Sandy Patterson má milující ženu, dvě roztomilé holčičky a náročnou práci. Život mu ztrpčuje jen jeho nepříjemný šéf, a proto využije nabídku ke změně zaměstnání. Jenže za každé štěstí se musí platit. Se změnou zaměstnání přichází zjištění, že někdo zneužil jeho jméno a dočista „vyčistil“ jeho osobní bankovní účet. Jeho dokonalý život se hroutí jako domeček z karet a vše vyvrcholí zatčením a obviněním z neuposlechnutí soudního příkazu. Na policejní stanici se záhy vysvětlí, že je v tom Sandy nevinně, protože se stal obětí zlodějky identit. Pokud má získat svůj život zpátky, musí korpulentní Dianu, která mu ho ukradla, najít a předat do rukou spravedlnosti, po dobrém, nebo po zlém. Diana má ale pro něj připravených ještě pár dalších překvapení. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel. (TV Nova)

fimler

Takže čím bych začal no asi to vemu od konce.No konec teda ten byl vážně úžasný nechci ho moc prozrazovat jen řeknu že si na něj vyplatí počkat!Jinak průběh filmu byl výborný a vůbec nenudil, protože Mellisa skoro v každých 5 minutách udělá nějaký vtípek nebo se nějak srandovně ztrapní.Jason Bateman to zvládl skvěle i když bývá v nějakých chvílích dost vážný oproti Melisse která si ze všeho umí udělat srandu.Takže ti dva mi spolu v tomhle filmu moc neseděli.To je asi jediné co bych vytkl....85%!!! ()

Plaque

Ťažký priemer s veľmi dobrým Batemanom, ale zlým zvyškom. Veľmi čitateľný príbeh a vtip postavený výhradne na pádoch a nechutnostiach. Občas sa mi na tvári mihlo čosi, čo by sa dalo považovať za úsmev, ale inak to bolo fakt nahovno. ()

Mike55

Vcelku pohodová podívaná na odreagování. Poutavý začátek, průměrný průběh a konec se ze začátku zdá být velice dobře emotivně zakončený, avšak po zhlédnutí nezanechá trvalejší stopy. Bavil jsem se. ()

Edgerton

Nebylo to nějak extra špatný, ale že bych se u toho řezal smíchy, to se taky říct nedá. Jason Bateman je sympaťák a tyhle role starostlivejch chlapíků mu sednou, Melissa McCarthy mi přišla na střídačku otravná i vtipná (špatnejch vtipů měla ale o něco víc) a její obrovská popularita v USA mi je trochu záhadou, vedlejší role v seriálech typu Gilmorova děvčata jí seděj, ale aby utáhla celou komedii - to se mi moc nezdá. Potěšil i Robert Patrick. Jinak prostě průměrná komedie, podruhý už si jí nepustim, ale kdybych to po pár letech zahlídl někde v televizi, asi bych vytočenej nebyl. ()

Hookins86

Jak mě ta boubelka s prominutím od začátku srala, tak jsem si jí později oblíbil a změnil názor a docela jsem se pobavil. Není to úplně top komedie, ale ve dnech filmového sucha, je to jak stvořený na zahnání nudy ... ()

MorraEddie

V tomto případě tekla krev ze mě a to přímo z očí a uší. Komedie,která tak tlačí na pilu,aby byla za každou cenu vtipná až se z toho ve výsledku stane otřesná ptákovina založená na trapnostech a opakujících se stupidních fórech. Melissa McCarthy se po skončení seriálu Gilmorova děvčata měla na celé hraní z vysoka vysrat a to z několika prostých důvodu. Jedním z nich je rozhodně to,že si vybírá role kde hraje nechutný,sprostý krávy a za další je problém v tom,že už ji prostě mají všichni zaškatulkovanou jako Sookie. Tak jako tak se jedná o silný podprůměr. 32% ()

Enzo555

Dobre som sa pobavil vďaka hlavnej predstaviteľke, ktorá ide do akcie aj obhroublých vtipov hlavou napr(e)d. Melissa je hravá, horúca a neodolateľná- mala to i Helena Růžičková, kým nezačala byť hrubá k okoliu (deťom z decákov) ()

`barocco

Ked Paradajkometer nameral tomuto snimku len 19% a divaci na Zhnitych paradajkach 54% a csfdaci 49% tak kdesi sa stala chyba. Odbornici sa tu rozchadzaju s vkusom publika. A co moja malickost?. So smoliarmi mam odjakziva sucit a tu su hned dvaja, zlodejka i okradnuty. A dokonca s tou "příšernou, nesympatickou porážkovou sviní" (© verbal) mam sucit hned od zaciatku ked jej barman hned v uvode filmu vysvetli ze ziadnych skutocnych kamaratov nema. Posolstvo odpustenia a prijatia zasadene do komedialneho road movie v nie kazdom mozno zarezonovalo, no kto ho nasiel, neodisiel od tohto filmu "s prazdnou"... ()

KukulienkaHO

Z traileru to pôsobilo iba ako uletená komédia s jednoduchým dejom, ale dobrou zápletkou. Pustil som si film a po niekoľkých minútach sa to začalo nejako zamotávať. Od toho momentu až po koniec filmu sme sa o Diane dozvedeli veľmi veľa a v podstate ona si prešla určitým charakterovým vývojom. Každopádne povedal by som, že "Identity Thief" je výborná komédia, avšak s prvkami dojímavej drámy. O tú komediálnu zložku sa samozrejme postarala skvelá ústredná dvojica v podaní Jasona Batemana a Melissy McCarthy. Film má samozrejme niekoľko problémov, ale nejedná sa o nič strašné. Mňa skrátka toto bláznivé road movie bavilo. P.S.: Bol som trochu sklamaný z malinkého priestoru Jona Favreaua. ()

LUCIM

Možná kdyby děj nebyl už tak ve stovce dalších filmů, tak by to mohlo být zajímavé. Opravdu lidová komedie, která už nemá čím a jak překvapit. ()

Raziel811

Baterman překvádí svůj klasický výkon, ale McCarthy je snad v každé scéně pro mne velmi iritující a stát vedle ní, tak to asi nepřežiju. ()

colocolo21

Tak toto sa moc nepodarilo. Seth Gordon po príjemnej komédii Śéfovia na zabitie prichádza z nie príliš originálnym príbehom, ktorého ubíja predovšetkým stopáž (takmer 2 hodiny) a nesympatická hlavná hrdinka. Film nezachráni ani slušný výkon Batemana, preto napriek tomu, že film sa stal v USA komediálnym hitom u mňa sú to veľmi slabé dve hviezdičky ()

dudel3333

a Mam Vas všetkych negativistov na háku.Ked si idem pozriet nejak film ,tak si zistim aspon zbežne o čom je.A potom nadavam na nudu,fekalny humor,tlstu McCarthy atd.Tak na to nechodte a nekydajte.Ja som presne dostal čo som chcel a nemožem povedat ani jedno zle slovo.Všetko bolo davkovane tak ako som čakal.Skvela komedia s množstvom "odfajčov"ala McCarthy.P.S.Tešim sa na The Heat s Bullockovou a McCarthy ()

Allein4 odpad!

Semtam se mihl nějaký dobrý geg nebo fórek, ale celková pointa filmu byla odsouzeníhodná. Nemám rád, když se z jasného grázla dělá hrdina. A tady se navíc příšerná Melissa McCarthy stává hrdinou právě tím, že se chová nezákonně. Z toho si pak mají brát teenageři příklad? Ne! Proto bych takové filmy zakázal, nebo alespoň omezil až po 22. hodině. ()

jardas

Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Bylot am však dost hluchých míst díky kterým to na 4 hvězdy skutečně není. Naštěstí hezký konec vše zachránil (zvažoval jsem totiž , že i film vypnu), takže nakonec poctivé tři hvězdy, což znamená, že film neurazí, není to úplná ztráta času, ale kdovíjak (jak například Pařba ve Vegas) se u něho také bavit nebudete. ()

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)