applause

Sranda, jak má být, taková odpolední/ večerní odreagovačka plná smíchu. Adam Sandler je dobrý herec, do komedií se hodí a tahle role mu sedla. Překvapilo mě, že tam byl Vanilla Ice, to bych nečekala. 4* si to zaslouží. ()

Hennes

Sandler a Vanilla Ice mě opravdu pobavili. Ač se jedná o další z "tuctových" amerických komedií, tato má něco svého a jiného. Nečekal jsem až tak šťavnatou komedii co do hlášek a dialogů, ale nebudu tvrdit, že jsem se nezasmál. Samozřejmě to není snímek to síně slávy, ale zase proč to nenatočit, když se pobavíte. ()

zbyshek

Pokud sledujete filmy podobné tomuto, nemůžete očekávat nic světoborného ve smyslu hereckých výkonů, příběhu apod. Já jsem se u toho pobavil. Na relax je to ideální film. 50%. ()

Chen

Mnohem zábavnější než jsem čekal. Je to sice úchylné, sprosté a ujeté, ale ne oním ubohým stylem, kdy nevěřícně kroutíte hlavou. Kroutit možná občas budete, ale obvykle se pohybujeme ve vodách: "Je to tak trapné, až je to vtipné". ()

Wiikii

Filmy jako 50x a stále poprvé nebo Trestná lavice nebo Kurs sebeovládání a nebo jiné, alespoň trochu podobné těmto Sandlerovkám kdyby tento film byl, tak budu šťastný, ale tohle mě už připadalo přes čáru !! Dokázal jsem se dívat asi 15min., ale jak tam naskočila scénka s vykřikováním "CO JÉÉÉ" tak jsem to prostě vypnul a nedíval jsem se dál, už ten začátek byl šílený a párty kde byl největší odvaz vykřikování právě věty "CO JÉÉ" mě ve vypnutí filmu utvrdila.nejspíš se v dalších 100minutách film obrátil k lepšímu, jinak nechápu jak to že má tady 62% teď, ale já zatím dávám 1*, no nechci tu nechat toto hodnocení když jsem neshlédnul celý film... Takže prozatím 1* !!! ()

zdenotvor

Nebudem skývať rozčarovanie,dokonca menšie sklamanie.Možno je to kvôli tomu že som sa na tento film až príliš tešil a mal som vyské očakávania.Ale nedostalo sa mi to,na čo som u Sandlera zvyknutý. Aspoň nie do prvej polovice.Väčšina vtipov mi prišla trápna,príbeh bol úplne absurdný-učiteľka otehotnie so svojom asi 12-13 ročným žiakom,ale na druhej strane Sandlerove komédie nikdy neboli záležitosťou hlbokých myšlienok a išlo iba o to zasmiať sa na nechutnom,vulgárnom a nezmyselnom humore,čo tento film dokonale splnil. V druhej polovici sa film trochu rozbehol (neviem či to nebolo spôsobené tým,že už som sa pozrel na dno fľašky vína) a ja som sa naozaj úprimne niekoľko krát zasmial,dokonca chytil záchvat smiechu.V poslednej pol hodinke na mňa čakalo aj pár nečakaných zvratov,príjemný záver a film si zachoval aspoň akú takú tvár.Aj keď osobne mám Senlera rád a jeho humor milujem,musím povedať,videl som aj lepšie komédie. ()

Aljak

Spočiatku som bol sklamaný, že do akej žumpy to zase Sandler klesol, no napokon postupom času sa z toho stala fakt skvelá komédia a tie skvelé hlášky sa dali počítať až na desiatky! Sandler si opäť raz zahral poriadneho dementa (už ani neviem po koľký krát) a bál som sa čo sa z tohto filmu vyvinie, ale stálo to zato. Celý ten príbeh je síce úplne šialený, ale o to tu vôbec nešlo. Ten humor bol naozaj až drsný, zvrátený a perverzný, dokonca by som povedal že "cohenovský", ale práve to dodalo tej komédii ešte väčší rozmer. V závere to dokonca malo aj dramatickú zápletku a dokonca ani ten príbeh nebol až taký priamočiary ako by každý očakával. Ja som sa výborne pobavil a na tie hlášky z rozlúčky so slobodou v kúpeľoch len tak skoro nezabudnem. A keď sa v tom filme ešte zjavil aj Vanilla Ice, tak to už bolo naozaj moc. Celé mi to pripomenulo Sandlerove komediálne začiatky s tým jeho typickým humorom. Aj keď priznávam, že ešte radšej mám jeho filmy s dramatickejším podtónom. ()

M.i.k.e

zpětně moc nechápu,proč mě tenhle kousek tak dlouho míjel.Sandler opustil vody rodinné podívané a i když na rodinné hodnoty narazíme tady,jedná se o řádně ujetý kousek,ve kterém Sandler hlásí jako o život a vhodně ho doplňují všichni ostatní.Osobně mě nejvíc dostal Vanilla Ice,který sice není na plátně nijak dlouho,ale zase to potom stojí za to.Tyhle ne zrovna korektní filmy mě baví...80% ()

Martin741

Nerad to pisem, ale musim tvrdo a vulgarne : Sandler tu uz len recykluje hovna ... prepadlo komplet, co mne ale nevadi ..... 5 % ()

Langy10

Já nevim, jak ostatní, ale mě vždycky Adam Sandler dokáže tak naladit. Jeho typ humoru byl zahrán opět na jedničku! Já se nasmál hodně 78% ()

bourec

Asi budu taky trochu ujetej,ale fakt se mi to líbilo.Hlavně že to je na hony vzdálený suchejm ostrovním komediím,který maj možná IQ 150,ale bavěj asi jako vyplňování složenky na přeplněný poště.Tady je spousta hraničního humoru,ale tak nějak to funguje.Začátek s účou bomba,ale i pak je film prostě zábavnej.Jen sem tady začal dost pozorovat,že někteří mnozí uživatelé se nezapomenou při kritice filmu navážet do těch(i nepřímo)kterejm se film líbil.Jo,asi mám IQ50,ale já na to seru,a jdu si ulevit do kaktusu.Suchaři.80%. ()

Attta

Capina u které jsem se zasmál... Není od věci chvilku vypnout a nechat si projít kofolu nosem. :D Neříkám že všechno bylo vtipné, ale byly tam momenty, za které tohle hodnocení rozhodně stojí. PS: Skvělý výběr těch nejlepších hudebních pecek mě udělal radost! ()

Rodriguez

Sprosťárnám se nevyhýbám, ale čeho je moc, toho je příliš. Nejednak tomu je i v téhle střeštěně trapné komedii. 45% ()

Streeper

Skoro jsem se nezasmála. Příběh možná trochu ujde, ale konec je úplně nesmyslný, ale musím říct, že mi klesla čelist, když se na obrazovce objevila Susan Sarandon. ()

enjoi

Jasně, do filmové síně slávy That's My Boy rozhodně nevstoupí, ale vzhledem k tomu, že je to „sandlerovka“, to není vůbec špatné. Oproti Jack a Jill, který byl opravdu krokem vedle, je tentokrát Sandler mnohem víc snesitelnější, fekál scének ubylo na přijatelnou úroveň a v kombinaci se Sambergem vznikne několik skvělých scén. 75 % ()

Juto

Neprestanete sa smiať, ale niekedy sa smejete aj na tom, aký hlúpy film je! Adam Sandler a Andy Samberg majú úžasnú chémiu. 7/10 ()

Martrix

Od první do poslední minuty je to nekorektní žumpa. V dnešní přecitlivělé době téměř nevysílatelná směs infantilního, fekalního a trapného humoru. Můžete nevěřícně kroutit hlavou, nebo se tomu zasmát. Ani jedno z toho z vás nedělá puritána, nebo naopak "spolupachatele" při vraždě dobrého vkusu. Podobné debilitky se natáčely spíš v devadesátkách. Cílovkou byli hlavně mlaďoši a nezaprdění nekorektníci z řad Stoneflakes. I kdyby se dnes našlo studio, které by podobný projekt schválilo, nejspíš by dnešní korektáty nejen z řad sněhulek jeblo. Nepobavily mě jednotlivé fóry, ale to, jak pitomé a trapné to celé bylo. ()