poster

Absolutely Anything

Sci-Fi / Komedie

Velká Británie / USA, 2015, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kareen
  ***

  Těžko uvěřit, že za touto scifi romantickou komedií stojí montypythonovská parta, vzhledem ke skutečnosti, že je tento styl humoru na míle vzdálen veškeré jejich předešlé tvorbě, ale budiž. Většina příhod, hlavně kolem Neilovy všemohoucnosti (a především nesprávných formulací vyslovených přání), je vlastně docela vtipná, škoda jen, že je celý film takovým kočkopsem tu více, tu méně fungujících scén, které společně nevytváří zrovna konstantní celek, nehledě na skutečnost, že romantická linka a téměř vše, co se bezprostředně netýká postavy Simona Pegga, má spíše mdlou příchuť. Nicméně, růžové uniformy pobavily, stejně jako to, že nejgeniálnější přání nakonec vyslovilo obyčejné psisko.(22.11.2015)

 • Ramirez85
  *

  No ty vole, takhle nepůvodní film jsem neviděl už teda hodně dlouho... Což zamrzí o to víc, když se člověk podívá, co za týpky za ním stojí. Tady je všechno tak špatně, jak si jen umíte, když před spaním čumíte do stropu a přemýšlíte o kravinách, představit. Mluvící pes je jen slabou kopírkou Médi (nebo kohokoliv obdobnýho, o Brianovi z Family Guy ani nemluvě) a samotnej děj? Pff, Bruce Almighty, kdyby to věděl, by si jako svoje první přání přál, aby tenhle britskej bratranec nikdy nevznikl. A že měli borci z Monty Python požehnání od samotného Douglase Adamse? Ten musel v rakvi při premiéře rotovat rychlostí Vogona v mixéru, turbo, off course... Ale Simon je Simon, on snad blbě (jakože vědomě blbě :-) zahrát ani neumí. A zepár gagů se taky povedlo, prostě film o životě, vesmíru a vůbec... Pustě si Život Briana, uděláte lépe (a to i v případě, že jste ho už viděli... dvacetkrát třicetkrát, pořád to bude větší bžunda než tohle).(2.12.2015)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Skvělý originální nápad, skvělý Pegg a krásná Beckinsale. 85 minutová zábava, která uteče dřív než duha s oblohy. Hýří se to nápady, gagama se nešetří a divák sám v duchu přemýšlí, co by si sám přál. Skvělé. 80%(23.11.2015)

 • Cervenak
  **

  Absolútny fail. Namiesto comebacku Pythonov prišlo len zúfalo nevtipné (a miestami bolestne trápne) niečo, čo očividne išlo totálne mimo pôvodných zámerov. Triky, herci, všetko OK, ale ten scenár je katastrofa.(26.1.2016)

 • Beastmaster4
  *

  Trapný a nedotažený. Až na opravdu pár momentů, nudný. Absolutně nevyužitý, zabitý a zahrabaný téma :-/(22.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace