Sllada

V žánru Thriller / Akční hodnotím tento film jako nad průměr. Film byl napínavý, po většinu času i obstojně promyšlený. Liam Neeson byl hustokrutopřísnej v dobrém slova smyslu. Trošku škoda že film pokulhává s fyzikálními zákony a zbran by nikdy neměla sama skákat majitely do ruky ani Liamovy ne. Věřím, že by se dalo ze závěru vytlačit více jako by jim už došel čas na práci. Jsem rád, že jsem tento film viděl,bavil jsem se a to je pro mě nejdůležitější. 72% ()

Harak

Ze začátku vše vypadá v pořádku, začnete se dokonce těšit na postupné odhalování pravdy. Naneštěstí vás radost ze sledování brzo opustí, postavy se začnou chovat iracionálně, bezpečnostní protokoly nedávají žádný smysl a tak si jen budete přát, aby film rychle skončil. Na závěr bych doporučil, aby se všichni, kdo mají nějaké základní povědomí o letadlech, tomuto filmu obloukem vyhnuli, jelikož by je z chování letadla a vypouštění paliva těsně nad zemí mohla ranit mrtvice. ()

jujask

No, nečakal som od tohoto filmu že bude tak dobrý. Fajn zápletka a dobré spracovanie. Som rád že som si pozrel tento film. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /nějaký ty patetický kecy, hrdinské činy v americkém stylu - viz pilot Kyle a jeho závěrečné klesání - ale tak Amíci to maj rádi/, + /Liam - toho mám rád, akce - překvapivě, zápletka - sice lehce překombinovaná, ale zajímavá, hrůzostrašná atmosféra, kdy Liam podezíral každých 5 minut někoho jinýho taky nebyla špatná/, hodnocení - další akční film s hrdinným Liamem, nicméně hrůzostrašná atmosféra/akce/Liam = obstojný akční film, který se mi líbil, šlo to, prostě Liam čím je starší, tím je výkonnější, rychlejší, statečnější, chytřejší.... ()

zvirek

Tak Liam nám trochu stárne, ale film si drží slušné tempo a pořád to ještě nevypadá směšně. Rozhodně to ale vypadá dost neuvěřitelně ( jako většina americké akční produkce ). každopádně už vím, že až příště v letadle najdu bombu, že ji nemám vyhazovat za letu :-) ()

BR23

Až sa smejem nad tými ,,odborníkmi,, čo tomuto dali 3 a menej... akože čo chcete? Lepšiu kvalitu? Lepšiu zápletku? Nebodaj lepšie herecké obsadenie? Alebo Vám snád nieje po chuti ten happy end? Akože ja osobne nemám moc v láske takýto typ filmov ale TOTO bolo eňo ňúňo. Napínavé od začiatku až dokonca - nie nesrali sa s prepáčením s tým ani v úvode nejaké dlhé intro, proste to čo bolo dôležité povedali počas napínavej zápletky- psychologický status hl. hrdinu perfektne kontroverzný a dojímavý a potom v rozuzlení-motív vraha- tiež celkom uveriteľný... ... áno sprvu som podozrieval takmer každého :D ale nakoniec mi nevadil ani happy end - už len koli tej malej holčičke a svedomiu hl. hrdiny. :) Ja osobne by som tomuto dal 4/5 najmä koli niektorým neuveriteľným kúskom ku koncu filmu (jakošto realistovi mi trochu vadili) . ;) ()

Verdolin

tak tohle bylo zase velký zklamání. Tak naivní, nemožný a absurdní film jsem dlouho neviděla. Škoda. Nápad dobrej, kdyby nebylo toho nemožnýho provedení, tak by to za něco mohlo stát. Musím dát ale hvězdičky dvě, a to kvůli obsazení. Kdo by to byl čekal, že film s Liamem Neesonem a Julianne Moore bude fakt třída, bude zklamán jako já:-( ()

Necrophobic

No docela dobrá odpočinková záležitost. Vůbec to není tak stupidní jak se z recenzí může zdát. Vymyšlené to měli chlapci vcelku realisticky ,že by to snad i mohlo vyjít . ()

jeziska

Tak tenhle film pro mě byl trochu zklamáním. Když srovnam trailer a film jako celek, tak musim říct, že to nejzajímavější se vešlo právě do necelých tří minut traileru. Nelíbila se mi ani myšlenka toho, proč si teroristi vybrali Neesona jako oběť, čekala bych něco lepšího a nápaditějšího. J.Moore je kočka, ale ani ona mě moc nepřesvědčila. Já osobně bych film zkrátila, přišel mi místy hodně dlouhej a nudnej. I když hluchá místa jsme vyplňovali tím, že jsme hádali, kdo bude odesílatel záhadných zpráv. Pro mě tenhle film splnil účel maximálně na 70% a to zamhouřím obě oči. ()

Ollivander

Od nástupu do letadla se rozjede opravdu napínavá a zajímavá hra s padouchy, která se udrží po většinu stopáže filmu. Bravo! Ale za ten zbytek by někdo potřeboval za uši, protože rozuzlení a závěrečné vyvrcholení je tak laciné, až to bije do očí. Fuj! Zprůměrováno to ale stále vychází nadprůměrně. Hudba (John Ottman): 3z5 (60%) Music Performed by: The Slovak National Symphony Orchestra, Music Recorded in: The Slovak Radio Concert Hall, Bratislava ()

Korny12

Kdyby nebylo onoho klasického přeslazeného konce, dal bych plný počet. Nezničitelný Liam nám už ukázal, že se s teroristy dokáže vypořádat s maximální efektivitou. V tomto kousku tolik záporáků nezlikviduje, ale k jeho schopnostem se přidává slušná porce napětí a budování atmosféry. Svůj účel zabavit a zpříjemnit večer Liam a ostatní cestující jednoznačně splnili, dokonce jsem dostal víc zábavy, než jsem čekal. ()

marvolo

Podľa mňa dobre zvládnutý film, po celý čas ma držal v napätí a to mám rád. Rovnako úloha leteckého šerifa padla Neesonovi ako ušitá. Jediná vec, ktorá ma trochu na tomto filme sklamala bol motív únoscov. Podľa mňa to tvorcovia kus "odflákli" a tejto myšlienke sa venovali len minimálne a trochu to kazí celkový dojem. Inak ale super film. ()

floppy4

Liam Neeson hra tusim v kazdom filme rovnaku postavu, ale vobec mi to nevadi. Na namet bomb v lietadlach a unosoch tento filmik tazi maximum, vobec nenudi, az na ten detsky zaver to bolo vysoko pozeratelne :) ()

prof.Snape

I když nemám Neesona moc rád, dal jsem filmu šanci. A úplně tak nelituji, bylo to docela napínavé. Dal bych i čtyři hvězdy nebýt toho ulítlého konce, který podle mne popírá spoustu fyzikálních zákonů. Taky úplně nesouhlasím se zatříděním "mysteriozní", spíše bych volil "scifi"... ()

yrik

Tož příjemný akčňáček, konec samozřejmě americko-ujetý, ale jinak v klidu, dá se na to kouknou i po druhé, když si chce člověk ověřit vyreálnost... ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu