poster

Sousedská hlídka

 • USA

  Watch, The

 • USA

  Neighborhood Watch

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Susedská hliadka

Komedie / Sci-Fi

USA, 2012, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  *

  prosím vás, vysvetlí mi niekto, čo toto malo znamenať? odváži sa niekto ozrejmiť mi žáner tohto filmu? jeho zmysel, posolstvo? povie mi niekto, ako to, kurník šopa, tvorcovia mysleli? seth rogen a evan goldberg píšu ako na bežiacom páse a už niektoré ich silné diela, ktoré zveria do rúk osvedčeným režisérom a sú očakávateľné čierne kone, vykazujú miestami medzery, no aspoň je u nich jasné, že sa jedná o komédiu a človek sa aj párkrát zasmeje... a potom ako vedľajší produkt ich workoholizmu a grafomanstva na svet prídu zrejme aj scenáre, ako je tento, kde očividne scenáristi písali iný film, režisér nakrúcal iný film, maskéri pracovali na inom filme a herci hrali úplne iný film (jonah hill psychologický krimithriller, ben stiller rodinú tragikomédiu, vince vaughn estrádnu burlesku a richard ayoade... it crowd) - a výsledok je desivo rozbitý, nekoherentný, bizarne rozpačitý až rozporuplný a hlavne nezáživne nudný a divne mätúci - a aby som to zhrnul jedným slovom: zlý!(20.8.2013)

 • Spiker01
  ****

  Nenápadný snímek, který se v bohaté filmografii Bena Stillera lehce ztratil a kdyby mi bratranec neřekl, že je to celkem dobrá oddychovka, asi bych na něj zapomněl i já. Takže tedy Stiller, Vaughn, Dewitt a Hill tvoří celkem slušné kvarteto, které nejde pro jednoduchou hlášku daleko. To je ale asi tak všechno, obyčejné lokace maloměsta mi celkem vadily, ovšem tento neblahý fakt mi trošku vynahradila hudba, která byla vybrána citlivě, když se v ní vyskytují celkem známé songy. Celkově se ale rozhodně nejedná o nic velkolepého, ovšem žánr sci-fi tomu svědčí, protože bez toho by to byla jen laciná, a pravděpodobně i nudná, komedie...62%(12.1.2014)

 • Superpero
  ***

  Všichni jsou skvělí komici a snaží se i zde, leč málokdy to je opravdu vtipné. Závěrečná dvacetiminutovka ale odsejpala parádně. Nejvtipnější mi přišel ten policajt s knírkem.(6.3.2014)

 • Fr
  **

  ,,NESMÍTE ZABÍJET LIDI A BRÁT JIM KŮŽI! TO NENÍ FÉR! A PROTO BYCH RÁD ZALOŽIL SOUSEDSKOU HLÍDKU…..“ /// Emzáci stahujou lidi z kůže. Jenže si zvolili pro invazi blbej flek! ONI jsou 4, jsou neohrožení a konečně maj důvod, jak zdrhnout z domu a jezdit autem, který smrdí pivem a chcankama. Fóry na píchání, na péro a spousta hemzů pro náctiletý publikum – jo, můj puberťák (jako syn vole!) se bavil. Já voceňuju ty lehký nakopnutí k odkazům na jiný filmy a když přistoupím na tu jejich hru, že si chtěj vlastně jen dělat prdel – tak to celkem ujde. Škoda že to není moc vtipný (jako i pro mně). Seru na to, aspoň teď vím, že nejsme sami! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem fanda LOTR a několik let přemejšlím, jestli trpaslíci zabíjej jen skřety, či jestli bych trpaslíkem sejmul i ,,emzáka“. 2.) Zjistím, jestli k ,,otevření vočí“ vede cesta přes cucání koulí. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne(30.11.2012)

 • Skejpr
  ***

  The Watch podle očekávání nic moc, hodně toho zvedá Ayoade, Stiller, slušný triky a technická stránka obecně a několik hezkých glos a satirických pokusů... Celkově ale spíš průměrný pokus, který neodsejpá tak, jak by měl a nebaví tak, jak by chtěl...(26.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace