O tom vás přesvědčí tři drsné „černočerné" minipříběhy s extrémně vtipnými momenty, které mají jedno společné: začaly v zastavárně jednoho malého města... Richard (Matt Dillon) zde při průjezdu městem nalézá snubní prsten patřící jeho ženě, který před lety záhadně zmizela. Pátrání po ní a jejím únosci jej zavede do nejtemnějších koutů města, kde se musí vypořádat s feťáky, kteří zpackali přepadení místního drogového bosse, imitátorem Elvise a celou řadu dalších originálních postav. (Bohemia MP)

Plastík

Tak si tak brouzdám a narazím na tohle dílo. Jsem jak u vytržení, nemaje tucha, co jsem to viděl. A pak si říkám: "Hustý!!" ()

Blazkowicz

Že bych to měl považovat za něco víc, než jen tři více či méně povedené příběhy, to asi ne. Má to takový jižanský nádech, dobré dialogy a humor a celkovou sehranost. Nic brilantního na tom nevidím. 3+* ()

VanBradley89

Tři navzájem se ovlivňující příběhy, které všechny začínají v zastavárně. První story o feťácích je dobrá. Hlavně mě překvapil věčný hezoun Walker. Druhá z ukradeným prstenem, je do poloviny zajímavá, pak mě trošku nudila. Ale Matt Dillon mi strašně připomínal Bruce Campbella. No a třetí z Elvisem byla divná. Když to sečtu byl to průměr, ze kterýho si pár hodin po skončení pamatuju tak tři scény nebo hlášky. Za každou z nich jedna hvězda. ()

Facerr

To byla jízda. Několik příběhů spletených nakonec stylově dohromady. Nechyběla porce brutálních řezničin, ale ani brutálního humoru. Opravdu jsem se královsky bavil (obzvlášť u prvního příběhu s Walkerem). Žádný hluchý místo, i když by někdo řekl, že tomu chybí pár vysvětlení, nakonec ale právě díky tomu vyzní částečná absurdnost příběhu, kterej je a chce bejt "jinej". Možná se někdo neubrání srovnání s Pulp fiction, ale to by bylo jako srovnávat Ježíška se Santou Clausem:) ()

Blazis34

Trochu zvrácené dílo neslo v sobě něco zvláštního, originálního. V úvodu se nás snaží pobavit zfetovaní zloději, pak vznikne dalších pět minipříběhů a skončí to vystoupením trapného imitátora Elvise Presleyho? No trochu jsem koukal jak puk, ale na jednu stranu film má svoji kvalitu, dokázal i rozesmát a diváka lehce rozhodit aby si řekl, co že to kur*a je?! Wayne Kramer zrežíroval chvílemi mysteriózní dílo, které má určitě něco do sebe. Dávám 55% - tři hvězdy. ()

elanista1

Mam rad absurdny humor a moje hodnotenie sa z vacsej casti opiera o strednu pasaz so zasnubnym prstenom, ale dalo sa zasmiat aj na scenach s Vincentom D Onofriom a trocha aj na Elvisovi, ale v podstatne mensej miere. ()

silak_xup

Tři hvězdy za vysmahlí chování Kevina Rankina a Paul Walkera ve třech příbězích který jsou sice totálně wtf ale humor tam převyšuje nuda a zbytečné zdlouhavé pasáže. Pokud je ti patnáct a nejseš si jistej, jestli tví neonacistický přesvědčení je stoprocentní, jeď se projet s Kevinem Rankinem dodávkou, on ti to vysvětlí. ()

solisoli

Pestrá komorná konská opera. Tak sa volá Limonádový Joe, čo je hodne identické k tejto podívanej s rozdielom pridaných dobových drastických scén. V tej dobe vedeli upútať aj bez nich. Niektoré slušné nápady, vedeli aj tu pobaviť. Neviem či réžia nebola tiež sjetá, keď úchyla dobodal poriadnym mäsiarskym nožom, sám to tvrdil svojej nepríčetnej manželke. Tu zrazu sa úchyl živý a zdravý objavil a vyzdvihol si osvojené panenky priamo zo show E. Presleya. Vôbec, všetci tu pripadali akoby poriadne sjetí. ()

