Sandy Patterson má milující ženu, dvě roztomilé holčičky a náročnou práci. Život mu ztrpčuje jen jeho nepříjemný šéf, a proto využije nabídku ke změně zaměstnání. Jenže za každé štěstí se musí platit. Se změnou zaměstnání přichází zjištění, že někdo zneužil jeho jméno a dočista „vyčistil“ jeho osobní bankovní účet. Jeho dokonalý život se hroutí jako domeček z karet a vše vyvrcholí zatčením a obviněním z neuposlechnutí soudního příkazu. Na policejní stanici se záhy vysvětlí, že je v tom Sandy nevinně, protože se stal obětí zlodějky identit. Pokud má získat svůj život zpátky, musí korpulentní Dianu, která mu ho ukradla, najít a předat do rukou spravedlnosti, po dobrém, nebo po zlém. Diana má ale pro něj připravených ještě pár dalších překvapení. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel. (TV Nova)

NeverEver

Pokud neni co delat, jste zavreni na hotelovem pokoji, bez pristupu k jinym filmum, vecer se s nim da prezit.(nerikam, ze uzit:-)2hvezdicky... protoze ve finale jsem to dala a nevypla:-) ()

karel63

Nejdřív bych jí nakopal do koulí a všechny policajty taky, po třetí sklence se mi to začalo líbit a na konci lahve a filmu bych tu CHUDINKU adoptoval. ()

Googooplexer

Len na pár výnimiek je jasné čo sa bude diať a ako to skončí, takže sa čaká len na nejaký ten humor. Zasmial som sa, však prečo nie. Hlvavne, že to nebola blbosť. Ale nečakajte, že to bude kultová top komédia. ()

Montmorency

Docela vtipná roadmovie, slušňák s dobrým srdcem Bateman jenom sekundoval skvělé podvodnici McCarthy, škoda že při tak dlouhé stopáži dostaly vedlejší postavy tak málo prostoru a v podstatě byly k ničemu (trojice zabijáků nebo "nápadník" E.Stonestreet), konec mohl být taky trochu originálnější, takhle to bylo (opět) jedno dojemné slzavé údolí ()

tennis.rules

Polovicu filmu som mal sto chuti utiect z kina, potom sa to trocha vylepsilo. Ale je to jeden z filmov, kde by mali platit divakom, aby to vydrzali pozerat.. ()

Jankoo

Podle mě uplně normální komedie, která neurazí ale ani nenadchne, dávám 3 hvězdy jako zlatej střed protože oproti nedávno viděnému Guilt Tripu jsem se tady aspoň párkrát zasmál. ()

deedulka

Melissu McCarthy jsem měla ráda ze seriálu Gilmorova děvčata, kde hrála sympatickou kuchařku Sookie. Rolí zrzavé odpudivé podvodnice se mi však hrozně zprotivila. Divím se, že do takového filmu a role se vůbec nechala uvrtat. Film si trochu vylepšil image obsazením Jasona Batemana do role mužské Sandy, který je jako jelimánek vynikající. Dějová zápletka je docela originální, ale zpracování nestojí za nic a obsahuje plno nechutností, jako by se bez toho americká komedie v současné době nemohla obejít. ()

hajner

Sympatická komédia s protivnou hlavnou predstaviteľkou. Film bol úsmevný a neublíži. K rodinnej zábave stačí. ()

Laslo

Super komédia aj scenár aj kvalita.Herec Jason Bateman a herečka Melissa McCarthy sú dobrý herci.Škoda že nenatočia aj dvojku. ()

majorzeman13

Podprůměrná komedie s celkem sympatickým Jasonem Batemanem a Melissou Mccarthy. Za jedno shlédnutí této komedie ........Na deštivé odpoledne to celkově stojí!!,ale víc krát to zřejmě vidět nemusím!!!! Pravda je ,že několik vtipů,gagů,srandy i scén je vskutku zábavných,ale celek je holt podprůměrný filmeček. Na několik dobrých vtipů je větší množství těch špatných,zlých!!! ()

k.rakonos

Trochu rozporuplná krimikomedie, ale ve výsledku mi na víc než průměr rozhodně nepřipadá. Pár úsměvných scén, pár trapných, prostě průměr až lehký podprůměr. Vzhledem k zápletce se z toho jistě dalo dostat podstatně víc. ()

ivoo2

"Krádež identity" je to téma na ktorú sa natočilo Xfilmov ale ani jeden nebol taký zaujímavy ako tento. Je to komédia nie ako ostatné depresívne skutočne príbehy. Vtipných scéno´k síce bolo pomenej ale aj tak si myslím že menej náročný divák si príde na svoje. Dej bol veľmy zaujímavý a postupne rozuzlovanie problému bolo ešte zaujímavejšie. To ako sa z "nepriateľov" stali "priatelia" bolo pre mna nepochopiteľne. Ale koniec bol dobrý. Scandy sa sama priznala na policiu, to by som veru nečakal. 70% ()

CitySP

Film sem si pustil hlavně kvůli poměrně oblíbenému herci Batemanovi. Nesympatická, vyžraná prasnice s minimálním talentem Melissa McCarthy je vážně otřesná. Pár momentů kdy se mi její role líbila byly když jí např. majznul kytarou, nebo po ní něco (nejsem si jistý co to bylo) hodil a trefil jí. Klasická road movie s pár vtipnýma chvilkama. Celkem odreagovačka od převážněných filmů :) Ale nic extra. ()

john.mason.9

Po prvních 20min filmu jsem měl jasno:vzít, poprdět a zahodit do odpadu. Shrňme si to film s debilním příběhem, krásný holky jsou pohlcený tučnou uřvanou zrzavou bečkou, ale ta komedie... Byla velká chyba domnívat se, že tady pšenka nepokvete a film mi nemá co nabídnout. Snímek má pár vtipných scén a co opravdu vybojovalo u mě za 3 byla nestoudnost a sexuální vtípky, které se správnou kombinací tlustovtipů, stála za to se kouknout. Nepustim si to znovu, zasmál jsem se 3x za celej film a občas to byla nuda.. ale doporučuju : 50% ()

PowPow

Tisíckrát vyžvýkaný neoriginální námět "dva, co se nesnášejí, jsou spolu na cestě". Jason Bateman hraje troubu dokonale a uvěřitelně, ale Melissa McCarthy je naprosto nesnesitelná, pořád žvaní nebo dělá nějaké trapné obličeje. Vlastně si říkám, že její postava taková má být, ale prostě jsem ji nemohl vystát, asi jako když kolem vás pořád létá otravná moucha. Road movie obecně má potenciál v tom, že může dojít naprosto k čemukoli a nemusí to ani trochu dávat logiku, nemusí tam být žádné nosné scény pro příběh, takže bych očekával smršť zábavných gagů. Ale v tomhle se bohužel tvůrci drží dost při zemi a nevykřešou z celého námětu nic než druhořadou lacinou zábavu. Zklamání. ()

MaxBodycount

Pokiaľ nemáte chuť riskovať lobotomizujúcu jazdu filmografiou najobľúbenejšej pedowoodskej veľryby, tíško súhlaste s tvrdením, že je ťažké spomenúť si na film, ktorým mohla preplávať s hrdo vztýčenými plutvami. Potreba premrhať jej aký- taký talent vtípkami pri ktorých sa aj fekálny humor zgrcia totiž degraduje aj tento minimálne námetom zaujímavý bijáčik na náborové video japonskej veľrybárskej flotily a tohto dojmu určite nikoho nezbaví ani sliz Bateman v úlohe planktónu. Moment filmového blaha: Spievanie v aute. ()

natynebul

To je prostě velký špatný. Filmu nestačilo držet se v zajetých, byť už i tak dost křečovitých, kolejích lehké komedie. Chtěl ze sebe udělat ještě akční road-movie, thriller, střílečku a psychologické drama. K poslednímu jmenovanému se mu povedlo přiblížit nejméně, pointa filmu je divákovi jasná od začátku a pořád se ptá: Jak vůbec může takovýhle pitomý ženský odpustit, že mu zničila život? Asi tolik k psychologické propracovanosti. ()

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)