Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KajusaK
  ***

  Mnohem horší než původní Dallas, ale zase se zde objevila úúžasná Jordana Brewster.(30.1.2016)

 • Mrkvič
  ***

  Je to více než slušné. Hlavní zaměření: intriky. Dokonce snad i více než v původním Dallasu. JR je pořád bezkonkurenční, takže pro mě má smysl pouze těch prvních 10 dílů. Mladí mi zprvu moc nesedli, ale Bobíkův syn jakoby mu chováním z oka vypadl. S bábama je to už trochu horší, ale co no alespoň Jordana Brewstera nad ostatníma ční. Teda ani ne tak herecky :)(28.1.2013)

 • marvan
  ***

  Původní Dallas byl stylově pitomý, nový Dallas není ani trochu stylový, zůstal už jen pitomý. Udělat z JRa sebezpytující trosku na antidepresivech znamená, že tvůrci neporozuměli fenoménu původního seriálu.(30.7.2012)

 • SexyAjinka
  **

  Hmmm.. když šel původní Dallas byla jsem ještě děcko, co se chtělo koukat na všechno možný, na co koukali dospěláci, takže něco o tom vím. A tak když se doma zase objevilo, tak jsem se přidala. První dva díly docela ušly, ale pak to byla nuda, nic se tam nedělo, byli to jen dokola samé žvásty ála jedna bába povídala.. Kdybych to chtěla někomu převyprávět, tak se to vleze asi do 3 vět.. tak prázdný pro mě ten děj byl.(4.2.2013)

 • Flego
  ****

  Dallas navždy zostane televíznym kultom. Pochopiteľne, myslím na seriál, ktorý uzrel prítmie obývačiek už v roku 1978 a mnoho rokov ponúkal nevšedné zážitky s najväčším televíznym gaunerom J.R. Ewingom. Ako to už v seriáloch býva ( nemyslím teraz predčasné ukončenie z dôvodov nízkej sledovanosti ), pribúdajúcimi dielmi úroveň klesá, ale i tak mal Dallas obdivuhodný počet častí. Nový Dallas to určite nestretne... ale po prvej sérii ( 10. častí ) som nadmieru spokojný. Hrajú tu starí známi ( Hagman, Duffy, Gray ), kontinuita je teda zachovaná a nové tváre sú vhodne vybrané. A to najhlavnejšie... príbeh ako taký funguje.(15.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace