Populární bavič představuje první hosty své talkshow.  Pořad České televize Trumfy Miroslava Donutila navazuje na populární cyklus talkshow stejného baviče Na kus řeči, tento nový formát se ale od původního přece jen liší. Sestava hostů je samozřejmě tradičně „to nejlepší“ z osobností našeho národa, které patří mezi špičku ve svém oboru, jsou oblíbení, a je tedy trumfem právě taková setkání moci v rámci jednotlivých dílů divákům přinášet. Těšit se můžete na milé a veselé povídání, ohlédnutí za úspěchy a zajímavostmi života vážených hostů, připomenutí slavných a zábavných chvil a nebude chybět ani hudební host „na přání“. (oficiální text distributora)

skinny

Pana Donutila mám ráda, ale mohl by změnit historky, pořád vypráví to samé a slyšet to pořád dokola už nudí. ()

Paity

Je to nudné a to je asi tak vše podstatné, co stačí, aby si člověk udělal obrázek o talk show Miroslava Donutila s názvem Trumfy. ()

RedHot

Tak to byl panečku trumf. Donutilovo nafouklé vole už se pomalu dotýká země, narozdíl od Šípa mu velmi rychle dochází nápady a tak nezbývá, aby přestárlý publikum donekonečna bavil svými omšelými historkami, popřípadě hrábl do strun, jelikož hostů už se hodně brzo nemá na co ptát. Proč taky ne, když se tak rád poslouchá. --- Hodně mi naopak imponoval Donutilův postoj v otázce angažmá u Národního, se kterým to mrcasila vláda. Je to přece jen skoták jak se patří. ()

Everyone odpad!

Toto je vážně šílené...ačkoliv Donutil se snaží jak může, tak výběr hostů (viděl jsem dva díly, Harapes-Červená, Sáblíková-Novák) je natolik tristní (Harapes, ať si tančí, Červená, ať zpívá, Sáblíková bruslí a Novák trénuje, ale ať probůh nic nevyprávějí...květiny v domě, jak pod saharským sluncem, -z nudy- vadly), že množství vylévané vody "Donutilovým umem", parník před potopením do hlubin odpadu nezachránil. RIP Nevermore ()

Olík

Pojďme si po x-té poslechnout zaručeně pravdivé příběhy strejdy Mirka a jeho dokola se opakujících hostů. Trumfy - spíš plívy, ale vzhledem k současné produkci České televize jednooký král mezi slepými. ()

anitae

Díl s Bolkem Polívkou byl nadprůměrný a navnadil mě sledovat další a další díly....a je to čím dál tím víc slabší a slabší. Ty ** jsou právě za Polívku:) ()

IBI

Naprosto užasný první díl (kde skvěle fungovalo spojení s Polívkou a občasným dohráním od Brzobohatého) zatím jako jediný obstává na poli zábavy, kterou jsem ochotný si v sobotu zapnout. Zbylé díly se táhnou v nemastném neslaném tempu a popravdě, bývají to celebrity, které mi jsou buď ukradené nebo to jsou lidé, kteří s Donutilem, který exceluje jen v "historkách z natáčení" netvoří nic moc zábavného. ()

Realmond

Parádní Talk-show Miroslava Donutila a s jeho prvním hostem Bolkem Polívkou to bylo opravdu výborný. Tyhle dva k sobě prostě patřej. Míroslav Donutil prostě umí dělat Talk-show a jeho humor mi fakt sedí. ()

tančísvlky odpad!

Stále dookola to isté, kto dáva tomu pánovi stále dookola vysielací priestor. Menšíka z neho nikto neurobíte, jedine snáď ho znova len strapníte... ()

t.b.kat

Slabé, velice slabé, bohužel Miroslav Donutil se snažil rozpohybovat své hosty, ale narazil na patos a trapné mlčení a tak se sám utopil ve své šťávě ... ()

TanoKaridy

Trapné a nepovedené. Donutil pouze papouškuje scénář a rešerše, které mu píše dramaturgyně M. Nevolová. Snad se s novým vedením v ČT změní i vztah ke starým strukturám, jako je M. Donutil. ()

blezg

Míra nám začíná trochu Novotnatět, jak na těle tak i na duchu, ale dá se to bez problému konzumovat. ca 50% ()

ajfelka

Neexistují i jiní herci? Stále na ČT vídám Donutila a už mi leze na nervy. Historky už všichni známe a tento pořad je jen Na kus řeči s jiným názvem. Žádám televizi, aby už konečně se svým programem začala něco dělat a aby se zaměřila i na mladší diváky, kteří jsou u televize. Pokud tak neučiní, nemůže čekat, že se jí zvedne sledovanost na televizním koláči ve věkové kategorii 15-30. ()

Tumbik

Některé díly byly velmi zajímavé (např.: s Petrou Kvitovou, Jaromírem Jágrem či Michalem Novým), ale většina mě moc nebavila. Donutilovi to moderování celkem jde, ale pořad celkově se mi moc nezamlouvá. 40% ()