Sourozenci Addison (Eric Bana) a Liza (Olivia Wilde) jsou na zběsilém útěku z kasína, které právě vyloupili. Cestou havarují a na místě zůstává mrtvý policista. Addison a Liza se rozdělují a každý dál prchá svojí cestou. Vysílené Lizy se ujme bývalý boxer Jay (Charlie Hunnam), který se vrací domů oslavit Den díkůvzdání. Právě tam se ale oba uprchlíci znovu setkávají a jejich nesmlouvavý souboj překročí všechny hranice rodinných limitů. (Magic Box)

Torgal

Solídne herecké obsadenie, ale nemastný-neslaný výsledok. Je to tak trochu thriller a tak trochu dráma, no v oboch žánroch len pláva na hladine a nevie sa do toho poriadne oprieť. Len záver pri rodinnej večeri má očakávanú iskru a katarziu, inak je to len komorná nevzrušivá rutina. Zasnežená atmosféra evokujúca Fargo a krásna Olivia Wilde sú fajn, no na dobrý film je treba viac. 5+/10 ()

Acrobat

Chladnokrvne som to nezabalil. Téma výborná, je kam to rozvetvovať a zároveň šľapať v snehu tých istých stôp. Je tam cesta tvoriť krátke, ale intenzívne charaktery. Rozdelené polky, stresovo romantická vs. živelne brutálna vybalansujú akýkoľvek náznak stereotypu. Sneh, krv, neistota. Výborní rukojemníci, fantastická šachová hra pri stole vďakyvzdania. Mám výčitku len ku záverečnému skóre žívý a mŕtvy. V rukách Nolana či Coenov by to bolo uvoľňovanie miesta na disku, i tak si to zachováva charakter, stres, zúčtovanie a nádej. Dobrý počin Rakušák! (videné 16.04.2015, BDrip) ()

Colchack

Jedna hviezdička za Erica Banu, ktorý sa hrá na drňáka, ale bez búchačky znesie iba zo 4 rany päsťou do tváre a druhá za peknučkú Oliviu Wilde, ktorá vo filme súloží, ba dokonca dva krát :O :) ()

Basso

Vrah, ktorý uteká pred spravodlivosťou a po ceste zabije všetko, čo mu príde do cesty, ešte aj nechá sestru na pospas osudu je už strašne otrepané klišé. Avšak všetky tie drobnosti akým to bolo spracované spravili z toho pozerateľný film. Od začiatku bolo jasné, že Bana a Hunnam sa na konci stretnú v nejakej tej bitke a jeden z nich umrie. Nečakal som však, že zbraňou jeho vlastnej sestry. To má asi za to, že ju nechal premrznúť heh. Každopádne tu nechýbalo veľa akcie, aj keď napätie to vo mne nevzbudilo. Tento film určite nezanechá hlbokú stopu. ()

TommyDiamond

Po loupežném přepadení a následné autonehodě se snaží sourozenecká dvojce Eric Bana a Olivia Wilde utéct před zákonem. Aby znásobili své šance, tak se rozdělí. V třeskutém mrazu a s policií v patách je nakonec osud zavede do domu rodiny Millsových..... Chladnokrevný je průměrná akční podívaná, která mě celkem potěšila. Snímek nabízí přímočarou násilnou zábavu s trochou lásky a jednoduchým rychlým závěrem. Mé hodnocení je jasné, tři hvězdy... ()

DavidWebb

A musel som sa na vlastnej koži presvedčiť, že prečo tie nízke hodnotenia. Prečítate si obsah, pozriete trailer, vidíte mená hercov... a začnete sa pýtať sami seba, tak prečo? Zase to nejaký miestny cine-guru odpálil a všetci ostatní ho papagájujú? Bohužiaľ v tomto prípade som sa zmýlil. Perfektne natočený, vizuálne veľmi pútavý snímok s tak debilným príbehom a amatérsky napísaným scenárom, že takto z voleja ma ani nenapadá, či som už podobnú xujovinu videl (*). A v tomto bode sa mi natíska otázka: Ak si herci vyberajú svoje filmové úlohy (okrem mena režiséra a výšky honoráru) podľa scenára, tak čo sa im všetkým zdalo, keď kývli na toto? Alebo aj inak: Vedia americkí herci čítať? No dosť, aby som iba nehanil, tento flik má parádnych úvodných 5 minút a phackt dobrú naháňačku na snežných skútroch. Zhrniem to dohromady - nemyslím si, že to bola totálna strata času, ale s týmito menami to nemôžem hodnotiť ako nejaký B-čkový shit. K dvom hviezdam som sa z priemeru nakoniec priklonil pre hodne nezáživné prvé 2/3 filmu a "completely emotionless ending". * Predsa som si spomenul - Hypnotizér je podobne skvele technicky prevedený/výborne natočený flik s úplne chorým scenárom. ()

elixir

S touhle bombou se loučíme... Opravdu ač tak nevypadá, rozhodně stojí snímek zato. Film mě uchvátil svým prostředím, jednoduše řečeno děj na vás nezapůsobí kdoví jakou zápletkou a nechce po vás zapálit mozkovnu, ale mě dostal. Myslím, že tento film má své a je podobných i dost, ale film si mě skutečně přitáhl k sobě, jednoznačně k tomu dopomohli Eric a Olivia. ()

Shitonit

Velmi snadno chroupatelná záležitost. Asi tak: Edison je magor, kterej patrně neví co chce, kam jde, jen mu tak nějak šibe, a kudy chodí, tudy vraždí. Celá situace se solidně zamotává, páč se objevují další a dalšífigurky..jak už to tak ve filmech občas bývá,tyto se víceméně znají, a celý se to stáčí na prima rodinnou véču, u který se jako všichni povraždíme? No paráda, takže ségra Edisona ... Líza se při tom zdrhání zaplete s Džejem, kterýžto je fakt solidní a hodnej kluk, páč v base byl skoro omylem. No, takže..nemám moc času,...takže : Zdrhačka, lži, pak se Líza teda jako do Džeje zabouchne, popadá pár hlav, pár výstřelů z brokárny vyřeší rodinné neshody v lesníprimavíkendboudě, sem tam se skolí nějakej fík, a nakonec dcera šéfafíka, no ty vole teď si nemůžu vzpomenout jaksejmenovala páč se tam furt poflakuje od ničeho k ničemu..... to celý naštve do toho baráku, a tak se jako rodinka sejdou skoro všichni, nakonec teda všichni (teda krom těch mrtvejch)úůůů už to bude.. no a se to trochu semele, láska je láska a Edison má Ďuročku v kebuli. Fuj ! A pak si asi daj toho ptáka do pusy. .., páč je pořád to díkuvzdání a ten pták byl vod toho Džejovýho táty. Jako tu krůtu.. Když je to díkuvzdání, vy čuňáci. ()

mark9th

Na 5 hviezdiciek to nebude, ale 4 su tak akurat. Zaujimavy vztah medzi surodencami dej okorenil a fungoval ako dobre 'lepidlo' pre pribeh. Co ma trochu zaskocilo je nedotiahnuty koniec, pretoze ten by si tych 5-10 minut naviac zasluzil, nakolko film vobec neposobi nudne, ale putavo. Takze zhrniem: na Oscara to asi nema, ale malinu urcite neziska :) ()

kakyn

Na tenhle film jsem se těšil. Hlavně kvůli Hunnamovi, což je můj oblíbenej herec díky SoA. Čekal jsem lehce akční drama se zajímavou zápletkou a to jsem i dostal. Jsem spokojen. Splnilo to moje očekávání. ()

kiros179

Ano Eric Bana hraje záporáka skvěle, ale ruku na srdce, kdo by si ten film užil kdyby tam nebyla Olivia :) Jinak takový ten film, který vidíte jednou, neurazí, v rámci možností i baví, ale podruhé ho vidět nemusíte. Což ale není žádná ostuda. Olivia Wilde patří k nejkrásnějším herečkám své generace (nerd_alert: ano, je tam nahá). 60% ()

RobbieM@N

Natočené je to více než slušně, Ruzowitzky umí vyprávět a Deadfall dokáže vtáhnout spolehlivě, veškeré dění je zahalené sněhem a pořádnou chumelenicí. Samozřejmě scénář není nic světoborného, ale samotné charaktery jsou dobře prokreslené a Bana, Wilde, Spacek je výborná herecká trojice. ()

jafuska

Film, který je tak strašně nudný, nevím, proč se psal scénář, když všechno je tak klišé, nezáživné, herci nesympatičtí, je vidět, že tento film je hodně jednoduchý a nevím jestli ještě někoho zaujme, pro mě naprosto zbytečně strávený čas u tohoto filmu ()

gicous

Solidní thriller s dobrým příběhem a se slušnými hereckými výkony. Filmu by snad jen více slušel větší záporář a v závěru méně psychologie a více akčního spádu. 6/10 ()