poster

Sousedská hlídka

 • USA

  The Watch

 • USA

  Neighborhood Watch

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Susedská hliadka

Komedie / Sci-Fi

USA, 2012, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Nenápadný snímek, který se v bohaté filmografii Bena Stillera lehce ztratil a kdyby mi bratranec neřekl, že je to celkem dobrá oddychovka, asi bych na něj zapomněl i já. Takže tedy Stiller, Vaughn, Dewitt a Hill tvoří celkem slušné kvarteto, které nejde pro jednoduchou hlášku daleko. To je ale asi tak všechno, obyčejné lokace maloměsta mi celkem vadily, ovšem tento neblahý fakt mi trošku vynahradila hudba, která byla vybrána citlivě, když se v ní vyskytují celkem známé songy. Celkově se ale rozhodně nejedná o nic velkolepého, ovšem žánr sci-fi tomu svědčí, protože bez toho by to byla jen laciná, a pravděpodobně i nudná, komedie...62%(12.1.2014)

 • juta
  ****

  Sousedská hlídka nezklamala. Opět skvěle perlil Richard Ayoade, nezaostávali ani ostatní tři, skvělá partička. I z tak vážný situace, jako byla tady, se dokázala udělat vtipná sranda.(13.11.2012)

 • joehot
  **

  Průměr a šeď, z nichž občas vypluje nějaký ten podařený vtípek.(11.9.2012)

 • ScarPoul
  ***

  Uspokojivé vo všetkých smeroch. Nie je to dokonalosť, ale ani sa to na ňu nehrá. Neviem či je to náladou s akou som film pozeral, ale užíval som si ho. Hlavná štvorka bola perfektná. Tu nie je o čom. Vidno po kope takúto bandu je jednoducho po dlhom čase veľmi príjemné. Celý nápad s mimozenšťanmi je skvelo prezentovaný a pomáha tak postavám vytvoriť mnoho vtipných situácií. A aj keď sa nejedná o komédiou roka Schaffer je natoľko zručný z robenia svojich videoklipov pre Lonely Island, že atmosféru predmestia, orgií a aj sci- fi filmov z 50 rokov vystihol dokonale. Je to uletené a je to v mnohých smeroch značne jednoduché, ale na zúčastnených vidno, že sa zabávali. Plus Ayoade bol ako obvykle perfektný. Ja toho kučeravého černocha proste žerem. Dávam síce tri ale The Watch sa zaraďuje ako ďalší film do mojej pokladnice guilty pleasures.(11.11.2012)

 • SexyAjinka
  *

  Páni, to ale byla degradace herectví! To se chtěli vysmívat anebo přiživovat na skvělém a vážném Predátorovi, Avatarovi či Invazi? Když se někdo snaží bezostyšně přihrát vlastní polívčičku nad cizím úspěchem, nemívá to dobrý výsledek. Tohle je příklad šílené slátaniny, která postrádá to základní v tomto žánru... a to HUMOR!!(8.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace