Sandy Patterson má milující ženu, dvě roztomilé holčičky a náročnou práci. Život mu ztrpčuje jen jeho nepříjemný šéf, a proto využije nabídku ke změně zaměstnání. Jenže za každé štěstí se musí platit. Se změnou zaměstnání přichází zjištění, že někdo zneužil jeho jméno a dočista „vyčistil“ jeho osobní bankovní účet. Jeho dokonalý život se hroutí jako domeček z karet a vše vyvrcholí zatčením a obviněním z neuposlechnutí soudního příkazu. Na policejní stanici se záhy vysvětlí, že je v tom Sandy nevinně, protože se stal obětí zlodějky identit. Pokud má získat svůj život zpátky, musí korpulentní Dianu, která mu ho ukradla, najít a předat do rukou spravedlnosti, po dobrém, nebo po zlém. Diana má ale pro něj připravených ještě pár dalších překvapení. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel. (TV Nova)

E lan

Je to hodně nepovedená komedie. Ani jeden z herců není ve své roli přesvědčivý, vtipných scén je pramálo a člověk tak nějak tápe co tím básník chtěl říct. Na druhou stranu si sledováním divák nijak neublíží na rozdíl od jiných počinů. ()

Kenty

Úžasná myšlenka a dobrá záporačka...to je asi jediná chvála na tento film. Jinak se jedná o tuctovní snahu o komedii, ve které se párkrát pousmějete, ale to je asi tak všechno. Styl filmu: okradla mě, zničila mi život, ale stane se moji nejlepší kamarádkou, přitom každý druhý by ji dotáhl za vlasy a zmlácenou, prostě americké klišé... ()

Acrobat odpad!

Pomaly a veľmi nudne odsýpa táto tragédia, ktorá ulahodí len a len čipsami napchatými amíkmi. Nič sa nedejebez príčiny,ale tento film žiadnu nemá. Iba ak nejaké gagy obtlustej Melissy, kde sa to trápne hrá len na jej nótu. Toporný Jason do počtu a o ostatnom škoda rečí. Nefunguje to ako komédia, lebo nie je sa kde zasmiať, nefunguje to ani ako sociálna dráma, ktorá je funkčná akurát tak tým koncom v prison. Ináč je to slaboduchý vývar toho najhoršieho čo môže súčasá produkcia komédii ponúknuť. (videné 24.1.2019 Markíza archív) ()

TEKAS

První třetinu jsem se hodně nasmála. Pak to šlo trochu dolů a občas se něco trochu vleklo a nemohlo to dopadnou jinak než dobře, to bylo jasné už na začátku, ale šla jsem na to, abych se uvolnila od tlaku státnic a pobavila se a tento cíl jsem naplnila na 120%, mohu tedy zhodnotit svou výpravu jako úspěšnou. ()

RAFT

Režisér by si měl pořádně začít čist scénáře, než se do něčeho pustí. film dopadl tak jak dopadl a to doslova a do písmene špatně.Dejme tomu ,že až na některé malé scény jsem se zasmál možná tak 2x až 3x . ()

windows

Průměrná a k tomu americká "komedie". Ta tlustá herečka měla chvílemi dobrou chvilku, vysává konta a na ně se baví, ale jakmile policie "sere" na své občany, které má chránit, vydá se poškozený Jason Bateman ke zdroji problémů a snaží se ji přivést na stanici přes půl ameriky... Vcelku trapná sranda...místy jsem se ale i zasmál...titulkám na konci. ()

dj_kure

Kurva, to bylo za trest. Trapárna na entou. Díky jedný úsměvný scéně dávám jednu hvězdu. Zasranej Hollywood! ()

TommyDiamond

S Jasonem Batemanem jsem za poslední rok měl to štěstí vidět snad šest snímků. Musím uznat, že je to kompaktní herec, který se se svými komediálními rolemi umí velmi dobře sžít (Prodám šéfa, juno, šéfové na zabití,Paul, Kopačky atd.)…. I zde v komedii Z Mellisou McCartney dokazuje svůj um a baví mě. V dnešní době natočit komedii, která pobaví širší spektrum diváku je velice těžké. I já jsem obalen tzv. krokodýlími šupinami a pokud komedie nenabídne něco originálního nebo snového a i když mě celkem slušně pobaví, tak víc než tři hvězdy nemůže dostat.. ()

zipacna

Tenhle film se ukázal být úplně jiný, než jsem z popisku čekal. Mnohem lepší. Filmy, kde je postava, která jakýmkoliv způsobem otravuje nebo vykořisťuje jiné, nemám moc rád. Tenhle film nakonec byla docela funny road movie. Bohužel, Melissa McCarthy je však pořád stejně... nepříjemná jako v každém filmu předtím. ()

rala

Melissa McCarthy v talkshow Ellen Degeneres prozradila, že většina pádů a soubojů není nahraných a skutečně bolely tak jak vypadají. Což udělalo celý film ještě úsměvnější. Žádnou komplikovanou zápletku nebo srdceryvný příběh ale nečekejte. ()

fanik15

Vcelku zábavná průměrná ale hodně hloupá komedie a to opravdu hodně. Průměrné výkony herců kteří jsou vcelku sympatičtí. Ale ve výsledku to docela zabavné ve čtyři hodiny ráno když se vám nechce spát. ()

PlysovyMacko

Z námetu o zlodejke identity sa dala vytrieskat väčšia sranda, nie road movie s nelogickym cieľom, kde sa vinník a obeť skamaratia a scenár vyčaruje od diváka súcit nad otrasnou ženštinou. Dva tri fory v pohode. ()

Dixieboy

Humor ve stylu "Saturday Night Live", který tady moc nefrčí ... Ale tady to opravdu nestačí, protože film je plný klišé, která byla k vidění už někde jinde. ()

lobo87

Ľahko nadpriemerná americká komédia, ktorá je správnym spôsobom uletená, ponúka zaujímavé vedľajšie postavy (Genesis Rodriguez, Robert Patrick, John Cho) a nesúrodú dvojicu hlavných hrdinov a ich road-movie plnú bláznivých situácií. Gordon to s titulnou dvojicou trafil tak 50/50, pretože aj od Batemana, aj od Melissy sme už videli dačo lepšie. Pripomínalo mi to Deadline s výborným Downey a práve charizmatické hlavné postavy tomuto chýbali. Inak príjemná, ľudová komédia... 65% ()

rasto87

Na začiatku som myslel, ó bože to bude zas kravina a zabitý čas, ale opak bol pravdou a celkom dobre som sa bavil. Melisa pridala svojimi smrtiacimi ranami do krku tomuto filmu šmrnc a ja len môžem povedať, že to je jedna z vydarenejších komédii na ktoré sa dalo aspoň pozrieť a z chuti zasmiať. ()

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)