SHI-SHA

Bavil jsem se od začátku do konce. Sandler se po šílené době konečně vrátil do žánru, který mu sluší nejvíce. ()

dr.fish

Nejsem fanouškem Adama Sandlera. Jediný jeho dobrý film je podle mne Kurs sebeovládání. Tato komedie je určena pro fanoušky pokleslé zábavy ve stylu American Pie a Hall pass. Úvodní sekvence, kdy mladík školního věku položí svou učitelku a celá aula mu za to tleská, zhruba vyjadřuje filozofii filmu- sex v každém věku, na vkusu nezáleží, hlavně když je zábava. Následný střih nás přenese o pár let dál, kdy léta slávy jsou nenávratně pryč, slavný soudní proces s učitelkou zapomenut a náš hrdina dře bídu s nouzí. Synátor vzniklý z onoho vztahu s ním nemluví a za neplacení daní ho mají za pár dní zabásnout. Nezbývá než najít syna a zkusit z toho vyrazit nějaké prachy. Tady se nám příběh rozjíždí v sérii fekálních vtipů, pro mnoho lidí asi za hranicí dobré zábavy. Až do konce filmu ta jízda neustává. Tam kde Pařba ve Vegas končila, tahle komedie teprve začíná a proto se mi zdá celkově lepší, upřímnější a lidštější. Samozřejmě taky drsnější. Ale i tu se najdou chvíle vážné, k zamyšlení, není to až zas tak tupé, místama je to i chytré (v rámci možností). Bavil jsem se dobře, místy výtečně, trapné se mi zdály tak maximálně tři čtyři momenty. Řada vtipů mi přišla i na Ameriku dost odvážných, takže 80% ()

sir-dave

Absolutně střelená komedie o sexuálních narážkách, prasečinkách, fekálních a jiných vtípků na podobném základu.... Plno postav ze sebe dělá naprosté hňupy (u některých bych to fakt nečekal). Chytře implantovaný Vanilla Ice a vzpomínka na 90. léta. A taky jsem si rád připomněl Unsatisfied od The Replacements. Při správném rozpoložení si to ale člověk může dost užít. A mimochodem, ten dabing je příšerný! ()

StanislachKo

Prehadzujú sa karty! Sandler aj keď mal v (trápnom) filme vystavaný monopol na alfasamca - ako vždy - bol podstatne trápnejší ako výdatne komediálne kvitnúci Andy. Inak k tomuto filmu nemám čo povedať... Síce v inej modifikácií, ale pripadalo mi, že som ho videl predtým už minimálne 100x....A nemám radosť, že sa až takto reálne recykluje... že MOC! ()

otík

Typický Sandler starých časů, bohužel spousta blicích, nechutně sexi a debilních scén už dnes minimálně mne nezajímá. Ačkoli pár slušných vtípků to má, není to aspoň tak dokonale trapné jako byl třeba Zohan. Pro mně osobně tohle bylo zcela mimo můj vkus a kam se podělo proinvestovaných 70 milionů, to je teda záhada. ()

Khumbac

Asi tak...Sandler je takový srandovní šulinek, ale pobavit umí. Sprosťárničky mu jdou a jeho přízvuk v tomto filmu byl velmi legrační. Nejednou mne tento komik pobavil a v tomto filmu jsem se několikrát nahlas rozesmál, proto nejde nehodnotit jinak. ()

Triple H

Suverénne najsprostejší Sandler za pekne dlhú dobu. Zo začiatku je tej vulgárnosti a hrubozrnnosti priveľa, a je príliš trápna - hovoril som si, že majster to tentokrát fakt strelil vedľa, vrátane totálne dementnej zápletky. Ale nakoniec sa film ukľudnil a vypálila z toho celkom znesiteľná komédia. Samberg je dosť nevýrazný, ale Sandler ma aj prekvapil. Jeho postava je totiž úplný buran, hulvát a idiot. A napriek tomu som tomu smradovi na konci držal palce a tešil sa, že to všetkým tým uhladeným a dokonalým fotrom natrel. Toto vie fakt len Sandler. ()

Doudis19

Kdy už Sandlerovi a kámošům dojde, že zkrátka není ten typ, kterému by člověk uvěřil frajera, nebo nedej bože sukničkáře. Navíc se humorem stále více blíží tomu nejpovrchnějšímu a nejprimitivnějšímu co lze vůbec v TV vidět. Alespoň že distributory osvítilo a nevpálili tuhle trapnou pitomost na česká plátna. Sláva jim! ()

Saraph

K tomuhle kousku jsem se dostal skrz trailer na YT kanálu Andyho "zpěvácké" skupiny The Lonely Island. Jelikož jsou to proslavená paka, nebylo co ztratit. Ze začátku jsem o tomhle díle dost pochyboval - Samberg působil docela nudně, dokud to ovšem Sandler nezachránil. Od nějaké možná poloviny se to začalo už docela rozjíždět a poslední třetina byla úplně bombózní. Původně jsem plánoval dát 3 hvězdy, ale je tam čtvrtá za fontánu. :) ()

wader

Viděl jsem to po čtyrech pivech a půl flašce vodky, takže by to mělo bejt zábavný až až, ale tak mi to nepřipadalo. Občas se povedl nějakej vtipnej gag, ale jinak mi přišlo, že se tam většinu stopáže nic neděje. ()

ecceHOMMO

Sandler umí více, než dokázal prezentovať v tomto snímku, ktorý sa rozbieha len pozvoľne. Zopár svetlých okamihov dokonca dokázalo i pobaviť. **/*** ()

kinghome

To bylo tak příšerně blbý! xD Ale smál jsem se celou dobu. Skvělá komedie, u který prostě vypnete a smějete se naprostejm blbostem. Pár trapnejch vtipů tam bylo ale tomu se žádná bláznivá komedie nevyhne. Já jsem byl nadmíru spokojenej! Skvěle strávenejch 114 minut. ()

LiborGondek

Taková normální americká blbovina, kde se sice občas zasmějete, ale to je tak všechno. Mohla by to být celkem pohodlně i čtyřhvězdičková komedie, kdyby si tvůrci odpustili takových 50% scén, které mi připadali naprosto praštěné a ve finále filmu jen uškodily. Zcela zbytečně se chtějí podobat Scary Movie a podobným. ()

ivan_drago

Totální prdel... naprostá... není vo čem se bavit, ale v tomhle filmu mi sedlo úplně všechno a tak nevadí, že příběh je dementní, i když má slušnej rozjezd.. A uvažuju o nový kérce.... Totální prdel.... A zvolená hudba už je jen pomyslný happy finish... nemá cenu zde jmenovat všechny narážky a vtípky, je jich tolik, že ani nevadí, když se nějaký nepovede... Stejně všichni vypadáte jako kdyby se na vás vystříkal Rákosníček... ()

Wall-E

Nezastírám, že jsem se párkrát zasmál, ale pyšnej na to nejsem :-). Tento kus patří k horším Sandlerům. Dvě hvězdy za ten jeho RUSH sporťák. ()

karlik4801

Já už myslel že šel Adam Sandler do háje, ale dokázal mě zase překvapit. Sice už v něm nevidím ten světlý zápal do filmu, ale to co předvedl stačí. Ale abych hodnotil i samotný snímek. Dobře zpracovaný koncept s výběrem neokoukaných herců, teda kromě toho Sandlera. V roce 2012 vznikla komedie, u které nepřevládají nechutné scény, ale dokáže pobavit postaru. Celkově to nedopadlo vůbec špatně. ()