Epizody(6)

Nová setkání se "starými" oblíbenými hrdiny seriálu Taková normální rodinka Pavlou, Káčou, Zdeňkem, s dvojčaty-raubíři Petrem a Pavlem, z nichž už jsou muži v nejlepších letech, ale také s novými členy rodiny Janou, Andulkou, Honzou, Mančou a dalšími. A samozřejmě se želvičkami Poldinkami... (TV Nova)

otík

Samozřejmě že s původním seriálem nemá tento seriál skoro nic společného kromě herců a postav. Humor by člověk pohledal, trapnost a levnost čouhá z každého záběru, jakákoli originalita nikde. Ale za - cituji: "Tanga jsou tři nitě v řiti." - dávám aspoň slabounké dvě hvězdy. Hudba: Ondřej Brzobohatý ()

Mr.Ripley

Product-placementem prodchnutý kastrát z legendární veselohry Fan Vavřincové. Šeď, ubíjející nuda, do očí bijící iritující Konvalinková a křečovitá snaha o "humor. Jediná hvězda z úcty ke členům původní gardy. ()

Freefinger odpad!

Tchibo možná vyrábí kromě kávy taky sluchátka, ale Penny market by rozhodně neměl natáčet zrůdné reinkarnace kultovních seriálů se skvělými herci, kteří buď už ztratili veškerou soudnost, prodělali alespoň tři mozkové mrtvice nebo zkrátka jen musejí splácet pravnoučatům hypotéky... ()

RonaMidu

no,možná,že někteří oblibovatelé současných seriálů a ti,co neviděli původní seriál,se nekaboní....já docela jo,nemám ráda "po sto letech"...a občas se děsím,že na mě jednou odněkud vybafne film nebo seriál například Píseň pro Rudolfa III - příběhy potomků....proč ne?někteří původní herci ještě přece žijou... ()

honz

V posledmích letech je "nastavovaných" pokračování kdysi úspěšných filmů či seriálů jako hub po dešti. Finální podoba i dojem však bývá leckdy tristní. Rodinka je pro mě příjemným překvapením. Ačkoli nedosahuje úrovně původního seriálu, jde o milou a vtipnou podívanou. ()

!Malak-11!

Jako sitkom to velmi dobře pasuje a na české poměry skvělý seriál...Paní Jana Štepánková ba naprosto dokonalá...Bohužel ta reklama mi tam občas velmi vadila...Obsazení bylo vybráno skvěle... Velmi jsem se nasmál...Viděl vícekrát...:-) 65% ()

rumczeis odpad!

Do prvního okamžiku typicky českého a tedy nevhodného product placementu to bylo tak na 1-2 hvězdičky, ten to ale zabil úplně. Po prvním dílu dávám odpad. ()

Roman Albach

Styl a vtip Fan Vavřincové je v Rodince zřejmý, přesto tento seriál nefunguje zdaleka tak dobře jako stará dobrá rodinka. Jana Štepánková, Hanzlík nebo Kolářová hrají dobře, myslím, že celkem bez problémů navázali na svoje postavy z původního seriálu. Ale něco tomu chybí. Že by to bylo úpornou snahou vyrovnat se původnímu seriálu? Každopádně hodnocení "odpad" mi nepřijde naprosto adekvátní. Takový shit to určitě není. Zajímavé je, že film má lepší hodnocení jak seriál, přestože většina recenzentů poukazovala na to, že tento styl se nehodí do kina, ale jako seriál do televize. ()

Paity odpad!

Je neuvěřitelné, jak si někdo dovolil zneužít skvělé poředlohy, která byla skutečně mimořádná. Za to výsledek takového snaží z roku 2001 dopadl skutečně otřesně. ()

Daqvid77

Ano uznává není to dobré ale dávám 2 * tak asi ze soucitu, protože zde hrají všichny co hráli ve dřivější Takové normální rodince tak jen proto. ()

Bozvav

Mohlo to dopadnout i hůř. Zas tak hrozné, jak to tu někteří popisují to není, takže lehce nadhodnocuji a dává tři hvězďule. ()

Olík

Dělám to málokdy a hlavně to dělám strašně nerad, ale jsem nucen ohodnotit seriál jako celek již po odvysílání jeho druhého dílu. Bohužel ten někdo nahoře nám dal jen omezený čas, zatím co ten někdo dole neustále chrlí další a další minuty kvalitnější zábavy než pan Klein a tudíž mám strach, že právě skončený díl je i dílem posledním, který jsem měl tu „čest“ zhlédnout. Ale i to málo co jsem viděl, mi stačí k tomu, abych si udělal obrázek o volném pokračování legendárního seriálu. Není to hodné původní rodinky, není to hodné odkazu Rosůlkové, Medřické, Řehoře nebo Cupáka, není to hodné herectví Hanzlíka, Štěpánkové nebo Kolářové a už vůbec to není hodné Poldinek (ať už to jsou ty původní nebo ne). ()

Macias

Párkrát se člověk pousměje a to jen díky Hanzlíkovi. Jinak je to tahání skvělého jména původní série. Takhle prostě ne. Na některé věci prostě nejde navázat. A když se to dělá, tak se ctí, né takhle... ()

Pafnuc

Vlastně to mohlo být mnohem horší. Takhle je to jen obyčejná nuda. Sestříhání do filmu tomu asi taky neprospělo. ()

Jonatána

Vzhledem k té spoustě odpadů mě moc těší, že trochu zlepším skóre. Já jsem viděla dva díly a rozhodně budu koukat dál. Je to příjemné, je to zábavné a jsou tam skvělí herci. K tomu fotka paní Rosůlkové na peřiňáku, Poldinky pod gaučem, podtrženo, sečteno, tři hvězdičky :-). ()

Psycho.R

Productplacement tu volá ze všech stran, ovšem příběh založený na Fan Vavřincové mi přišel laskavý stejně jako u staršího a slavnějšího předchůdce, jehož kvalit jistě nedosahuje, ale odpad to není jistě. ()