Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mzss1
  odpad!

  Ach jo, opět slátanina - opravdu to je nekoukatelné. Stejně jako stará, natahovaná verze. Když čas od času mrknu v TV na toto, nic moc mě nezaujme - a to je ještě o kousek snesitelnější než původní Dallas. Za mě to vidím jen na 10% = odpad!(15.2.2013)

 • KajusaK
  ***

  Mnohem horší než původní Dallas, ale zase se zde objevila úúžasná Jordana Brewster.(30.1.2016)

 • marvan
  ***

  Původní Dallas byl stylově pitomý, nový Dallas není ani trochu stylový, zůstal už jen pitomý. Udělat z JRa sebezpytující trosku na antidepresivech znamená, že tvůrci neporozuměli fenoménu původního seriálu.(30.7.2012)

 • ArsenalEagle
  ***

  Není to vůbec špatný seriál, ale mám k němu jednu, zato obrovskou výtku. Proč mi to až příliš připomíná nějakej mexicko-španělskej nekonečnej seriál? Navíc.. zatím jsem viděl jen 2 díly, zato jsem tam nejmíň stokrát slyšel jméno John Ross. -- Porazím Johna Rosse, nepřechytračíš mě Johne Rossi, miluju tě Johne Rossi -- proč tam prostě neřeknou Johne!!?? Jinak slušné pokračování "první části seriálu"(6.1.2013)

 • sallyann
  **

  Ze soucitu s původními postavami.(27.10.2013)

 • - Výkonná producentka seriálu, Cynthia Cidre nemala veľký prehľad o deji pôvodného seriálu Dallas (od r. 1978). Keď ju však štúdio Warner Bros. najalo na produkciu novej série, poctivo začala sledovať staré epizódy, aby sa zžila s dejom a jednotlivými postavami. (m.a.t.o.)

 • - Všem postavám, které se objevili již v předchozích řadách, se při dabingovém obsazení ponechali původní dabéři. Výjimkou je pouze J. R. Erwing (Larry Hagman), jehož původní dabér Karel Jánský podlehl 12. 4. 2011 těžké nemoci a nahradil jej tak Vladimír Brabec. (funhouse)

 • - Bobby Ewing (Patrick Duffy) zjistí v nové řadě že má rakovinu žaludku, ale ve skutečnosti se s rakovinou krku během natáčení potýkal Larry Hagman, který tuto skutečnost zjistil jen pár dní před začátkem natáčení. (Endiiska)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace