Absolutely Anything

Sci-Fi / Komedie

Velká Británie / USA, 2015, 85 min

„MOCÍ MNĚ SVĚŘENOU INTERGALATICKOU RADOU NADŘAZENÝCH BYTOSTÍ TÍMTO VYDÁVÁM ROZKAZ KE ZNIČENÍ PLANETY ZEMĚ.“ /// Tož sonda ((říkejme ji třeba Voyager), nesoucí poselství jiným světům, dorazila k cíli… Klub nadřazenejch (mimozemskejch) bytostí a jeho test, ke kterýmu si vybrali S.Pegga, zavání trhlou šíleností, narvanou anglickým humorem. Dlouho je to hříčka, jako že co by bylo, kdyby se mně splnilo každý přání (prostě mávneš rukou a … (hergot, ať je bílej!)). Přesně tak, takže často sou to debiloviny, který ani nejsou moc vtipný. Připomíná to narychlo spíchnutou jednohubku, takový „dovnitř-ven“ a hned zapomeň. Což je škoda, páč Kate by stála za zapamatování! Aspoň, že si tady MonthyPythoni pěkně pokecali… (a taky Robin Williams). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chtěl bych absolutní moc (nebo prsten Arabely). 2.) Zjistím, proč se (možná!) Robin Williams zabil. 3.) Thx za titule „blacklanner“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(14.2.2016)

• Ramirez85

No ty vole, takhle nepůvodní film jsem neviděl už teda hodně dlouho... Což zamrzí o to víc, když se člověk podívá, co za týpky za ním stojí. Tady je všechno tak špatně, jak si jen umíte, když před spaním čumíte do stropu a přemýšlíte o kravinách, představit. Mluvící pes je jen slabou kopírkou Médi (nebo kohokoliv obdobnýho, o Brianovi z Family Guy ani nemluvě) a samotnej děj? Pff, Bruce Almighty, kdyby to věděl, by si jako svoje první přání přál, aby tenhle britskej bratranec nikdy nevznikl. A že měli borci z Monty Python požehnání od samotného Douglase Adamse? Ten musel v rakvi při premiéře rotovat rychlostí Vogona v mixéru, turbo, off course... Ale Simon je Simon, on snad blbě (jakože vědomě blbě :-) zahrát ani neumí. A zepár gagů se taky povedlo, prostě film o životě, vesmíru a vůbec... Pustě si Život Briana, uděláte lépe (a to i v případě, že jste ho už viděli... dvacetkrát třicetkrát, pořád to bude větší bžunda než tohle).(2.12.2015)

Pre mňa najvtipnejší film roku. Námet o nadľudských schopnostiach je síce dávno prevarený jak průpovídky starej matere, no celé je to tak sviežo, chytľavo pojaté a odohraté; že N0 problemos. Peggov nesilený humor sa ešte stále neprejedol a nestarnúca kočka Kate dostala po 3 rokoch konečne rolu, ktorá nie je zbytočná či nevýrazná. K tomu excelentne dementný bimbo záporák a luxusný pes Robina (R.I.P. master) Williamsa, pri ktorého scénkach som sa z chuti nasmial ako už dlho nie. Štýlovo anglicky natočené, zábavné a napriek značnej absurdnosti tak-nejak príjemne prirodzené. Made my day /hovno day- month.(28.11.2015)

Bruce almighty by se divil. Sájmon Ped-ofil (přiznejte si, že byste ho nechtěli vidět lákat vaše děti na bonbónky) a Káťa zpět ve výprodeji se konečně vyprsili s něčím ostrovtipným, u čeho se člověk i nahlas zasměje. A to je co říct. Podařených komedií je jako pracujících cigánů. Káťa je prostě uchvancancující a vždycky si vzpomenu na latex party z Underworldu. Jen škoda že Monty pájtnovci nedostali víc prostoru. Škoda. 85% P.s: Proč je na VŠECH plakátech napsanej jako hlavní hvězdá Sájmon a jen tady Robin Williams? To zase ladil nějakej homoklád.(5.12.2015)

• Khalesi

Pointa otrepaná, humor infantilný a dve hviezdy za hovoriaceho psa.(7.8.2016)