poster

Sousedská hlídka

 • USA

  The Watch

 • USA

  Neighborhood Watch

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Susedská hliadka

Komedie / Sci-Fi

USA, 2012, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  *

  Tvl, co tady stálo 68 mega, to mi hlava nebere! Asi si budu myslet, že ta částka šla na honoráře... Ale považte, mimozemšťani, jejichž smrtelné místo je jejich pták?! Tady se někdo sakra snažil! 20%(4.11.2012)

 • Gilmour93
  **

  U jednoho jsou Achillovou patou genitálie, u druhého zase mozek, viďte, pane Rogene..? V poslední době se vyrojil věrtel komedií o zániku světa, či mimozemské invazi a na všech bez výjimky leží stín nevyužitého potenciálu. Otázkou je, jestli se tam při současných tendencích samoúčelně hrubého humoru vůbec nějaký skrývá.. Jestli si Stiller dál bude vybírat takové filmy, bude mít vítr nejen v koulích, ale i v kapse..(13.2.2014)

 • SexyAjinka
  *

  Páni, to ale byla degradace herectví! To se chtěli vysmívat anebo přiživovat na skvělém a vážném Predátorovi, Avatarovi či Invazi? Když se někdo snaží bezostyšně přihrát vlastní polívčičku nad cizím úspěchem, nemívá to dobrý výsledek. Tohle je příklad šílené slátaniny, která postrádá to základní v tomto žánru... a to HUMOR!!(8.4.2014)

 • Superpero
  ***

  Všichni jsou skvělí komici a snaží se i zde, leč málokdy to je opravdu vtipné. Závěrečná dvacetiminutovka ale odsejpala parádně. Nejvtipnější mi přišel ten policajt s knírkem.(6.3.2014)

 • Fr
  **

  ,,NESMÍTE ZABÍJET LIDI A BRÁT JIM KŮŽI! TO NENÍ FÉR! A PROTO BYCH RÁD ZALOŽIL SOUSEDSKOU HLÍDKU…..“ /// Emzáci stahujou lidi z kůže. Jenže si zvolili pro invazi blbej flek! ONI jsou 4, jsou neohrožení a konečně maj důvod, jak zdrhnout z domu a jezdit autem, který smrdí pivem a chcankama. Fóry na píchání, na péro a spousta hemzů pro náctiletý publikum – jo, můj puberťák (jako syn vole!) se bavil. Já voceňuju ty lehký nakopnutí k odkazům na jiný filmy a když přistoupím na tu jejich hru, že si chtěj vlastně jen dělat prdel – tak to celkem ujde. Škoda že to není moc vtipný (jako i pro mně). Seru na to, aspoň teď vím, že nejsme sami! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem fanda LOTR a několik let přemejšlím, jestli trpaslíci zabíjej jen skřety, či jestli bych trpaslíkem sejmul i ,,emzáka“. 2.) Zjistím, jestli k ,,otevření vočí“ vede cesta přes cucání koulí. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne(30.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace