BarGoldstein

Obstojná akčárna u které se člověk úplně nenudí. Navíc jsem viděl verzi s titulky od nějaké tupé lopaty, ktrá si říká Ksíkos, umí anglicky asi jako sousedovic jezevčík, tak jsem se místy královsky bavil. ()

Catella

Až příště někam poletím, tak chci sedět vedle Liama. Nebo aspoň vedle nějakýho jinýho vzdušnýho šerifa :-) ()

Xandruska

Non-Stop je viac inteligentným trilerom ako akčným filmom, veľa treskúcich scén však nečakajte, skôr sa musíte naladiť na uvažovanie v tesnom časovom limite a riešiť s Neesonom možné scenáre. Jeho výkon pretaví zdanlivo bežný triler s ľahkou zápletkou na pamätný kúsok. I keď scenár začne vrstviť po prvej hodine čoraz viac slepých uličiek, divných motivácií a ťažšie uveriteľných bodov. A je na vás, ako budete akceptovať jeho mierne prepísknutý záver.. ()

Repulsion

Celou dobu je to dobré. Kazí to akorát závěr. Takže film na odreagování vyhovující, bohužel snadno zapomenutelný. ()

Leník

Není to špatné na koukání a celkem to odsýpá... akorát člověk nesmí moc přemýšlet nad logikou scénáře, protože pak zjistí, že to moc smysl nedává. Ale na povrchní večerní sledování to není špatné. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

nasqyy

Liam Neeson dokonale zvládl svou roli v tomto filmu. Lepšího herce si v hlavní roli nedovedu představit. Od filmu jsem čekal zklamání, protože v něm nedochází k velkým změnám prostředí a netušil jsem, že se prakticky v jednom letadle dá natočit tak skvělý film. Oceňuji záběry a zvraty v ději samotném. Pokud máte chuť na investigativní akci, tento film je to pravé, co vám to poskytne. ()

PTuranyi

Axióma č.1: Keď Liam Neeson nastupuje do lietadla určite to nebude pokojný let. Axióma č.2: Keď nastupuje ako maršal leteckej bezpečnosti určite bude kladný hrdina. Naozaj ste si istí? Tento pocit neistoty sa snaží scenár vyvolať od chvíle keď sa prevalí axióma č.1. Nie veľmi sa to darí, možno aj preto, že veríme axióme č.2.  Veľmi dobre sa však darí vyvolať napätie a udržiavať v ňom diváka. Liam Neeson v roli Billa Marksa totiž stojí proti neznámemu nepriateľovi, ktorého sa snaží odhaliť. Svojou snahou a plynúcim časom však atmosféra na palube hustne a postupne sa proti nemu obracia väčšina cestujúcich. Situácia je vážna blíži sa bod zlomu. Úmerne s tým sa zvyšuje počet logických skratiek. Samotné pristátie je už čistá fikcia, kde sa dráme obetuje úplne všetko. Axióma č.3: O šťastnom konci niet pochybností. Tým má Liam Neeson ďalší úspešný thriler za sebou a Bill Marks má vyliečenú traumu. 70% ()

zero_zelo

liam se na starý kolena rozhodl, že bude akčním hrdinou kladnýho charakteru a docela mu to i pasuje. nebejt konce filmu, kterej byl teda asi "akční", tak tomu není téměř co vytknout, hra na schovávanou mě chvílema až srala, jak sem se do toho ledadlovýho psycha položila. s mojí fóbií z létání to hrálo všema barvama, asi dám přednost zaoceánským expresům... mno, ale konec to fakt pokazil. jen doufám, že nebude druhej díl... ()

Kanty

Dobré ale zatial čo prvá polovica filmu si zaslúži naozaj vysoké hodnotenie 5 * postupne film stráca atmosféru. Liam je štandartne výborný. 79 % ()

Fallstock

Plynulo to plynulo a nervíčky byly k prasknutí. Bez závratného tempa se dá také vytvořit něco, z čeho z kina odcházím nadšená i nepříliš moudrá. Přece jen vyvstaly určité otázky, na které film pokaždé nedal zrovna uspokojivé odpovědi. Liam Neeson na mě přenesl dobrou dávku napětí a byl schopným průvodcem příběhu, ve kterém se na akci nehraje a raději se používá rozum. Letadlový thriller, jak se patří. Do kina na to jděte. ()

Morely

Liam Neeson je jistojistě charismatický herec, který zde byl ve svém živlu. Přesto jsem v poslední třetině cítila jakýsi zlom a celý film pro mě ztratil na vážnosti a uvěřitelnosti. Vše do sebe zapadalo příliš hladce, příliš klišoidně. Ach jo, ale i tak je to slušný akčňák, který drží tempo, má pár zajímavých momentů a myslím, že milovníky klasických akčních filmů neurazí. ()

Pogodancer

supr film, škoda jen té demence na konci se ''skorovypadnutím'' té malé holky z letadla... jinak příjemná detektivka, doporučuji... Liam Neeson jak ho máme rádi ;-) ()

NeverEver

48hodin po treti?! Akorad v letadle. Trosku zklamani, ale porad 100xlepsi nez Hadi v letadle:-) Nechapu, ze hlavni hrdina musi mit porad problem s alkoholem. Proc nemuze byt normalni? Nebo je v Americe normalni byt alkoholik? Co bych dneska dala za "hrdinu ala Komando";-) bez zbytecnych kecu a osobnich zavislackych problemu. Cista akce, par vtipu a vsichni jdeme domu spokojeni... Takhle nemuzu dat vic nez 3***, a i tak je to s odrenyma usima. A to vic to mrzi, protoze namet nebyl vubec spatny... ()

flouny8

Nadprůměrná akční podívaná se slušným tempem a notnou dávkou napětí. Rozhodně vybočuje z řady průměrných béček, kterými nás Hollywood poctivě zásobuje. Navíc Liam má charisma a styl, už aby se vrátil jako Daddy. ()

looo

Asi jsem viděl úplně jinej film jak tady všichni ostatní... film začal, paráda, chvíli hustý a člověk si říká "Jak to sakra všechno vědí? jak to dokážou? To musej bejt asi strašný husťáci.." SPOILER ALERT a najednou se zvednou dva random lidi v letadle a řeknou "To bylo všechno tak jednoduchý" ale nikdo neřekne jak věděli že v tom kufru je koks, jak do něj dali bombu, jak se napojili na soukromou linku, NIC! NADA! NOTHING! SPOILER... když se koukám na "rádoby" poctivej akčňák, tak ať je ta hloupost aspoň od začátku přiznaná, ne že si to bude hrát na A class movie bez vysvětlení ()

Terminator666

Mám rád Liama Neesona, proto, když jsem slyšel o tomto snímku, nesměl jsem tam chybět. Zápletka filmu byla velmi dobře vymyšlena, celou dobu jsem si lámal hlavu, kdo vlastně může být zmiňovaným únoscem. Atmosféra se místy dala krájet, vždy překvapilo, co se na scéně objevilo. Tenhle film můžu všem jedině doporučit. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu