Pink.Panther odpad!

Česká filmová dechovka zaznamenala od dob "Slunce, sena" strmý pád do propasti zoufalství. A Troška tvrdí, že je abstinent? Není! To mu nevěřte. Produkce: Dana Volaková ()

Lyli

Musím říct, že už od začátku jsem si myslela, že tenhle film je odpad… Bohužel jsem příliš čestná, a tak jsem se rozhodla přesvědčit na vlastní oči. Asi stačí říct, že jsem zvládla jen 20 minut tohoto skvostu a dostavil se dávicí reflex. Dodívat se už nikdy nepokusím, takže hodnotit ofiko sice nebudu, ale na vědomí všem dávám, že je to ODPAD JAK SVIŇ! ()

Marek1991 odpad!

Celé je to postavené na trápnych nedorozumeniach ohľadom sexuality, je to ešte horšie než séria Kameňák, podľa mňa trápnosťou niekde na úrovni série Slnko, seno, ..., proste Troška podľa mňa až na pár výnimiek točí braky, no s veľmi pozitívnou atmosférou. Majú to byť komédie, no ja sa na nich akosi nedokážem smiať. Herecké výkony, príbeh, všetko podľa mňa niekde na úrovni ochotníctva a myslím, že sa k tomu netreba ani veľmi rozpisovať, to je proste niečo, kde sa opakujú aj málinko vtipné veci, až k trápnosti a otravnosti, kde nie je schopnosť zaujať niečím výraznejším a svojím spôsobom je to nuda. Troška má tiež šťastie, že tie svoje gýčové diela netočí v zime. Lucie Plekancová Vondráčková si nevybrala dobrý film, myslel som, že nikto z mladšej generácie, kto je už ako tak oťukaný, si takýto film nevyberie, tiež že skúsení herci ako Noga sa takýmto dielam tiež vyhnú, no negatívne ma prekvapili. ()

corpsy

Troškovská, ale nie sluncesenovská komédia. Nejaká hláška tam padne, ale je to len ako rozmarín medzi burinou. V letný večer to môže byť spestrením nejakej tej rodinnej návštevy, ináč si to predstaviť neviem. Teda aspoň nie v lepšom hodnotení. ()

Kevin 3171 odpad!

Trailer jsem dokoukal jen tak tak natož jít na tohle do kina? Pane Troško, opět jste nám dokázal co umíte nejlépe. Natočit největší sračku roku. A mimochodem bude lepší, když své pokusy o film již nebudete dávat na veřejnost. Děkuji mnohokrát. Prostě příšerná kravina..10% ()

DEXTER099

Tak popravdě,jsem to čekal daleko horší,ano není to žádná sláva ,ale jelikož jsem měl opravdu horší očekávání a překvapivě tam bylo i pár vtipných míst narozdíl od většiny kameňáku tak svoje hodnocení dám trochu vyšší a to 30 % a dvě hvězdy. ()

berny2468 odpad!

Vůbec nechápu, jak mohlo zrovna toto trhat návštěvnické rekordy. Češi jsou zřejmě ještě blbější než jsem čekal. U komedie se má člověk bavit a ne jen nevěřícně koukat, co to Troška zase vyvedl. Po dlouhé době jsem ani nepřemýšlel jak mám toto ohodnotit...1% za Vondráčkovou. ()

monsieurR

Film jsem neviděl, možná tak trailer v kině. No stahovat to nebudu a jestli to za několik let náhodou uvidim v TV tak budiž. PS: Jít na to do kina mě nenapadne ani zadarmo. ()

hous.enka

Dvouhodinová přehlídka ztraceného času s nepříjemným pachem po slunci a senu. Nelíbily se mi vulgární fórky (Šoustal a jeho trable se sestrou a kulkami), nelíbila se mi všudypřítomná písnička, obtěžovaly mě reklamy na nejrůznější produkty (medovník, rádio Impuls aj.) a hlavně to celé bylo uřvané, přebarvené a duté jak moje hlava před zkouškou z hospodářských dějin. Jedna hvězda za strašidelný zámek, sympatického Dolanského a nasypané párky na talíř tatínkovi. ()

schizmo

Říkám si, kam se poděl ten skvělý režisér, který má na svědomí trilogii Slunce, seno, Létajícího ševce nebo dejme tomu i Princeznu ze mlejna, protože to, co produkuje posledních cca 10 let, to bych se nebál označit totální kinematografické dno. K čemu je ti to, že se tam vystřídají všichni CZ herci, když úroveň kvality se limitně blíží nule, zatímco míra nevkusu vše suverenně zastiňuje. Kde není nějaká autorská reflexe, tam ani čert nebere, takže tady je vymalováno dost podobně jako u posledního Kameňáku... ()

Cimr odpad!

Tohle je neuvěřitelný film. Troška netroškaří (haha) a nabízí zábavu tentokrát už opravdu za hranicí únosnosti a zdravého rozumu. Během 130 minut (!) rozvine hned několik úplně zbytečných příběhů (trapné, na stereotypech stavějící cameo Lucie Bílé nebo příšerně hrající jeptiška), pokusí se o výlety do různých žánrů (duchařský horor, dobrodružný film o hledání pokladu) a v několika případech šokuje tím, jak daleko je vůbec schopný zajít. Jsem velice otrlý divák, odkojený stupidními béčkami, ale zde jsou scény, které i mně svojí bizarností otevřely hubu dokořán - jmenuji jen výbuch po škrtnutí zápalkou a následné "falešné titulky" či vygradování fóru s holuby, co serou starostovi na auto tím, že se mu na něj jednou vysere obří sup (a proč sakra to auto nezaparkoval jinam, když mu to všichni asi tisíckrát říkali?). To jsou momenty, které jsou i na české poměry hodně daleko. Fascinuje mě, jak se většinou člověk, co sám není dobrý ve svém oboru, ještě obklopuje lidmi, co jsou na tom podobně. Tady je špatně opravdu úplně všechno. Ústřední písní počínaje (,,Láska je skok / Dáme si grog" - cože?) a hereckými výkony konče (křeč, topornost a nesnesitelné pitvoření se.. a to nejen u neherců, ale i u těch zkušených jako je Veronika Žilková). Vysvětlete mi, jak je možné, že se do konečného střihu dostane jetí, v němž se herci očividně přeřeknou nebo melou úplně z cesty?! Až jsem se musel ptát - zaregistroval vůbec Troška, že je 21. století (ne, ani v té nejzapadlejší horské vesnici už nikdo neříká faráři "velebníček") a že se dá při natáčení záběr i opakovat? No, ale hlavně že na natáčení panovala pohoda a sluníčková atmosféra... Dočkáme se také naprosto zvráceného product placementu, který se snad dá akceptovat, když má někdo třeba na stole nějaký časopis, ale když hlavní hrdina hraje v průběhu celého filmu hru "Haló, tady Impulsovi", tak je něco sakra špatně... Scénář je tím nejhorším, co jsem za hodně dlouhou dobu viděl. Jsou tu místa tak špatná, až jsou skoro dadaistická (,,Příště ti z tvých koulí udělám náušnice!"), především se ale dočkáme nesmyslných konstruktů, které naprosto prvoplánově míří k tomu, co tušíte od první chvíle záběru; jako by si scénáristé při psaní říkali "Hahaha, mám nápad na skvělý fór, hele, prostě ženská kopne chlapa do koulí! Heh, super ne? Dobře, jak k tomu dojít.. Tak třeba..." To působí divákovi, který má aspoň trochu vkusu a inteligence, doslova fyzickou bolest. Dočkáme se všech ohraných fórů, na jaké si dokážete vzpomenout (trapné příjmení, vada řeči, kopance mezi nohy, záměna nevinné činnosti se sexem, nedoslýchavost ve stylu ,,já půjdu na funus" ,,co, jakej autobus?"). Zkrátka a dobře, je to rasistická, vulgární, šovinistická a debilní "zábava" pro hloupé lidi. Film, co si hraje na to, že tepe nešvary doby (anglikanismy, církevní restituce, romská problematika), ovšem dělá to tak hloupě a populisticky, že se absolutně nedá brát vážně. Chybí už snad jenom uklouznutí po banánové slupce. I když samozřejmě chápu, že si Troška nemohl vystřílet všechnu munici hned v prvním díle. () (méně) (více)

Krt.Ek

Film mne nebavil (čti! nerozesmál), což je u komedie rozhodně špatně, ale ani za mák nebyly "Babovřesky aneb z dopisu venkovské drby" ztrátou času (pouze ztráta peněz). Alespoň jsem si mohl během sledování a několik bezprostředních hodin po zhlédnutí zase pěkně pouvažovat - třeba nad tím kam kráčí naše "lidová komedie", nad financováním české kinematografie, nad tím zda náhodou nemá Zdeněk Troška problémy v intimním životě, nad tím zda nejsou Babovřesky mistrně skrytým synkretickým dílem které ocení až příští či přespříští generace (lascivní komedie, satira maloměšťáctví, dobrodružný film, romantický film, horor využívající motivu strašidelného domu, vesnická reportáž, parodie církve,...) - zkrátka, když někdo řekne Babovřesky, rozhodně mi nenaběhnout jen záporné asociace, i když ty kladné budou mít, jak můžete vidět, málo co společného se samotným filmem. 15% P.S. Byl jsem na filmu se školou, to jen kdyby někoho zajímalo, proč jsem na to vůbec šel. ()

baribal odpad!

Na pět hvězd to bohužel není. Kriticky se rozepisovat nemá smysl, takže snad jen pár slovy. Čím je Troška starší, tím je vulgárnější a nechutnější. Troška trpí představou, že čím více narve postav do filmu, tím má více prostoru pro humor, opak je pravdou. Homogej Troška už začal útočit i na mladší diváky svými teenagerovskými fórky, které si svojí trapností nezadají s komediemi Holky to chtěj taky. Takže příští díl Troškovřesky aneb Troška to chce taky, ale pořádně si může strčit někam. ()

zdepapepa

Je v módě "hejtovat" tenhle film. Dost neoprávněně. Byť odzvonilo zlatým časům prvních Sluncí a sen, rozhodně se nekoná něco, co by někteří byli schopni přirovnat doslova k Holocaustu. Kdo od tohohle filmu čeká 2013: Vesnickou odyseu nebo Vykoupení z vesnice Babovřesky, ten bude asi zklamán. Kdo od toho čeká oddychovou věc (pro jistotu nepoužívám slova jako film, komedie nebo něco jiného), u které se semtam zasměje, semtam najde, semtam obojí, ten asi zklamán nebude. Otevřeně se přiznám - několikrát jsem se zasmál, rozhodně to mělo příjemnější strukturu děje než například Kameňáky, některé hlášky se skutečně povedly (a kupodivu ne všechny byly v traileru), ale neočekávám, že by se to citovalo s oblibou jako Slunce seno. Z Kameňáku tu bohužel zůstaly jednorozměrné postavy a přespříliš jednoduché dějové linky - pro mě strike první. Za další mínus filmu považuju falešné konce - strike druhý. Ano, množné číslo, mimochodem. Závěrečná odečtená hvězdička pak patří hokejovému taháku na pokračování - strike třetí. Stejný problém jsem měl např. u Silent Hill: Revelation, kde sequel hooky byly hned tři. Vzato kolem a kolem - zhlédnutí rozhodně nelituji, herci i herečky se bavili, já taky, ale podruhé už bych se na to nejspíš nepodíval. ()

Defaultovna odpad!

Videla som síce len 10 minút, no dovolím si samu seba označiť za kompetentnú hodnotenia aj na základe takejto chabej, no o to trpkejšej skúsenosti. Len ťažko povedať čo je horšie: Táto kinematografická žumpa, alebo fakt, že má toľko priaznivcov. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Seriozně ne. Vážně jsem se snažil. Řekl jsem si, že nebudu odsuzovat předem ale tohle sakra ne. Dvě hodiny toho nejvíc hrubého "humoru" který si jen dokážete představit, toporné herecké výkony možná kdysi slavných tvářiček a jedna totální kravina která nemá hlavu ani patu, která se v závěrečné půlhodině zvrhne v absurditu i na poměry absurdit. Pokud by nějaký film měl být koncentrátem všeho špatného, co se v českém filmu děje, není ideálnější volba než tenhle ten výškrabek.Pokud ve vás snímek vyvolává totiž pocity, že seškrábání obsahu lebky lopatičkou na zmrzlinu není úplně tak špatnej nápad, znamená to, že jsme se právě dostali na dno. Pokud se navíc tohle stane jedním z nejvíce navštěvovaných filmů, vážně přemýšlím nad tím, zda-li jsem dostatečně Čech. Já se totiž nebavím, a ty neustálé zrychlovačky páně Trošky mi budou v žaludku viset ještě dlouho. ()

Wysch odpad!

Viděl jsem dvě minuty. Možná dvě a půl. Do konce života na to nezapomenu. Kde se tady uděluje záporné hodnocení? ()

Rosana

Néééééé!!! Proč?! Troška už ani nerecykluje jiné filmy, recykluje sám sebe! A zrychlené záběry? To je vtipné? Jedna hvězdička za fórek, který přijde ve dvou třetinách filmu a přišel mi vcelku originální. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015