Oonika

Vcelku milé překvapení, po přečtení obsahu jsem měla lehké obavy. Ale zápletka je jedničku, hrálo si to se mnou slušně... :) jen škoda toho velmi sladkého závěru... ()

junglewar

Do 70 minuty je to dost dobrej thriller, pak je to hrozivě špatný. Když to vypneš včas, budeš mít celkem v pohodě film. ()

mirra66

Nechápu zařazení filmu do škatulky mysteriózní, to mi muselo něco uniknout. Film je akční se špetkou psychologie, ale že by byl mysteriózní, to si fakt nemyslím. Hodnocení: akce fajn, zápletka zajímavá, rozuzlení překvapivé, Liama můžu a proto dávám 70%. ()

Psycho.R

Velký průměr. Zpočátku se i zdálo, že by mohlo jít o sofistikované rozuzlení, avšak nakonec to byl obyčejný letadlový thriller. ()

Likan7

Můj děda by řekl, že to byla "kovbojka". Béčko, které si na nic nehraje, ale přece jen po první skvělý půlce bych čekal lepší závěr. Těch prvních 45 minut je totiž fantastických. Thriller jak se patří, záhadná úmrtí, sympaťák Neeson a pro filmaře oblíbené prostředí letadla. Jenže v momentě, kdy se do filmu začnou montovat i pasažéři a začnou plánovat na vlastní pěst, to jde ke dnu tak moc, že Vás závěr skoro vůbec nezajímá a jen si můžete odškrtnout další akční béčko bez motivace být něčím víc. A to přitom byla ta komorní část tak dobrá. ()

rublik05

Nebýt poslední třetiny, jednalo by se o jeden z nejlepších akčních thrillerů. Od začátku by se napětí dalo krájet, díky stísněnému prostředí letadla je atmosféra více než povedená, Liam Neeson hraje jak o život. Rychlé tempo, postupná gradace, fungující a hlavně nečekané zvraty, vše jak má být. Bohužel se film ke konci přesměruje do lehce béčkovité polohy, závěr je sice přísný, nicméně mnohem více tíhne k akčnímu žánru, než zbytek dění a celkový dojem to trochu kazí. I přes ty všechny vady a nelogičnosti je však Non-stop velice povedený thriller, který mě bavil a moc jsem si ho užil. 8/10. ()

Nix

Tyhle akce v letadle s nádechem tajemna jsou prostě skvělý. Ještě když tu je drsný Liam. Jeho postava mne baví a jeho projev taky. Nouze o napětí a akci tu není a tohle mám na Liamovi rád. Jeho filmy mne baví. A tvůrce se s tím taky popasoval statečně, za mne dobrý počin. ()

RAFT

Pecka,perfektní letecký thriller ,cesující a dost dobrej herec Liam Neeson ,plné zvraty,chaos kdy nevíte kdo je kdo a už vůbec kdo byl záporák .Jen tak dál,tenhle režisér umý dobře natočit film s dobrým hlavním hrdinou . ()

Lavinia

Obsahuje všechny klišé žánru, chybí snad jen hadi a pavouci či jiná fauna, špatný, leč skvěle natočený i podaný film, který v žádné bídné části skvělého celku neotravuje. Je to jako s Listerem: všechny části jsou špatně, ale celek je perfektní. ()

TommyDiamond

A pak, že v letadle se nedá natočit pořádnej thriller… Liamovi podobné role neuvěřitelně sedí (Neznámí,96 hodin). Džíny, kožená bunda, trocha chvatů a hmatu,bereta a upřímný výraz v jeho tváři z něho dělají opravdového hrdinu.... Stísněný prostor a možnost případného pádu vždy umocní celou atmosféru nejen v letadle, ale i v kině. Tvůrci tak rozehráli hru, při které napínají diváka na nejvyšší možnou mez, navádějí ho na falešné stopy a ten pak v paranoe a chaosu podezřívá úplně každého. I když se Liam opravdu snaží, tak kouzlo napětí a lesk celého filmu s odhalením viníků pomalu uvadají a celé to patřičně pokazilo i hladké přistání s dírou v trupu... I přes menší ztráty jsem se dobře bavil a dávám čtyři hvězdy... ()

haffen

Zhruba 2/3 by boli bez pardonu na 4*. Atmosfera prijemne gradovala a zazral som sa do neho. Zial prisla posledna tretina filmu ktora to mierne pokazila zrovna tak ako pri filme Tajomny let sa vytratilo to tajomno a je nutne uplne vypnut mozog. Cele to sklzlo do priemerneho thrilleru 90-tych rokov s pre mna dost debilnym motivom preco uniest lietadlo a vydierat hlavneho hrdinu. Kazdopadne dobry film na sobotny vecer. P.S. Pristavanie s lietadlom bol trosku fail s manevrovatelnostou hodnou bojovej stihacky. ()

viviak

Láájem strikes again :o))) Vobec sa nejedna o zly film, len je škoda, že spadol do absolutneho priemeru. Uz samotny uvod sa moc nevydaril, ked nas zoznamili uz dopredu s clenmi posadky, ktorí budu mat vo filme urcitu ulohu. Dej bol až na par okamihov dost priehladny a predvidatelny. No a samozrejme amíci nezabudli na občanov čiernej pleti a dalsich narodnosti. Naozaj už čakam, kedy si amici prepacia to, že kedysi zotrocovali cernochov a nebudem sa musiet na nich v kazdom amickom filme pozerat ako formu vynahradenia. Kazdopadne herecke obsadenie nebolo vyslovene zle, ale okrem Lááájema mi nesadlo. Múrka sa už pcha snad vsade, a zacinam jej mat dost, taktiez Peter Russo z house of cards mi tu absolute nesedel. Velke odhalenie na konci nebolo zle, ale neskutocne to natahovali a bomba by uz klasicky davno vybuchla. Taktiez milion klise ako-teraz sme proti Láájemovi-on nam nasledne vyrozprava svoj zivotny pribeh a zrazu sme vsetci najlepsi kamoši že?! Ach, malo to vazne potencial, ale film ohlupol kvoli xy detailom. Este aj to zazracne 10 sekundove klesanie z vysky 8km, tak určiteee! A prečo ich vlaste tie stihacky nezostrelili? A preco bolo uplne jasne, ze chudak copilot sa bude musiet rozhdovat, ci pocuvnut "teroristu" Lájema alebo piotov stihaciek?...No nic hlavne že je Lájem opat hrdina a isiel sa tam klasicky poobjimat na konci s Múrkou, pritom ovela vacsiu logiku by malo keby to bolo s letuskou Nancy, kedze ta mu cely cas pomahala. 60% film nicim nevyčnieva, ale vyslovene neurazí. ()

.killer.

Nadupaná adrenalinová nálož, u který jsem vypnul a bavil se od začátku do konce. Má svoje mouchy a samozřejmě ohraný motiv, ale až do posledních minut nabírá na obrátkách a nedává divákovi uspokojivé odpovědi. Film, který si velice úspěšně hraje s divákovou zvědavostí, ale je efektní pouze při první projekci. ()

dwbmb

Relativně solidní napětí (tedy spíše zvědavost, jak to tedy je a kdo za tím stojí) zcela shazuje až přespříliš přehnaná propaganda. Propaganda je samotná zápletka, obsah některých dialogů a u jiných dialogů (či monologů) i vůbec jejich existence (většinou ve formě různých rádio a TV vysílání). Obrovská škoda, Liam je sympatický chlapík. ()

iKosser

Celkem dobré, film, respektive scénář se drží až skoro do konce, ale pak se to zvrhne v takovou skoro akční komedii, kde tvůrci plánu vypadají jako totální buzíci. Trochu mě to naštvalo, protože do 3/4 to byl výborný film s dobře gradujícím napětím, ale prostě po vylití srdce cestujícím, kteří ho chcou zbít, jde film do kytek, není věrný tomu tragickému dosavadnímu vývoji. Cožpak musí vše zákonitě skončit nekompromisním Happyendem..? Casting však výborný a zase jsem po delší době viděl Julianne v nadprůměrné roli. Chuděra by si taky toho oscara už zasloužila, ale za tohle ho asi nedostane.. ()

HarqAlAda

Sriler ako má byť, aspoň v prvej polovici. Nič viac a nič menej. Vyzdvihujem budovanie napätia cca v prvej polovici. Zvrat ktorý potom nastane mi sedí do telenovely alebo treťotriedneho seriálu. No rozumiem že na obmedzenom priestore 107mich minút sa tvorcovia sústredili viac na iné veci. Možno trošku širšia stopáž a prepracovanejší scenár a sme tam kam sa tento snímok asi chcel dostať. Solídna zábava pre dlhý nudný večer... ()

sWONDER

Prekvapivé osvieženie (v dnešnej záplave komixoviek a iných popcornov) v štýle rokov minulých. Scenáristi sa so mnou pekne pohrali. Kua, ne a ne prisť na toho Bad Motherfuckera. Celkom originálna zápletka drží diváka v napatí, až do dajme tomu, odpustitelného konca. Maličké nedostatky velmi rád prehliadnem. Neeson ako vždy fajn. ()

Wolfinas

Slibný začátek. První půlka mě vážně nakopla. Ale ten proamerický přístup v půlce druhé mě tak otrávil a to prvotní nadšení zase rychle přešlo. Julianne a Liam jsou na plátně naprosto neslučitelná dvojka. Nepřevědčivý výkon. Ale ve filmu se objevilo správný procento občanů černé pleti, policajtů, bývalých policajtů, hodných babiček, doktorů muslimů a natvrdlých pasažérů. ()

DjangoDoe

Veľmi velké sklamanie. Tak by sa dal popísať film, ktorého prvá hodina je za plných 5*. Celkové napätie a atmosféra je skvelá, no po citovom vyliati Neesona a odhalení neznámeho teroristu sa z filmu stáva tuctová kravina s happy endom. Škoda, mohla to byť pecka vyrovnaná Takenu, takto sa Neeson spálil už na ďaľšom akčňáku. ()

Don82

Musím říct, že jsem minimálně první polovinu byl díky fakt husté atmosféře přikován k obrazovce a čekal, kam se bude děj ubírat. Řekněme že námět je sice slepenina více filmů, ale jako kostra děje celkem funguje a i Liam Neeson hraje super utahaného drsňáka, což sem pasuje opravdu dobře. Problémem, ale je, že se filmu nepodaří udržet tempo děje a hustá atmosféra se postupně rozplývá a ke konci je cítit klišé na sto honů. V poslední fázi filmu mě asi nejvíce zajímalo, kdo to tady je ten "neviditelný terorista". Napadala mě spousta bizarních možnosti, a bavil jsem se tím, které jsou alespoň trochu reálné a které jsou úplně šílené, a díky tomu, že logika filmu nepokrývá úplně všechny detaily, tak si může divák myslet více méně cokoli a stejně by to tam pasovalo. No závěr zde komentovat nebudu, ale pro mne už byl hodně za hranicí toho, co bych ještě unesl. Nicméně, film má v několika scénách opravdu originální prvky a dokazuje využít toho kouzla stísněných prostor letadla. Co jsem ale nerozdýchal, byla neskutečně zbytečná postava, kterou nepřesvědčivě hrála Julianne Moore. Ve výsledku tedy jde o zajímavý žánrový počin s lehce nadprůměrným hodnocením a ten závěr asi sedne každému jinak. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu