poster

Sousedská hlídka

 • USA

  Watch, The

 • USA

  Neighborhood Watch

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Susedská hliadka

Komedie / Sci-Fi

USA, 2012, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bowser
  **

  Naprosto se schoduji s uživatelem T2 Herecké výkony herců Ben Stiller a Vince Vaughn byly opravdu otřesné. Vtipy byly trapný a nebylo se čemu pořádně zasmát.(6.2.2013)

 • *CARNIFEX*
  *

  Štyria teploši z jedného mestečka sa rozhodnú založiť hliadku dohliadajúcu na bezpečnosť občanov potom ako sa nájde zavraždený jeden zo zamestnancov "Lidla". Postupne však zisťujú, že nemajú čo dočinenia s vrahom ale inváziou samotných mimozemšťanov, ktorých jediným cieľom je zničiť planétu zem. Fúúúú - tak toto bolo veľmi slabučké. V kine som snáď tri krát zaspal a prebral sa len vďaka ruky "šmátralky" môjho ženského doprovodu. Nebyť vstupného na úrovni čokoládového Fondue v Tatrách, do konca by som určite nevydržal. Jedna veľmi silná "hviezdisko" za príšerku a občasné priemerné "gagy" na úrovni úškrnu, ktoré ani z ďaleka nedosahujú úroveň čo len "suchého" humoru inšpektora Monka.(28.8.2012)

 • Indiana
  ***

  Stejnej případ jako Mistrovský plán - Ben Stiller tu zas hraje suchara, kterýmu se furt něco nelíbí a akorát to kazí. Tady to pro změnu zachraňuje Vince Vaughn a pár slušnejch scén, jinak žádná sláva, ale mohlo to bejt i horší.(19.8.2013)

 • Thomick
  **

  Too classic. Asi moje chyba, že jsem čekal přesnej opak.(13.11.2012)

 • Pilda17
  ***

  Proč ne? Já se příjemně bavil. Nečekal jsem nic a dostal jsem velmi příjemnou komedii na odreagování. Skvělé herecké obsazení, tyto hvězdy mě dokáží rozesmát vždy. Vše samozřejmě typické, ale jelikož jsem nevěděl do čeho jdu a ani trailer jsem neviděl, tak jsem byl překvapený. Nečekal jsem hlavní téma emzáky, a proto jsem spokojený.. 6/10 = 69%(20.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace