Po roční známosti požádá Tom Violet o ruku. Ona souhlasí, avšak ani jeden z nich v tu chvíli ještě netuší, že jejich vysněná svatba je dál, než by se zdálo. Violet dostane nabídku na dvouletou stáž daleko od jejich domova a Tom, který jí chce být nablízku, opouští místo asistenta šéfkuchaře, kde měl být brzy povýšen, jen aby podpořil svou nastávající v jejím kariérním postupu. Po příjezdu do Michiganu se všechno začíná pomalu hroutit. Zatímco Tom je nucen pracovat ve fast-foodu a jeho životní sny se rozpadají v prach, Violet si užívá nové místo ve skupině vedené šarmantním profesorem Childsem. Frustrace na obou stranách přibývá, svatba se stále odkládá, netrvá dlouho a pár se rozejde. Přesto je osud svede opět dohromady... (TV Nova)

Olík

Jde o další z nekonečné řady hollywoodských romantických komedií, které se snaží tvářit jako svěží vítr, ale vanou stejně šedě jako její předchůdkyně? Ne počkat, ve vzduchu se začíná vznášet duch Judda Apatowa……pardon, zase šeď…….ááá, pasáž hodná Stollerovy režijní prvotiny…….zase zpátky do průměru!? Bomba, nuda, bomba, nuda, bomba, nuda…….a že jsme si těch skoků za těch 124 minut užili. ()

chrispe

Že si s hlavní hrdinkou moc nesednu mi došlo hned v první scéně v autě a pak to tak nějak pokračovalo přes touhu po kariéře, odstěhování, sobectví a tak dále. Navíc mě moc nezaujal ani příběh, který je podle mě ,spíš než o čemkoli jiném, o tom, jak je to naprd, když spolu dva lidi prostě nemluví - upřímně. A že je to občas hrozně těžký, ať už kvůli čemukoli. Jako komedie mě to neuspokojilo, jako romantika se mi to zdálo slabé (SPOILER závěrečná svatba mě donutila ke křečovitému úšklebku - a ten konečný zpěv?!) ///. Nicméně mě velmi potěšila přítomnost Rhyse Ifanse. ()

anatheman

Slabší 4 hvězdy. Je to sice infantilní marmeláda, ale bavila mě. K tomu obsahuje několik funkčních vtipných momentů. Dá se rovněž ocenit, že na 2 hodiny a 10 minut má snímek celkem přijatelné tempo a nenudí. Rovněž vatových scén je minimálně. Film každopádně stojí na ústřední dvojici, na které je vidět, že ji natáčení evidentně bavilo. Kromě Segela a Blunt stojí za zmínku i Brie a Pratt. K tomu je zde Bert z Big Bang Theory, který je zde zastoupen takřka totožným charakterem. Pouze jako vlastník kuše musím poznamenat, že scéna s touto zbraní byla neskutečně stupidní. Respektive by její majitel musel být vskutku vymaštěný, aby ji nechal válet někde na stole, a to prosím nabitou. K tomu její účinnost je daleko destruktivnější, než jsme spatřili ve filmu. Ale to jen má hnidopišská poznámka. Jinak jsem s filmem spokojen. ()

denisavary

Upřímný film...hodně. Dva, kteří se zamilovali, chtěli spolu strávit celý život, mít svatbu...poznali co je to vztah, neunesli malé problémy v životě (kariéra, kompromisy...) a zklamali sebe navzájem...jenže jak čas ubíhal, uvědomili si co je to láska..co je to spřízněná duše...po několika letech spolu a bez sebe nemohli zapomenou na to, co je dělalo šťastné...Oba herce mám hrozně ráda (Jason Segel a Emily Blunt), takže mi to udělalo jen radost, že pozdvihli celý film... ()

kersten

Veľmi veľmi veľmi príjemný film. nenudil. A Viac ako hlavní predstavitelia sa mi páčila dvojica Emilyna sestra a jej vulgárny, na rýchlo manžel. Vypĺňali medzery a ich kačací tanec, bol naozaj nezabudnuteľný. V celku je to príjemný priemerný film, ale za to, že ma niekoľko krát z chuti rozosmial a za skvelú dvojicu vo vedľajšej úlohe zdvíham hodnotenie. ()

Torgal

Tvorcovia sa mali rozhodnúť či chcú točiť komédiu alebo vzťahovú drámu. Oboje naraz si vzájomne podrážajú nohy a ešte k tomu naťahujú stopáž za akceptovateľnú hranicu. Túto schizofréniu nespasia ani sympatický herci v hlavných úlohách. 6-/10 ()

Oonika

Nebylo to milé, nebylo to překvapivé a ani to nebylo moc vtipné. Spíš to bylo většinu času trapné. A nezachrání to ani ta závěrečná rychlosvatba, za kterou jsem připsala body navíc. ()

E lan

Je to taková divnost nad divnost - nejdříve to vypadá na neškodnou a docela zábavnou komedii se zajímavými sympatickými herci, poté se to začne táhnout a nakonec to člověka štve, jak se celý příběh a nadějně rozhrané scény dají katastrofálně zkazit. Brrr, je to zklamání. ()

D.Sleeper

Nemá to ten drive a svěží lehkost jako "Kopačky". Nicméně, ani tak to není špatné. Snaha je tu vidět, ale přijde mi, jako by se tu někdo bál překročit kvalitativní limity scénáře. Jason i Emily mají na víc. Škoda, že byli nuceni "držet se při zdi". ()

VeeDee

Máme tu zamilovaný pár, který se zasnoubí a je happy. Jenže ona dostane výbornou pracovní nabídku, a tak on se vzdá svého milovaného pracovního místa, kde dělal kariéru, aby udělal onu šťastnou, aby mohla dělat kariéru, aby se z něj nakonec stal looser, protože není šťastný... a tak dále. Příběh ze života... Ale proč to přehánění? Urputná snaha o komedii to tak trochu zabíjí... škoda. Kdyby se těch pár potrhlých prvoplánovaných scén vynechalo/zmírnilo, byl by z toho milý úsměvný vztahový film...a ty já ráda. ()

mattpro

Mám rád J. Segela i E. Blunt. Komediálne prvky filmu sa mi páčili, niekedy to bolo zdĺhavé ale v konečnom dosledku sa film vydaril. Zaradil by som ho medzi oddychovky na dlhé zimné večery:) ()

ExpertAsie

Táhnoucí se odkládání svatby, a ještě při těch chvílích se dostávají do mnoha vtipných scén a nakonec také klišé. ()

Kingjiri

Slušná romantická komedie, ale jako "Apatowka" nic moc - rozhodně už jsem viděl lepší, třeba právě Stollerovy Kopačky. Příběh byl svojí civilností a minimální kýčovitostí vcelku fajn, ale určitě by snímek fungoval mnohem líp, kdyby se zkrátila dvou hodinová stopáž. Velký plus však musim dát za sympatický herce - Jason Segel nikdy nezklame. Pokud nebudete očekávat víc, než solidní žánrovou jednohubku na volnej večer, budete jistě spokojený. ()