Machete je zpátky a pouští se se do mise, kterou by nezvládl žádný jiný smrtelník. Bývalý federální agent Machete (Danny Trejo) je pověřen americkým prezidentem (Charlie Sheen), aby se zhostil úkolu, se kterým si neví rady ani jeho speciální jednotky. Machete musí sám najít výstředního milionáře a obchodníka se zbraněmi Luthera Voze (Mel Gibson), který plánuje vypustit smrtící raketu. Na jedné straně je plán na rozpoutání války a anarchie na celé planetě – a na druhé jediný muž, jehož nejoblíbenější zbraní zůstává mačeta. (EEAP Film Distr.)

Edwin44

neviděl jsem sice jedničku, ale potomhle filmu uvažuju že se na ni podívám. Tenhle film je naprostá šílenost. Nic tady nedává smysl, např auto se při honičce vybourá, ale zbývající dvě ho minou za 2 minuty znova..eh. Vypnout mozek to je hlavní co člověk musí u tohohle filmu udělat, nepřemýšlet nad vůbec ničim. Jediný nad čim jsem se zamejšlel já bylo, jak sakra Rodriguez dokáže uhnat tolik známých jmen na takovou "blbost". Herecký obsazení je skvělý v čele s Charlie Sheenem a jeho osobitým podáním americkýho prezidenta. Slušná odreagovačka aspon pro mě. ()

klukcz

ano - je to naprostá blbost s mizernými triky ,strašlivým scénářem a bez hereckých výkonů.Ale ne tenhle film je třeba dívat se s nadsázkou s jakou byl vytvořen pro diváka který má tehnhle typ fimů rád. Pak se budete smát od začátku do konce protože jinak se na tenhle film ani dívat nejde. ()

MegaMass

Pokračovanie úspešného Macheteho s Dany Trejom dopadlo presne ako pokračovanie Desperada: Vtedy v Mexiku. Robert Rodriguez zabil všetko čaro a genialitu jednotky. Nasilu prekombinované, pritiahnuté za vlasy a miestami aj trápne pokračovanie charizmatickej Mexikánskej zábavy. Tajne som dúfal že film sa pred koncom zachráni a prekvapí, no keď však na scénu nastúpil Mel Gibson, mal som problémy film dopozerať. Kto si nechce pokaziť dobrý dojem z jednotky, rozhodne neodporúčam. ()

Bednobuch odpad!

Nevím, jak to říct slušně, ale větší "blbost" "kravinu" a vůbec zbytečný film jsem neviděl už dlouho. Pokud vůbec někdy. ()

pa3k16

Rodriguez tento nárez trochen presekol mačetou...Prvý diel sa celkom držal nohami na zemi, ale tu to trochu uletelo až niekam na sever absurdistanu. Vystrelené oko, Lady Gaga, za črevo vytiahnutý do vrtule vrtuľníka klonovaný supervojak...ako úlet po ťažkom dni v práci, budiš, ale len na jedno pozretie... ()

goodridge

Uz hned po prvej minute som nahodil taky maly sprosty usmev v kutiku ust. Len skoda ze casom ten usmev zacal pomaly miznut. Hodnotim v ramci B-ckovej popcornovej zabavy. Len bohuzial koniec sa mi uz zdal naozaj odflaknuty. Potesili velke mena Gaga, Gooding, Banderas, Gibson, Charlie Sheen a aj B-ckovy Sadler, Goggins. ()

Norri

Vůbec nevím, jak tento film hodnotit. Šel jsem do toho s tím, že to bude úchylárna a že to bude sranda. A očekávání byla naplněna. Přesto nemůžu dát plný počet, protože to bylo přepatlané a překombinované. ()

TXmovie

Od tohoto filmu můžete očekávat cokoliv, jenom ne vážnost. Nešvárem poslední doby je, že pokud film není příliš seriózní, často nedopadne moc dobře. Totální řežba, nadpřirozené schopnosti včetně zdánlivé nesmrtelnosti mnohých postav, absurdní zbraně z budoucnosti, ničím neřízená smršť zběsilé akce, komedie, v niž se parodie na známé scifi filmy nezapře. Zní vám to děsivě? Takový film musí přece nutně selhat. Avšak tohle se netýká legendárního Machete. Machete je vždycky svůj a paradoxně mix těchto šílených elementů perfektně funguje. Film bych doporučil všem scifi fanouškům, kteří mají zároveň rádi komedie a zasmějí se rádi nad absurdními situacemi, pakliže jsou náležitě dokresleny skvěle stylizovanou řežbou. 80% ()

pretorij

Michelle Rodriguez jako vzdy nezklamala. Ta musi mit manzela milionare, protoze tak neschopnou herecku by nebylo mozne obsadit. Moje kocka umi zahrat stojici lampu o mnoho lepe a jeste u toho nema furt krivou drzku jak tahle princezna. ()

Drslw

Neskutočná paródia sama na seba - a ešte na bondovky, smrtonosné pasce, turecké a taiwanské a kórejské a japonské a hongkongské seriály, polovicu akčných filmov z Hollywoodu, dokonca aj na Hviezdne vojny a všetky trilógie, aké kedy boli natočené! Spy Kids pre dospelých. Od okamihu, keď si to uvedomíte, čo môže trvať od 10 do 30 minút (ak to teda dovtedy nevypnete), sa budete kráľovsky baviť. Spomeňte si na svoju najlepšiu celodennú hru s Igráčikmi, Legom, kovbojmi, Indiánmi, sestrinou Barbie, autíčkami, tankami, lietadlami a vôbec všetkým, čo ste mali ako 10-12roční - účinkovali vtedy hromadne všetci v rámci skvelého príbehu, kde do seba všetko zapadalo napriek fyzike a logike, a po hodinách hrania a striedania situácií vyhrali konečne tí dobrí. Asi tak nejak by vyzeral prepis vašej hry do filmu - samozrejme s tým, že namiesto Lega a hračiek by tam účinkovali vaše dnešné hračky: samopaly, brokovnice, rakety, offroady, masky, diaľkové ovládače, klonovanie, prezident a prsaté baby... :D ()

marvolo

Neuveriteľná blbosť!!! Dochádzajú mi slová, neviem čo k filmu viac napísať, prvé dve slová ho vystihujú dôkladne. Jedno malé plus za herecké obsadenie, aj keď hlavná postava Danny Trejo mi je strašne nesympatická ale Mel Gibson, Amber Heard, či Charlie Sheen to zachraňujú. ()

james47

Film nic moc.. Asi jediná zajímavá věc je ta, že jeden z hlavních hrdinů trpí rapidní schizofrenií, což tomu příběhu dává trochu smysl, ale jinak nic moc.. Jen zabíjení s takovým nejistým koncem- co se teda vlastně bude dít dál?? ()

vampvegetar

prvý diel bol priamočiarejší a pamätateľnejší, tu už človek nestíha nielen počítať mŕtvych, ale ani skoro sledovať nové "dejové" línie. oproti prvotine len pribudlo kočiek, mierne sa rozšíril arzenál zbraní a protivníkov, pričom spočiatku ten rozdvojený kartelista svojím humorom a vzniklou situáciou fungujú, potom preberie otiaže Voz - Gibson a už to je šialenosť na šialenosť až do vesmíru volajúca. krvoodolnosť z predošlého dielu mám,no ničenie druhého oka Michelle už bolo nechutné. ale vrtuľníkové dve expozície Treja rozmašírovali vnútornosti a nepriateľov až do drobností oku lahodiaceho nezávislého diváka mexického či juhoamerického ( či južných štátov USA ) ládujúceho sa čipsami a McDonaldovými lahôdkami. no ako pozerám na zisky v porovnaní s rozpočtom a tiež vek Treja,tak ďalší "vesmírny" nasledovník je vo hviezdach a možno k nemu nedôjde. ale ak chcete mať aj nejakú "ľahšiu" časť zbierky filmov ( béčkovú ), tak pitoreskná postava Machetu môže byť tolerovaná,no už len slabých 3 stars. aj za Sheena,ktorý svoju "vážnu" mikro úlohu zvládol vážne vtipne, len si nezastrieľaľ ako v hot shots. ()

PanIncognito

Béčkový nářez, jak má být! Brutalita, erotika, krev, násilí, zábava... zkrátka všeho dost. Bavit se a nepřemýšlet je tu jednoduše to hlavní. Danny Trejo funguje, je působivý a je vidět, že ho Machete náramně baví. Radost jistě dělají i Lady Gaga, Cuba Gooding mladší, Charlie Sheen a mnohé jistě těší i další osazenstvo. Už teď se těším na třetí pokračování, tentokráte z vesmíru. :) (viděno s dabingem) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Věděl jste, že průměrný člověk se uprdne 14 krát za den?" Prezident USA Charlie Sheen pověří Macheteho důležitým úkolem! Musí najít obchodníka se zbraněmi Mela Gibsona, který plánuje vypustit smrtící raketu. Film je naprostá šílenost, které buď podlehnete, nebo ji odvrhnete. Zapomeňte na fyziku, matematiku, biologii, chemii i logiku. Tady jsou sekáčky chytány za letu vzduchem, elektrický proud už není to, co býval a padouši přežijí téměř jakoukoliv ránu. Na druhou stranou je film napěchovaný šílenou akcí a hláškami, které pobaví. Plus holky tady mají proklatě sexy oblečky. Sophia Vergara tu třeba používá střílející podprsenku či střílející připínací penis. :D Mě tu seděla zlobivá Miss Amber Heard. <3 Sice tady člověk musel místy kroutit hlavou, ale bylo to neskutečně zábavné a parádně zpracované. - 90%. ()

Machete zabíjí... ve vesmíru!

Machete zabíjí... ve vesmíru!

04.04.2015

Bývalý elitní agent, který už si to rozdal s Robertem De Nirem, Stevenem Seagalem nebo Melem Gibsonem, se vrátí. Alespoň to tvrdí jeho představitel Danny Trejo, podle kterého se na třetím dílu… (více)

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

28.04.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

21.04.2012

Jedničku jsme viděli v roce 2006. Robert Rodriguez od té doby tlachá o dvojce. Slibů a pak odkladů bylo mezitím tolik, až jsme přestali věřit, že ten film někdy vznikne. A ve chvíli, kdy to vypadá,… (více)