Sandy Patterson má milující ženu, dvě roztomilé holčičky a náročnou práci. Život mu ztrpčuje jen jeho nepříjemný šéf, a proto využije nabídku ke změně zaměstnání. Jenže za každé štěstí se musí platit. Se změnou zaměstnání přichází zjištění, že někdo zneužil jeho jméno a dočista „vyčistil“ jeho osobní bankovní účet. Jeho dokonalý život se hroutí jako domeček z karet a vše vyvrcholí zatčením a obviněním z neuposlechnutí soudního příkazu. Na policejní stanici se záhy vysvětlí, že je v tom Sandy nevinně, protože se stal obětí zlodějky identit. Pokud má získat svůj život zpátky, musí korpulentní Dianu, která mu ho ukradla, najít a předat do rukou spravedlnosti, po dobrém, nebo po zlém. Diana má ale pro něj připravených ještě pár dalších překvapení. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel. (TV Nova)

applause

Jako nechápu, co to mělo být? Začátek, než se rozjel, děs. A pak se to teda jakože rozjelo, ale ne dobrým směrem. Byla tu snaha o vtip, ale spíš to bylo nucený až trapný. Spíš tu byly takové ty WTF momenty, jako celý film se nesl v tomto duchu. Melissa McCarthy byla vážně otravná, jak tady píše už více lidí, až možná ke konci se to zlepšilo, ale Jason Bateman to zahrál dobře. ()

M.i.k.e

přesně jak už bylo mnohokrát napsáno a řečeno...komedie s obrovským potenciálem,která ale to nejlepší a nejvtipnější ukázala v traileru.Oproti Šéfům je tohle pro Setha Gordona krok zpátky.Bateman působí po vtšinu času poněkud vyčpěle a Melissa McCarthy,která už párkrát dokázala,že umí být opravdu vtipná,jako by se ve filmech nedokázala vymanit z role toho rádoby vtipného a mnohdy spíš nechutného hobita.Co víc ke spokojenosti diváka nepřispívá ani stopáž.Viděl jsem dvou hodinový unrated cut a hlavně ve druhé půlce se snímek stával nepříjmeně zdlouhavým...60% ()

Aljak

Tak sľubne to začalo a potom to tak rýchlo upadlo :( Škoda toho. Mali zarobenú na dobrú komédiu so zaujímavou zápletkou, namiesto toho to bola ďalšia trápna road-"comedy" (preto v úvodzovkách, pretože tých vtipných situácií tu bolo pramálo). Melissu McCarthy som nikdy nemal nejako obzvlášť v obľube a určite to nezmení ani tento film, keďže opäť ničím nezaujala, za čo ale aj dosť môže to, že jej rola bola úplne nesympatická. Aspoň, že Jason Bateman akosi dokázal vytiahnuť tento film z úplnej priepasti. Ale aj tak dosť slabé, na to aký to malo výborný základ - veď príbeh o zlodejke identít mal určite potenciál. A tej dejovej následnosti fakt chýbala občas logika: napr. ujsť z policajného auta počas prevozu na stanicu a potom ísť pokojne ďalej bez toho, aby vás naháňali? To určite... ()

zbyshek

Nic neříkající rádoby "komedie", což beru jako 2 hodiny nudy. Vyvržený vorvaň a geniální zloděj/padělatel v jedné osobě, když je ta osoba nesympatická Melissa McCarthy, rozhodně není oč stát. 30%. ()

Martin741

Reziser Seth Gordon /Sefove na zabiti/ natocil len nudnu, priserne podpriemernu a dokonale nevtipnu komediu. US styl humoru je Europe vzdialeny na desiatky kilometrov, zasmiat sa dophromady nie je comu. beriem sice, ze pani Melyssa McKarty sa snazi, ale hrat nevie a komedialny talent nema. najlepsie jej idu drsne roly. 5 % ()

bourec

V hlavní roli nosorožec,a amíci se v tomhle zvířátku v hlavní roli asi viděj,proto šel snad každej do kina třikrát,jinak si neumim vysvětlit ty výdělky.Do dvacátý pátý minuty to bylo vcelku koukatelný,ale po ráně kytarou to začalo skomírat.Do tý doby právě hnusnej vzhled Melissy ve mě vyvolával touhy k tomu aby Bateman tuhle tlustou krávu nakop do hlavy prostě aby jí to dal pěkně sežrat.Jenže pak se snad začali i kamarádit,před někym utíkali,a já začal těžce usínat.A dokoukávat to už nebudu.Komedie nejsou stejně pro mě důležitej žánr,takže nasrat.Ale hodnotit budu.30%. ()

Streeper

Čekala jsem od toho daleko víc. Moje kamarádka tenhle film vychvalovala, vážně se jí moc líbil, já se na to podívala s chutí, ale ta hned opadla. Je to až zbytečné dlouhé, vtipných scén, tam je vážně pramálo a konec je předvídatelný. Pro mě to bylo docela zklamání. ()

Rodriguez

Z cizího opravdu krev neteče, pokud někomu neposkytnete hromadu informací o vaší osobě. Ale o čem by pak byla tahle komedie plná neuvěřitelných zvratů, komických a nepochopitelných překvapení. Sandy se tak dostává do zběsilého kolotoče, který má jen jeden konkrétní cíl - očistit svoje jméno! 60% ()

Flynn

A zase ta vypasená Melissa..... průměrná podívaná.. tohle bych čekal skutečně jako super film ve 20:15 v sobotu večer na Nově.. což hovoří za vše... prostě pár úsměvných situací, ale ne na zasmání.. pak už jen trapnost a kanální řeči paní čuníka.... ()

laik_60

a zase rozžiarená Melissa, to roztočila. Po Spionovi, ďalšie prijemné komedialne rozptýlenie s troška "patetickým" záverom, kde sa všetko na dobré obráti. ()

Juto

Oveľa lepšie, ako naznačujú ukážky. Je to veľmi zábavné a vtipné. Komediálna chémia medzi ústrednou postavami funguje výborné. 6/10 ()

LukeUp

Obyčejná jednohubka na jedno odpoledne. Neurazí, nenadchne, prostě průměrná komedie, u které se občas zasmějete. Vysokou filmařinu ale čekat nemůžete. ()

URBAN

Z cizího možná krev neteče , ale z tohoto taky žádná krev neteče vtipy byly , ale smích nikde možná že kdyby nasadili jiné herce vypadalo by to jinak ( 6.7.13/MAC ) ()

ivan_drago

A kurva... koukám, že jsem si dal directors cut... Tragický mix buddy movie a romantické komedie v té nejdebilnější podobě... Film se neumí rozhodnout zda být nechutný a nehledící na žádné konvence, na druhé straně ze sebe herci blijou jedno kliše za druhým a z té cukrkandlovosti a hrání na city je mi k zblití... To je opravdu na filmu to nejhorší, že je zplácán dohromady jako ten slavný dort od Jáji a Páji nebo kdo ho pek.... Krkovičká... Jsem emocionálně znásilněn a jednu dávám za občasný záblesk vtipu... Jinak sračka smíchaná s hovny... Děkuji za pozornost... ()

Ryuuhei

Průměrná komedie, kde by mi chyběl hlavně nápaditější (a opravdu vtipný) humor a netolik karikaturní záporáci. ()

Johnny.ARN

Zo začiatku som sa potešil, že to možno bude dobrý dej, porábky a ták. Veľmi rýchlo som vytriezvel a zvyšok filmu som už len trpel a rozmýšľal nad tupotou postáv. 2 z 5 ()

ywo666 odpad!

Nie je to najhorší film aký som videl. Má to pár vtipov, pár zaujímavých postáv (zabijáci + Robert Patrick) a má to pár napinávých sekvencí. Ešte nikdy ma ústredná dvojica nesrala tak ako tu. McCarthy je jedna stará, škaredá, tučná a hlavne krajne nevtipná žena. A hrá totálne otrasnú postavu. Horšie je, že aj Bateman, ktorý býva v pohode, je totálny sráč. Mal som chuť ho prefackať, zobrať mu desiatu a potom ho pochcať niekde v rohu. Trpel som celý film. Preto dávam odpad. Skazilo mi to deň. Toto mala byť super komédia od dobrého režiséra s dobrých hlavným predstaviteľom. Dal by som hviezdu, ale ten sračkoidný záver ma dorazil (jedine posledné tri sekundy stoja za to). Opakujem, videl som aj horšie filmy. Ale nepametám si, že by som tak trpel u nejaké filmu, ktorý mal byť kvalitný!!! Keď idem pozerať sračku za 2 mega točenú v Moldavsku aspoň sa na to pripravým. Idem Grcať. Dopozeral som to iba preto aby som na to mohol nakydať!!! Odpad!!! ()

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)