Sandy Patterson má milující ženu, dvě roztomilé holčičky a náročnou práci. Život mu ztrpčuje jen jeho nepříjemný šéf, a proto využije nabídku ke změně zaměstnání. Jenže za každé štěstí se musí platit. Se změnou zaměstnání přichází zjištění, že někdo zneužil jeho jméno a dočista „vyčistil“ jeho osobní bankovní účet. Jeho dokonalý život se hroutí jako domeček z karet a vše vyvrcholí zatčením a obviněním z neuposlechnutí soudního příkazu. Na policejní stanici se záhy vysvětlí, že je v tom Sandy nevinně, protože se stal obětí zlodějky identit. Pokud má získat svůj život zpátky, musí korpulentní Dianu, která mu ho ukradla, najít a předat do rukou spravedlnosti, po dobrém, nebo po zlém. Diana má ale pro něj připravených ještě pár dalších překvapení. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel. (TV Nova)

Pavlínka9

Já si ani nepamatuji, zdali jsem se u tohoto filmu smála....Jason Bateman je jako stvořený do těchto postav a jim podobných, ale Melissa McCarthy mě poslední dobou udivuje, do čeho všeho je schopná jít a co všechno dokáže :D :D Ale tohle pro mě rozhodně nebylo... ()

ivan bohatyr

Docela dobré, sranda i když občas už trochu za rozumnou mezí, ale žádná divočina, takové příjemné jak to u Jasona Batemana bývá. První polovina se mi dost líbila, pak to bylo trochu slabší a konec taky mohl být lepší, celkově 3-4*. ()

Mishqo

Určite nepatrí k filmom, ktoré by mi svojou kvalitou či originalitou vyrazili dych, ale ako veľmi zábavná jednohubka splnil svoj účel. ()

drake31

Seth Gordon sa po dvoch rokoch vytasil s novou komédiou,u ktorej každý dúfal že naviaže na úspech a kvalitu Horrible Bosses. Tak sa nestalo. Pravdepodobne za to môže chabý scenár, ktorému chýba humor a ten pocit chabosti umocňuje aj super-nepodstatná "krimi" zápletka. Aspoň že to je fajn obsadené, i keď Melissa už začína trošičku liezť na nervy (som zvedavý kedy to eskaluje do budu kedy ju fakt začnem neznášať). Snaha bola - nevyšlo to, poďme ďalej. ()

Guzo

Po krátké době druhý film s Jasonem Batemanem a ten chlapík je vážně celkem sympaťák. Dokonce ani Melissa McCarthy mi tu nelezla nijak na nervy takže tolik k obsazení. Samotná zápletka filmu je sice celkem neokoukaná, bohužel postavy se chovají naprosto přihlouple a je vidět, že o víc než jednoduchou komedii se tvůrci nepokoušeli. Kdo takovému žánru holduje, asi bude spokojený, ostatní ruce pryč.. Pro mě osobně jednou za čas proč ne. 55 % ()

venca163

S plánem zapadnout mezi ostatní jsem si nasadil svůj trénovaný křečovitý úsměv a čas od času jsem ho doplnil nějakým haha. Ale brzo jsem zjistil, že neobelstím ani sám sebe. Neříkam, že jsem se vůbec nezasmál, ale dost času to byl spíš takovej ten zoufalej smích. Celý to byla taková trapná křeč. Co je ale daleko horší, hrozně často mě film rozčiloval - ten Jason Sandy Bateman Patterson mě hrozně sral, nechoval se jako chlap ale jako buzík. O tom, jak byl příběh nereálnej se snad ani nemá cenu zmiňovat. Přesně tyhle filmy ze mě dělaj morouse, protože pak prohlašuju, že "nemám rád komedie". Takovýhle teda fakt ne, já mam asi spíš rád ty dobrý...když si navíc uvědomim, že jsem za půjčení týhle kraviny vypláznul 3€... (věděl jsem, že to bude sračka, ale kdo by trhal partu?). (30%) ()

netahlo

At si tady mistni mamrdi jsou klidne pohorseni, ale me to paradne sedlo! Super komedie a oba hlavni hrdinove sympataci. Ja se bavil a nestydim se za to! ()

Fisek

Uživatel verbal ve svém komentáři vystihl vše, co jsem měl na jazyku. Kdyby hlavní postavu nehrála, tak nepříjemná ženská, tak by z toho mohlo být alespoň tuctové a zábavné béčko. Takhle se na to nedá dívat, aniž by se mi při pohledu na tu "krasavici" nezvedal žaludek. Veškeré komediální prvky se vytrácí s jejím příchodem na scénu... hrůza a děs. ()

sedm.1

Z cizího krev tedy možná neteče, ale při sledování tohoto snímku možná nejednomu divákovi začne ona krev téct z očí, uší a intelektuálnímu publiku nejspíš i z pr…, pardon, z řiti. Jediné, co tu totiž vážně stojí za pozitivní zmínku, je sympatický Jason Bateman, jenže ten na druhou stranu upřímně neumí zas moc hrát, jinak je to ale fakt krizovka. Melissa McCarthy se sice opět snaží řádit jako ze řetězu utržená kráva, ovšem stejně tak opět to ani trochu není zábavné a z obsazení už nikdo další nestojí ani za zmínku. Zápletka je taková typická americká naivitka a nesoudná propaganda jejího úžasného obyvatelstva, s hloupým, nenápaditým a otravným dějem, s nudně předvídatelným vývojem a samozřejmě tak triviálním závěrem, že výraz happyend je ještě jen slabý odvar. Nicméně musím zároveň ale i přiznat, že tvůrci tentokrát až tak často nesklouzávali k nějakým, pro tento typ filmů obvyklým, trapným scénkám, což upřímně oceňuji. Nejzásadnějším problémem tohoto snímku je ale každopádně jeho nevtipnost, kdy tedy ovšem nejde ani tak o to, že by různé komické situace, či repliky nefungovali, jako spíš o to, že oni se tu žádné komické situace, či repliky v podstatě ani nevyskytují, což je pro film, který se snaží tvářit jako komedie, docela velký průšvih. Mě zkrátka tento film nebavil, nezaujal, přišlo mi to celé strašně nevýrazné, prostě neshledávám důvod vidět. ()

korndaddy

Od tvůrců Šéfů na zabití. To by sedělo. Film byl dlouhej, nekončící, což u snímku s podobnou zápletkou je vážně na škodu, vzhledem k tomu, že ve finále neobsahuje nějakou zvlášť vtipnou událost. Herecké obsazení, není taky dvakrát šťastné. Mellissa mi přišla vážně odporná. Už jako Molly mě dost jakožto srala a to sem neměl ani tušení, že přijde něco horšího. A Jason. Ten je taky dost nudnej. Jedinej kdo film, jakž takž dostával z nudy, jeho scény měli o něco větší štávu a možná je to i důvod těch dvou hvězd je Robert Patrick ()

MareT.

Ja mam Melisu i Jasona rad! Spolu jim to funguje taky dobre, ale scenar je neskutecne nevtipny a nudny. A pritom se od filmu tohoto typu moc nechce, jen pobavit a zahlasat vtipne hlasky. Ani jedno se ale nedeje. ()

Gogo333

Bohužel nudnější něž jsem čekal, ale nějak zázračně tech 120 min uteklo docela rychle. Příběh je tuctovka a najde se tam pár světlejších momentů. Celkově průměrná komedie, která neurazí ale ani nijak nezaujme. Být to víc vtipnější dal bych 3*, ale takle jen za 2*. ()

Hanys_

Celkem snesitelné. Ale o kolik by to mohlo být lepší, kdyby místo McCarthy hrála nějaká sympatičtější dívčina. 5/10 ()

Ashar

Dal bych tam odpad, ale myslím si, že každý film má něco do sebe. Jen nechápu, jak může být vtipné, když jeden ubližuje druhému. Je to spíš trapné a hnusné. ()

Lefty86

Jedna z těch komedií kdy mám pocit že jsem ji viděl už tisíckrát. Párkrát jsem se usmál ale jinak nuda, ohraný frky. ()

woodsman

taka slabsia komedia ta bechrina bola pekna svina a takychto realnych ludi je strasne vela co ojebavaju slabsich a starsich su to proste hajzli ()

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)