Sousedská hlídka

Susedská hliadka

Komedie / Sci-Fi

USA, 2012, 98 min

• predators

Tvl, co tady stálo 68 mega, to mi hlava nebere! Asi si budu myslet, že ta částka šla na honoráře... Ale považte, mimozemšťani, jejichž smrtelné místo je jejich pták?! Tady se někdo sakra snažil! 20%(4.11.2012)

Všichni jsou skvělí komici a snaží se i zde, leč málokdy to je opravdu vtipné. Závěrečná dvacetiminutovka ale odsejpala parádně. Nejvtipnější mi přišel ten policajt s knírkem.(6.3.2014)

Přistupoval jsem k tomu jako ke sračce a s nulovým očekáváním, takže mi to nakonec nepřišlo úplně tragický a párkrát jsem se i zasmál. Ale samozřejmě je to přímo hříšně promarněná šance, především co se scénáře týče.(26.11.2013)

Ať už je to Ben Stiller a parta kolem něj nebo Adam Sandler a parta kolem něj, nikdy vlastně nevím, co od jejich nových filmů mám čekat. Někdy je to lepší, jindy zase horší. Humor přesto pořád tak nějak stejný. Vše je to hlavně o nápadu. Tady ten nápad nebyl úplně zlý, přišel mi ale brutálně odfláklý. Hlášek je málo a postavy se dvakrát moc nepředřou. Třeba takový Moss z IT Crowd by si zasloužil víc hlášek než jenom to, co tu nakonec ukázal. Je to film na jedno shlédnutí, na zapamatování ale už určitě ne. A přitom stačilo málo. Takové nadšení měli kluci kolem Soumraku mrtvých a jak to nakonec dopadlo?(27.11.2013)

Napriek tomu, že Stiller už nemá také grády a drive ako tomu bolo vo filmoch pred pár rokmi a jeho role, v ktorých strúha stále dookola tie isté ksichty, na čo časom doplatili také esá ako boli Eddie Murphy, či Jim Carrey, sa mi tento film celkom páčil. Možno to bolo tým, že konečne nebol komplet celá pozornosť venovaná vo filme len jemu a film bol natočený klasickým buddy formátom. Z partie bol najväčším osviežením ajťák Richard Ayoade a samozrejme nikdy nenudiaci Vince Vaughn. Scenár ale naozaj nič moc, aj keď potenciál tam bol. Pár krát som sa slušne zasmial, ku koncu to začalo celkom pekne ubiehať, no to už film nevytrhlo z plytkých vôd priemeru. 55%.(19.8.2013)