Aywes

Škoda zapadlosti filmu. Jedná se o zajímavý pokus udělat Pulp fiction po svém. Bylo by naivní si myslet, že dosahuje stejných kvalit. Přesto se jedná o opravdu zajímavé příběhy. Některé slabší, některé lepší. Celému filmu dominuje povídka s prstenem. Ta se fakt povedla. Za shlédnutí to určitě stojí. Jen by nebylo od věci častěji přitlačit na pilu. Takhle lehce povídky upadnou do ztracena. ()

kacer4

Celkovo nemám zlý pocit z filmu ale keby ho mám rozoberať po jednotlivých častiach tak by som isol o minimálne jednu hviezdičku dole. Stredný príbeh bol najkvalitnejší, ale aj tam sa dali nejaké veci vytknúť. 50% ()

Idoviren

Nepopadala jsem se zrovna za břicho, ani jsem se neudusila smíchy, ale přesto jsem se dost slušně bavila. Trochu mi to připomínalo Burning Palms, ale bylo to o dvě třídy lepší. Skvělé obsazení a nějaké ty originální nápady navíc. Je to zvláštní, ujeté, vtipné, svižné, ale nesmíte u toho moc přemýšlet. Spíš vůbec... ()

Kusic

Nikdy sem neměl Paula Walkera za nějak dobrýho herce. Bral sem ho jako průměr.. ..ale v týhle roli, fylozofujícího feťáka, to byl briliantní výkon. Nečekal sem, že film bude až tak dobrej, poslední příběh s Elvisem je trochu slabší, než předešlý dva, proto strhávám jednu hvězdu. ()

p.a.douch

Hledání unesené manželky bylo dobrý a pro mě tenhle filmeček zachránilo. Bejt i další příběhy tak dobrý bylo by to fajn. Ale bohužel. Za zmínku vlastně doopravdy stojí jen Thomas Jane a Matt Dillon. Matt Dillon mě baví čím dál víc. V 80-tých letech jsem ho nesnášel a ejhle dneska. Tak díky němu ty dvě hvězdy. ()

XI-XAO

Historky ze zastavárny bohužel zdaleka nejsou takovou peckou jako Podfu(c)k, nebo Sbal prachy a vypadni, přes to podobným filmům vždycky budu fandit (navíc se jich točí tak zatraceně málo). Dlouho jsem se pral s tím, jestli dát 3, nebo 4 hvězdy. Ale nakonec jsem se přiklonil k lepšímu hodnocení hlavně díky druhé historce s prstenem, která je vážně perfektní. V celku film není nijak oslnivý, ale je natolik originální, že rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

topvideo

Ak tu niekto prirovnáva film k Pulp Fiction, tak ho nevidel....to je "pán film", ale toto je prevarený obraz v zrkadle, aj to zabudli pridať soľ, korenie a chili. ()

Cazzysvjet

Kýbl popcornu. Barel coly. A slintátko. A plíny. Páč se s otevřenou hubou nejspíš pose**te. Dlouho jsem neviděl film , kterej se s ničim nesere a tak je to správně. Tenhle svět už má moc tvajlajtů , batnů , perl harbrů a podobnejch ufňukáren a potřebuje něco co má obrovský koule a to tenhle film má. Obrovský koule se vyřádit a nefňukat. A tak je to správně. ()

Dr_Berry

Bylo nebylo v jednom zapadákově někde v Americe pod mostem v jedné malé zastavárně. Jsou dva chlápci povídající si o černým Santovi. Když v tu chvíli přichází první zákazník... A rozjíždí se kolotoč událostí jednoho dne. Takové slabší Pulp Fiction, ale každá z těch tří historek má něco do sebe a každá je jiného žánru. První povídka co představuje blbý feťáky co chcou dávku a nemají peníze ani na benzín, proto zastaví brokovnici je absurdně zábavná. Paul Walker tu zahrál neskutečnou roli feťáka, žádnej kříženec Mirka Dušína s Karate Kidem. To chtělo pořádnej um zahrát tak blbýho člověka. A rozhovor o tom proč se vlastně přidali do místního neonacistickýho kroužku, když jim vlastně nevadí Židi je prostě geniální. Opravdu povedená vtipná historka. Historka, kde psychouš Matt Dillon, co se usilovně před pár lety snažil zjistit tajemství Herbieho se stejným zápalem vrhá do hledání své ženy a Elijah Wood zřejmě bude už nadosmrti hrát úchyláky a vrahy s andělskou tváří. Chudák kadeřavý Frodo jenže ono mu to fakt sedne. A poslední a snad ta nejnudnější anekdotka o imitátorovi Elvise Brandona Frasera. Bože ten hraje tak odpornýho slizkýho chlápka až se mi z toho ježily i psí chlupy na koberci. Díky konci téhle povídky ten film má neuvěřitelný grády. Určitě se na to zase někdy podívám. Zasloužený 4*. ()