Můj malý Pony: Přátelství je magické

• Česko My Little Pony (více)
Kanada / USA, (2010–2019), 81 h 2 min (Minutáž: 22 min)

Tara Strong, Ashleigh Ball, Tabitha St. Germain, Andrea Libman, Cathy Weseluck, Nicole Oliver, Michelle Creber, Shannon Chan-Kent, Kelly Sheridan, Peter New (více)

Série(9) / Epizody(221)

V kouzelné zemi jménem Equestrie, království obývaném barevnými poníky, žije jednorožec Twilight Sparkle i jeho přátelé
Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Rarity, Fluttershy a Spike. Ve vesnici Ponyville, kterou společně obývají, se utkávají při
legračních závodech, provádí lumpárny a objevují své jedinečné schopnosti, aby pochopili, jak velikou sílu má přátelství. Užijte si společně s poníky setkání s malými chlupatými Parasprity, tajemnou zebrou Zecorou a legračními Cutie Marks, které není tak jednoduché si zasloužit. (Bontonfilm)

blondboss

Aj keď tento seriál nie je môj šálok kávy, ale nebudem dávať Odpad už z princípu, ako to tu robia niektorí "objektívni" hodnotitelia. Vzhľadom na zameranie a cieľovú skupinu tohto seriálu, to nemôže byť veľmi lákavé pre dospelého diváka, avšak pre deti, a hlavne malé dievčatá, je toto ríša snov. Videl som asi tretinu častí každej série a celý seriál sa v podstate niesol v pohodovej nálade s krásnymi farebnými 2D animáciami a v zásade každá časť obsahovala skryté posolstvo. Takže nemôžem povedať, že táto séria nemá význam, určite má. A som prekvapený, ako dlho to tvorcovia dokázali potiahnuť, keďže súčasná deviata sezóna bude finálna. 55 % ()

furie

Se vším tady souhlasím, ale nejlíp je namluvená applejack. A to myslím v angličtině! Má nejlepší hlas ze všech. ()

Deidy

S pýchou sobě vlastní rozšiřuji řady "úchylů" koukajících na tuto dokonale roztomilou animovanou "úchylárnu". PS: Ten popisek by měl někdo opravit... celý seriál není o této zápletce, to za A.... a za B do Ponyvillu byla poslaná Twillight, ne princezna Celestia ;D ()

pavla.o

Něco tak neuvěřitelně roztomilého, ale není to jen sladké, ale někdy jsem se doopravdy dobře pobavila. V anglickém originále neuvěřitelně dobře nadabované, moje oblíbenkyně jsou Fluttershy a Pinkie Pie. Jako oddechovka před spaním nezklame. ()

Tambry1231

Tento seriál je SUPER! Má úplne všetko čo na animákoch hladám! Má skvelú animáciu, postavy sú mi sympatické, hlavne tie hlavné a každá epizoda ma niečim dostala ( Hlavne Twilight's Kingdom. Godammit Hasbro :D ). Seriál je vtipný, dojímavý, zaujímavý a, prekvapivo, má pár akčných scén. A morálky sú dojímavé a, občas, "dospelé". Odporúčam! ()

Tunheber

Abych byl upřímný, v mých 8 letech jsem na tom byl závislejší než Jordan Belford na kokainu, když se na tu situaci kouknu zpětně, nevím jestli jsem netrpěl psychickou poruchou.. ()

Lilith03

Nejnádhernější, nejkouzelnější, nejlepší animák! Znám tolik dospělých co ho milují, znám tolik dětí co ho milují, holky, kluci, tohle je prostě pro všechny. Nejkouzelnější příběh a animace, milé postavy a hezké písně. ()

turboviking

Ze seriálu určeného původně pro malé holky se stal celosvětový fenomén. Nikdy bych neřekl že se na něco takového budu dívat, ale ono po shlédnutí prvního dílu to člověku nedá a musí se dívat dál. Samozřejmě že haters gonna hate, já se s nimy hádat nebudu. But i'am a brony, deal with it. Nemůžu říct kterého poníka mám nejradějí, to snad ani nejde, Rarity, Pinkie Pie, Rainbow dash, Fluttershy, Applejack, Twilight Sparkle (samozřejmě taky Spike), ale kdybych přece jen měl, byla by to Fluttershy a Rarity. ()

Fun1k

Nevím, kolik dílů Radyo viděl (či jestli vůbec nějaké), ale neměl by hodnotit knihu dle obalu. Já nejsem z lidí, kteří k nečemu snadno přilnou, ale MLP:FiM je jedinečný seriál, který mě už asi nikdy nepustí.. Má roztomilé a propracované postavy, ke kterým si nelze neutvořit pouto, pěkné světlé veselé barvy, úžasný svět, lekce o přátelství, zajímavé zápletky, spousty vtipů a odkazů, nádherné songy (a vůbec hudbu), skvělé namluvení, ... ahh, co budu povídat, to se musí vidět. A to jsem vyjmenoval jenom věci, které jsou jen v samotném seriálu, který je nyní jen špičkou ledovce. Komunita čítající mnoho miliónů lidí po celém světě, kteří jsou velkými fanoušky tohoto kouzelného pořadu a říkají si bronies, vytváří neuvěřitelné množství různého obsahu, jako například obrázky, hudbu, animace, videa, plyšáky, sochy, literární díla, hry a mnoho dalšího. Nebýt téhle show, mnoho vynikajících lidí by neobjevilo své skryté talenty. Bronies se také sdružují a chodí na různé akce, cony a srazy, kde se mohou vzájemně socializovat a sdílet své nadšení pro jeden z nejdokonalejších seriálů, který byl kdy vytvořen. ()

AltairAhad

"It needs to be about 20% cooler." Háá, myslela jsem, že zrovna z takových kravin jsem vyrostla, ale tohle? Nevím, kde se vzala ta vlna dospělých, co tenhle seriál, tak žerou, ale já se na té vlně vezu taky a zatraceně mě to baví! Myslím, že odpad je moc silné kafe, i když je něko odpůrce, ale já si nemůžu pomoct, tahle roztomilost v podobě poníků je bezvadná! btw: Rainbow Dash rulezz! ()

HakitoCZ

U MLP vážně nezáleží na tom, jakou máte povahu, jestli jste muž či žena, nebo kolik vám je. Po pár chvílích se ve vás probudí ta šestiletá holčička, co by chtěla celý pokojíček růžový a z okna krmit poníky a sáhnout si na duhu a zpívat si s létajícími jednorožci, kteří pomocí svého rohu mocně čarují.. Nic se však nevyrovná síle přátelství mezi hlavními hrdinkami. Potom jenom záleží na tom, jestli tu holčičku zaženete zpátky do temného nitra svého dospěláckého 'já' anebo ji přivítáte s otevřenou náručí. ()

Paja1215

Jo, My Little Pony jsem si zamilovala a klidně to přiznám. Na konci každého příběhu vyplyne vždycky i nějaké ponaučení,což se mi líbí. Pěkné zpracování a dobrý český dabing. Doporučuji:) ...90 %. ()

Antarius

Jistě. Chápu, že seriál je původně zaměřen na skupinu holčiček od 4 do 13 let, ale proč by se to nemohlo líbit i ostatním? To, že se na to dívám, možná upozorňuje, že mi straší ve věži, nicméně efekty kouzelné a roztomilostí se nešetřilo ani na nejmenších detailech. Navíc na konci nějaké to poučení o přátelství? Žádné hvězdičky není škoda. ()

Bacileus odpad!

Může to být duchaplné a cituplné, ale já z toho plný nejsem. Při pohledu na ten vizuál zvracím a zvracím... ()

siriusak

Ač mi není 8 let a nejsem holka,tento seriál mě dostal. V první řadě ale zapomeňte, na příšerný český dabing a pusťte si ho v originálním znění s titulky. Twilight Sparkle neodcházej !! buď tu stále :) ()