Mrkvič

Sakra to bylo sprostý a ujetý. A nikde nemůžu dohledat, že by to mělo nějak extra omezenou přístupnost. Sandler je blázen, ale tady jde zase o kus dál. A je to fajn. Sice je dost vtápků nepovedených až trapných, ale bohatě to vyváží ty povedené a míra ujetosti. V člověku to až vzbuzuje všechny ty pudy, které se ve filmu objevjí. Jen je film určený převážně současným třicátníkům a čtyřicátníkům, protože ostatním spousta fórků nic mco neřekne. A může se nějaký pískle pobavit tak jako já u scén s Jamesem Caanem? Pochybuju. ()

Lachtaan

Kdysi jsem téhle Sandlerovce napálil 5 hvězd zejména proto, že jsem zkrátka miloval Leighton Meester, byť se ve filmu mihla jen zpočátku, aby zažehla hlavní událost pro dění celého filmu. Nerad měním hodnocení u dávno viděného, zde jsem ale musel po letech snížit, abych přebytečně nenadržoval něčemu, co by můj dnešní vkus ani nemusel vydržet. Z nostalgie a matných vzpomínek na dostačující komedii zůstávám pořád vlídný. ()

neoBlast

Ale jo, proč ne. Pokud jste "Sandler-positive" typ, jistě si jako já pravidelně dopřáváte svoji dávku "humoru" a trochu se za to stydíte. Ze spolupráce Sandler-Samberg se jistě dalo vytěžit více, ale pár frků je výtečných... ještě že klukům jistí záda partička z SNL. 50 % ()

asirtes

Nemyslíš vážne! :D Adam Sandler s jeho celoživotnou pubertou zachádza stále ďalej. Nečudujem sa tak nízkym hodnoteniam a všeobecnému pobúreniu. Toto je fakt moc aj na vola. Ale miestami som sa proste príliš dobre bavil. Hlavne na tom nereálnom extrémizme. ()

ywo666

Sandler pokazil film. Nechápem, prečo zo seba musel robiť až takého idiota a za ten hlas by som ho nakopal do riti. Inak hlavne začiatok a koniec sú super. Vlastne sme sa fakt dobre zasmiali. A nie raz. Ale problém je, že na každý dobrý vtip je päť trápnych. Niekedy je to už fakt wtf. Zhrnuté. Filme sa striedajú výbuchy smiechu s utrpením, kedy má človek chuť sa na ten film vysrať. 50%. Keby sa Adam učlovečil aspoň trochu mohlo to byť 70%. Opäť film, kde sú vedlajšie postavy oveľa vtipnejšie ako hlavné. ()

venison

Rozhodně lepší něž např. "Jack a Jill", ale do top 10 Sandlarovek nepatří :-( Nenudila jsem se, párkrát jsem se i zasmála od srdce, jen to poslední dobou vypadá, že je Sandler spokojený taťulda, co světu řekl již v minulosti všechno podstatné a kloudná komedie z něj nevypadne.. Chlapík už je bohužel asi za zenitem :-( Každopádně držím palce s dalším filmem a ať to má tu Sandlarovskou šťávu !!! ()

Beky

Chce to pár piv, hezký den :) a dá se to i vychutnat :)!! Kolísávé hodnocení, záleží na náladě! Verdikt : ...jsem Sandler a to co točím mě baví, točím filmy už jen pro sebe, ne pro vás...už ne... všechno už tu bylo , všcehno už znáte....ale třeba si i tohle vychutnáte :)! ()

Yoshimitsu

Po 3 večerách, kdy jsem si pouštěl jen psychologické filmy, nebo horory, tak tahle komedie se Sandlerem mě opravdu pobavila.Po dlouhý době pořádná komedie s ním naposled jsem viděl Jack a Jill a to byl propadák.Tady si napravil renomé.V 8 třídě přefiknout nadrženou učitelku a mít s ní děcko docela mazec :D.Sexu tam bylo dost i hlášký nezaostávaly.Chvilama to bylo přehnaně sprosté, ale i tak jsem se pobavil.Za Vanillu Ice o hvězdičku více ;D ()

Bobik9

Po dlouhé době zase povedená nová a šílená komedie. Vtipný příběh, který chvilkama dává naději nějakého citovějšího spádu, ale najednou to utne nějakým ultrahnusným vtipěm. Výborné herecké obsazení(Samberg, Meester, Ventimiglia, Sarandon, Amurri, nečekaně vtipný Vanilla Ice a bombastický a vždy skvělý Adam Sandler) a spousta ujetého humoru. Dlouho mi chybělo podbné dílo. ()

ivan bohatyr

Přijde mi, že ty komedie se Sandlerem jsou všechny skoro stejné. Tato docela šla, něco tedy bylo daleko za hranicí slušného humoru a obecně je to blbina, ale zkouknout se to dá. Problém těchto komedií je, že jsou neskutečně předvídatelné - po 10 minutách přesně vím, jak to skončí. ()

Playman

Nemám rád Sandlera, ani jeho humor. Ale tahle kombinace... Samberg/Sandler jako otec a syn je nejlepší věc ever! :D ()

demented

Nikdy by som si nebol pomyslel, že sa ešte niekedy budem pri nejakej Sandlerovke tak kráľovsky baviť. Ale zázraky sa očividne dejú :) Napriek hrozivo vyzerajúcej stopáži film odsýpa jedna radosť, je pretkaný výbornými vtipmi (okej, nielen výbornými :) ), kvantom hlášok a neúrekom sympatických postavičiek, ktoré výborne zapadnú do Sandlerovského univerza a dávajú zabudnúť na tých niekoľko failov, ktoré nám Adamko naservíroval za posledných X rokov. Good Job :) ()

VasaX

Sandler vsází na starý rázný a bláznivý humor. A to rovnou roztažený na téměř dvě hodiny. Jde to, nějak to funguje, padne celkem dost hlášek (z kategorie vtipné, ale lehce zapomenutelné), nějaké ty fórky, gagy a jiné veselosti, má to říz a spád. Kdo má nakoukanou nějakou tu "Sandlerovinu", asi zhruba ví jak to bude probíhat a na čem to bude stavět. Nechybí samozřejmě camea, i když tetokrát velice střídmě, omezující se zejména na Vanilla Ice-ho, plus pravidelní parťáci, jako třeba Swardson, který se bouhužel jako Kenny i přes délku filmu moc (zábavně) neprojeví. Ale já jsem se pobavil, klasický Sandlerův odvar, i když po tolikáté už vůbec ne nápaditý. Ale sranda byl, takže dvě hvězdy, Adame. ()

KasparekZabijak

Tak jo, za 70 milionu dolaru ( absolutne nechapu kde skoncily ) komedie na xkrat omlety tema shledani otce synem a nasledne radobyvtipny situace typu rozlucka se svobodou, masturbace temer v kazdym zaberu + Adam Sandler kterej skoro nesleze z platna a definitivne u me sklouznul do kategorie beckovejch hercu. Proc tomu davam 4 hvezdy ? Neskutecne naslapanej soundtrack, pisne od Kiss, Motley Crue, Def Leppard, Metallicy, Ratt nebo Van Halen spolehlive bodujou a nutej me zvedat hodnoceni tyhle blbosti na vyse zminovany 4 hvezdy a hlavne narazky na dalsi interprety ty doby ( z hlavy me napadaj Duran Duran, Rod Stewart nebo Loverboy ) + silena kerka hlavniho hrdiny - portret New Kids On The Block pres cely zada :D. Jo, a hraje tam Vannila Ice takze neni vo cem. ()

Danny F.

Svižně odvázaná komedie ve které se Adam Sandler dobře prezentoval jako podvraťácký, sprostě zábavný a bez okolků drzý otec. Roli zvládl výtečně a neváhal se pustit do role po hlavě. Bezva film co hodně pobavil. 65% ()

Wade

Úchylná komedie, která má určitě pár podařených vtipů na zasmání, ale čekal jsem víc mnohem víc proto jsem se nedokázal bavit tak jak bych měl. Sandler předvedl další ze svých poslední dobou standartních výkonů ,ale nikdo jiný se mu nesnažil dát laťku výš což je škoda. Možná dám někdy v budoucnu téhle ujeté úchylnosti šanci, ale nyní čekám a doufám, že Machři 2 budou stejný nářez jako jednička. Jen díky pár povedeným vtipům dam slabé tři hvězdy. 48% ()

Timak odpad!

Ztráta času. I když počítáte, že to bude totální výplach, tak Sandler to dotáhnul ještě dál. ()

Brain-D

Ze začátku jsem myslel, že to bude na odpad, ale pa se strhlo něco nevýdaného...se Sandlerem je pořád sranda !!!! ()