Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie

• USA The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia (více)

Mladá rodina se přestěhuje do historického domu v Georgii, aby se následně všichni její členové bolestně přesvědčili, že nejsou jeho jedinými obyvateli. Velmi záhy se ocitají uprostřed děsivého tajemství, svědčícího o přítomnosti zla, připraveného odstranit každého, kdo se mu připlete do cesty. (oficiální text distributora)

Pulos

BOZE tuhle blbost uz ted pasuju a to je zacatek mesice na kokotinu mesice zari. Ubohe a lacine lekacky, kdyz se stehuju tak jedine uprostred noci, ubohy jak fotr vzdycky utece ze sceny a objevi se vzdy az po akci, duchove kamosi a pan hodny gordy ktery nam pro zaverecne pobliti z tohoto veledila naucil tu malou ktera mimochodem vsechny vykonem prebila naucil jezdit na kole. Chybi uz jen aby pan gordy nakonec zamaval a dal bych tomu ODPAD. Na film se doporucuju pro vlastni obrazek se kouknout max. o destivi den kdy je nuda, spolehat jako ja na prijemnej vecer s pritelkyni a tenhle film = ztrata casu a zkurveni vecer. ()

Insidious24

Dramatický horor Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie mi byl nedávno doporučen,a musím přiznat,že mě velmi nadchnul. Nejprve jsem se podívala ze zvědavosti na první díl,kdyby na sebe náhodou měly navazovat avšak zkistila jsem že to nebylo třeba, nenavazují na sebe,spíš si myslím,že je to pouze o podobném příběhu,a druhý díl je podlé mého názoru o sto procent lepší. Navíc pokud máte rádi lekačky,tak během tohoto hororu se nestihnete vzpamatovat z jedné a je hned v zápětí další,takže těch je tam bohatě. Takže mohu také jen dál doporučit.. ()

TinaMar

Tak tenhle druhý díl se mi líbil krapet víc, než první, protože Chad Michael Murray je můj oblíbený herec a i celkově to pro mě mělo lepší atmosféru, ale víc jak tři hvězdy dát nemůžu. ()

Milo384

jako horor to nefunguje, těch pár lekačet to nezachrání, zápletka špatná, prostě ztráta času, strašně se to táhlo, už jsem myslel, že to vypnu, duchařský horor vypadá jinak ()

Nataniel73

Strašne otravný horor, v ktorom je "desivá" atmosféra vytvorená len tým, že sa brutálne zvýši hlasitosť aby to pochopil aj slepý divák, ktorý si možno nevšimol ducha v pozadí. Absolútna hororová nuda precpaná tými najotravnejšími klišé a otrasnou kamerou. Už jednotka mi prišla ako skôr priemerný horor s pár dobrými scénkami. Ale tam bola aspoň čiastočne desivá atmosféra a v prvej polovici filmu postupne budované napätie. Tento film si od začiatku ide svojou plytkou cestou a ten príšerný dej radšej obšírne komentovať nebudem. Chudák divák aby sa v tom zmätku nejako zorientoval. Ak má byť toto podľa skutočnej udalosti, tak ja som pápež František. Milujem horory, ale tento pán režisér ani netuší ako má dobrý horor vyzerať. Strata času a s odretými ušami dve hviezdy. 35% ()

Googooplexer odpad!

Nielenže tento film nestraší vôbec v Connecticute, ale on nestraší nikde. Nikdy. Nikoho. Nikdá nikdajs nikeho. Čakal som ako spoja Georgiu s Connecticutom a dostali ma. Spojenie žiadne. Koniec ma tiež dostal :) Oni tí filmári si asi naozaj myslia, že takto spracovaný príbeh je uveriteľný, ba čo viac: že divák uverí, že to bolo na základe skutočných udalostí. No ak by to tak bolo, tak potom vravím, že blbšia rodinka na svete nie je a všetci si zaslúžili pokapať. Najviac tá malá nesympatická a potom všetci ďalší nesympatickí. Stručne - všetci. Vrátane štábu. Čím viac duchov - tým lepší horor, tak toto rozhodne nevyšlo. No a hlavný masterchefduch vyzeral ako môj prd zašitý vo vreci na zemiaky (brambory). Záverečný dušný/duchovný combat, to bolo ako sledovať.. neviem.. ako sledovať vlastný prd zašitý vo vreci na zemiaky? K tej blbosti postáv: vieme, že niekto z rodiny vidí "veci", preto ak sa niečo deje, tak sa rozdeľme, choďme všade každý sám, najlepšie v noci do lesa za neznámym svetlom, decko nechajme samé v lese nech čaká atď. Otravný film, herci, otravné všetko. ()

Freakyy

Ach, to bylo dojemný, až moc. No dobře, tak jediný co bylo zajímavý byl konec, jinak sem se dost nudil a půlku prozíval. Efekty mají nadprůměrný, ale příběh vůbec ne. A že by to bylo děsivý? Hahhhaaaha. Ta roztažená pusinka ve stylu G. Encounters je sama o sobě lehce roztomilá a vtipná, tady to bylo ale něco extra. Jestli bude 3jka, tak to můžou dávat místo večerníčku. ()

Aresko123 odpad!

