Sousedská hlídka

Susedská hliadka

Komedie / Sci-Fi

USA, 2012, 98 min

• Chrustyn

Po všech směrech nevýrazná a ostudně nevyužitá komedie, která má dobrý nápad (emzáci vs. nesourodá partička sousedů) i skvělé komediální herce, ale amatérského režiséra. Film je sice nenáročný a první půlka slušně utíká, (překvapivě zde sci-fi část, nehraje tak velkou roli) ale náznak vtipu či zábavy se prakticky nevyskytuje a jediné, čím si film alespoň trochu drží pozornost je dospělé pojetí (převážně vulgární mluva je na denním pořádku). Přesto je to ohromná škoda, protože to mohla být parádní zábava.(9.8.2013)

• SexyAjinka

Páni, to ale byla degradace herectví! To se chtěli vysmívat anebo přiživovat na skvělém a vážném Predátorovi, Avatarovi či Invazi? Když se někdo snaží bezostyšně přihrát vlastní polívčičku nad cizím úspěchem, nemívá to dobrý výsledek. Tohle je příklad šílené slátaniny, která postrádá to základní v tomto žánru... a to HUMOR!!(8.4.2014)

• gogo76

Od účasti až trojice! známych vtipálkov akosi automaticky očakávate sprchu humoru. Tá sa bohužiaľ nedostaví. Scenár nie je bohviečo, ale pri troche snahy by sa z toho dalo niečo vytrieskať. Očividne sa však nikto nesnažil. Sci-fi prepojenie beriem, ale hlavne od účasti Bena Stillera som si sľuboval podstatne viac. Slabý priemer na jedno pozretie, ktoré rýchlo vyfučí z hlavy. 40%.(5.7.2015)

Typická americká zbytečnost která mrhá hereckým obsazením, nevyužívá svůj potenciál a je zoufale nevtipná.Spousta sexistických hlášek, fekálního humoru co není vtipný a neuvěřitelné porce trapných výstupu a to především v podání neskutečně otravného Forteho.Je to vlastně buranská komedie a partě obyčejných chlápků se svými obyčejnými životními problémy a mimozemská invaze je jaksi úplně mimo a prvního emzáka se dočkáte po hodině filmu a to je dost zoufalé.Když je to všechno navíc neuvěřitelně předvídatelné je zaděláno na průser.Stiller byl suchej vždycky a jeho éra už je dávno pryč a Hilla jsem neměl rád nikdy.Jediná pozitiva jsou proto Vaughn, který je přes svojí imbecilitu vlastně jediný vtipný a nablblý Ayoade, který si pro začátek za velkou louží nevybral nejlepší vstupenku a pár dobrých vtipů a když myslím pár, tak tedy opravdu dva, které ale měli sílu a rozesmáli mě až k breku.Na druhou stránku to uteklo rychle, pár hlášek se místy našlo a vlastně mám i jednu výhodu, protože jsem od toho nečekal vůbec nic tudíž nejsem zklamaný, ale ani překvapený, jednohubka na jeden večer kterou mírně nadhodnotím a typická ukázka zbytečného filmu a netalentovaného režiséra.50%.(11.11.2012)

Napriek tomu, že Stiller už nemá také grády a drive ako tomu bolo vo filmoch pred pár rokmi a jeho role, v ktorých strúha stále dookola tie isté ksichty, na čo časom doplatili také esá ako boli Eddie Murphy, či Jim Carrey, sa mi tento film celkom páčil. Možno to bolo tým, že konečne nebol komplet celá pozornosť venovaná vo filme len jemu a film bol natočený klasickým buddy formátom. Z partie bol najväčším osviežením ajťák Richard Ayoade a samozrejme nikdy nenudiaci Vince Vaughn. Scenár ale naozaj nič moc, aj keď potenciál tam bol. Pár krát som sa slušne zasmial, ku koncu to začalo celkom pekne ubiehať, no to už film nevytrhlo z plytkých vôd priemeru. 55%.(19.8.2013)

• - Film bol do kín distribuovaný pod krycím názvom Hoodlom dad. (tarponko)

• - Původně měl snímek režírovat David Dobkin a hlavní roli ztvárnit Will Ferrell. V létě roku 2009 se však duo rozpadlo. (Avalon820)

• - Napriek tomu, že sa dej filmu odohráva v americkom štáte Ohio, tak filmovanie prebiehalo na viacerých miestach v štáte Georgia. (MikaelSVK)