poster

Absolutely Anything

Sci-Fi / Komedie

Velká Británie / USA, 2015, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  ***

  Crazy boring comedy. Značka Monty Python devalvuje...(6.12.2015)

 • Flynn
  ***

  Výborný potenciál, který měl už kdysi Bruce Allmighty... říkal jsem si, že se snad někdo poučí a z toho námětu neomezených možností vyždímá pořádnou komedii. Bohužel se nestalo a jede to v komorní linii. Škoda, protože obsazení bylo výborné.(10.3.2016)

 • PauloZ
  ****

  Letos třetí výtečná účast Simona Pegga. Stejně vtipné, nápadité a zábavné jako Man Up, jen z jiného soudku, mnou oblíbeného sci-fi. Bavila mě ta kreativa a práce s námětem, který je na můj vkus velmi dobře a dosyta využit. Moc fajn.(30.11.2015)

 • Morholt
  ****

  Od Pythonů bych sice čekal trošku víc břitkosti, ale i tak jsem si tuhle komedii o všemocném učiteli užil. Simon Pegg je v rámci žánru jistota, Kate Beckinsale vypadá pořád úžasně a navíc jsem si odnesl ponaučení, že kdyby se mi jednoho dne dostalo podobného daru, musím si dát pozor na formulaci přání. Třeba "chytit autobus" se dá vyložit všelijak. 75%(23.11.2015)

 • Cervenak
  **

  Absolútny fail. Namiesto comebacku Pythonov prišlo len zúfalo nevtipné (a miestami bolestne trápne) niečo, čo očividne išlo totálne mimo pôvodných zámerov. Triky, herci, všetko OK, ale ten scenár je katastrofa.(26.1.2016)

 • - Terry Jones pripravoval scenár spoločne s Gavinom Scottom, ktorý je uvedený ako autor. Po dokončení mu trvalo 20 rokov, kým film skutočne natočil. (ywo666)

 • - Douglas Adams, autor Stopárovho sprievodcu, stihol ešte pred smrťou preštudovať scenár tohto filmu a povedal, že je hravý a vtipný. (zemon)

 • - Vo filme si strihla úlohu aj pätica originálnych členov legendárnej skupiny Monthy Python. Konkrétne nahovorili mimozemšťanov. Jedná sa o prvý film od roku 1983, kde sa dali dokopy všetci živí členovia tejto skupiny. (ywo666)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace