídají momenty slabší, klasika, kterou z produkce Billy Madisona vidíme moc rádi... 70% ()