Sandy Patterson má milující ženu, dvě roztomilé holčičky a náročnou práci. Život mu ztrpčuje jen jeho nepříjemný šéf, a proto využije nabídku ke změně zaměstnání. Jenže za každé štěstí se musí platit. Se změnou zaměstnání přichází zjištění, že někdo zneužil jeho jméno a dočista „vyčistil“ jeho osobní bankovní účet. Jeho dokonalý život se hroutí jako domeček z karet a vše vyvrcholí zatčením a obviněním z neuposlechnutí soudního příkazu. Na policejní stanici se záhy vysvětlí, že je v tom Sandy nevinně, protože se stal obětí zlodějky identit. Pokud má získat svůj život zpátky, musí korpulentní Dianu, která mu ho ukradla, najít a předat do rukou spravedlnosti, po dobrém, nebo po zlém. Diana má ale pro něj připravených ještě pár dalších překvapení. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel. (TV Nova)

Chrustyn

Seth Gordon, který se nejvíce představil nebývale úspěšnou komedií (pro mě spíše průměr) "Šéfové na zabití" se pokouší na úspěch navázat, průměrnou a nepříliš vtipnou komedií, o obtloustlé zlodějce a podvodnici, kterou vypátrá jedna z jejích "obětí", aby nakonec spojili síly při útěku před rozzuřenými gangstery. Po všech stránkách x krát omletý příběh o spojení dvou rozdílných protivníků, které nabízí méně zábavy, než by se mohlo zdát. McCarthy po chvilce otravná, Bateman, mdlejší než kdy předtím. ()

Arsenal83

Vždy keď vidím Melissu McCarthy, spomeniem si na staré dobré zabíjačky a všetky tie dobroty, ktoré sa dajú z prasiatka pripraviť. Ale pokiaľ viem, toto by nemal byť jediný herecký dojem, ktorá mi táto pani ponúkne. Táto osôbka sa niektorým zdá vtipná, ale mne nepríde prirodzené, ako tento 157 cm ťažkotonážnik bez problémov zmláti Batemana. A v jednom momente Bateman povie: "Jseš nechutná." Presne, tak to trafil klinec po hlavičke. ()

rikitiki

Filmy, jejichž jediný zdroj humoru těží z tělnatosti, jsou ubohé. Snímky, kde se považuje za vtipné mlácení žen kytarou přes obličej (ať už jsou ty ženy jakkoliv odpudivé) jsou trapné. A hrubozrnné komedie, které se samy sobě snaží dodat hlubokomyslnost tím, že odhalí citlivé jádro dosavadních padouchů a ukážou je coby láskyhodné bytosti svedené na dráhu zločinu jen nešťastnými okolnosti, jsou zoufalé. ___ A tohle všechno snímek, kde se nenajde jediný vtip, je: ubohý, trapný a zoufalý. Ještě navíc: chudák exterminátor Robert Patrick jde sice za svým cílem stejně úporně, jako když ještě býval z tekutého kovu, ale už to zdaleka není ono, protože mu nakope zadek každá ženská. /9. 2. 15./ ()

Ivoshek

Strašně špatně se na ni kouká. A to shazuje film o dvě hvězdičky, nejmíň. Kdyby to byl roztomilý podvodnický diblík, fungovalo by to lip. ()

eraserhead666

Nebýt to tak dlouhé a být tam méně toho výchovného balastu, bylo by to ještě zábavnější. Melissa je docela zábavná holčina, Jason tak nechutně unylý až se na tyhle role přesně hodí. Ale jo, v určitých scénách (seznámení v baru s kovbojem a následný přesun na pokoj v motelu, v restauraci "můj manžel je hasič") to bylo fakt zábavné. Já věděl, že ta nízká hodnocení jsou pro mě zaručenou zábavou. ()

hansel97

Melissa je komediantka každým coulem, ale má neuvěřitelnou smůlu na filmy. Ona není špatná herečka! Za naprosto výborný vedlješák v Ženy sobě měla nominaci na Oscara a to to byla komedie podobného typu. Bohužel je však naprostá většina komedií, ve kterých se objeví trapná a dělá si srandu leda z jejího vzhledu. Ty vtipy opravdu nejsou nijak na úrovni a často tam vtipy jednoduše nejsou. Komedie bez spádu a s neuvěřitelně očekávaným dějem, bylo mi naprosto jasné, jak tohle dopadne. Bateman je sympaťák, ale naprosto neutrální herec, který mě nikdy moc výrazně neoslovil. ()

ARI50

No začalo to jako super podívaná a zábava ale nakonec jsem myslel že to nikdy neskončí, bylo to už přehnané a nudné a začalo to být ohrané škoda. Je to laciná vykradačka peněz a zároveň divná. ()

Morholt

Proti Batemanovi vcelku nic nemám a uznávám, že jeho komediální talent má určitou úroveň, ale Melissa McCarthy je odpudivá osoba ve všech hereckých polohách a její projev je naprosto nedůvěryhodný. Některé scény snad mohly být i vtipné, ale tahle sloní samice je bez pardonu zabíjela. To už by snad byla lepší i Cameron Díaz a to už je co říct. jedná se tak o komedii bez vtipu, kterou jen trošku zachraňuje Robert Patrick jako vymahač a jeho konkurence v podání Genesis Rodriguez a Tipa Harrise. Ale jinak kde nic, tu nic. 10% ()

ScarPoul

Nie až také nápadité ako by som čakal. Dokonca sa dá povedať, že sa jedná o veľmi tuctovú a nezaujímavú komédiu. Kameňom úrazu je samozrejme scenár, ktorý načrtne zápletku a potom sa venujem úplne inému druhu vecí, než zápletka naznačovala. To, že sa postavy stretnú a vytvorí sa s nimi puto je vec, ktorú máloktorá komédia dokáže znázorniť bez všemožných klišé, ktoré tu bohužiaľ sú. Krimi línia je na smiech a nefunkčná a tak jediné čo stojí za pozornosť je ako obvykle sympoš Jason Bateman a jeho dve dcérky, ktoré sú skutočne rozkošné. Poslednú scénu ignorujem a na celý film zabudnem v priebehu niekoľkých minút. Veľká škoda, pretože Horrible bosses od Gordona považujem za jednu z najlepších komédií aké som videl. ()

Tommassi3

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Zlato, Ty nejsi Batman !!" ;) Amerika je zemí neomezených možností, jak známo, a tak se Vám může stát, že vás jako svého syna s tváří Jasona Batemana poloretardovaní rodiče pojmenují Sandy, čímž vás nejen odepíšou už před startovní čárou, ale taky umožní upocené zrzavé hobitce v podání zde neuvěřitelně otravné Melissy McCarthy, kterou si snadno zaměníte s nesympatickou hrošicí, aby vám přes půl států ukradla nejen identitu, ale i spoustu peněz z účtu.. Jak moc neomezené máte v USA možnosti, tím omezenější tu najdete policajty, a tak vám nezbude než přepnout na road movie a zkusit si zjednat spravedlnost sami tím, že jí ukecáte do pěkné habaďůry, což je však stejně snadné jako naučit prase počítat daně !! V polovině příběhu jednoho multifunkční scénárista Craig Mazin, který svým patetismem v očích většiny poslal do kopru sérii Hangover, nasere ještě víc, to když vás nechá tuhle sociopatickou hrošici otravná jako yperit nakazit Stockholmským syndromem, a vy už tak očividně nemáte chuť ji udeřit tyčí do ksichtu, ani ji prodat do cirkusu, abyste se nakonec přestali i držet svého původního plánu, nemluvě o tom, že se s ní budete chtít i přátelit, čímž jsem si vytvořil luxusní symbolický oslí můstek, abych nezapomněl, že autor povídky Jerry Eeten celou základní myšlenku příběhu ukradl z epizody Přátel s názvem Falešná Monika !! To už se však na scéně těsně po kopulaci velryb, tou druhou myslím Big Chucka Erica Stonestreeta, objevuje lovec lidí Robert Patrick, který si očividně zase jednou vzpomněl, že kdysi býval terminátorem a nakopal prdel i velkému Arniemu, a se svými hláškami tak patří k tomu nejlepšímu, co Identity Thief nabízí, protože tím slabým finále plným klišé, odpuštění i nezbytného mravního prozření si sami tvůrci symbolicky ukradli třetí hvězdičku..;) Jednoznačně nejhorší snímek režiséra Setha Gordona !! ()

Pink.Panther

No ale co když ten čas strávený před obrazovkou je můj? Pak je to dvouhodinový sebemrskačský pohled na burgry, hranolkami a cheesecaky vytuněnou medvědici, která na konzumaci v KFC dostává roční prémii bratru 25 mil. USD. Melissu prý pro Hollywood objevil Zdeněk Troška. 50% Produkce: Aggregate Films ()

Marcos22

Zatímco originální název snímku „Identity Thief“ je všeříkající. Český překlad „Z cizího krev neteče“ je jedním z největších omylů, stejně tak jako film samotný. Identity Thief je absurdní komedie, postavená na základní premise, že lidi jsou dementní a sdělí po telefonu číslo své kreditní karty každému, kdo je o to požádá. Když pomineme tento fakt, dostane divák vedle trapného humoru několik nechutných sexistických scén, které se do příběhu absolutně nehodí, nevykreslují žádnou z postav, ani její motivy. To mj. nečiní více než polovina scén a 111 minutová stopáž tak šla jednoduše zkrátit na polovinu, možná i třetinu, aniž by divák o cokoli přišel. Bohužel film nezachraňuje ani ústřední dvojice BatemanMcCarthy, zatímco první předvádí svůj těžký a tolikrát viděný průměr ve stylu role Nicka Hendrickse ze snímku Šéfové na zabití, shodou okolností od stejného režiséra, kde to však fungovalo a zápletka byla sofistikovanější. Melissa McCarthy po oscarové roli Megan ve filmu Ženy sobě totálně přehrává, což na diváka působí nepříjemně strnule, nuceně, a navíc má potřebu se za její postavu stydět. U Melissiných postav se to poslední dobou děje překvapivě až příliš často, viz Thunder Force. Z cízího krev neteče je jeden z nejprostších a nejzbytečnějších filmů, které jsem kdy viděl, vícekrát si rozhodně nepustím. Jedna hvězda za dvě propálené vtipné scény z traileru (kytara – Keňan). 👎 (24.04.2021) ()

ledzepfan

Pár frků tam je, herecky Ok, ale příběhově je to až otravně tupá šablona.. Po pár minutách je jasný jak to dopadne a film se tohle očekávání rozhodně nesnaží jakkoliv narušit... ()

Alementina

Jeste horsi nez jsem dle traileru cekala, vtipy k uprimnemu zasmani se daji spocitat na prstech jedne ruky a zbytek filmu je vam stydnu za to, co tam predstavitele predvadeji "za vtipnost" Nemohla jsem se dockat az to konecne skonci... platit za listek do kina, tak chci vratit vstupne uz po 20 minutach... ()

ABLABLABLA

Dvě hodiny??? Nemůžu tomu uvěřit, že jsem zvládla přežít celé dvě hodiny. Já nevím, ale já se nezasmála ani jednou... vážně ani jednou... úsměv jsem na tvář nasadila možná jednou nebo dvakrát, jinak to bylo neskutečně trapné a v podstatě celou dobu jsem měla chuť Melissu, která zde hrála Dawn/Dianu/Sandy/Tina/Julie/Myra/Margie (myslím, že jsem zaznamenala všechny její Identity... snad) praštit do krku, tak jak to dělala ona. Vážně.. to co mělo být vtipné, mi přišlo spíše neskutečně nudné a vulgární a už jsem říkala trapné, nesympatické a urážející? Tohle jednoduše ne. ()

kaylin

Vyhněte se téhle komedii. Opravdu si myslím, že to je to nejlepší řešení. Já jsem si film protrpěl a přítelkyně měla stejné pocity. Oba jsme byli rádi, že je to za námi a že už se na to nemusíme koukat. Melisse by měli zkusit vybrat jiné role, protože protivná ženská je vtipná jednou, ale počtvrté, to už není úplně ono. Takové zaškatulkování pro ni není dobré, protože ona schopnosti rozhodně má. Stejně jako Jason Bateman. Chytré komedie mu sluší mnohem víc. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/09/z-ciziho-krev-netece-2013-20.html ()

salalala

Seth Gordon se po velmi dobrých Šéfech na zabití pokusil o regulérní film s regulérním příběhem a dopadlo to špatně. Scénář nabízí omleté téma o střetu dvou různých povah, bohužel ale nefunguje. Autoři zvolili tu nejjednodušší cestu - když nevíš co dál, začni vtipy opakovat a to je většinou cesta do záhuby. Na začátku je ještě film poměrně vtipný a místy vzbudí pousmání, jenomže s přibývajícím časem nudí. Úplný konec navíc zabředne do laciné melancholie a tahání citů a tím pádem se takřka úplně pohřbí. Skoro dvě hodiny jsou moc a chatrný příběh stopáž neutáhne. Z naznačených zápletek s lovci lidí se nevyklube zhola nic a vyšumí do ztracena. McCarthy pár fórků prodá, jenže brzy je dost otravná a protivná, ale alespoň se snaží hrát. To se nedá říci o Batemanovi, který je strašlivě nevýrazný a necharismatický a jeho postava je tím pádem ještě víc ňoumovitá, než bylo zamýšleno. Potěší snad jen Robert Patrick v miniroli lovce lidí, ten to ale rozhodně nespasí. Identity Thief (další z příkladů filmů, kde je český název úplně mimo) je podprůměrná komedie, která je místy vtipná, ale postrádá nápady a originalitu. A to k úspěchu nestačí. 40% ()

Derek odpad!

melissa mccarthy sa vdaka tejto blbosti dostala na prve miesto medzi najotravnejsie herecky sucasnosti... ()

dom156

Začátek filmu byl utrápený a já začal nadávat proč jsem si tenhle výtvor pustil. Poté se děj zahodil svojí ospalost a mírně se rozjel, za což jsem byl velmi vděčný. I přes mírné zlepšení, si filmaři mohli odpustit některé zbytečné dialogy a scény. Celému filmu by slušela kratší stopáž. Také herecké obsazení není úplně nejvhodnější, přišlo mi, že se v tom plácaj jak ryba v zahýnku. Můj celkový dojem byl spíše rozpačitý a lehce nedoporučuji. ()

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)