Toužíte po pořádné motorce a nemáte moc peněz? Pak si ji kupte v bazaru, třeba poškozenou. To samé udělal Nick - koupil nabouraného Northona za 1500 liber. Jenže netušil, že původní majitel byl zabit v bitce motorkářských gangů zrovna při podivném satanistickém obřadu. Vzývaný démon se vtělil do jeho motorky, která se změnila - místo na benzín jezdí na krev. A má všechny znaky upíra - přes den se skrývá před sluncem a nikdo ji nedokáže vyvézt z garáže, natož nastartovat. Zato v noci vyráží za krví. (oficiální text distributora)

Betmän

Já to viděl před několika lety a stejně se mi dneska některý scény vybavujou úplně živě, a to spíš než název, takže na mě ten film evidentně zapůsobil a nemůžu dát míň než ****. ()

zdeny99

Nalákal mě název filmu a hlavně ten poster, proto jsem od toho očekával fakt dost. Jenže je to hloupá a poněkud i nudná béčková záležitost ala 80. léta. To i náš UPÍR Z FERRATU je zajímavější. [170. hodnocení, 20. komentář, 58%] ()

djbarrel

Šílená komedie o jedný motorce posedlý ďáblem. Mazec. Hafo suprových scének, suchý anglický humor. Tohle se fakt povedlo. 65 % ()

CheeseFigure

Čakal som absurdnú blbosť, pri ktorej sa budem válať od smiechu. Nestalo sa. Je pravda, že pár krát sa človek zasmeje, hlavne na postave kňaza (ktorého hrá Anthony Daniels). Ináč ma to moc nebavilo. ()