korndaddy

Člověk by ani nečekal, že komedie z roku 2012 a ještě k tomu se Sandlerem bude zábavná. Pěkný hlášky, solidní humor a romantickejch žvástů tak akorát. K tomu stačí neposrat konec jak u podobných snímků bývá zvykem a vyjdou z toho pěkný 4 puntíky. ()

terin.manka

Musím uznat že komedie nadchne už při prvních minutách ,ikdyž to vypadá šíleně že kluk ze základky zbouchne učitelku a pak to dítě 'vychovává'. Ty necelé dvě hodiny mě bavili a rychle utekly. Adam Sander zase v nějáké pořádné komedii. ()

klukluka

Začátek mě totálně odrovnal, scénu, kdy mladýmu šukáčovi aplauduje celá škola, jsem si musel asi třikrát vrátit. Pak to samozřejmě trochu zvadlo, ale stejně to pro mě bylo spíš příjemný překvapení, protože Sandlerovkám obvykle nedávám ani ty tři pecky. On osobně byl pro mě taky možná nejslabší kolečko v soukolí, na to, aby přesvědčivě ztvárnil nějakýho loosera, už je moc napapanej. Ale to tempo bylo pořád celkem slušný, fórky byly a na mě fungovaly, takže celkem good. Víc bych tomu dát ale nemohl, lepší hodnocení si nechávám pro mimořádky, což tenhle kus pochopitelně nebyl. Je to typická, nenáročná popcornovka, která ani nemá vyšší ambice, než vydělat další prachy na vstupným. Proč další? Základ byly příjmy z product placementu, Od chvíle, co jsem to viděl, se sháním například po xanaxu. Mluvili tam o něm, myslím, čtyřikrát. Atd., atd... ()

Torako.chan

Plánovala jsme tomu dát "odpad!", ale asi dvakrát nebo třikrát jsem se zasmála tak jsem se přiklonila k 1*. Filmy o buranech, co mají v hlavě jenom kozy mě nikdy nebrali a nebudou. Tenhle typ humoru mi nepřijde vůbec vtipné. A to nejsem žádné inťásek nebo tak něco. Možná, že se u toho nachechtají puboši co ještě ani nesmočili. Za mě je to sra*ka. ()

Hanys_

Nemůžu jinak. Asi po 30 minutách, kdy se tak nějak pořád střídaly 2 fain fórky s nějakým absoultně trapným, to vypadalo na slabší průměr. Na(ne)štěstí jsem se ale brzy naladil na tu správnou vlnu, takže za sebe můžu říct, že me Donny Berger, Han Solo a Vannila Ice naprosto přejeli. Když ve filmu, ve kterém se dokonce mihne Ian Ziering, dělá oplzlosti Sandler na Susan Sarandon a opíchá její vlastní dceru - tak ten film přece nemůže být špatný :) 7.5/10 ()

Corpsegrinder

Hodně slabá sandlerovka kde za zmíňku stojí možná tak parádní soundtrack a geniální bojová scéna s Jamesem Caanem doprovázená Metallicou. ()

Mičl

Po opětovném shlédnutí musím přehodnotit, z 4 * na 5. Pro mě osobně komedie roku, Donny Berger valí, stejně jako Vannila a u Leighton Meester bych asi i překous, že jí brázdí její brácha:) jasně je to fekáliemi, blitkami, chcankami nechutná sračka, ale lidi ruku na srdce, kdo netoužil na základce vojét svoji učitelku? Anders u mě boduje, jakožto u správného uchyla. ()

Speedy01

Už od začátku absolutní blbost, která nedává smysl. Hlavní postava, hloupý, škaredý mladý muž, který si má brát krásnou, bohatou, chytrou ženskou.... ???? Rádoby vtipné scény, když si chce nechat Sandler vyhudrovat pelikána v masážním salónu v přítomnosti snad celé rodiny nevěsty, nebo to jak lezl po nejvyšším okapu hotelu Plaza a vytahoval z ponožky lahváče mě fakt neberou... Skoro jsem se na to nedodíval. ZKLAMANI. ()

Rapikk odpad!

Upozornění! Tento film může způsobovat následující zdravotní potíže: žaludeční křeče, bolehlav a nepřekonatelnou touhu si přejet žiletkou po zápěstí. ()

bloodline

Sandlerovky mám oveľa radšej ako Stillerovky a táto morálne zaostalá komédia to len potvrdzuje. Stillerovka by v tomto šate zhnila ako novembrové jablko, zatiaľčo som v podaní Sandlera videl slušnú komediálnu smršť ochudobnenú o výpadok funkčnosti produkcie endorfínov prvých a posledných cca 20 minút. To medzitým zachraňovalo reputáciu a nejeden krát s hurónskym výbuchom smiechu (napr. cameu Caana a Sarandovej neverili moje spánku chtivé oči ešte na druhý deň ráno). Poctivý priemer. ()

Janega

"Nazdááár!" Kto by nechcel takého super cool fotra? Ja by som ho rozhodne bral. Heslom tohto filmu určite bolo "čím perverznejšie tým lepšie", i keď zápletka s incestom mi prišla už fakt za hranicou akéhokoľvek vkusu. Zo začiatku možno budete mať na tvári výraz WTF!, ale potom na to seriete a užívate si túto úchylnú prkotinu. ()

F.W.Colqhoun

You could be my breast friend. Dost možná jsem to už tvrdil o jiném Sandlerově filmu, ale to je fuck: Můj otec je šílenec by mohlo být výkladní skříní toho, co dělá: Jde o bezednou žumpu nechutností, prasáren, incestu, špatného herectví a okázalého neherectví. Tenhle film je k smíchu. Na rozdíl od jiných mě buranský humor neuráží a jediné, co komedii těžko odpouštím, je jeho nedostatek. Sandler je ryzí v tom, že obětuje cokoliv a kohokoliv včetně sebe, jen aby smích vydoloval: sebe, Jamese Caana či Susan Sarandon. Nechá někomu potetovat záda deformovanými xichty New Kids On The Block, černošku se silikonovým poprsím konzumovat hotdog hlavou dolů při pole dance, žáka sedmé třídy rajtovat s nepochopitelně zvrhlou učitelnicí a autenticky trvat na tom, že je to cool. Nepohrdne ani obludami typu Nick Swardson a Vanilla Ice, z nichž druhého nechává hodně "hrát" a žehrat na to, jak ho na autorských právech za Ice Ice Baby odírají Bowie a Queen. V tomto duchu mi to poručili a svým způsobem jsem nebyl zklamanej. Adam sandler ve své nejlepší formě, což je forma zároveň nejhorší. Chad... Adultery is bad... but incest... is FUCKED UP! Odporné :-). ()

vander19

Adam Sandler opäť raz zahral svoju postavu fakt dobre. Len škoda, že tam nebolo viac humorných scén, ale tento chlapík vytiahne aj slabý príbeh do komediálnej roviny, že sa na to dá kuknúť. Len škoda, že Eva Amurri Martino nedostala viac priestoru. Je to fakt kočka :-)) ()

ThomasCrown

Čakal som obrovský prúser typu Jack and Jill a aj keď je to stále Sandlerov podpriemer, bolo to dobré a posledných dvadsať minút výborných. Dobrá hudba, nikto nebol vyložene trápny, výborný Vanilla Ice a Susan Sarandon ako čerešnička na torte. ()

kill-tec

Velkou nevýhodu u tohoto filmu jsem si způsobil sám, a to že jsem se na to díval s dabingem. To se trochu českým umělcům nepovedlo. Každopádně k filmu.. Nemám co vytknout, je to klasickej Sandler, tak jak ho známe už několik let. Ničím neoslňuje, ničím nepřekvapuje, přesto mě dokáže vždycky pořádně rozesmát. Je to komik a tady mi to ukazoval. Měl jsem špatnou náladu a Donny a Hansolo mi ji zlepšili. 4* ()

vorry

CO JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ ??????? :D nejvíc film :) Sandler a Vanila Ice zahráli fakt dobře :) a neodolatelná Leighton Meester co víc si přát :D ()

PetkaW.

Tak trapný, kýčovitý, "klišojdní" film, sázející na vulgární mluvu, sexistické vtípky a přihlouplé, často až absurdní momenty jsem už opravdu dlouho neviděla. Ale z nějakého, mě neznámého důvodu, to všechno společně docela dobře fungovalo a člověk se při několika scénách opravdu ze srdce zasmál. Při jiných zase jen nevěřícně kroutil hlavou a říkal si: "Tohle snad už ne?!" Ale jo... viděla jsem, znovu už se asi nepodívám, ale s přimhouřením očí, se to na ten průměr vyšplhá. ()

Lefty86

Sandler točí většinou hodně dobré komedie, je v tom spousta jeho klasického humoru, protkaného totálním fekálním trapným humorem, kterému já se prostě musím smát. Zasmál jsem se, i docela pobavil, ale vracet se k tomu už na 99% nebudu. Děj filmu je vyloženě uhozenej. ()