Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie

• USA The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia (více)

Mladá rodina se přestěhuje do historického domu v Georgii, aby se následně všichni její členové bolestně přesvědčili, že nejsou jeho jedinými obyvateli. Velmi záhy se ocitají uprostřed děsivého tajemství, svědčícího o přítomnosti zla, připraveného odstranit každého, kdo se mu připlete do cesty. (oficiální text distributora)

oRi11

Škoda, že je Duch Georgie spojován s prvním dílem(nemají nic společného) a nejedná se o nový, samostatný film. Je to totiž celkem povedená duchařina, ve které se neustále něco děje a ano, možná v některých chvílích až moc tlačí na pilu, ale určitě si nezaslouží tak nízké hodnocení. Nepostráda funkční lekačky, napětí, dobré herecké obsazení a celkem slušnou zápletku, doplněnou dobrým horovým prostředím(starý dům, tajemný les). Duch Georgie určitě stojí za zhlédnutí. ()

Ronaldo79

Nespokojenost a to dost veliká. Vlastně už začátek a první vize mě upozornila, že tenhle směr, kterým se chce Duch Georgie vydat je pro mě nezajímavý a po takové 4-5 vizi nebo lekačce bylo další takové lekání iritující. Vsadit na neustálé lekání diváka není výhra a jestli jsem se lekl alespoň jednou, je úspěch. To necitelné zvyšování decibelů je také hrozný opruz. Příběh nikterak nesouví s událostmi v parádním Haunting in Connecticut, a proto nechápu, že se na tom někdo přiživuje, ale to je věc jiná. I když snímek nepatří mezi nízkorozpočtové svými vizemi působí lacině a ani dobré herecké obsazení s tím nic nezmůže. 4/10* ()

Wancohoff

lacna ducharina ktorej velke plus vzpociva v zvukovej stranke filmu.. videt to so labuckym zvukom,tak film nezaujme. naopak cez 5.1 vas to drzi vdka zvuku v napati a obcas sa aj zlaknete.. na pocudovanie vcelku dobre, kedze sa predsa len jedna o recyklaciu znacky. ()

Silviaxx

Táto dvojka nenadchne, ale ani neurazí. Stopáž je trošku dlhšia, no tempo má dosť dobré, vďaka čomu sa divák nenudí. Od prvého momentu sme v kontakte s duchmi - v rámci týchto videní sa prelínajú silnejšie a slabšie momenty. Nedá sa povedať, že by film niekedy pôsobil trápnym dojmom, skôr by som povedala takým rozprávkovým - nepokladám to za extrémne výrazné negatívum. Príbeh je viac-menej priamočiary, hoci si zachováva aspoň štipku tajomstiev. Príjemné herecké obsadenie aj prostredie - na jedno pozretie to celkom ujde. ()

Hernycztek

Je to lepší než jednička, tedy vlastně není, od jedničky to ukradlo pouze název. Pravdou ale je, že si tohle jede svižnějším tempem, každou chvíli se nás tvůrci snaží něčím vylekat. Duchové jsou vidět pomalu víc, než hlavní postavy a nechybí ani několik nelogických situací, například když otec nechá svou dceru samotnou v autě i potom, co už se předtím několikrát ztratila. Zápletka, proč se to všechno dělo, byla zajímavější a záživnější než v ''jedničce'' a celkově mi tato ''dvojka'' vyšla lépe. Nebýt tolika zbytečných flashbacků, mohlo to být ještě lepší. Takhle je to lepší průměr, ale rozhodně se to dá s čistým svědomím dokoukat do konce. ()

warrenur odpad!

Pokial ma par vizualnych trhanych lakaciek v suzvuku s par neprijemnymi zvukmi vytvorit horor, tak v tom pripade pan reziser netusi, co je jeho podstatou. Nulova atmosfera snimku spolu s mizernym herectvom vsetkych zucastnenych, od otravnej maminy, cez modelkovskeho tatina, co jazdi za mesacneho svitu stovkou po lesnej planine, az po otravne decko s akoze ustrasenym vyrazom na tvari. Hlupe jednanie postav a mizerne dialogy. Strasne nieco. Ani na zabitie nudy. ()

johnymdoe

Katee Sackhoff, pak dlouho nic, pak ještě déle nic, nakonec nic a nic. Špatné, nestrašidelné, nudné...při sledování jsem zažil chvilku kdy jsem se díval jinam...zásek a přemýšlel jsem si nad něčím jiným. A abych tu nudu přerazil, tak jsem film i posouval... Jsou dvě odpoledne a já se dík tomuto cítím na spánek. Jedničku si skoro nepamatuju ale alespoň dobré...tohle je velký podprůměr a nebýt zmíněné Katee tak bych zřejmě nedal tu hvězdu ani jednu. Příběh na hovno (podle skutečné události prý :-D ). Nebylo co hrát takže herce neviním, duchové a mrtvolky jak z roku 1990...Dost špatný film s dost vysokým hodnocením. Třikrát fuj! ()

Junys

Rodina se přestěhuje do nového domu, který za sebou má špatnou historii. Jenže to oni neví. Jejich dcera začne vidět něco co rodiče nevidí. - slabší čtyři hvězdičky. Prostředí se mi líbilo. Lekačky vcelku ušli... ()

Kadas97

Dobrý film, ktorý sa bál zariskovať s názvom "Haunting in Georgia". Tvorcovia stavili na dobré meno prvého dielu, ako na overenú značku, ale je divné mať v názve Connnecticut a celý dej sa odohráva v Georgii. S demonmi a duchmi sa tu fakt nešetrilo a v pozadí neustále nejaký pobehoval. Chvílami sa podarilo navodit aj dobrú amtosféru. Lakačku som nepostrehol nijakú, ktorá by na mňa zaúčinkovala, ale to nevadí. Čakal som niečo ovela horšie,kedže sa jedná o pokračovanie duchariny, ale koniec koncov som spokojný. 6 z 10. P.S. Pan Gordy je meno ako pre zemiak z Toy Story. ()

Nail

Stejně jako jednička mě i tento horror bavil. Duchařinky, lekačky a dobré příběh udržující napětí a pozornost diváka. ()

dainio

Velké množství lekacích scén, výjevů a všudypřítomného napětí mě utvrdilo v názoru, že druhý díl je lepší než první. Hodnocení zde je dle mého názoru částečně dáno faktem, že pokračování nemá nic společnýho s jedničkou. A pravda je taková, že opravdu spojitost je marno hledati. Ale když si tím nebudete lámat hlavu, dostanete velice slušný horor, který Vás několikrát orosí potem. I dějová linie je zajímavá. Hlavně to, jak zasahuje do historie. ()

Ondr@932

S jedničkou to nemá nic společného ... A rozhodně jednička byla lepší, zajímavější, napínavější a především kvalitnější. Dvojka sice neříkám, že by to byl průser a že by se jednalo o nějakou sračku, tak to ani ne. Hororové scény byly celkem průměrné. Ale co už ani to průměrné nebylo, tak to byly ty (občas) hrůzné amatérské herecké výkony! 40% ()

mirra66

Kdyby "JIM" "ONI" řekli, že to byl "ON" hned na začátku, tak bychom si všichni ušetřili spoustu času. Hrůza v Connecticutu 2, to byla fakt "hrůza", nedalo se na to téměř ani dívat, jaká to byla blbost (ale vydržel jsem to, jen tak něco mě neskolí). Takže uděluji hrůzných 35% a radím všem, pokud nechcete prožít "hrůzný zážitek" ze "zcela nezáživného" filmu, raději se na to ani nekoukejte! ()

Zombiepod

Súhrn množstva žánrových klišé, ktorý nemá s predošlým dielom takmer vôbec nič spoločné. Napriek tomu tu máme obstojný horor. Niektoré lakačky celkom fungujú, herci sú sympatickí a atmosféra si berie len to najlepšie zo vzdialenej jednotky. Ducharina, ktorá ničím neprekvapí, no ani nesklame. ()

ANTYCHRYST

Nešťasnej název povedeného duchařského filmu. Celej film má dobrý tempíčko, pořád se něco děje, hlavně posledních 30 min je plnejch akce a dačů :) Holčička to zvládla dobře i ostatní herci v pohodě, hlavně mrtvej Gordon nebo jak se jmenoval. 75 % PS: Dač = duch :) ()