Uběhly dva roky od posledního flámu v Bangkoku. Phil, Stu a Doug žijí poklidně ve svých domovech. Tetování byla odstraněna laserem a rejstřík vymazán. Jediný nespokojený člen party je Alan, který stále postrádá smysl života. Před půl rokem přestal brát předepsané léky a jeho chování nabírá čím dál obludnějších asociálních rysů, které postupně vedou k infarktu a smrti jeho otce. Po pohřbu ho trojice přátel přemluví k pobytu v léčebně. Cestou jsou ale přepadeni mafiány, jejichž šéf si nechá Douga jako rukojmí a ostatním dá časové ultimátum. Musí najít a chytit jejich starého známého Leslieho Chowa, který uprchl z thajského vězení a ukradl 21 milionů dolarů ve zlatě. Podaří se jim ho vystopovat a vrátit ukradené peníze, nebo se to opět nějak zvrtne? (TV Nova)

NoFeara

No ja nevím , jak tady čtu většine lidí vadí , že "pařba byla bez pařby". Ale mě to spíš potěšilo , protože si myslím že kdyby i třetí díl byl v tom samém duchu už by to nebylo ono. Sice ten konec mohl být grandioznější , ale já jsem se bavil. Není to sice pro mě žádným výkvětem humoru a určitě jsem se nenasmál tolik co u jedničky , ale celkové zakončení se mi líbilo. Dávám tři. ()

sovel

Od sračky to fakt dělí jen nepatrný kousek, naprosto fádní a plytké dílo, zcela odtržené od prvních dvou filmů. Smích max. na konci filmu a to byl smích radosti, že už je konec. No možná pak ještě changovo péro mě trošku pobavilo. To je na údajnou komedii hodně málo. ()

Bednobuch

Nejvtipnější mi přišla scéna v prvních pěti minutách se žirafou. Zbytek už bohužel vtipný nebyl. Jo a chyběl mi tam Tyson. Stejně jako u dvojky, jen slátanina, která spojuje ty rádoby vtipné scénky. Měli zůstat u jedničky. ()

vanadada

Jakožto třetí v pořadí, jako druhý nejlepší, ale pořád ne tak dobrý jako konkurence. Víc jako divák se ve zdravý vstřebat nedá.... nu a asi podle konce díky bohu už poslední těžko ztravitelná pťáááákovína, která ale ví jak má uchvátit divákovo oko bez duše a smysluplně se smát leckdy i promyšleným zámotávkám (zápletkám), které nikdy neví jak se vymotají, než se dojde konce :) ()

lupik84

Po třetí to ale už neprojde, kdo se bude ženit teď? Ale žánr se mění na krimi komedii a zase se bavím. Třetí díl a pořád kvalitní a originální. ()

Tunator

Třikrát vylouhovanej čaj prostě nemůže být dobrej. S prvním dílem to má společného jen pár herců. Nejvtipnější je bohužel až scéně při závěrečných titulkách, která vlastně s celým filmem nemá nic společného. Doufejme, že to bylo skutečně zakončení této série, která vyčpěla s koncem prvního dílu... ()

Aresko123

Otras, to uz nikto nevie natocit dobru komediu? Stale to iste dookola a dookola...... Ked mi praskol radiator v obyvacke tak som sa smial viac ako na tejto slabuckej akoze komedii...... ()

Montmorency

Převeliké zklamání, Hangover bez hangover nefunguje :-(.....s ohledem na 2 výborné předchozí díly a vtipného Alana je to s odřenýma ušima za 3* ()

Foltin

Hodně mě překvapil poslední díl této série, protože završení trilogie bylo snad nejlepší ze všech dílů. Po dobré, podprůměrné dvojce se tento třetí díl opravdu vytáhl a dost mě bavil :-) risknu to a dám ty 3* ()

Hofo22

Ovela lepšie ako dvojka! Jednotke sa samozrejme už asi nič nevyrovná ale rozhodne pozeratelnejšie ako Dvojka ktorá je najslabšia z trilogie. ()

Onlajn

Je to film, na který se dá dívat, ale od jedničky to má daleko. Sice již nahodili nový směr příběhu, ale je to jen dozvuk předchozích dílů. ()

Blackwolfik

Nejhorší z celé série. Jednička byla sranda. Dvojka už jen úsměvná. A trojka je zoufalá. Jedině konec byl trošku vtipný. Ale to je docela málo. Hodnotím 3/10. ()

martinezke

SKLAMANIE.. prečo? .. oproti predošlým dielom je to skutočná nuda a naozaj nezáživne. Na jednej strane som sa bal ze sa to až moc bude podobať predošlým častiam no stalo sa ešte niečo horšie a to že to s nimi nemalo skoro nič spoločne . Moja priateľka sa na to naozaj tešila tak sme si to spolu pozreli a ona pri tomto filme 4 krát zaspala . ()

JirkaWade

Bohužel, úsměvných scén oproti Bangkoku ještě ubylo, což mě překvapilo. Čekal jsem další pokračování jak přes kopírák, u kterého se vyloženě pobavím. Nestalo se tomu tak. 3* za druhou ukradenou půlkou zlata + scéna s hráním psů. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni