Sousedská hlídka

(neoficiální název)

Susedská hliadka

Komedie / Sci-Fi

USA, 2012, 98 min

Stejnej případ jako Mistrovský plán - Ben Stiller tu zas hraje suchara, kterýmu se furt něco nelíbí a akorát to kazí. Tady to pro změnu zachraňuje Vince Vaughn a pár slušnejch scén, jinak žádná sláva, ale mohlo to bejt i horší.(19.8.2013)

• JimWayne

Nemuselo to byť tak zlé a príšerne hlúpe kebyže sa neobjavia emzáci. Obyčajné vyšetrovanie a pátranie po ľudskom zločincovi by filmu určite pomohlo. Kvalitný herci ,ktorí kývli len z jedného dôvodu a to dobre tučný honorár. Raz začas vybehol z úst nejaký priemerný vtip ale to na komédiu v ktorej sú Stiller, Vaughn a Hill nestačí. Stručne povedané megablbosť roka.(9.11.2012)

• predators

Tvl, co tady stálo 68 mega, to mi hlava nebere! Asi si budu myslet, že ta částka šla na honoráře... Ale považte, mimozemšťani, jejichž smrtelné místo je jejich pták?! Tady se někdo sakra snažil! 20%(4.11.2012)

Rozpočet $68miliónovTržby USA $34,291,152Tržby Celosvetovo $60,906,152Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Ben Stiller a Vince Vaughn by to už radšej mali zabaliť nedá sa na ich výstupy už pozerať, tak suchý prejav sa len tak často ako v ich podaní nevidí, ich mená sa budú už musieť brať ako upozornenie pre nadchádzajúce filmy ktoré je zbytočne pozerať. Lebo toto blato čo vzniklo je tak nemotorne nefungujúce až hrôza, lebo keď sa človek pri komédii mierne pouškrnie len každú pol hodinku tak to je asi dosť málo, fakt toto len vynechať. /videl v kine: 15%/(26.8.2012)

• *CARNIFEX*

Štyria teploši z jedného mestečka sa rozhodnú založiť hliadku dohliadajúcu na bezpečnosť občanov potom ako sa nájde zavraždený jeden zo zamestnancov "Lidla". Postupne však zisťujú, že nemajú čo dočinenia s vrahom ale inváziou samotných mimozemšťanov, ktorých jediným cieľom je zničiť planétu zem. Fúúúú - tak toto bolo veľmi slabučké. V kine som snáď tri krát zaspal a prebral sa len vďaka ruky "šmátralky" môjho ženského doprovodu. Nebyť vstupného na úrovni čokoládového Fondue v Tatrách, do konca by som určite nevydržal. Jedna veľmi silná "hviezdisko" za príšerku a občasné priemerné "gagy" na úrovni úškrnu, ktoré ani z ďaleka nedosahujú úroveň čo len "suchého" humoru inšpektora Monka.(28.8.2012)

• - Film bol do kín distribuovaný pod krycím názvom Hoodlom dad. (tarponko)

• - Dres, který je ve filmu pověšen na stěně, patří týmu NHL Columbus Blue Jackets. (Lembi4)

• - Režisér Akiva Schaffer začal na filmu pracovat okamžitě po odchodu z pořadu Saturday Night Live (od r. 1975). Nejdříve přibral do týmu Bena Stillera, kterému se jeho vize zalíbila. Poté do projektu vstoupil Vince Vaughn a Jonah Hill, jehož role mu byla částečně psána na tělo. Poslední herec měl být někdo ve Spojených státech neznámý a Schaffer vybral Richarda Ayoadea, který ho zaujal v seriálu Garth Marenghi's Darkplace (od r. 2004). Přes víkend zhlédl seriál Ajťáci (od r. 2006) a v pondělí nabídl Ayoadeovi roli. (Brousitch)