mirecek

Sandler je skvělej herec, jen nesmí hrat v každé sračce co se mu nabídne a hrat ve filmech, které mu sednou. Jednou z rolí do kterých se hodí je i Donny ve filmu That's my boy. A z velké částí i díky němu tohle není jen další z pruměrných amerických komedií. Tahle komedie me baví, i když některé scénky by se mohli zdát trochu dětinské tak mě stejně pobaví a film pro mě nepropadne zapomění a někdy se k němu urcitě rad vrátím. ()

anitae

Nevtipná trapnost, vydržela jsem 20 minut, vidět to do konce tak je po mně:) Edit: tak měním trochu názor, Sandler a jeho humor mi prostě nesedí, vydrzla jsem do konce, ale vtipný to není. ()

stratocasta odpad!

"Occupy Sandler's House!" V amerických kinech právě běží osobité Moonrise Kingdom, vtipné Safety Not Guaranteed a podmanivé Your Sister's Sister. V ČR s dlouhou a bohatou kinematografickou historií tenhle tupý sajrat, ze kterého jako v Prometheovi nevyleze nic dobrého. Sandler znovu šikanuje každého, kdo není on. Tlustý, bohatý, černý, gaye, lesby. No hlavně, že to má reklamy, staré babky, Swardsona, INCEST a "srdíčko". Magnusek asi permanentně lobbuje u Falconu, aby si vychoval novou generaci Formanů, kteří mu budou asistovat při Badbojz v naději: Lidická výzva. No nic, jdu na rapidshare umístit kinorip toho filmu, ať mě ty vyhozený prachy tak nese... ()

Matt007

Je pravda, že Sandlerův humor opravdu není pro každého a posledních pár jeho filmů nestálo absolutně za nic ...... ale tohle není ten případ. Povedená Sandlerovka. ()

mattpro

Až do velkých absurdít a trápností zachádzal tento film. Keby to bolo trochu miernejšie a so serióznejším humorom, tak to mohlo byť na viac hviezd. ()

Boris.

Bylo tam pár vtipnejch scén, ale celkově to byla strašná blbost. Ten Sandler už fakt začíná bejt dost nudnej a ohranej. Ale docela mě v tom filmu bavil Vanilla Ice, tak tomu dam 2*...ale je to jen tak tak. ()

Psycho.R

Sandlerovka taková, jak ji známe. Sice za ty léta přibývá fekálností, ale dá se říct, že jde vlastně jen o Billyho Madisona po dvaceti letech :D. Stejně jako u Zohana tu platí, že by tomu prospělo míň sexu a narážek na něj, tohle nejsou prcičky. ()

rivah

Obhroublý humor s trapným a výstřednímSandlerem, taky se tu mihne James Caan a Susan Sarandonová.(max.50%) ()

Lilien

Nová komédia od Sandlera, na ktorej som sa neskutočne pobavil. To že Sandler je magor to už dávno viem, a že niekedy sú jeho vtipy trochu silené a zvrátené no tu mi to nevadilo a naplno som si ich vychutnal. ()

.killer.

Tahle komedie má jen jedno - to nejvtipnější, co jsem tenhle rok v komedii viděl - "Jak šroubovat ve tmě" - kdo viděl, muselo ho to složit :-) ... jinak je to naprosto průměrná přisprostlá komedie se Sandlerem v roli neskutečnýho burana, takže nenáročná zábava pro nenáročného diváka :-) ()