Hansk75

Těšil jsem se moc, hlavně kvůli Levittovi, protože jsem si ho v poslední době oblíbil (ať už 50/50, Temný rytíř povstal, Expresní zásilka, atd...). Jenže - tvl tohle bylo fakt o ničem. Při pohledu na Josepha a jeho stupidní účes a Scarlett a její neustálé mletí hubou (a to jsem velkej fanoušek žvejkaček, ale jestli je na mě taky takovejhle pohled, tak to musím okamžitě přehodnotit) se mi dělalo fakt zle. Dějová linka - zapíchat si -> anča dlaňovka -> kostel -> oběd u rodičů -> posilka -> škola. Obědy u rodičů jsou asi nejotravnější z celého otravného filmu, protože úroveň dialogu v těchto částech? No to je čistá dekadence. V posilovně se hodí pár shybů, odříkají se modlitby, které dostal Don Jon za "trest" od kněze. Takže jediná tak trochu koukatelná část se odehrává ve škole. Slabota. ()

Eviian

Komedie to tedy zrovna není. Trochu zvláštní, nevyzrálý film, u kterého cosi postrádám. Každopádně jako režisérský debut je to slibné. Pochválila bych především minifilmík s Tatumem, scénu Good vibration a postavu Barbary. Scarlett přesně vystihla charakter toho, čeho jsou dnes přehlceny všechny ty facebooky a badoo. ()

bycer

Role MILF Julianne Moore je zcela nevysvětlena. Film nemá hlubší myšlenku, zato je celkem trefný a jako odpočinkovka o vánocích se to dá sezobnout jako právě napečené pusinky. Lepší průměr ()

Hudakfilms

haha, hanbím sa priznať ale všetci moji známi mi vraveli aby som si pozrel tento film, vraj je o mne. Vravím si "Ok, prečo nie!" Don Jon ma vo všetkom pripomína, preto mu dávam 4* :) ()

hajner

Pecka závavné a ojedinelé. To všetko oceňujem a podľa mňa najviac nedocenený film za koniec roku 2013. A ps krásny Silvester 2013. ()

koumes.

Scénářem krátkometrážní film natáhnutý na 90 min. Svůj účel to získalo, všichni vydělali a úplný propadák to není. ()

Montmorency

J.G.Lewitt jako roztomilý italomacho, který někde v kolotoči rodiny, kostela, posilovny, kámošů, one-night stands, úklidu bytu a hlavně: neustálého koukání porna, řeší dvě naprosto rozdílné ženy.....Velmi svižné a zábavné (hlavně rozvíjející se vztah s dominantní Barbarou je prostě super:-), no přece jenom ke konci se mi ta nenadálá romantika se starší neurotickou milf moc nezdála... ()

Alpha69

S nulovým očekáváním se z toho vyklubal poměrně slušný filmový zážitek. Líbí se mi časové rozvržení ( každý týden mezi návštěvami kostela) i to, jak se postupně vyvíjí hlavní postava. Naprosto mi vyhovuje, že Scarlett hraje mrchu. (přesto, že je to doopravdy kost - nebo možná právě proto). Snad jediná rada, tílko do posilovny je v pohodě, tílko doma je zřejmě velice pohodlné, ale ty tragické modely na párty? Já vím, že šlo o to ukázat vypracovaný pazoury, ale to jde i v triku, netřeba takovéhle hrůzy... ()

pikovyeso

Tenhle film je pro někoho nutnost vidět pro někoho jenom hloupost bez myšlenky. Dlouho jsem se těšil, očekávání nezklamal ale vlastní děj byl takový nějaký zbytečný :) ()

rebel2009

Kdybych nevěděl, že film pochází z americké produkce, typoval bych švédskou.... No, nic i na hnoji se dá objevit květina. Na jednu stranu tu film řeší koukání na porno, ale nikde se neřeší, proč šmírovala v pc? To je jenom jednostranná důvěra? Jak říkal můj bývalý generál: "Pí.a je mocná čarodějka." ()

cien

Já se neskutečně bavil, hodně se mi to líbilo, Gordon-Levitt je simpaťák a Scarlett neskutečně hot, ale nejvíc mě dostávaly známé scénky z pornhubu:D ()

Crumb4

Film o pornu, který by měli vidět snad všichni chlapi a hlavně i ženy, aby ty chlapy konečně asi tak z tisícini pochopily. Já jako žena jsem se v tom párkrát i našla. Scarlett tu hraje takovou pipinu, že jsem měla chuť vymlátit ji z obrazovky, ale zároveň se díky ní hlavní postava poučí. Josephovi tahle role po všech těch romanticích docela sedne a zahrál to skvěle. Rozhodně to stojí za zhlédnutí a dá to člověku i něco do života, protože si troufám tvrdit, že to může být i poučné. ()

cipLenka

Neotřelé téma a pár dobrých nápadů (např. Zdrávas v posilovně), Bohužel ale jak postava Jona, tak Barbary mi byly celkem nesympatické a Esther, která měla Jonovi otevřít oči a byla místy spíše křečovitá než přirozená. Přes to všechno jsem se ale docela bavila, jako režisérská prvotina mého oblíbeného JGL to nebylo vůbec špatné. ()

Edwin44

Film příjemně odsejpal. Sympatický herci. Hodně aktuální téma. V mnoha scénách jsem sám sebe viděl (bohužel, možná naštěstí nevim). Vůbec mě nevadila ta romantická část, ten konec - pointa - to vynahradil. Klobouk dolu před Josephem, že tohle dokázal sám zrežírovat, napsat a zároveň zahrát. Pro mě jeden z nejpříjemnějších filmů poslední doby. Jako jeden z mála tady musim dát za plnej, protože tohle si Joseph rozhodně zaslouží. ......... PS: krásně to shrnul Radek99 ()

Mi.chals

Celovečerní debut a podle mého dost povedenej. Levitt má určitě co ukázat i za kamerou a já se těšim na další jeho počiny. Konec filmu mě zrovna nepotěšil, ale zbytek filmu neuvěřitelně utekl. Neumím si představit jak na tenhle film asi budou koukat ženy, ale mě to hrozně bavilo a bohužel jsem se do něj dokázal vcítit a pochopit jeho žebříčky hodnot .) ()

qantip

Příjemně jiné, příjemně upřímné. Zejména v detailech potěší, že film jde jinou cestou (opakování některých scén, intro, ...). Musím říct, že takhle příjemně pobaven jsem u filmu nebyl už nějakou chvíli. ()

Caanigia

Začátek celkem ušel, ale pak to byla hrozná nuda a přál jsem si aby byl konec. Z toho půl hvězdy za sexy Scarlett (byla by to celá hvězda kdyby pořád nežvýkala žvýkačku jako kráva seno). Nedoporučuji HD verzi, protože je to hrozný pohled na strhanou Julianne Moore. ()