Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie

• USA The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia (více)

Mladá rodina se přestěhuje do historického domu v Georgii, aby se následně všichni její členové bolestně přesvědčili, že nejsou jeho jedinými obyvateli. Velmi záhy se ocitají uprostřed děsivého tajemství, svědčícího o přítomnosti zla, připraveného odstranit každého, kdo se mu připlete do cesty. (oficiální text distributora)

PamelaJJK

S jedničkou to nijak nesouvisí. Ani v nejmenším. Ani tým, který na filmu pracoval, není stejný. A to je jedině dobře. Takže jde o samostatný horor a jen nevím, proč tedy ten zavádějící název, který bude nutit ke srovnávání. A u mě jasně na celé čáře vyhrála dvojka. Mnohem lepší a sympatičtější obsazení, muzika se také pochlapila a děj byl vyrovnanější a plynulejší, takže atmosféra pěkně houstla. Před pomyslným vrcholem (tedy *****) vystavilo Hrůze v Connecticutu 2 stopku extrémně přepálené finále. To filmu uškodilo. Opět se potvrdilo, že míň je někdy víc. Škoda. Ano, jsou lepší a povedenější horory, ale proti jedničce je dvojka jednoduše geniální a elegantní. ()

GeminiK

Svižná duchařina pro ty co se moc nevyžívají v krvavých hororech. 75%.  A pro holky jako bonus Chad v tílku. Hmmm. ()

Rodriguess

Ako horror to bolo velmi obstojene, mikačky fakt velmi dobre, hudba to skvele dotvarala! Hodnotím kladne! Trosku mi tam vadili tí slabší herci ale inak ok. ()

MiniRecenze

Podle skutečné události....to Vám zazní na začátku filmu a nechám na Vás jestli tomu uvěříte. Ze začátku musím říct,že to nemá nic společného s prvním dílem.Takže žádnou spojitost nehledejte.Ale co se týká samotného snímku,tak jej musím pochválit.Přes pomalejší start Vás čekají mírnější lekačky a nejistota v záběrech Vás provází celým filmem.Scénář je srozumitelný a i uvěřitelný.Herci odvedli kus práce a napětí by se dalo chvílemi opravdu krájet.Trochu mě zklamalo zpracování hlavního "bubáka" ale jde zřejmě o sílu vkusu. MÍRNÉ MRAZENÍ!!! ()

Ondrew

Jednym slovom? Nuz... skratka... BLBOST. Lez, mozno je to aj tym, ze som nevidel predosly diel, fakt netusim. Tak ci onak, tento vytvor ma v oslovil len minimalne, sem-tam ma pocas sledovania chytali i driemoty, ale na druhej strane -- atmosfera nie je uplne odveci. Rozhodne by som to vsak uz nechcel vidiet znova, o tom som presvedceny. V podstate ide o uplne bezny horor, s beznymi prvkami, v relativne beznom prostredi. Nic, co by tu uz 100x nebolo. Dakujem, ale raz mi to skutocne stacilo. 40%. ()

Robopes

Až moc předvídatelné a ohrané téma, možná půl bodu navíc za masky a za to, pokud to bylo opravdu podle skutečný události... ()

bezprezdivky

Jedno klišé za druhým. Opuštěný starý dům, vnímavá holčička, vnímavá teta, vnímavá ale nevěřící máma a nevěřící otec, starý farář, opuštěné ruiny, rychlé střihy, varující ale v hloubi srdce hodní duchové a jeden v hloubi srdce zkažený duch. ()

bulawaio

1/10. Velmi slabá duchařina, která nemá divákovi co nabídnout. Prakticky nulové budování atmosféry. Hororové prvky jsou vedeny záblesky mrtvých, kteří se na scéně objevují od začátku filmu. Postrádám věci, které bych mohl pochválit a film mě ničím nepodchytil. Rozhodně nelze doporučit tenhle nezdravě nezajímavý snímek. ()

johnnie78

Zábavná a místy opravdu HOOODNĚ strašidelná jízda, kde duch doslova střídá ducha. Ve filmu straší od první sekundy až do poslední, o posrávací lekačky také není nouze. Je to trochu jiné než jednička, která má asi silnější příběh, dvojka je ale mnohem akčnější. ()

SpicyNugget

Mladá rodina se nastěhovala do starého domu v Connecticutu, teda vlastně v Georgii. Všem členům se ale začnou zjevovat duchové, se kterými malá dcerka údajně hovoří. Velmi brzy rodiče zjistí, že tenhle dům skrývá tajemství. Kdysi se tady stalo něco ošklivého. A všichni musí tuto záhadu rozplést, aby duchové mohli spát… O třídu lepší než jednička. S jedničkou tento film nemá ale nic společného a díky bohu za to! Toto bylo celkem zajímavé dílo, propracované, dobře zahrané a místy i kromě hororu tenhle film hraje dramatem. Zvratů bylo docela hodně, takže jsem u toho neusnula jako u jedničky. Zajímavý film, dobrý. ()

brasek

Sklamanie! Oproti prvému príbehu dosť amatérske, nezáživné a nestrašidelné. A vôbec... príbeh sa odohráva úplne inde, takže opäť filmári iba zneužili názov filmu. ()

fabregas1

Jestli si páni kluci myslely, že se 100x za 100 min.vylekám, tak bohužel. Po čtvrt hodině jsem věděl, že si na to nezvyknu a k tomu ta hrozná hudba. Hvězdu dávám za masku záporáka jinak slabej biják. ()

schindler

Už někde okolo 6. minuty mě z trochu zarazila už asi třetí tzv. lekačka. Film plyne dál a další lekačky pokračují v takovém tempu, že nejenom, že se už ani nelekám, ale už mě začínají srát. Kontroluji čas, 35. minuta, ještě nejsem ani v půlce. Děj se mi ztrácí. Lekačky neustále pokračují. Prostě tyhle lekácí scény musí být dobře načasované, dějově vygradované a držet se pravidla, že míň je někdy víc. Takže za mě slabší průměr. ()

Allein4

Dejme tomu. Nebyl to průšvih, ale že by mě to přímo nějak vtáhlo do děje, to také ne. Celkově se jedná o relativně zajímavý námět s o něco zajímavější historií, než u hororů bývá, ale skoro bych tam raději viděl zombies, než duchy. ()