Ludia bozi co toto bolo? Dej : jedna matka ma dceru a sestru. Vsetky tri maju "dar" vidiet mrtvych. Vsetci to vedia a matka dokonca na to bere prasky. A ked dostava informacie o duchoch od dcery a sestry tak to z nejakeho prazvlasneho dovodu POPIERA. Nikto netusi preco ale stale a stale to popiera. Dokonca aj jej muz uz "tusi" ze je nieco zle ale matka aj tak stale vsetko popiera.............. Dobre ze? Hnus a odpor ma sprevadzal po cely tento film. Strasne trapny film bez napadu a deja.............. ()

ProchySBK

To je špatný! Jak si někdo mohl myslet, že když zaplácá každý hluchý místo nějakym duchem - dědkem bábou nebo faganama, tak že to bude pecka! Když přimhouřim oči, mohla by to být spíše parodie na duchařinu. Navíc, ségra hlavní hrdinky je přesně ten typ štětky na kterou dostanete chuť po sedmi pivech. Ve finále už tak dost zkaženej filmový zážitek ještě víc narušen touhle čubkou, která by se hodila spíš do texaskýho masakru po dvaceti letech. Tohle ne! ()

Zidas_35

Tak se podívejme co nám to tu straší, na tomto dévédéčku. Prý duch Georgie, který vám zprostředkuje hrůzu v Connecticutu číslo dvě. Zaručeně podle pravdivé události. Pravdou však je, že tu spíš straší polopaticky podaná přehlídka všech mnohokrát viděných klišé. ()

Gridd

Zase jednou lepší 2. Je pravda, že kromě názvu to nemá s jedničkou nic společného, ale o tom to je. Jako horor to je slabota. Ale jako drama to je velmi slušný. Od půlky filmu už jsem neodvrátil pohled od TV a jenom čuměl a vstřebával všechno co mi chtěl režisér ukázat. Konec je pro mě moc happy, ale muselo to být. ()

hajner

Tiež sa čudujete, prečo sa ta čiernovláska kúpala v pyžame a prečo to nikomu nebolo divné. Ale film bol slabší ako jednotka a hlavne v Georgii. ()

xase

Opravdu nemá nic společného s prvním dílem. tohle je příběh sám o sobě. Napínavý, lekačky a vynikající hudba! doporučuji. ()

moody77

Je vždy jasné,že akékoľvek pokračovanie dobrej jednotky je nemožné.A tu sa to ukázalo v plnej krááááse.Nič tak stupidné by ma ani nenapadlo že sa dá natočiť,vôbec to ani nepripomíma jednotku.Afekovaný herci,tá malá to bolo horor sa na jej herecký výkon len dívať...skrátka aj môj pes pri tom zaspal. ()

galfaroth

Pustil jsem si tento horor, tak trochu s mizivím očekáváním něčeho dobrého. "Nějaký duch, co bude zas zabíjet chudáky nevinný pracanty, co si kvůli tomu, aby si mohli tuhle starou barabiznu koupit, museli vzít hypotéku a zadlužit se až po uši", říkal jsem si. Jenže ouha. Film měl myšlenku, líbil se mi příběh, má to základ v realitě a zajímavou kameru. Nevím jestli bych tento film zařadil mezi horory, spíše ho vidím jako mysteriózní kousek. Není to podobná slátanina typu hostel, kde jde jen o to, že musí všude kolem Helmanz rozstřikovat svojí drahou přísadu do jídel a kde se labilní maniak vyžívá v sadismu. Je to jednoduše film o tom, že se kdysi na tomhle místě něco stalo a duchové chtějí, aby jim někdo pomohl pryč. Co se mi na filmu opravdu také moc líbilo je, že nemá otevřený konec - těhle otevřených konců je všude mraky a jsem toho dost přecpanej. Rád jsem si film pustil a rád ho zkouknul a co víc, vydržel jsem u něj po celou dobu, aniž bych si při tom ještě na druhé polovině monitoru četl zprávy na webu. 4* a basta - jednu hvězdičku ztrácí za naivní scény typu - nechám tu teď malou holčičku v lese a půjdu dál sám, protože chci, aby se divák bál, nebo vyřítím se do hustého lesa autem, abych si mohl skočit parádní jump... ()